Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-12, 15:21   #661
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Wink Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
lulo_aiesec ale Ty masz śliczną, gładką buzię na co Ci były te serie zabiegów? ja to chyba nigdy nie będę miała takiej cery, zazdroszczę

No, no nie chwal dnia przed zachodem słońca. To zdjęcie to akurat było zrobione w lepszych czasach. Teraz nie wyglądam tak dobrze

Miałam problemy ze skórą od bardzo, bardzo dawna. Od kiedy w Białymstoku pojawiły się kwasy i inne pochodne temu zabiegi,a ja przywiozłam z UK własne pieniądze - postanowiłam wydać je na zrobienie ze sobą porządków.

Stąd ta gładka cer na zdjęciu. Mam naturę experymentatorską, stąd ta różnorodność zabiegów.

Głowa do góry Wszystko jest możliwe. Wyobraź sobie, że spędziłam 10 dni pod chmurką (palmą?) w Hiszpanii i zaliczyłam w tym czasie 3 egzaminy.A i jeszcze z i do Polski wybrałam się autostopem. Jak sobie o tym teraz pomyślę to mówię niemożliwe. A jednak!!!

Pozdrawiam
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 15:36   #662
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Mallory888
Wlasnie, pytamy, jakie to byly efekty

Poza tym, czym jest green peel? Czym sie rozni od blue peelingu? Moja dermatolog ma wiele peelingow, ale wiosna tamtego roku reklamowala wlasnie blue (nie sugerujcie sie, po prostu tak bylo). Ten green to z ziol, prawda? Gleboko zluszcza? Mam nadzieje, ze tak, choc najpewniej tak No i podoba mi sie ten ZESTAWIK z 1-szego
Ufff. Zagoniłyście mnie do pisania. No to po kolei.

Green peel ,czyli peeling azjatycki jest wykonywany na bazie ziół. Złuszcza fest, powiedziałabym, że porównywalnie do Yellow Peel. Blue peel jest najgłębszy ze wszystkich. Po green peel - jesteś po prostu po peelingu - skóra złazi i twarz czerwona. Po Yellow jak poprzednio, tylko skóra jest przez 2 pierwsze dni żółta. Po Blue Peel jesteś niebieska na twarzy. Pamiętajcie, że te peelingi to po prostu medycznie kontrolowane oparzenie twarzy.

Zabiegi nr 1 i 2 robiona miałam u pani Barbary Zawadzkiej kosmetyczki na ul. Lipowej 2. Polecam serdecznie. Nawet w Urodzie oceniali robiony u niej pedicure i bardzo pozytywnie ocenili.

Moje zdanie w kwestii peelingów jest takie(oparte na doświadczeniu, a nie poparte medyczną wiedzą). Jeśli nie masz problemów ze skórą tzn. nie masz syfków, zaskórników, wyskakujących niespodzianek tylko blizny i przebarwienia - Green Peel lub Yellow bedzie w sam raz. Z czego to wynika? Po zabiegu skóra silnie się złuszcza i to nierównomiernie. Jak coś wam wyskakuje czy wyłazi to często pod jeszcze nie zliniałą skórą i pojawiają się bolące gule i nowe syfki i nowe blizenki.

Opcja nr 1 i 3 czyli sesja kilku zabiegów regulują funkcje skóry i pozwalają się jej wyszumieć. To co ma wyskoczyć zdąży się zagoić. W pierwszym przypadku kwasy wyciągnęły wszystko ci się dało a Green Peel dał ostatni szlif - skóra jak u niemowlaka.

To wszystko co wiem.
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 16:33   #663
Mallory888
Przyczajenie
 
