Bladości- jaki podkład???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-18, 18:40   #1
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka

Bladości- jaki podkład????


No własnie ja podobnie jak kilka dziewczyn na wizazu mam bardzo jasna karnacje i choc wybeiram najjasniejsze podklady z roznuch form i tak sa za ciemne! A juz szczegolnei wszystkie z YR!! Gdzie panie ekspedientki zawsze przekonuja ze na pewno bedzie ok a ja naiwna istota im wierze wwrrr!!! Dlatego chce wreszcie znalezc jakis podklad dla naprawde jasnej cery... pomozcie!
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-18, 19:17   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: Bladości- jaki podkład????

Ja używałam podkładu Max Factora FaceFinity, bardzo dobrze pamiętam, że jeden z dostępnych kolorków był wręcz biały a kolejny bardzo bardzo jasny -> porcelana więc może przetestuj
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-18, 19:54   #3
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Bladości- jaki podkład????

ha, to mamy podobny problem .
Do tej pory udalo mi sie tylko dwa razy - srednia polka: Max Factor Colour Adapt Ivory - ale slyszalam glosy ze ten odcien w Polsce nie wystepuje(mieszkam w Niemczech) oraz gorna polka: Shiseido Hydra-Liquid Foundation I00 (ten kolor z kolei nie jest dostepny w Niemczech ). Przy czym ten ostatni pasuje mi teraz,kiedy jestem opalona (no tak, poza mna nie widzi tego nikt ) wiec zima bede znow miala problem.
Dosc sporo juz eksperymentowalam - jesli masz ladna cere to wystarczy sam puder, polecam L'Oreala Translucide - sypki - ladnie dopasowuje sie do cery, mimo ze w sumie ma kolor - stad tez troszke kryje i wyrownuje koloryt. poza tym zbyt ciemne podklady mozna rozjasnic albo jasna baza (Chanel podobno, sama probowalam Shiseido Smoothing Veil - jest niezly ale dla mnie za drogi, nie wiem czy tansze firmy maja biale lub liliowe bazy pod podklad, do tej pory nie znalazlam nic) albo jasnym pudrem - bialym, liliowym albo rozowym czy zoltym (zaleznie od tonacji karnacji). Takie pudry tez nielatwo dorwac i jesli juz sa to tez raczej gornopolkowe, ale mozna sobie kupic kuleczki Palomy albo Pierre Rene, wyjac te ciemniejsze i jest ok.
Poza tym naprawde warto przyczaic sie na ebayu albo allegro, gdyz czesto sprzedawane sa tam kosmetyki z usa, a z netu wiem ze wiekszosc firm ma tam kolory zupelnie niedostepne w Europie (chcialabym wiedziec dlaczego tak jest).
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.