Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 09:23   #4351
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Az zaluje, ze mnie tu wieczorem nie bylo, parodia
Wyklocanie sie 3 godziny o bzdurne racje przez kogos, kto nie ma czasu, to jest rzeczywiscie perelka

Niektorzy z was maja cierpliwosc, chwala wam za to - ja nie mam. Zasady poruszania sie po forum i netykieta obowiazuja bezwzglednie wszystkich i badzcie pewni, ze bede je egzekwowac twarda reka. To forum to nie fabryka, udzielajace sie tu osoby robia to albo dla przyjemnosci albo spolecznie, uprawiajac sztuke dla sztuki, tworzac to niezywkle miejsce, w sposob poprawnie zorganizowany (do wolnej amerykanki nam daleko), wiec zebranie podstawowych informacji nie stwarza problemu dla osob chcacych sie czegos dowiedziec, a nie chcacych wyszarpnac te informacje indywidualnie podane na tacy. Pretensje i roszczeniowy ton na tym forum beda tepione - bardzo.

Megusiaa przeczytaj drugi post watku EDM - ze zrozumieniem

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-12-03 o 16:30
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:28   #4352
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
jakbym zamowila najpierw podklady i poczekala np dwa dni pozniej roze i tez poczekala dwa dni i potem korektory to czy wtedy nie musialabym placic tych 5$ za kazdy kolejny zestaw tylko za sama przesylke? tzn ze zrobilambym 3 zamowienia ale nie wszytskie do jednego koszyka tylko w odstepach kilku dni...
Nie muszą być w odstępach kilku dni - zestawy próbek Try Me Free mogą być zamawiane tego samego dnia:

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Czy darmowe próbki dostajemy przy zamawianiu czegoś innego czy można zamówić tylko próbki? - Można zamówić same próbki, płacimy wtedy tylko za przesyłkę. Pierwszy raz polecamy zamawianie próbek razem z pędzlem do podkładu.
Ile razy można zamawiać bezpłatne próbki? - Nie ma ograniczeń. Można nawet zamówić kilka kompletów jeden po drugim (w oddzielnych zamówieniach, za każde zapłacimy przesyłkę). Próbki są po to, abyśmy mogły dobrać nasz idealny odcień podkładu, korektora, różu.
Ale nie ma zestawu korektorów (przynajmniej na razie). Musiałabyś zamawiać je pojedynczo, płacąc $2.50 za próbkę.

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2009-12-03 o 09:35 Powód: dodany cytat
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:29   #4353
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Nie musi być w odstępach 2 dni, jak zamówisz każdy zestaw osobno, nawet co minuta dając kolejne zamówienie to zapłacisz 0.01$ za zestaw + przesyłka (ok 3.5$)
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:33   #4354
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

tak - lepiej try me free zamawiać każdy w osobnym zamówieniu
(zresztą jest to napisane w 1-2 poście wątku EDM)