Avatar Mallory888
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 7
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Bede musiala zapytac o te opcje o p. dermatolog. Powiem: "Czytalam, ze mozna zrobic zestaw" i tu wyjasnie, o co chodzi. Na razie rozmawialysmy tylko krotko o kwasach (70 %) i p. dermatolog uwaza, ze sa fajne. Mialam wczesniej (u innej dermatolog i kosmetyczki) kwasy, a teraz chcialabym uzyc innej, choc sprawdzonej metody. Ten MIX jest fajny, dziekuje. Znowu trzeba bedzie zmienic Twa karme
__________________
Carry on. Soar. Glide. Fly. This is a wonderful life.
Mallory888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 17:59   #664
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

lulo, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Jestem w tej chwili w trakcie leczenia, miałam już jedne kwasy, ale bardzo delikatne (kwas migdałowy) i efekt minimalny. Planuję (ale to już dopiero na jesień) serię zabiegów i teraz już wiem, gdzie się wybiorę
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 19:41   #665
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

lulo_aiesec, Twoja buzia chyba przekonała mnie do podjęcia próby z kwasami tzn. przymierzałam się do tego od dłuższego, ale ten mój słomiany zapał muszę pogadać z dermatologiem a powiedz mi jeszcze czy taki luksus (te zabiegi) to słono kosztuje? bo z kasą to trochę nieciekawie stoję aaa i jeszcze jedno: czy Ty naturalnie masz taką matową cerę czy to efekt stosowania tych kwasów? bo ja mam cerę raczej tłustą i tego defektu również chciałabym się w końcu pozbyć...
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 21:25   #666
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
lulo_aiesec, Twoja buzia chyba przekonała mnie do podjęcia próby z kwasami tzn. przymierzałam się do tego od dłuższego, ale ten mój słomiany zapał muszę pogadać z dermatologiem a powiedz mi jeszcze czy taki luksus (te zabiegi) to słono kosztuje? bo z kasą to trochę nieciekawie stoję aaa i jeszcze jedno: czy Ty naturalnie masz taką matową cerę czy to efekt stosowania tych kwasów? bo ja mam cerę raczej tłustą i tego defektu również chciałabym się w końcu pozbyć...

dolaczam sie do pytania, jak te zabiegi kwasami dzialaja na tluszczenie skory?
mnie tez zachecilyscie do tego zabiegu tylko ze nie mam zadnego poleconego dermatologa ani kosmetyczki nie mialam czasu w jesieni i zimie tego zrobic, to bede na wiosne...zeby tylko miec wreszcie normalna skore
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:56   #667
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Voodia
lulo, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Jestem w tej chwili w trakcie leczenia, miałam już jedne kwasy, ale bardzo delikatne (kwas migdałowy) i efekt minimalny. Planuję (ale to już dopiero na jesień) serię zabiegów i teraz już wiem, gdzie się wybiorę
A proszę cię bardzo! Powodzenia
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 19:17   #668
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Cool Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czuję się przez te wszystkie pytania przyparta do muru. Nie lubię udzielać rad, bo nie jestem w tym najlepsza.

Opowiem jak to było od początku.

Trądzik zaczął się u mnie jak miałam 15 lat. Dał się zaleczyć Dalacinem T i to szybko. Od 17 roku życia miałam nie tyle trądzik co koszmarny łojotok. Podskórne wypryski i skóra zlana tłuszczem. NIe pomagały ani oczyszczania u kosmetyczki, ani peelingi, maseczki. Na nic Vichy, cała gama Lancome, Eris, Soraya, Kolastyna. Zaczęło sie grzebanie przy twarzy. Pewna skuteczność wykazało tylko Clinique.Tak dotrwałam do studiów. Koszmarny okres, kilka lat wyjęte z życia, żadnych zdjęć ani wspomnień.

Potem, w wieku 22 lat po raz pierwszy(po opcji nr 1) szalałam z radości jak dzika. Gładka twarz, żadnego połysku na twarzy. Kremy stosowałam dla cery normalnej/mieszanej bo skóra wchłaniała to wszystko z wdzięczością. Z domu wychodziłam rano tylko z kremem na twarzy, bo żal mi było czasu i fatygi na krycie tego dzieła!!Łojotok wracał kilka razy, ale nigdy juz w takiej postaci jak poprzednio. I jeśli juz to sama sobie go rozgrzebywałam. Stosowanie komstyków dr Hauschki i opcja nr 3 dała równie pozytywne rezultaty. Pojechałam wtedy do Londynu i zbierałam najlepsze napiwki na sali

Mam twarz różową - bo taki mój urok. Dlatego nie używam podkładów - każdy odcina się żółta/bezową plama na twarzy.

