Kolejna zagadka kolorystyczna;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-27, 17:13   #1
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778

Kolejna zagadka kolorystyczna;)


Wizazanki POMOCY
Czarny Elfik coprawda nie mnie doradzil zalozenie podobnego watku, ale ja tez sie niesmialo do prosby o pomoc przylaczam bo:
1. nie wiem jaki jestem typ kolorystyczny (chyba jestem jesien, ale jak oczka umaluje np w miedz lub rudosc to jakas taka zmeczona wygladam....a niby ma mi pasowac)
2. chcialabym bardzo malowac sie na jakies intensywne zywe kolory a nie tak tylko "doprawiac nature", ale jedyny intensywny kolor, ktory sama wynalazlam i dobrze w nim wygladam to intensywny gleboki fiolet...
Strasznie przepraszam, ze nie wklejam zdjecia, ale nie mam dostepu do cyfrowki niestety, ale szukam wsrod znajomych wiec mam nadzieje, ze wkrotce sie poprawie i zobaczycie ta maszkarke czyli mnie)
No to juz sie spowiadam:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

zdecydowanie na zlotawo-brazowo. Odcien mojej opalenizny jest zazwyczaj naprawde ladny, choc staram sie nie spiekac na "suszke"


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


brazowo - zielone, taki cieply kolor, troszke piwny, ale dosc nietypowy w sumie jasny (uhhh, jakaz szkoda ze nie mam cyfrowki!!!!), obwodki ciemne



3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

BRAK!


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

No to bede sie powtarzac - to jest trudne! ale raczej taka oliwka ale jakas taka troszke przyszarzala...no i te blizny;(((i wieczne cienie pod oczami nie do zamaskowania.... moj naturalny kolor skory nie ejst jednak zbyt ciemny, nie rumienie sie raczej a jesli juz to na taki bardziej czerwonawy - ceglasty kolor


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Sredni braz, z naturalnymi jasno-zlotymi pasemkami od slonca a miejscami pod swiatlo jestem nawet ruda))


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

hmmmm...taki raczej jasny koral...

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Eksperymentowalam z wieloma kolorami ale chyba jak nie farbuje wlosow tylko je zostawiam naturalnie jak teraz to najlepiej wygladam w brazach, ale calkiem w takiej czekoladzie nie, cos bardziej jasnego, zlotawego, fajnie wygladam we fioletach i sliwkach ale nasyconych...ale jest tez problem bo uwielbiam bialy, a to chyba juz nie dla mnie, prawda? Za to kiepsko mi w czerwieniach, zolciach, blekitach, czerni (w ktorej wygladam zmutno tak jakos i szaro)rozach (chyba ze farbuje wlosy na cieeeemno ale wolalabym nie)blado wygladam w bezach, kremach i zieleniach...chyba jedyny dla mnie dopuszczalny odcien zieleni ktory stosuje to taka oliwka zlotawa...


Wiecej nie pamietam, chyba to juz wszystko.... tak mi przykro, ze nie moge wkleic fotki, ale mam nadzieje, ze cos mi pomozecie - w koncu niezle specjalistki jestescie
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 17:37   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Szkoda ze nie masz zdjec (trudno bez nich okreslic typ)
Tak z opisu to wyglada na wiosne)ale te ceglaste rumience?
W jakim kolorze lepiej sie czujesz i wygladasz w pomaranczowym czy rozowym?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 18:07   #3
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

wstępnie obstawiam jesień
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 18:24   #4
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Hmmm.... raczej pomarancz ale nie taki zjadliwy Elfiku tylko lekko przygaszony... a roz to tylko brudny lub przypudrowany a mocnym lub jasnym rozu strasze)))Te ceglaste rumience to nie taka cegla-cegla, tylko odcien - ja sie prawie wcale nie rumienie a jesli juz to delikatnie...


Elfiku, ja strasznie bym chciala zdjatka wkleic ale nie mam sprzetu;((( Ale i tak dzieki za to, ze pomagacie dziewczyny!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 18:33   #5
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Dziewczyny!!!!! znalazlam na twardzielu jedno jedyne zdjecie - niewyrazne, ale moze cos pomoze....

Edytowane przez knotie
Czas edycji: 2006-01-20 o 14:07
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 18:34   #6
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

hihihihi kogos nakryli jak wstawal z lozeczka)))
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 18:53   #7
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Na tym zdjeciu wygladasz na jesien A czy masz trudnosci z opalaniem,czy od razu sie opalasz bez problemu?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 19:01   #8
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Elfiku opalam sie bez problemu raczej. na tym zdjeciu jestem wlasnie wypoczeta (prosto z lozeczka i lekko opalona ale normalnie moj kolor opalenizny jest sliczny i brazowy...
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 19:07   #9
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

z opisu wynika, żeś typ ciepły

Moze umiesz ocenic w jakich kolorach Ci najlepiej: (1) ciepłych, czystych, żywych, stosunkowo jasnych; (2) ciepłych, przybrudzonych, przytłumionych, średnio ciemnych; (3) ciepłych, ciemnych, raczej czystych.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 19:07   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Wygladasz na jesien,chociaz typowa jesien ma problemy z opalaniem,ale moze Ty jestes nietypowa

A tak wogole to bardzo ladna jestes-taka masz delikatna urode
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 20:32   #11
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Joey - chyba najbardziej te kolory przytlumione (2). W jaskrawych nie wygladam zbyt ciekawie a w zbyt ciemnych "gine"....

