Okropne rzęsy.;< - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-11, 22:51   #31
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Okropne rzęsy.;<

Cytat:
Napisane przez karolcia103 Pokaż wiadomość
A używałaś kiedyś L'Biotica? Bo też slyszałam że jest dobry
W tej chwili właśnie go testuję - jestem po 2 tygodniach codziennych prób na noc. Na swoje rzęsy jakoś specjalnie się nie skarżyłam, kupiłam go na próbę: po pierwszym dniu stosowania pomalowałam rzęsy najbardziej badziewnym tuszem jaki mam (a chwilowo jedynym jaki mam - czyli niewypałem(!) od MaxaFactora) i malowało sie.... łatwo. Za jednym pociągnięciem był zupełnie inny efekt niż zwykle. Po 2 tygodniach widzę, że na pewno dolnych rzęs jest więcej - co do górnych to jeszcze nie wiem, możliwe że też. Tu podobno trzeba być systematycznym...
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 17:43   #32
Vampire_M
Raczkowanie
 
Avatar Vampire_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Vampire_M
Dot.: Okropne rzęsy.;<

Wiem,że odświeżam wątek ale jestem strasznie zajarana moją metodą i mam ochotę powiedzieć o tym każdemu Może się przyda.

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Raczej żadna za 20 czy 40 zł nie spowoduje wzrostu rzęs, a jedynie ich wzmocnienie i nawilżenie. Pewnie poprawi to ich ogólny wygląd, ale nie urosną. Jedyne odżywki które faktycznie wpływają na widoczny wzrost rzęs to revitalash/rapidlash itd.
Świetne opinie ma lash4long (ok 60-70zł w drogeriach internetowych) a działa jak revitalash.

Ja miałam połowę rzęs po źle założonych rzęsach (1:1, niby mistrz PL) które wypadły mi razem z moimi całkowicie po 2tygodniach (sic!!!!) - byłam przerażona i w akcie desperacji (połączonym z brakiem płynu do demakijażu) zaczęłam zmywać oczy olejkiem arganowym (notabene nigdy nie miałam lepszego płynu do demakijażu i przy tym pozostanę

Makijaż schodzi idealnie w ciągu sekundy, oczy niepodrażnione (jestem wrażliwcem po mechanicznym uszkodzeniu rogówki i półrocznym leczeniu i nawracaniu zakażenia) i do tego rzęsy zareagowały super.

Po pierwsze są ciemniejsze (nie wiem jakim cudem, olejek jest jasny a moje własne blond), po drugie zrobiły się takie mięciutkie, zaczęły mocniej rosnąć - może też bez przesady ale jest ok - i wydaje mi się, że się zagęściły.

Zaznaczę, że sporadycznie stosuję też serum l'biotiki na noc (które szczypie mnie w oczy)

Edytowane przez Vampire_M
Czas edycji: 2014-11-21 o 17:48
Vampire_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 17:17   #33
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Okropne rzęsy.;<

Napisz jaki to olejek , tzn jakiej firmy i gdzie mozna go kupic .
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 08:59   #34
wino244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Okropne rzęsy.;<

Dziewczyny, ja przede wszystkim polecam olej rycynowy! + A resztę sposobów macie tutaj, zwróccie uwagę na składniki odzywek bo nie wszystkie są dobre!
http://mojsalon.eu/blog/2015/09/18/3...-piekne-rzesy/
wino244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-28 09:59:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.