Mam 26 lat - w wyniku systematycznej pielęgnacji i zaawansowanego wieku ;P moja twarz świeci się lekko tylko na nosie. Ja rano przypudruje twarz to poprawek nie robię.

Ta "przyjemność" czyli kwasy kosztują. Za jeden zabieg od 60 do 80 zł. Wiem, że przy seriach można negocjować upusty. Np 6 kwasów u kosmetyczki i green peel to około 600 zł. Ja wydałam tyle pieniędzy i zamierzam teraz raz na 2-3 tygodnie chodzić na 1 kwas Warte jest do ostatniego grosza.

I jeszcze kilka uwag:
Skóra polepszała mi sie po: uzywaniu serii Dr Hauschki i Clinique a teraz Liz Earle, wykluczenie z kremów mystyriatów, isopropyli i capric/caprylic trigliceride - zapychaja mnie, im starsza jestem tym lepiej wygląda, chociaż młodość już nie wróci.
Skóra pogarszała mi sie: od grzebania przy niej, od maseczek oczeszczających(jeszcze mocnie się przetłuszczała) i jak sobie odpuszczam krem (przesusza się wtedy i odbija czkawką w postaci przetłuszczania) i od oczyszczania u kosmetyczki.

Jak macie jeszcze jakieś pytania słucham
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 20:52   #669
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

isc do kosmetyczki na oczyszczanie cery
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 21:41   #670
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

lulo_aiesec, w życiu nie powiedziałabym, że masz 26 lat... wyglądasz na ok. 18, max. 19, powaga te zabiegi to chyba jakieś czary, szkoda tylko, że takie kosztowne (niestety trochę za drogo jak na moją kieszeń) a pamiętasz może tak mniej-więcej ceny serii: Dr Hauschki, Clinique i Liz Earle? czy są one przeznaczone także do cery 17-letniej? matują buzię na długo?
wybacz, że tak ciągle Cię o coś wypytuję, ale mam już dość tego trądziku... u mnie zaczęło się to w wieku 14 lat, a łojotok - rok później i do tej pory nie mogę sobie z tym poradzić, mimo iż brałam już mnóstwo leków, używałam wielu kosmetyków... ale faktycznie, to przetłuszczanie się twarzy jest chyba najgorsze krem matujący działa max. 1 godzinę, a później znowu tłusta cera, zero prezencji, okropne samopoczucie i żałosna ocena własnej atrakcyjności
chciałabym się w końcu z tego wyleczyć, mieć to z głowy, wreszcie poczuć się pewnie i świeżo, ale do tej pory nikt nie potrafił mi pomóc.

a teraz trochę z innej beczki... w jakim mieście i jaki kierunek studiowałaś?
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 10:27   #671
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Muszę wam dziewczyny napisać co ja ostatnio "mądrego" zrobiłam... Eh.. Oczywiście dziubałam w buzi - strup na środku czoła. I podczas pewnej kąpieli strup rozmókł. I odpadł. Patrzę w lustro a tam wielka dziura... nie taka po pryszczu, ale po strupie, bo oczywiście musiałam dłubać igą. No szok. Ja w ryk. Bo będzie blizna, bo dziury są nie do zagojenia itp. Na szczęście miałam w domu borasol. To zaczęłam smarować. Teraz dziura się ziarninuje. Mam już małego strupa, ale na naskórku, dziura zarasta. Ale co za horror przeżyłam... .. Już nie ruszam...!!!! A mam podkład rimell stay matte. I on jakby miał w sobie jakąś wazelinę. Moja twarz jakby w mazi.. Skóra mi się zaczęła pogarszać. Na Buzi czuję ten tłusty podkład. Czy to możliwe, ze tak działa kosmetyk, że pogarsza skórę..? hmm?
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 21:05   #672
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Wink Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava

a teraz trochę z innej beczki... w jakim mieście i jaki kierunek studiowałaś?
[/COLOR][/COLOR]

Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale praca.

Ja wciąż studiuję. Jestem jednym z tych niepoprawnych niebieskich ptaków, bumelantów i szkodników

Kończę właśnie ekonomie i jestem na 2 roku prawa. Poza tym prowadzę firmę ze znajomymi. Wszystko w Białymstoku.