nie trzeba robić 2 dni przerwy między zamówieniami
można dowolną ilość zamówień danego dnia zrobić
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:34   #4355
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny to milo, ze spieszycie z pomoca ale po tylu wczorajszych odpowiedziach ciagnac to "uswiadamianie" karmicie trolla. Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo. Pomagajac w ten sposob, przyzwalacie na takie zachowania w przyszlosci.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 10:09   #4356
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ja nie moge tego nie skomentowac... no litosci ludzie- forum minerale ma cale 3! strony, z czego WSZYSTKIE najwazniejsze informacje znajduja sie na pierwszej. wystarczy uważnie się przyjrzeć tytułom wątków od samej góry "Podstawowe informacje..." czy te słowa nie dają do myślenia??? Dla mnie, kiedy tu trafiłam to było logiczne, że skoro jest taki wątek to należy go przeczytać i samemu poszperać. I pierwsze kilka postów chociaż wątków firmowych.
I każdy może napisać, że nie ma czasu. Jeśli go nie masz, twoje zdobywanie informacji musi się nieco wydłużyć, bo nie masz co liczyć, że ktoś poda ci wszystko na tacy.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 10:34   #4357
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja nie moge tego nie skomentowac... no litosci ludzie- forum minerale ma cale 3! strony, z czego WSZYSTKIE najwazniejsze informacje znajduja sie na pierwszej. wystarczy uważnie się przyjrzeć tytułom wątków od samej góry "Podstawowe informacje..." czy te słowa nie dają do myślenia??? Dla mnie, kiedy tu trafiłam to było logiczne, że skoro jest taki wątek to należy go przeczytać i samemu poszperać. I pierwsze kilka postów chociaż wątków firmowych.
I każdy może napisać, że nie ma czasu. Jeśli go nie masz, twoje zdobywanie informacji musi się nieco wydłużyć, bo nie masz co liczyć, że ktoś poda ci wszystko na tacy.
niestety, dopóki będziemy promować postawę pt. "nie mam czasu" podając po raz setny odpowiedzi na problemy, które znikają po przeczytaniu najważniejszych postów (vide: mój podpis, sama zauważyłaś ze nietrudno wpaść na to się o co chodzi z wątkiem Podstawowe informacje...) pytania w stylu "gdzie zamówić minerały?" będą sie powtarzać. Dlatego ciągle apelujemy o odsyłanie do właściwych wątków/postów/wyszukiwarki i pobudzanie samodzielnego myślenia.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 10:48   #4358
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ja to rozumiem, dlatego czesto odechciewa mi sie pomagac...
a juz calkowicie "rozwalila" mnie wypowiedz, ze Ty Rozi jestes przeciez modem.... sorry, czyli ze co- masz odpowiadac na kazde pytanie? bo ja myslalam ze masz porzadku pilnowac
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 12:47   #4359
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja nie moge tego nie skomentowac... no litosci ludzie- forum minerale ma cale 3! strony, z czego WSZYSTKIE najwazniejsze informacje znajduja sie na pierwszej. wystarczy uważnie się przyjrzeć tytułom wątków od samej góry "Podstawowe informacje..." czy te słowa nie dają do myślenia??? Dla mnie, kiedy tu trafiłam to było logiczne, że skoro jest taki wątek to należy go przeczytać i samemu poszperać. I pierwsze kilka postów chociaż wątków firmowych.
I każdy może napisać, że nie ma czasu. Jeśli go nie masz, twoje zdobywanie informacji musi się nieco wydłużyć, bo nie masz co liczyć, że ktoś poda ci wszystko na tacy.
Racja
Kto w dzisiejszych czasach się nudzi?
Ciągle mamy za mało czasu,ale jak ok.2 miieś temu dzięki blogowi Cathyzainteresowała m sie minerałkami to przez kolejny miesiąc wertowalam jej blog i wizaż chociaż po 20min.dziennie.
To jest taki ogrom informacjii ze trzeba by bylo zadać na forum ze 100pytań żeby mieć jakiekolwiek rozeznanie,więc podstawową wiedzę zdobądzcie same-tak będzie lepiej i szybciej

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Dziewczyny czy wy znalazłyście już swoje podkładowe KWC,bo jak czytałam to raczej mało wierne jesteście hihihihi

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

No ale te wszystkie kusicielki z forum też robią swoje.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 13:05   #4360
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

