Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-26, 20:54   #4111
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jak użyję to się podzielę wrażeniami, na razie wykańczam wszystkie te otwarte produkty, które mi zalegają w łazience i kończy im się data ważności. A to sobie wezmę na jakiś weekend

Poszłam do S. Miałam nic nie kupować, bo wypłaty jeszcze nie było, no ale... Polecałyście tu kiedyś Euphorię i się skusiłam w końcu na 30 ml w zestawie z balsamem do ciała. Przecenione z 219 zł na 174,90.
W ogóle składam reklamację, bo przez Was mam teraz nie wiadomo jakie oczekiwania co do próbek Dostałam karteczkę z próbką nowych cieni s, nawet ładne kolory - brązy, czyli takie moje i jakąś saszetkę z zapachem Givenchy, ale tu jestem mniej zadowolona, bo już taką mam i jeszcze nawet nie wypróbowałam

Nie pamiętam kto polecał tego CK, więc nie wiem do kogo w razie czego składać reklamacje gdyby nie zadziałało zgodnie z oczekiwaniami. Dobrze mi się kojarzy, że Never?

Amyz, chyba to Ciebie interesowały te maski PeterThomasRoth? Jest stacjonarnie zestaw 3 mini wersji, chyba za 89 zł, ale nie jestem pewna, bo nie miały naklejonej ceny tylko stały sobie na półce nad taką ceną. W razie czego daj znać na pw to Ci napisze w której perfumerii
Ja ale ja wolę starszą rocznikowo wersję, te nowe to kompocik, a nie Euphoria ale mam nadzieje, że Ci przypasuje i zadzaiała
.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 20:56   #4112
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
A stal nie czernieje z czasem? Swarovski ma bardzo ładne kolczyki, ale jednak ta stal mnie nie przekonała.

cytuje
:Stal nierdzewna ma ugruntowaną pozycję na rynku biżuterii i od wielu lat jest stosowana jako tańsza i bardziej trwała alternatywa zwłaszcza dla produktów ze srebra. Srebro z upływem czasu szybko ciemnieje i pokrywa się warstwą tlenków, którą należy usuną za pomocą odpowiednich środków do czyszczenia, aby przywrócić pierwotny wygląd biżuterii z tego metalu. W przypadku stali nierdzewnej nie występuje ten problem, ponieważ stal nierdzewna nie zmienia swojego aspektu wizualnego z upływem czasu, w trakcie użytkowania w kontakcie ze skórą, kosmetykami, środkami czystości, itd. Stal nierdzewna w porównaniu do srebra charakteryzuje się też lepszymi własnościami mechanicznymi, co gwarantuje dłuższą trwałość mechaniczna elementów biżuterii. Z tych przyczyn od wielu lat stal nierdzewna wypiera z powodzeniem z sektora biżuterii produkty ze srebra."
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Akurat stal ze Swarovskiego czernieje. Mam z 5 kompletów składających się z łańcuszka z zawieszką i kolczyków i pomimo używania firmowej ściereczki do czyszczenia niezbyt ciekawie to wygląda. Srebro, nawet jak sczernieje, łatwiej można wyczyścić.


To mamy podobnie . Pandora mnie nie kusi, a Lilou stacjonarnie tylko w W-wie chyba jest, więc okazji do zakupów mniej . Byłam w salonie raz, przy okazji wypadu do rodzinki, ale kupiłam jedynie prezent dla kuzynki, bo ona jest fanką Lilou
nie wiem nie miałam swarowskiego, ale z jakimiś noname ze stali nic mi sie nie działo.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:00   #4113
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Ja tez proszę
z adresem może być od razu
Ja też, ja też - na All pewnie dalej handluje
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:01   #4114
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jato juz mam skrzywienie przez ten wątek.
W ciągu dnia rozmawiałam z mężem na gtalku, omawialiśmy co ma zrobić na obiad. Napisał:
"mam brokuła to może makaron z warzywami?"

A mi serce zabiło mocniej i się zastanawiałam skąd on ma brokuła
nowa jednostka chorobowa w psychiatrii "brokułofilia"

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No właśnie niby każdy myślał, że dziewczyna wymienia się, udziela, doradza na wątku ,,Oryginał czy podróbka'', a była tak perfidna, że sama biznes podróbami prowadziła . Mojej koleżance wysłała Kenzo Flower z jakimiś paprochami w środku .
nikomu nie można ufać na tym świecie. Poza Wami
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:02   #4115
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54583326]Treść usunięta[/QUOTE]