Marta
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 07:06   #673
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja wczoraj tez trochę nabroiłam, ale nie ma większych śladów to przez to jedzienie czekolad, słodyczy, czipsów że też człowiek musi się tym obrzerać, nie dośc że brzuch, pupa rośnie to i syf na policzku tez
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 08:54   #674
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
ja wczoraj tez trochę nabroiłam, ale nie ma większych śladów to przez to jedzienie czekolad, słodyczy, czipsów że też człowiek musi się tym obrzerać, nie dośc że brzuch, pupa rośnie to i syf na policzku tez
a ja nie jem tych "swinstw", a i tak wylaza mi syfki w okolicy kosci policzkowych, nie wiem skad . nigdy tam mi nie wychodzily. teraz jestem chora, wiec moze dlatego, ale w tym miejscu...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 10:12   #675
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Spojrzcie, ile jest odpowiedzi na ten watek, duzo osob ma z tym problem... ja sobie juz z nim poradzilam Stanowczo postaniowlam, ze nie bede wyciskac, poniewaz chcialam miec mnie pryszczy, chcialam, zeby moj chlopak byl zadowolony, zrobilam to dla niego i dla siebie Na poczatku bylo trudno, ale efekty sa swietne, bo teraz prawie nic mi nie wyskakuje Jesli juz wyciskam, to takie "dojrzale" krosty i uzywam do tego wacikow, nigdy palcami. I naprawde szybko mi zniknely
Trzymam kciuki, zeby i Wam sie udalo!
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 10:32   #676
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hey!
Mam ten sam problem.

Czasem myślę, czy wyciskanie to nie jest jakaś odmiana samookaleczania... (??)
W sumię wyciskam się najczęściej kiedy jestem zdenerwowana...
Hmm...
Może jakiś psycholog by pomógł

Pozdrawiam
b.
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 14:12   #677
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Unhappy Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam serdecznie

Ok. 10 lat mecze sie z tradzikiem, wczesniej nie mialam takich problemow jak teraz (obecnie mam 22 lata), od pol roku mam okropne zapalenia skóry-szczegolnie na policzkach, wyglada to okropnie, a to wszystko spowodowane jest braniem Diany, która pozniej odlozylam. Nie potrafie tego zlikiwdować, u dermatologa jestem praktycznie co tydzień (to jak drugi dom), antybiotyki nie pomagają (mialam ich troche), maście wszystkie juz chyba nie zlicze, kremy, robione specyfiki w aptece, tyle kasy poszlo...mam wszytko na twarzy, ludzie sie na mnie patrzą, ze az mi wstyd sie pokazywac gdziekolwiek. Obecnie pani dermatolog przepsala mi masc klindacin t-zobaczymy co bedzie. Jestem tez w trakcie zabiegow z kwasami, mialam juz trzy (35%, 50% i 75%), moze troche przebarwienia wyblakły, zrobie jeszcze dwa 75 % i zobaczymy co dalej. Saram sie o tym wszytkim nie myslec i nie zwracac uwagi na opinie innych ludzie, ale jestem dosc wrazliwą osobą. I się zastanawiam kiedy mi to wszytsko zejdzie...
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 18:26   #678
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez __Madzia__
Witam serdecznie