lohoho widze ze wywoalalm nie lada atrakcje na forum - ciesze sie)
a tak powaznie darujcie juz sobie te wasze zbedne komentarze nic was nie powinno obchodzic kto co robi a Ty vril moglas wczoraj byc to napewno bys cos "milego" dorzucila od siebie hehe...
86paula nie wymadrzaj sie tak moderator to moderator jego obowiazki nie ograniczaja sie do pilnowania porzadku ale chyba tez do pomocy innym czy chociazby odsylania ich do innych watkow w ktorych moze znalezc info na temat interesujacy...
ale wy dziewczyny wolicie sobie pogadac ponajezdzac jaki to ktos jest albo nie jest zamiast wkleic linki do odpowiednich watkow i po klopocie - faktycznie zajeloby wam to tyle czasu ze szok... bez komentarza...
jakby na forum byl porzadek to ludzie nie wchodziliby i nie zadawli po raz n-ty tych samych pytan ale jak ktos chce sie czegos dowiedziec i zeby to znalezc musi przekopac setki postow niekoniecznie wszystkie na temat go interesujacy to mu sie odechciewa i woli zapytac a nuz ktos odpowie... jakbyscie zrobily jeden watek w ktorym byloby wszystko na temat mineralow to byloby ok a nie po 4 czesci z kazdego po 100kilka stron i czytaj... a co z tego ze przejrzalam pierwwsza czesc jakiegos jak tu sie okazuje ze w drugiej i trzeciej i zapewne w czwartej tez jest cos co powinnam przeczytac a nie zadawac kolejne glupie pytanie... watki na forum sa za duze jakby byly watki czysto informacyjne bez glupich pogaduszek to byloby ok a nie szukaj wiatru w polu i jeszcze cie zjada jak o cos zapytasz bo przecviez wysil sie poszukaj bylo o tym...
i ja nie oczekiwalam ze ktos mi poda odpowiedzi na moje pytania ytylko chociaz powie gdzie tego szukac a nie najpierw twierdzilyscie ze w pierszej cz o edm bedzie wszytsko a g... prawda nie ma wszytskiego tym bardziej ze watek jest stary a na stronie edm duzo sie zmienilo i co sie okazalo ze np jak zamowic bezplatne probki wcale nie jest w pierwszej cz.edm tylko w kolejnej... wiec w koncu co mam przeczytac pierwsza cz. bo tam musi byc odp po czym okazuje sie ze przelecialam caly watek i nic nie ma wiec nastepna cz zaczynam ktora ma kolejne 100stron i nastepne i tak w kolko ale nie przeciez wszytsko jest w pierwszej cz. i podstawowych info.. w tych podstawowych info nie ma ani slowa na pytania ktore zadalam...
ale dobra niewazne skoro na forum musi byc wszystko porozpierdzielane ok wasza sprawa ale nie czepiajcie sie jak ktos wchodzi i pyta po raz n-ty o to samo skoro widzac ogrom watkow i stron woli zadac pytanie niz to wszystko czytac a tak jak pisalam w tych watkach malo gdzie jest cos na temat sa to wasze rozmowy a ja zamowilam to a ja tamto a ja dostalam juz a ja nie a jak myslicie kiedy dostane i po 50 przeczytanych postach nagle cos na temat mozna znalezc a pozniej znowu to samo bla bla bla-bardzo pomocne...
nie wiem kto dzis sie nudzi ja nie nie wiem co wy robicie skoro codziennie jestescie na forum i rano i wieczorem wiec smiem twierdzic ze az tyle zajec nie macie ale co mnie to obchodzi...
ja wchodzac na forum oczekuje jakiejkolwiek pomocy a nie zjechania o byle g... jaka to ja nie jestem itp itd... skoro nie macie cierpliwosci do ludzi to sie nie odzywajcie...proste
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 13:06   #4361
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

