kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-13, 03:18   #4141
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A jakie odcienie podkladow zima sa dla Ciebie najbardziej odpowiednie? Chodzi o konkretne nazwy poszczegolnych firm.

Light to nawet dla mnie byl za jasny
Najwięcej odcieni przetestowałam z Pixie i teraz Antique beige mi pasuje (Sea Pearl z nowych nawet bardziej ale to dopiero kilka testów było).

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 10:23   #4142
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Moge Ci tylko napiac tyle, ze odcien Cream jest niemal identyczny z Warm Peach z Lily Lolo. Dzisiaj jak sie malowalam to porownalam te dwa odcienie. Warm peach po jednej warstwie byl troszke jasniejszy, ale jak pomalowalam dlon tyloma warstwami zeby stopniem krycia zrownaly sie z Lucy Minerals to wyszly praktycznie takie same.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 11:58   #4143
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, chciałabym wypróbowac Lucy Minerals i zastanawiam sie nad kolorem. Aktualnie uzywam: Butter Cream Pixie, Golden Fair Neauty, Golden 02 Clair i Sunny Fair Annabelle i okazjonalnie Warm Peach Lily Lolo (chyba powinnam miec Popcorn). Zastanawiam się nad próbkami Cream (na swatchas wyglada fajnie, ale jesli jest podobny do Warm Peach, to bedzie za malo zolty), Creamy Olive i Creamy Bisque. Moze jakies podpowiedzi?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 13:19   #4144
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jezeli odpowiedni dla Ciebie jest Popcorn to ja bym celowala w Bisque ewentualnie Creamy Bisque. Bisque jak dla mnie jest dosc jasnym odcieniem, ale ma troche wiecej brzoskwini w sobie.

Natomiast Creamy Olve bym sobie odpuscila, chyba ze wybijaja u Ciebie zielonkawe tony. Ale jak Ty piszesz, ze Popcorn jes odpowiedni to Creamy Olive zrobiz Ciebie ufoludka
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 19:06   #4145
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym wypróbowac Lucy Minerals i zastanawiam sie nad kolorem. Aktualnie uzywam: Butter Cream Pixie, Golden Fair Neauty, Golden 02 Clair i Sunny Fair Annabelle i okazjonalnie Warm Peach Lily Lolo (chyba powinnam miec Popcorn). Zastanawiam się nad próbkami Cream (na swatchas wyglada fajnie, ale jesli jest podobny do Warm Peach, to bedzie za malo zolty), Creamy Olive i Creamy Bisque. Moze jakies podpowiedzi?
Też chciałabym spróbować Lucy Minerals (gdybym wiedziała że minerały są takie uzależniające, to chyba bym nie zaczynała ) i jestem trochę w podobnej sytuacji: AM Sunny Fair (ale Annabelle wygląda strasznie na mojej twarzy), Pixie Butter Cream, z Amilie Sesame był całkiem ok. I z Lucy wpadło mi w oko Creamy Bisque. Ale patrząc na swatche zaczęłam się zastanawiać też nad Light Medium, tylko czy to nie idzie bardziej w pomarańczę? Cream na niektórych zdjęciach wygląda spoko, a na innych na bardzo jasny, więc to chyba można odpuścić? Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 19:18   #4146
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Smile Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Też chciałabym spróbować Lucy Minerals (gdybym wiedziała że minerały są takie uzależniające, to chyba bym nie zaczynała ) i jestem trochę w podobnej sytuacji: AM Sunny Fair (ale Annabelle wygląda strasznie na mojej twarzy), Pixie Butter Cream, z Amilie Sesame był całkiem ok. I z Lucy wpadło mi w oko Creamy Bisque. Ale patrząc na swatche zaczęłam się zastanawiać też nad Light Medium, tylko czy to nie idzie bardziej w pomarańczę? Cream na niektórych zdjęciach wygląda spoko, a na innych na bardzo jasny, więc to chyba można odpuścić? Będę wdzięczna za podpowiedzi.
To chyba jestes o trochę ciemniejsza ode mnie, bo dla mnie Sesame jest za pomaranczowy i ciemny.
Pooglądałam zdjęcia na blogach i chyba wezme ten Cream, bo wydaje się najbardziej żółty.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jezeli odpowiedni dla Ciebie jest Popcorn to ja bym celowala w Bisque ewentualnie Creamy Bisque. Bisque jak dla mnie jest dosc jasnym odcieniem, ale ma troche wiecej brzoskwini w sobie.
Natomiast Creamy Olve bym sobie odpuscila, chyba ze wybijaja u Ciebie zielonkawe tony. Ale jak Ty piszesz, ze Popcorn jes odpowiedni to Creamy Olive zrobiz Ciebie ufoludka
Niestety w Popcornie maiłam tylko próbki i to sa raczej moje domysly, ze bylby lepszy niz Warm Peach.
A brzoskwini nie chcę, nie wyglądam dobrze w takim odcieniu. Chcę żółtka
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 19:25   #4147
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość

Niestety w Popcornie maiłam tylko próbki i to sa raczej moje domysly, ze bylby lepszy niz Warm Peach.
A brzoskwini nie chcę, nie wyglądam dobrze w takim odcieniu. Chcę żółtka
No to Cream jezeli Warm Peach najbardziej Ci pasuje,

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Też chciałabym spróbować Lucy Minerals (gdybym wiedziała że minerały są takie uzależniające, to chyba bym nie zaczynała ) i jestem trochę w podobnej sytuacji: AM Sunny Fair (ale Annabelle wygląda strasznie na mojej twarzy), Pixie Butter Cream, z Amilie Sesame był całkiem ok. I z Lucy wpadło mi w oko Creamy Bisque. Ale patrząc na swatche zaczęłam się zastanawiać też nad Light Medium, tylko czy to nie idzie bardziej w pomarańczę? Cream na niektórych zdjęciach wygląda spoko, a na innych na bardzo jasny, więc to chyba można odpuścić? Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Nie znam odcieni tych podkladow. Ale jezeli szukasz brzoskwin to wedy celujesz w Bisque, Creamy Bisque i Light Medium. Bisque jest najjasniejszy z nich, ja uzywam go gdy sie troche opale. Ale zima na jasnej cerze tez mi nawet pasuje :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 20:07   #4148
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, czy ma któraś z Was podkład Lucy w kolorze pale olive lub light i może z czymś porównać?