Ok. 10 lat mecze sie z tradzikiem, wczesniej nie mialam takich problemow jak teraz (obecnie mam 22 lata), od pol roku mam okropne zapalenia skóry-szczegolnie na policzkach, wyglada to okropnie, a to wszystko spowodowane jest braniem Diany, która pozniej odlozylam. Nie potrafie tego zlikiwdować, u dermatologa jestem praktycznie co tydzień (to jak drugi dom), antybiotyki nie pomagają (mialam ich troche), maście wszystkie juz chyba nie zlicze, kremy, robione specyfiki w aptece, tyle kasy poszlo...mam wszytko na twarzy, ludzie sie na mnie patrzą, ze az mi wstyd sie pokazywac gdziekolwiek. Obecnie pani dermatolog przepsala mi masc klindacin t-zobaczymy co bedzie. Jestem tez w trakcie zabiegow z kwasami, mialam juz trzy (35%, 50% i 75%), moze troche przebarwienia wyblakły, zrobie jeszcze dwa 75 % i zobaczymy co dalej. Saram sie o tym wszytkim nie myslec i nie zwracac uwagi na opinie innych ludzie, ale jestem dosc wrazliwą osobą. I się zastanawiam kiedy mi to wszytsko zejdzie...
przede wszystkim nie załamuj sie tak! musisz byc cierpliwa. tradzik to nie jest łatwa sprawa, czasem dotyka bardziej czasem mniej. niektóre osoby maja z nim tak duze problemy, ze wstydza sie pokazywac na ulicy, a tymczasem to nie zaden wstyd, przeciez to nie jest twoja wina, ona tkwi gdzie indziej. bardzo dobrze, ze sie nie poddajesz i dalej próbujesz leczyć swoja skóre. moze kiedys nadejdzie dzien, kiedy wreszcie sie uspokoi, a Ty bedziesz mogla spojrzec w lustro z zadowoleniem??
pozdrawiam i zycze wytrwalosci
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 08:57   #679
Ewa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja też wczoraj dusiłam.A było już tak dobrze-piąty dzień bez duszenia a tak znowu wszystko popsułam....Zrozumiałam że wszędzie szukam usprawiedliwienia na moje duszenie...Ale takigo usprawiedliwienia nie mam!Musze z tym skonczyc raz na zawsze!Musze to zrobic dla mojego chlopaka, ON cały czas widzi mnie smutną i zapłakaną, a przecież bardzo bym chciała aby On był ze mną naprawde szcześliwy!Trzymajcie za mnie kciuki!
Ewa17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 09:18   #680
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Hanka20
przede wszystkim nie załamuj sie tak! musisz byc cierpliwa. tradzik to nie jest łatwa sprawa, czasem dotyka bardziej czasem mniej. niektóre osoby maja z nim tak duze problemy, ze wstydza sie pokazywac na ulicy, a tymczasem to nie zaden wstyd, przeciez to nie jest twoja wina, ona tkwi gdzie indziej. bardzo dobrze, ze sie nie poddajesz i dalej próbujesz leczyć swoja skóre. moze kiedys nadejdzie dzien, kiedy wreszcie sie uspokoi, a Ty bedziesz mogla spojrzec w lustro z zadowoleniem??
pozdrawiam i zycze wytrwalosci
Dziekuje bardzo za słowa otuchy . Obecnie smaruje sie acne-dermem i widze poprawe i naloze puder i jakos jest, grunt nie tracic nadzieji. Uważam, że najwazniejsze w walce z trądzikiem jest sparcie i bliskich osob i tych calkiem obcych. Moj chłopak caly czas powtarza, że moge być cala w pryszczach i tak mnie bedzie kochał i to mi dodaje otuchy, albo moja mama ciagle mi mowi, ze nic nie widać , a tata zebym sobie posmarowała kocią kupą to mi pomoze .Także mysle ze bedzie dobrze i takiej wiary rowniez wam zycze.Pozdrawiam.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 10:12   #681
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez __Madzia__
, a tata zebym sobie posmarowała kocią kupą to mi pomoze .
och, ci "starsi" mezczyzni - moj tesciu swego czasu radzil mi smarowanie sie siuskami, jach . na szczescie nie skorzystalam z jego rady .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 19:21   #682
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mnie ostatnio strasznie wysypało na policzkach, mimo iż nigdy nie miałam problemów w tych partiach buzi nie wiem co się dzieje, muszę iść bo mojego dermatologa na "pogadanko"
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 22:09   #683
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez __Madzia__
Dziekuje bardzo za słowa otuchy . Obecnie smaruje sie acne-dermem i widze poprawe i naloze puder i jakos jest, grunt nie tracic nadzieji. Uważam, że najwazniejsze w walce z trądzikiem jest sparcie i bliskich osob i tych calkiem obcych. Moj chłopak caly czas powtarza, że moge być cala w pryszczach i tak mnie bedzie kochał i to mi dodaje otuchy, albo moja mama ciagle mi mowi, ze nic nie widać , a tata zebym sobie posmarowała kocią kupą to mi pomoze .Także mysle ze bedzie dobrze i takiej wiary rowniez wam zycze.Pozdrawiam.
Nie ma za co Madziu! od tego tu jestesmy, by sobie wzajemnie pomagac
to dobrze, za Twoi bliscy są z Tobą, u mnie z tym jest troche gorzej( nie mam tego trądziku tak wielce zaawansowanego, ale czasem mnie wysypie porządnie), bo moi rodzice każą mi odstawic wszelkie kosmetyki twierdząc, ze to one są głowną przyczyną stanu mojej skóry! haha wyobraz sobie, jak trudno wytłumaczyc cokolwiek ludziom, którzy przez cale zycie uzywają do mycia twarzy zwyklego mydla i jakiegos tam kremu i nie mają problemów z cerą. oni myślą, ze jak bedę postepowac tak jak oni, to moje pryszcze znikną! nonsens, ale co tu duzo gadac, musze dac rade pozdrawiam
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-21, 08:17   #684
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Hanka20
Nie ma za co Madziu! od tego tu jestesmy, by sobie wzajemnie pomagac
to dobrze, za Twoi bliscy są z Tobą, u mnie z tym jest troche gorzej( nie mam tego trądziku tak wielce zaawansowanego, ale czasem mnie wysypie porządnie), bo moi rodzice każą mi odstawic wszelkie kosmetyki twierdząc, ze to one są głowną przyczyną stanu mojej skóry! haha wyobraz sobie, jak trudno wytłumaczyc cokolwiek ludziom, którzy przez cale zycie uzywają do mycia twarzy zwyklego mydla i jakiegos tam kremu i nie mają problemów z cerą. oni myślą, ze jak bedę postepowac tak jak oni, to moje pryszcze znikną! nonsens, ale co tu duzo gadac, musze dac rade pozdrawiam
Hanka moj tz ma identyczne podejscie jak twoi rodzice. "nie uzywaj tyle rzeczy na twarz to ci przejdzie" - slowa mojego tz. i oczywiscie w koncu tak uczynilam i nie poskutkowalo. od tamtej pory mam spokoj z tego rodzaju tekstami.