hehe, moze i malo wierne podkładowo, bo ciagle cos kusi, zeby sprobowac kolejnej firmy bo "moze ten bedzie jeszcze lepszy"
ja mam swoj KWC- Lumiere formula Cashmere. ale lubie tez Lauress i EGM.
jest watek o hitach- tam dziewczyny opisaly swoje ulubione mineraly.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 13:33   #4362
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wybaczcie dziewczyny, ale nie wytrzymałam
Po pierwsze rejestrując się na forum zaakceptowałaś jego regulamin jak również udzielając się na nim musisz się dostosować do panujących tu reguł i zwyczajów. Jeżeli Ci się to nie podoba, ale wybacz nikt Cie tu nie trzyma, droga wolna...
Nie wyobrażaj sobie, że będziemy poświęcać swój czas i odpowiadać na każde Twoje pytanie, ani wybaczać lenistwo tylko dlatego że jesteś nowa. Z radością witamy nowe minerałki i udzielamy im pomocy, natomiast mnie osobiście ogromnie razi Twoja arogancja i postawa roszczeniowa, do której nie masz żadnego prawa. Nie musisz czytać całych wątków tylko pierwsze posty wątków firmowych oraz wątek "podstawowe inf. o kosmetykach mineralnych". Poza tym korzystaj z wyszukiwarki. O czym dziewczyny już Cię poinformowały. Także daruj sobie tą ironię.
Ze swojej strony proszę modki o interwencję, bo ktoś się tu chyba nieco zagalopował, może i nie łamie regulaminu jednak...
Jak dla mnie EOT Nie zamierzam więcej karmić trola.

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
lohoho widze ze wywoalalm nie lada atrakcje na forum - ciesze sie)
a tak powaznie darujcie juz sobie te wasze zbedne komentarze nic was nie powinno obchodzic kto co robi a Ty vril moglas wczoraj byc to napewno bys cos "milego" dorzucila od siebie hehe...
86paula nie wymadrzaj sie tak moderator to moderator jego obowiazki nie ograniczaja sie do pilnowania porzadku ale chyba tez do pomocy innym czy chociazby odsylania ich do innych watkow w ktorych moze znalezc info na temat interesujacy...
ale wy dziewczyny wolicie sobie pogadac ponajezdzac jaki to ktos jest albo nie jest zamiast wkleic linki do odpowiednich watkow i po klopocie - faktycznie zajeloby wam to tyle czasu ze szok... bez komentarza...
jakby na forum byl porzadek to ludzie nie wchodziliby i nie zadawli po raz n-ty tych samych pytan ale jak ktos chce sie czegos dowiedziec i zeby to znalezc musi przekopac setki postow niekoniecznie wszystkie na temat go interesujacy to mu sie odechciewa i woli zapytac a nuz ktos odpowie... jakbyscie zrobily jeden watek w ktorym byloby wszystko na temat mineralow to byloby ok a