Poproszę przepis na tego brokuła
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:03   #4116
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja ale ja wolę starszą rocznikowo wersję, te nowe to kompocik, a nie Euphoria ale mam nadzieje, że Ci przypasuje i zadzaiała
.
Ja nawet nie znam tej starszej wersji więc nie mam do czego porównać, ale tyle razy się nią psikałam w S. i D., że to musi być dobry zakup
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:03   #4117
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość


Myślicie, że ten mini zestaw nuxe i mini maseczki origins pojawią się online, bo się waham, czy czekać, czy uderzać w stacjonarkę i o co kaman z podwójnymi punktami, to tylko dla goldów czy jak, ja nie dostałam smsa
mini zestaw nuxe był już . Pisałam dziś do S kiedy te zestawy Originsa będą w sklepie internetowym - napisali mi że na początku lutego. Pożyjemy - zobaczymy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 21:03   #4118
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nowa jednostka chorobowa w psychiatrii "brokułofilia"

5 przypadków trzebaby opisać z podobnymi objawami, może się znajdą
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:04   #4119
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość

Też tak mam, że bym chciała, a sama nie wiem co....na pewno rozświetlacz, ale chya chce Kevyna, a na niego trza polować, może coś z pielęgnacji, ale nie wiem co, dumam, czy zrobić zamówienie w pat&rub, balsamy i żele pod prysznic mi się kończą, ale jakoś nie mogę nic wybrać na stronie, masakra
Kevyna mam i bardzo lubię, ale mam też becca no iiii becca wygrywa wiem, nie pomogłam
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:04   #4120
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja też, ja też - na All pewnie dalej handluje
Poszło .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:05   #4121
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jak użyję to się podzielę wrażeniami, na razie wykańczam wszystkie te otwarte produkty, które mi zalegają w łazience i kończy im się data ważności. A to sobie wezmę na jakiś weekend

Poszłam do S. Miałam nic nie kupować, bo wypłaty jeszcze nie było, no ale... Polecałyście tu kiedyś Euphorię i się skusiłam w końcu na 30 ml w zestawie z balsamem do ciała. Przecenione z 219 zł na 174,90.
W ogóle składam reklamację, bo przez Was mam teraz nie wiadomo jakie oczekiwania co do próbek Dostałam karteczkę z próbką nowych cieni s, nawet ładne kolory - brązy, czyli takie moje i jakąś saszetkę z zapachem Givenchy, ale tu jestem mniej zadowolona, bo już taką mam i jeszcze nawet nie wypróbowałam

Nie pamiętam kto polecał tego CK, więc nie wiem do kogo w razie czego składać reklamacje gdyby nie zadziałało zgodnie z oczekiwaniami. Dobrze mi się kojarzy, że Never?

Amyz, chyba to Ciebie interesowały te maski PeterThomasRoth? Jest stacjonarnie zestaw 3 mini wersji, chyba za 89 zł, ale nie jestem pewna, bo nie miały naklejonej ceny tylko stały sobie na półce nad taką ceną. W razie czego daj znać na pw to Ci napisze w której perfumerii
ja polecam Euphorię

ooo poproszę na info na priv gdzie te maseczki kupie sobie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 21:05   #4122
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Uff, część nadgoniłam zostało mi tylko 10 stron


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też lubię YSL Rouge Volupte A te Guerlain Rouge Automatique to trwałe są?
Zrobiłam test, bo jakoś tak specjalnie nie zwracałam na to uwagi, użyłam ok 15 i do ok 20 siedziała na ustach, trochę się starła, ale nie wyglądała źle, nic nie jadłam, piłam ze 2 razy z butelki. Dla mnie trwałość ok, ja nie wymagam by pomadka siedziała caly dzień, jak coś jest nie tak to poprawiam
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Fota

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wybaczcie opóźnienie. Usterki techniczne.

Fotorelacja z zakupów u Estee
1. Zestaw lakierów polecanych przez amyz, kupionych jako dodatek do hiper- fajowskiego- tajemniczego- prezentu- niespodzianki.

2. Takie buty plus gratisy z obu zamówień.

3. Trochę abstrakcji czyli kosmetyczka we wzorek w stylu- komuś olej cieknie. Tak, tak... to ten Tajemniczy produkt.

4. Niespodziewany gift niekosmetyczny, choć nie do końca, bo- w kosmetyczce.

Powiem Wam, że nie ma co narzekać.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Fajne, ale liczyłam na coś kometycznego... nie wiem czy nie zwróce tego zamówienia... zobaczę co mi przyjdzie. Liczyłam na serum
Dobrze, że się nie skusiłam, też wolę kosmetyki
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
U mnie dzis dzien przesylek, razem 4
Poziomko, przyszedl podklad CT. Dziekuje jeszcze raz
I jest moje EL
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:05   #4123
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie znam tej starszej wersji więc nie mam do czego porównać, ale tyle razy się nią psikałam w S. i D., że to musi być dobry zakup
To bardzo dobry zakup .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:05   #4124
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Amyz za raport, te szminki z ali to powinnas w jutrzejszym raporcie umieścić.
Chyba jestem trochę inna bo ze złota najbardziej lubię sztabki