ps. wlasnie mam czerwonego placka na czole, bo go rozgrzebalam w sobote wieczorem. dopiero dzis wyglada to troche lepiej. daje mu 2 tygodnie na calkowite znikniecie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-21, 12:56   #685
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
Hanka moj tz ma identyczne podejscie jak twoi rodzice. "nie uzywaj tyle rzeczy na twarz to ci przejdzie" - slowa mojego tz. i oczywiscie w koncu tak uczynilam i nie poskutkowalo. od tamtej pory mam spokoj z tego rodzaju tekstami.

ps. wlasnie mam czerwonego placka na czole, bo go rozgrzebalam w sobote wieczorem. dopiero dzis wyglada to troche lepiej. daje mu 2 tygodnie na calkowite znikniecie.
hihi, widze, ze nie jestem sama! ale dalej uparcie bede obstawac przy swoim, w koncu to moja twarz i moje zycie i moge z nim robic co mi sie podoba
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 16:42   #686
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja lad dzien bede miec okres i wlasnie wylaza mi takie dziwne, przedokresowe paskudy, takie napuchniete placki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 18:45   #687
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny, czy nie wydaje się wam, że po oczyszczaniu twarzy (u kosmetyczki) szybciej pojawiaja się wam wypryski?
__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 19:03   #688
polako76@neostrada.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

mam tez ten problem wyciskam ,a pozniej paćkam się sudokremem
polako76@neostrada.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 19:43   #689
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja leze juz 5 z goraczka w lozeczku i caly czas drapietwarz. A ile syfow mi sie robi. A madzia glupia jeszcze to pogarsza....... A tak poza tym to ostatnio przez tydzien nic nie wyduszalam bylam z siebie baaaaaaaaardzo dumna bo juz prawie ni nie mialam az tu pewnego okropnego dnia wydusilam doslownie kilka zaskownikow I juz jak zaczelam to przez nastepne dni dalej wyduszalam. Stwierdzilam ze nasza choroba jest nieuleczalna...
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 19:58   #690
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez __Madzia__
a tata zebym sobie posmarowała kocią kupą to mi pomoze .
Off topic, twój tata to niezły gościu,fajny tekst ,uśmiałam się po pachy
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.