nie po 4 czesci z kazdego po 100kilka stron i czytaj... a co z tego ze przejrzalam pierwwsza czesc jakiegos jak tu sie okazuje ze w drugiej i trzeciej i zapewne w czwartej tez jest cos co powinnam przeczytac a nie zadawac kolejne glupie pytanie... watki na forum sa za duze jakby byly watki czysto informacyjne bez glupich pogaduszek to byloby ok a nie szukaj wiatru w polu i jeszcze cie zjada jak o cos zapytasz bo przecviez wysil sie poszukaj bylo o tym...
i ja nie oczekiwalam ze ktos mi poda odpowiedzi na moje pytania ytylko chociaz powie gdzie tego szukac a nie najpierw twierdzilyscie ze w pierszej cz o edm bedzie wszytsko a g... prawda nie ma wszytskiego tym bardziej ze watek jest stary a na stronie edm duzo sie zmienilo i co sie okazalo ze np jak zamowic bezplatne probki wcale nie jest w pierwszej cz.edm tylko w kolejnej... wiec w koncu co mam przeczytac pierwsza cz. bo tam musi byc odp po czym okazuje sie ze przelecialam caly watek i nic nie ma wiec nastepna cz zaczynam ktora ma kolejne 100stron i nastepne i tak w kolko ale nie przeciez wszytsko jest w pierwszej cz. i podstawowych info.. w tych podstawowych info nie ma ani slowa na pytania ktore zadalam...
ale dobra niewazne skoro na forum musi byc wszystko porozpierdzielane ok wasza sprawa ale nie czepiajcie sie jak ktos wchodzi i pyta po raz n-ty o to samo skoro widzac ogrom watkow i stron woli zadac pytanie niz to wszystko czytac a tak jak pisalam w tych watkach malo gdzie jest cos na temat sa to wasze rozmowy a ja zamowilam to a ja tamto a ja dostalam juz a ja nie a jak myslicie kiedy dostane i po 50 przeczytanych postach nagle cos na temat mozna znalezc a pozniej znowu to samo bla bla bla-bardzo pomocne...
nie wiem kto dzis sie nudzi ja nie nie wiem co wy robicie skoro codziennie jestescie na forum i rano i wieczorem wiec smiem twierdzic ze az tyle zajec nie macie ale co mnie to obchodzi...
ja wchodzac na forum oczekuje jakiejkolwiek pomocy a nie zjechania o byle g... jaka to ja nie jestem itp itd... skoro nie macie cierpliwosci do ludzi to sie nie odzywajcie...proste
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Racja
Kto w dzisiejszych czasach się nudzi?
Ciągle mamy za mało czasu,ale jak ok.2 miieś temu dzięki blogowi Cathyzainteresowała m sie minerałkami to przez kolejny miesiąc wertowalam jej blog i wizaż chociaż po 20min.dziennie.
To jest taki ogrom informacjii ze trzeba by bylo zadać na forum ze 100pytań żeby mieć jakiekolwiek rozeznanie,więc podstawową wiedzę zdobądzcie same-tak będzie lepiej i szybciej