Elfiku - rany, ale Ty Sliczna i Kochana jestes Straszne mi ciepelko na serduchu taki komplement zrobil, ale wiesz, na tym zdjeciu jestem wypoczeta, zrelaksowana i otoczona miloscia a to najlepiej na cere dziala

Normalnie to codzienna walka z niedoskonalosciami (choc ostatnio wygrywam!), szara ziemista cera, przebarwienia i blizny i since pod oczami....

Kobietki a macie pomysly na jakies kolorki cieni? Ja zawsze mocniej zaznaczam oczka - na usta klade tylko jakis blyszczyk najlepiej bezbarwny albo balsam do ust - kazda pomadka jest predzej czy pozniej ZJEDZONA Chcialabym uzywac jakis ciekawych kolorwo cieni a nie tylko cielisty bez

Dzieki dziewczyny za pomoc! Mowilam juz Wam, ze jestescie kochane Wizazanki????
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 20:33   #12
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Joey tak teraz patrze i mysle, ze w tych najciemniejszych odcieniach z palety drugiej to chyba tez bym "zgasla".... ale generalnie kolorki to jak najbardziej nr 2
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 20:35   #13
blondgirl
Raczkowanie
 
Avatar blondgirl
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Czesczupelnie nie znam sie na typach kolorystyznych ale chialam ci powiedziec ze jestes sliczna dziewczyna,ktora ma ogromne predyspozycje do tego,by byc atrakcyjna kobieta...
radzilabym ci przyjzec sie od gory do dolu i na poczatek stwierdzic co lubisz-a czego w sobie nie lubisz i zaczac podkreslac swoje zalety i tuszowac niedoskonalosci
pojdz do fryzjera-mysle ze dobrze byliby ci w wycieniowanych wlosach z jakas grzyweczka+delikatne pasemka
taka fryzurka zdecydowanie dodalaby ci charakteru
do tego jakis fajny makijaz-nie za mocny,gdyz tego nie potrzebujesz
pozdrawiam serdecznie
blondgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 21:47   #14
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

witam blondgirl!!!!

Otoz mialam juz zrobiona grzyweczke od polowy glowy, budzilam sie przez prawie rok o 20 min wczesniej zeby wyprasowac slicznie wloski (tylko kobiety sa zdolne do takich poswiecen) i.........juz nie chce wiecej. Co do farbowania wloskow-tez juz bylo i chcialabym dac wloskom troszke odpoczac, choc te leciutkie rozjasnienie na pasemkach to fajny pomysl na przyszlosc, dzieki
Teraz mysle ciut nad lekka trwala lub trwala headlines... lubie sie w falach ale takich delikatnych - co o tym myslicie?

Co do makijazu - jestem juz troszke weteranka, wiem, wiem, wygladam na 16-tke, ale niestety, metryka nie klamie)) chcialabym po prostu wyprobowac cos nowego, jakies fajne kolory wybrane bardziej swiadomie, zreszta wszystko chcialabym dobrac bardziej swiadomie - makijaz, wlosy, ubior... stad dziewczyny blagam - pomozcie!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 22:16   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

No wygladasz na 16 -bardzo mlodzitko

Co do fal to tak widze Cie w falach,co dp grzywki to chyba rzcej nie-zasloni Twoja sliczna buzie

Kolory cieni?-zaraz cos znajde

1.moze takie Ci sie spodobaja?
2.ten zielony to z Bourjois
3.Takie kolory moze jak na tej paletce z prawej strony?
4,Wogiole widzialabym Cie w takim makijazu delikatnym (cos takiego jak na tym zdjeciu)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 23:14   #16
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Dobre geny mam...
Elfiku, super kolorki, szczegolnie ta zielen, tylko ja sie tak boje z ta zielenia eksperymentowac, ale moze sprobuje z taka limonka Jestes wspaniala Ten podwojny cien jest fajny, ale bardziej w moim obecnym "naturalnym" stylu...
A co bys powiedziala na taki typ makijazu - naturalna buzka i tylko kreseczka zrobiona jakims mocnym, intensywnym kolorkiem nad sama linia rzes?

