nie mam albumu slubnego:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 12:07   #1
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291

nie mam albumu slubnego:(


hej mam pytanko do osob ktore wziely juz slub.ile czasu czekaliscie na swoje albumy slubne?bo ja jestem po slubie 5 miesiac i nadal nie mam albumu i nie wiem czy przesadzam,czy to za dlugo.facet obiecal nam do miesiaca album a tu nic.\do tego nie odbiera telefonow a jesli odbierze to wymysla cuda poradzcie mi co mam robic
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 09:24   #2
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

jesli wiesz gdzie koles mieszka to poprostu pojedzcie z mezem do niego i zażądaj aby oddal wam klisze czy tez plytke ( nie wiem jak on wam te fotki robil) no chyba ze facet przesial wasze fotki gdzies ;/
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:30   #3
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

mam w domu plytke ze zdjeciami i wlasnie chce mu podziekowac za cudony album ktorego nie mam i sama sobie wywolam zdjecia ale o to chodzi ze nie ma z nim kontaktu ostatnio dzwonilam 3 tyg temu i powiedzial ze album bedzie do 5 dni a ja wspominalam o wycofaniu sie z albumu,obawiam sie ze on celowo nie odbiera bo wie ze chce zrezygnowac,tylko czeka na album a wtedy zadzweoni i nie bede miec szans odmowic.wsciekne sie
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 09:58   #4
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

Na twoim miejscu zadzwoniłabym, albo przejechałabym sie do niego tylko po to żeby powiedzie mu że rezygnuje z jego usług i że już nie musi sie fatygować. 5 miesięcy to jakaś paranoja. My nie dostaliśmy albumu od naszego fotografa ale 240 zdjęć mieliśmy wywołanie 3 tygodnie po ślubie.
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:06   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

To ja się dziwię, że tylko dzwonicie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:15   #6
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

Ja jestem miesiąc po ślubie i tez nie mam ani zdjęć ( tylko kilka przez gg mi pzesłał) ani albumu..ale w umowie jest około 40 dni oczekiwania pozatym nie byliśmy jeszcze w plenerze a album dostaniemy z całością Jestem w stałym kontkacie z naszym fotografem Zresztą póki co to dwie umowy ( nasza i jego) są u mnie - zapomniałam mu ją przekazać Ale jestem spokojna co do zdjęć i albumu.

Asienko uważam że 5 miesiecy oczekiwania to stanowczo za długo! na pewno masz z nim podpisaną umowę więc radzę dobrze ją przeczytać i zacząć działać w tej sprawie. Poniekąt taka zwłoka to jest niewywiązanie się z warunków umowy! jeśli wiesz gdzie mieszka i nie jest to za daleko to warto byłoby go odwiedzić ale koniecznie wybierz się tam z mężem.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 09:00   #7
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

Nam zdjęcia robił znajomy świadka, album mieliśmy po dwóch tygodniach (byłby wcześniej, ale wyjechaliśmy w krótką podróż poślubną). Pleneru nie chcieliśmy, same zdjęcia z kościoła.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 11:28   #8
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

hej dziewczyny.Problem taki ze umowy z nim nie spisywalismy bo nie chcial teraz wiem czemu.Dorwalam go w jego praxy byl bordowy jak burak malo co sie odzywal,twierdzi ze firma ktora mu wywoluje taniej zdjecia nie wywiazala sie no to soe mu dostalo z od tego ma telefon zeby i do nich i do mne zadzwonic i zaczac dzialac.niestety duzego albumu nie bedziemy miec pod konec tego tygodnia ma byc maly jesli nie bedzie rezygnuje,powiedzial ze maly kosztuje xxx ale podejzewam ze bedzie tu akcja bo on sobie chyba zapomnial o zaliczce.glupia bylam ze nie zazadalam umowy sam mowil ze zdjecia beda do 4 tyg a tu juz 5 miesiac.naszczescie zdjecia mam na plytce wiec wywolam sobie sama ale swoja droga,niezly fachowiec.
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:37   #9
ysmay1
Raczkowanie
 
Avatar ysmay1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa czasem Kraków
Wiadomości: 344
GG do ysmay1
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

ja slub mialam w czerwcu album dostalam w polowie sierpnia + plyte zd zdjeciami. Album reportazowy tj uklad zdjec nam sie nie podobal za duzo gosci w nim blo, wiec zostal wyslany do pani fotograf pod koniec sierpnia i za tydzien mamy miec juz album. U nas jeszcze dlugosc oczekiwania na album polegala na tym ze karty bordowe byly robione na specjalne zamowienie.
__________________
Nasz dzień: 07/06/2008 w Krakowie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650123.html

ysmay1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 10:19   #10
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

Moje zdjęcia tzn reportaż ze ślubu był w tydzień po ślubie a zdjęcia z pleneru (już wywołane) w dwa tyg. po ślubie. Widzę, że mój fotograf mistrzowsko sie uwinął
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:38   #11
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: nie mam albumu slubnego:(

Cytat:
Napisane przez asienka22 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.Problem taki ze umowy z nim nie spisywalismy bo nie chcial teraz wiem czemu.Dorwalam go w jego praxy byl bordowy jak burak malo co sie odzywal,twierdzi ze firma ktora mu wywoluje taniej zdjecia nie wywiazala sie no to soe mu dostalo z od tego ma telefon zeby i do nich i do mne zadzwonic i zaczac dzialac.niestety duzego albumu nie bedziemy miec pod konec tego tygodnia ma byc maly jesli nie bedzie rezygnuje,powiedzial ze maly kosztuje xxx ale podejzewam ze bedzie tu akcja bo on sobie chyba zapomnial o zaliczce.glupia bylam ze nie zazadalam umowy sam mowil ze zdjecia beda do 4 tyg a tu juz 5 miesiac.naszczescie zdjecia mam na plytce wiec wywolam sobie sama ale swoja droga,niezly fachowiec.
Kiedy fotograf nie chce podpisac umowy to znaczy ze cos jest z nim nie tak. Postrasz go kontrola ze skarbowki itp

Ja mialam album ze swojego slubu w niecaly miesiac.
Sama tez robie do max 2-3 tyg.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze si wyjasni wszystko.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.