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Dziewczyny czy wy znalazłyście już swoje podkładowe KWC,bo jak czytałam to raczej mało wierne jesteście hihihihi

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

No ale te wszystkie kusicielki z forum też robią swoje.
I to się chwali. Megusiaa powinna brać z Ciebie przykład.
A KWC wśród minerałów to ciężka sprawa, bo wciąż odkrywamy nowe firmy a poza tym w nasza cera się zmienia a w związku z tym zmieniają się też jej potrzeby, no i to uzależnienie Chociaż jak przetestujesz xx firm, coś dla siebie znajdziesz to głód się zmniejsza (niestety portfel cicho jęczy opustoszały, a szuflady uginają się od prochu, no i to wieczne kuszenie niemineralne, eh). Za to przynajmniej wyglądamy coraz lepiej
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 13:39   #4363
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

bez komentarza
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 13:45   #4364
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
lohoho widze ze wywoalalm nie lada atrakcje na forum - ciesze sie)
a tak powaznie darujcie juz sobie te wasze zbedne komentarze nic was nie powinno obchodzic kto co robi a Ty vril moglas wczoraj byc to napewno bys cos "milego" dorzucila od siebie hehe...
86paula nie wymadrzaj sie tak moderator to moderator jego obowiazki nie ograniczaja sie do pilnowania porzadku ale chyba tez do pomocy innym czy chociazby odsylania ich do innych watkow w ktorych moze znalezc info na temat interesujacy...
ale wy dziewczyny wolicie sobie pogadac ponajezdzac jaki to ktos jest albo nie jest zamiast wkleic linki do odpowiednich watkow i po klopocie - faktycznie zajeloby wam to tyle czasu ze szok... bez komentarza...
jakby na forum byl porzadek to ludzie nie wchodziliby i nie zadawli po raz n-ty tych samych pytan ale jak ktos chce sie czegos dowiedziec i zeby to znalezc musi przekopac setki postow niekoniecznie wszystkie na temat go interesujacy to mu sie odechciewa i woli zapytac a nuz ktos odpowie... jakbyscie zrobily jeden watek w ktorym byloby wszystko na temat mineralow to byloby ok a nie po 4 czesci z kazdego po 100kilka stron i czytaj... a co z tego ze przejrzalam pierwwsza czesc jakiegos jak tu sie okazuje ze w drugiej i trzeciej i zapewne w czwartej tez jest cos co powinnam przeczytac a nie zadawac kolejne glupie pytanie... watki na forum sa za duze jakby byly watki czysto informacyjne bez glupich pogaduszek to byloby ok a nie szukaj wiatru w polu i jeszcze cie zjada jak o cos zapytasz bo przecviez wysil sie poszukaj bylo o tym...
i ja nie oczekiwalam ze ktos mi poda odpowiedzi na moje pytania ytylko chociaz powie gdzie tego szukac a nie najpierw twierdzilyscie ze w pierszej cz o edm bedzie wszytsko a g... prawda nie ma wszytskiego tym bardziej ze watek jest stary a na stronie edm duzo sie zmienilo i co sie okazalo ze np jak zamowic bezplatne probki wcale nie jest w pierwszej cz.edm tylko w kolejnej... wiec w koncu co mam przeczytac pierwsza cz. bo tam musi byc odp po czym okazuje sie ze przelecialam caly watek i nic nie ma wiec nastepna cz zaczynam ktora ma kolejne 100stron i nastepne i tak w kolko ale nie przeciez wszytsko jest w pierwszej cz. i podstawowych info.. w tych podstawowych info nie ma ani slowa na pytania ktore zadalam...
ale dobra niewazne skoro na forum musi byc wszystko porozpierdzielane ok wasza sprawa ale nie czepiajcie sie jak ktos wchodzi i pyta po raz n-ty o to samo skoro widzac ogrom watkow i stron woli zadac pytanie niz to wszystko czytac a tak jak pisalam w tych watkach malo gdzie jest cos na temat sa to wasze rozmowy a ja zamowilam to a ja tamto a ja dostalam juz a ja nie a jak myslicie kiedy dostane i po 50 przeczytanych postach nagle cos na temat mozna znalezc a pozniej znowu to samo bla bla bla-bardzo pomocne...
nie wiem kto dzis sie nudzi ja nie nie wiem co wy robicie skoro codziennie jestescie na forum i rano i wieczorem wiec smiem twierdzic ze az tyle zajec nie macie ale co mnie to obchodzi...
ja wchodzac na forum oczekuje jakiejkolwiek pomocy a nie zjechania o byle g... jaka to ja nie jestem itp itd... skoro nie macie cierpliwosci do ludzi to sie nie odzywajcie...proste

Zastanów się o czym Ty piszesz ,bo to jest po prostu bez sensu
Wszyscy powinni mieć czas na prowadzenie Cię za rączkę bo Ty nie masz czasu na czytanie,ale masz czas na sprzeczki
Co do moderatorek to One raczej znają swoje obowiązki
Ja tez dopiero zaczynam z minerałami,mimo to nie wymagam aby ktos podał mi wszystko na tacy-dziwne co?
Poza tym na forum jest cos takiego jak wyszukiwarka,jesli nie mozesz czegos znalezc wystarczy wpisac bardzo sprytne urządzenie.
nie pisz ze na forum jest wszystko porozpierdzialane jesli po prostu nie chce Ci się szukac.

Przepraszam za off topa ale nie mogłam sie powstrzymać
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 13:56   #4365
iwoonkaa15161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Kosmetyki mineralne - gdzie je znaleźć??

Szukam kosmetyków mineralnych , czy mozecie powiedziec w jakich drogeriach moglabym je znalezc?? czy w drogerii "Natura" też jest? aaa i co polecacie z takich kosmetyków?
iwoonkaa15161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 13:59   #4366
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne - gdzie je znaleźć??