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-01-26 o 21:08
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:06   #4125
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość

5 przypadków trzebaby opisać z podobnymi objawami, może się znajdą
na pewno się znajdą
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:07   #4126
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dziewczyny macie ciepło u siebie?
W Katowicach już 8 stopni,
dobrze, że nowe sanki kupiłam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:09   #4127
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Ktoś pytał o trwałość Faux - bardzo dobra jest, wiadomo to nie macik, którego nie można w ogóle zmyć przez 2 dni z ręki (ostatnio miałam taką sytuację ), ale spokojnie wytrzyma kilka godzin. Ściera się równomiernie i nie tak, że po jedzeniu nie ma ani śladu Można na rendez-vous w restauracji też zastosować
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:13   #4128
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o trwałość Faux - bardzo dobra jest, wiadomo to nie macik, którego nie można w ogóle zmyć przez 2 dni z ręki (ostatnio miałam taką sytuację ), ale spokojnie wytrzyma kilka godzin. Ściera się równomiernie i nie tak, że po jedzeniu nie ma ani śladu Można na rendez-vous w restauracji też zastosować
wyguglałam sobie, bardzo ładny kolor
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:14   #4129
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Zgadza się nie rozumiem cen Swarovskiego... chciałam na święta kolczyki, ale jak dowiedziałam się, że to stal.. to jednak wolałam zakupić ładne srebro
Chanel też ma przesadzone ceny. Sztuczna biżuteria, płaci się tylko za markę i prestiż
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 21:16   #4130
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dzięki Salisia za test pomadki Rouge Automatique
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:17   #4131
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Zdenkowałam wczoraj błyszczyk GA i Double Wear Light
i rozpoczęłam błyszczol szanelowy i grubego brata uwielbianego Balma Givenchy czyli Teint Couture
muszę przyznać, że dał radę. Malowałam się rano a nadal wyglądam jak człowiek.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:19   #4132
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Takie o dostałam
Piękny ten róż

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Guarlain piękny klask i:
jutro postaram się obfocić

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Chanel też ma przesadzone ceny. Sztuczna biżuteria, płaci się tylko za markę i prestiż
Serio, to chyba żart?
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:20   #4133
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:24   #4134
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dziewczyny, czy ktoras z Was ma clinique beyond perfecting? jeśli tak, to jakie wrażenia?

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Lilou jest też w Gdańsku- mam branso

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Zdenkowałam wczoraj błyszczyk GA i Double Wear Light
i rozpoczęłam błyszczol szanelowy i grubego brata uwielbianego Balma Givenchy czyli Teint Couture
muszę przyznać, że dał radę. Malowałam się rano a nadal wyglądam jak człowiek.
fajne denko

kiedy ja zdenkuję jakikolwiek podkład
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:24   #4135
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Piękny ten róż



jutro postaram się obfocić



Serio, to chyba żart?
Serio, serio. Sztuczne perły i te klimaty. Coco Chanel ponoć preferowala sztuczną biżuterię i polityka firmy kultywuje tę ideę
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:27   #4136
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dzięki Salisia za test pomadki
Mam RA w kolorze 601 i jestem z niej zadowolona, równo kryje i pięknie trzyma na ustach, nie wysusza i równo schodzi

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Serio, serio. Sztuczne perły i te klimaty. Coco Chanel ponoć preferowala sztuczną biżuterię i polityka firmy kultywuje tę ideę
Uważam, że to żenujące
Ja nigdy nie kupuję li tylko dla marki, za logo musi stać wysoka jakość
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:28   #4137
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54586696]Treść usunięta[/QUOTE]

Zamówiłam u nich kiedyś bransoletkę, wyslali z błędnym grawerem, dlatego zrazilam się do nich. Moja siostra za to uwielbia ich produkty, głównie torby. Ja wolę Tous, zwłaszcza, że moja kumpela mieszka w Hiszpanii, a ceny tam są o wiele niższe.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:29   #4138
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Lilou jest też we Wrocławiu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:30   #4139
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mam RA w kolorze 601 i jestem z niej zadowolona, równo kryje i pięknie trzyma na ustach, nie wysusza i równo schodzi

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



Uważam, że to żenujące
Ja nigdy nie kupuję li tylko dla marki, za logo musi stać wysoka jakość
Dokładnie, tym bardziej, że nie zawsze cena jest miernikiem jakości. Często tak jest, ale nie zawsze.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:33   #4140
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.