Ostatnio zrobilam cos takiego z tym wspomnianym fioletem (kupilam co prawda fioletowy lip-liner, bo w takim mocnym kolorku do oczu nie znalazlam-potrzeba matka wynalazkow) i wygladalo fajnie. Taki ciekawy a jednak wciaz delikatny akcencik

Fale serio wydaja Ci sie dobrym pomyslem?
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 23:17   #17
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Elfiku ta paletka po prawej jest sliczna!!!! Co to za firma? Pewnie jakies cudenko dostepne tylko za oceanem?
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 04:03   #18
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Tak kreseczka jest zawsze modna mysle ze bedziesz fajnie wygladac.Znalazlam jeszce dwa fajne makijaze(ale mocniejsze)


Te cienie to jakas firma japonska-niepamietam nazwy-ale pewnie w Polsce nie ma ich Ale napewno mozna znalesc podobne Inglot ma duzy wybor kolorow np

Fale sa super,bedziesz super wygladac Masz taki dziewczecy typ urody i wlasnie takie romantyczne fale Ci pasuja moim zdaniem

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-09-28 o 04:27
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 07:28   #19
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Elfiku, ten pierwszy makijaz jest wykonany jakim cieniem? czy to szarosc? Ja mam duzo jasniejsze i bardziej zielone oczy niz ta pani, wiec nie jestem pewna.... ale ciesze sie, ze podobaja ci sie moje pomysly z kreseczkami i falami. Jak je wprowadze w czyn, to dopadne kogos a cyfrowke i pokaze efekty. Tak wlasnie myslalam, zeby stoisko inglocika odwiedzic

No to jaki jestem typ urody? pewnie jakis mieszaniec abo co
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-28, 07:41   #20
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Elfie, zrobilam test ktory polecasz Bekeeperce na jej watku i......wyszlo mi warm autumn. Tylko jest tyci, tyci problem - ja wcale nie wygladam "sensational" w kolorkach "forest green and tomato red" - dla mnie sa jakies zbyt wrzaskliwe....a z zielenia to generalnie jestem ostrozna - raczej odcienie oliwkowe no i moze sprobuje ta limoneczke, ktora mi poelcasz.... no i co teraz? DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 13:20   #21
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

A, no i sprawa naglaca - wybieram sie w najblizszych dniach kupic sobie nowy podklad - stary mi sie konczy. Nie wiem dokladnie jakiego odcienia szukac - raczej beze czy raczej roze? Ostatnio zawsze kupowalam beze, ale potem zawsze ten kolor "poprawialam" sypkim pudrem, rozem, rozswietlaczem, ale nie jestem pewna czy do mojego typu urody ten bezowy odcien pasuje....no wlasnie, tylko jaki ja jestem typ????
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 15:51   #22
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Cytat:
Napisane przez knotie
Elfiku, ten pierwszy makijaz jest wykonany jakim cieniem? czy to szarosc? Ja mam duzo jasniejsze i bardziej zielone oczy niz ta pani, wiec nie jestem pewna.... ale ciesze sie, ze podobaja ci sie moje pomysly z kreseczkami i falami. Jak je wprowadze w czyn, to dopadne kogos a cyfrowke i pokaze efekty. Tak wlasnie myslalam, zeby stoisko inglocika odwiedzic

No to jaki jestem typ urody? pewnie jakis mieszaniec abo co
czekamy wiec na efekty makijazu z kreska

na tym zdjeciu wydaje mi sie ze jest ciemny szary polaczony z brzoskwiniowym cieniem.

Napewno jestes typem cieplym-jesien wg mnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 15:53   #23
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Cytat:
Napisane przez knotie
Elfie, zrobilam test ktory polecasz Bekeeperce na jej watku i......wyszlo mi warm autumn. Tylko jest tyci, tyci problem - ja wcale nie wygladam "sensational" w kolorkach "forest green and tomato red" - dla mnie sa jakies zbyt wrzaskliwe....a z zielenia to generalnie jestem ostrozna - raczej odcienie oliwkowe no i moze sprobuje ta limoneczke, ktora mi poelcasz.... no i co teraz? DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!
Nie musisz uzywac wiec tych kolorow ktorych nie lubisz,ja jestem zima a nie lubie czerni fioletu i jeszce kilku innych.
Napewno jestes jesienia-wszytko albo prawie wszytko na to wskazuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 15:56   #24
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Cytat:
Napisane przez knotie
A, no i sprawa naglaca - wybieram sie w najblizszych dniach kupic sobie nowy podklad - stary mi sie konczy. Nie wiem dokladnie jakiego odcienia szukac - raczej beze czy raczej roze? Ostatnio zawsze kupowalam beze, ale potem zawsze ten kolor "poprawialam" sypkim pudrem, rozem, rozswietlaczem, ale nie jestem pewna czy do mojego typu urody ten bezowy odcien pasuje....no wlasnie, tylko jaki ja jestem typ????
Wydaje mi sie ze raczej beze-napisalas ze masz kolor karnacjii raczej oliwkowy,cieply.Szukaj wsrod odcieni o nazwie:beige,sand,olive nude
Przetestuj podklad na twarzy(tak jak na zdjeciu) i ktory stapia sie ze skora najbardziej ten wybierz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 22:37   #25
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)

Dzieki Elfiku! Jestes wspaniala!!!!

Obiecuje, ze jak tylko dorwe jakis aparat to ocenisz efekty eksperymentow nowomianowanej "Pani Jesieni"
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 23:00   #26
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolejna zagadka kolorystyczna;)



Bede czekac na zdjecia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.