Cytat:
Napisane przez iwoonkaa15161 Pokaż wiadomość
Szukam kosmetyków mineralnych , czy mozecie powiedziec w jakich drogeriach moglabym je znalezc?? czy w drogerii "Natura" też jest? aaa i co polecacie z takich kosmetyków?
a przejrzałaś w ogóle to forum? Czytałaś wątek ogólny o minerałach?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 14:08   #4367
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hehe, moze i malo wierne podkładowo, bo ciagle cos kusi, zeby sprobowac kolejnej firmy bo "moze ten bedzie jeszcze lepszy"
ja mam swoj KWC- Lumiere formula Cashmere. ale lubie tez Lauress i EGM.
jest watek o hitach- tam dziewczyny opisaly swoje ulubione mineraly.
Wiem zapoznałam się z tym wątkiem,a przez Ciebie próbeczki z Lumiere już są w drodze
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 14:11   #4368
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne - gdzie je znaleźć??

Cytat:
Napisane przez iwoonkaa15161 Pokaż wiadomość
Szukam kosmetyków mineralnych , czy mozecie powiedziec w jakich drogeriach moglabym je znalezc?? czy w drogerii "Natura" też jest? aaa i co polecacie z takich kosmetyków?
zajrzyj do linkow z mojego podpisu
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 14:16   #4369
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Wiem zapoznałam się z tym wątkiem,a przez Ciebie próbeczki z Lumiere już są w drodze
heh, przeze mnie mam nadzieje ze nie pozalujesz


megusia, ale czego ty kobieto oczekujesz? ze powiemy ci konkretnie co masz kupic? no zlituj sie, żadna z nas nie dostała nigdy takiej odpowiedzi! Kazda sama sobie wybrala dana firme, poczytala o jej produktach (sama!) i zdecydowala co chce miec.
no poprostu śmieszne jest to co wypisujesz. i sie nie wymadrzam, pisze cos co jest jak najbardziej oczywiste dla wiekszosci uzytkowniczek tego forum.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 14:19   #4370
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Nosz kurna chata, zebym nie mogla na zakupy wyjsc, bo zaraz cyrk jest

Megusiaa swoim ostatnim wpisem udowodnilas, ze nie przyswajasz slow skierowanych do ciebie bezposrednio i ignorujesz polecenia moderatora, tym samym zostajesz potraktowana jak troll.
Zostalas odeslana do poszukiwanych informacji, fakt, ze czasem trzeba przebic sie przez wpisy nie na temat zawdzieczamy miedzy innymi osobom, takim jak ty, dalas niechlubny popis tego jak z watku mozna zrobic burdel. Takie zachowania tepimy na forum i niestety ty bedziesz tego przykladem.
Prosze daruj sobie dalsze wpisy w tym tonie i wez do serca rady podane wyzej - najpierw czytaj, potem pytaj. To jest forum, nie katalog informacyjny, kompendia zebrane przez wizazanki sa ich spolecznym aktem dla innych uzytkownikow i tylko tym.

Prosze wszystkich o nie kontynuowanie powyzszej dyskusji i powrot do glownego tematu watku

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-12-03 o 14:21
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 14:31   #4371
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hehe, moze i malo wierne podkładowo, bo ciagle cos kusi, zeby sprobowac kolejnej firmy bo "moze ten bedzie jeszcze lepszy"
ja mam swoj KWC- Lumiere formula Cashmere. ale lubie tez Lauress i EGM.
jest watek o hitach- tam dziewczyny opisaly swoje ulubione mineraly.
no właśnie
gdzie apelować o to by był aktualizowany...prz ecież zmieniają nam sie typy, co rusz coś dochodzi......a wątek naprawdę fajny
tak tak samobiczuję się ....jeszcze doń nie wpisawszy
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:06   #4372
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

jak robicie cyrk to macie cyrk jakbyscie normalnie odpowiedzialy albop podaly linki nie byloby cyrku a tak macie co chcialyscie...

co do postow w watkach ktore sa niby ifnormacyjne to sa to wasze pogaduszki na temat ktora co kupila albo zamowila wiec mi nie mow ze sa to posty pisane przez osoby takie jak ja!! i nie zwalaj tego na innych skoro to wy sobie urzadzacie pogaduszki na 140 stron a pozniej odsylacie do taki watkow ludzi ktorzy chca sie czegos konkretnego dowiedziec no wlasnie konkretnego a nie czytac o waszych problemach!!a na marginesie ja robie burdel?? hehe dobre to ciekawe jak nazwac to co jest w tych watkach gdzie niby wszystko mozna znalezc mega burdel? bo czytac umiem i rozumiem co czytam ...

p.s
tez mam z was niezly ubaw bo widac jakas tam wladza uderza do glowek...
paula a ty znowu swoje przejrzyj sobie wasz watek na temat edm w kazdej czesci sa wasze pogaduszki o d.maryni jak to pieknie okreslila majade...wiec bez komentarza...

wiecie co szkoda w ogole jezyk strzepic na wasza arogancje i robienie na zlosc.

p.s
iwonka15161 lepiej o nic tu nie pytaj wiecej bo cie zjada i dadza ostrzezenie jak mi...

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2009-12-03 o 21:32
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:19   #4373
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Megusiu, gdybyś poświęciła tyle czasu i zapału na szukanie potrzebnych informacji o minerałach ile poświęcasz teraz na emocjonowanie się tutaj, to ho-ho wiele stałych bywalczyń mogłoby być zazdrosnych o twoja wiedzę... A tak ty się ciskasz my się śmiejemy, wątek jest o D. Maryni
Ogólna lipa
przepraszam nie mogłam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:39   #4374
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Widac ze nie szukasz tam gdzie trzeba... Jedyny watek, w ktorym piszemy co nam sie podoba, jest watek PLOTKOWY!!! Tam nie szukalabym informacji o mineralach.. Ale juz nic nie bede pisac do ciebie bo to jak grochem o sciane, nic nie dociera i szkoda marnowac juz czas.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:44   #4375
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ok, skończmy już dyskusje o megusiaa-gate i wracajmy do tematu przewodniego wątku

ide zaktualizowac moje hity mineralne, kto ze mna?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:46   #4376
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Idz,idz ja swoje dopiero niedawno zrobilam, jeszcze za kity trzeba by sie zabrac.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:54   #4377
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Przydaloby sie tez odswiezyc "Tradycyjna kolorowka vs mineraly", mnie sie pare typow zmienilo jednak z czasem. Tez ide gmerac w starociach
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 17:19   #4378
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Ok, skończmy już dyskusje o megusiaa-gate i wracajmy do tematu przewodniego wątku

ide zaktualizowac moje hity mineralne, kto ze mna?
ja sklecam, uff właśnie se EGM YG napaćkałam coby opinię posiadać i chyba zakochawszy, Rozi ty mieszasz YG i CM prawda, chyba też tak zrobię
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 21:52   #4379
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Zapytałam p.Sylwię kiedy jest szansa na ruszenie minerałów Pixie i niestety "mają nadzieję" , że uda się to do lutego.. więc jeszcze trochę poczekamy.
Swoją drogą załamała mnie informacją , że w Polsce i ogólnie Europie nawet poszczególne odcienie tego samego kosmetyku muszą przejsc komplet badań, to pochłania mnóstwo kasy, dlatego zaczną od dwóch formuł podkładu, primera i wykończeniówki, a dopiero z czasem wejdą róże, cienie i inne echh jak przeczytałam , że opakowania robi producent od pudełeczek Guerlain i Chanel to przypomniał mi się fragment z "nie lubię poniedziałku".. (" jestem taka..napalona..") w kazdym razie zapowiada się ciekawie
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 22:17   #4380
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Pisałam już o tym właśnie jak wygląda sprawa z badaniami każdego osobnego odcienia etc. Mamy już obraz tego dlaczego w Europie nie mamy porządnej firmy stricte mineralnej która nie należała by do jakiegoś znanego koncernu który te badania by sponsorował.Mam nadzieje,że Luty to ostateczny termin i że uda się Sylwi ruszyć szybciej i zaspokoić zbłąkane mineralne duszyczki :P
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.