Np. z AM golden cream,
Pixie creamy natural, satin sand, almond milk, vanila delight, dune, butter cream
Amilie cashmere, ivory, golden fair
Neauty
Clare Blanc


Zastanawiam się cały czas nad zakupem.
I nie mogę się zdecydować czy wziąć pale olive czy light.


Boję się, że pale olive będzie za mocno oliwkowy (żółtooliwkowy)
A light, bardziej do mnie przemawia tylko czy nie będzie trochę za ciemny i czy nie wyjdzie u mnie brzoskwinia (co niestety się zdarza)


A inną sprawą jest to jak będzie się zachowywać sam podkład na mojej cerze.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 21:03   #4149
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma któraś z Was podkład Lucy w kolorze pale olive lub light i może z czymś porównać?


Np. z AM golden cream,
Pixie creamy natural, satin sand, almond milk, vanila delight, dune, butter cream
Amilie cashmere, ivory, golden fair
Neauty
Clare Blanc


Zastanawiam się cały czas nad zakupem.
I nie mogę się zdecydować czy wziąć pale olive czy light.


Boję się, że pale olive będzie za mocno oliwkowy (żółtooliwkowy)
A light, bardziej do mnie przemawia tylko czy nie będzie trochę za ciemny i czy nie wyjdzie u mnie brzoskwinia (co niestety się zdarza)


A inną sprawą jest to jak będzie się zachowywać sam podkład na mojej cerze.
ja mam! miałaś mnie wołać i przypominać dzisiaj :P skleroza jestem, byłam tu na forum ale zapomniałam o tym całkowicie!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 21:38   #4150
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja mam! miałaś mnie wołać i przypominać dzisiaj :P skleroza jestem, byłam tu na forum ale zapomniałam o tym całkowicie!
Wiem, że Ty miałaś
Głupio mi było tak się dopominać Margitea miałaś zrobić, Margitea co ze zdjęciami itd... No jeszcze nie zrobiłaś?! Żartuję oczywiście
Wiadomo, że każda z nas ma coś na głowie


Chcę coś chyba jutro zamówić i nie za bardzo wiem co
Mam ochotę na podkład i ze 2 cienie.


Zastanawiam się nad linerami. Czy mogę ich używać też jako cienie?
Czy są jakoś inne w konsystencji do normalnych cieni Lucy?
Podoba mi się plum i charcoal, forest green i espresso.
Zastanawiam się nad fig, tylko nie wiem czy on jest w moim stylu
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 21:52   #4151
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja mam! miałaś mnie wołać i przypominać dzisiaj :P skleroza jestem, byłam tu na forum ale zapomniałam o tym całkowicie!
A wlasnie a pro po cieni itd. Czy Ty aby przypadkiem nie robilas realistycznych zdjec tych cieni, rozow itd? Bo z tego co pamietam to chyba pomagalas polskiej Lucy porzadkowac te wszystkie odcienie w poszczegolne pogrupy, ale tez chyba pisalas, ze bedziesz robila realne zdjecia.

Czy one sa gdzies dostepne?;d Bo na stronie nadal widze komputerowe kolory
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 22:08   #4152
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

przypominajcie się, ja zapominam... albo budzę się późno jak mam wolne, zanim się ogarnę to ciemno na dworze już jest po południu. A na forum zerkam często, jak się przypomnicie to jest łatwiej.

linery z lucy można używać jako cieni, dobrze się blendują, tylko trzeba mieć na uwadze, że są mocno napigmentowane - niby jak cień, ale jakby bardziej :P ja często używam "fig" albo "espresso" do smokey jako najciemniejszy cień. mam jeszcze teal, ale jak wiecie jestem bardziej w kolorach ciepło-bordowych a teal jest leśny. piękny, ale rzadziej go używam.


tak, ja robiłam niektóre zdjęcia dla lucy, miałam zrobić kolejne, ale bardzo mi się porobiło w życiu i poprzesuwać to musiałam. mam nowe róże, bronzery, mogę na szybko rzucić swatche ale na takie bardziej profesjonalne chyba trzeba będzie poczekać. chociaż do świąt albo na początek stycznia.
ale ja robiłam zdjęcia podkładów i róży/bronzerów/rozświetlaczy tylko. zdjęcia cieni robiła alieneczka i są one na jej blogu oraz jak wejdziesz na stronę luśki w dany cień, to jako drugie zdjęcie masz realistyczne foto cienia na oku alieneczki chyba wszystkie tak porobiła?

bo ja z cieni z lucy mam jedynie foxy, jasmine, royal purple, georgia peach, maple i boski wine. i to w testerkach. teraz zamówiłam sobie wine w pełnowymiarówce, bo schodzi u mnie, jest cudowny i dla mamy jeden szaro-srebrny, ale nie pamiętam nazwy


ps. odezwijcie się w tym wątku jutro najlepiej przed 12 z przypomnieniem :P zrobię swatche cieni i linerów które mam i postaram się z porównaniem podkładów (ale nie wszystkich) ew jak macie chętkę na jakieś róże to piszcie, wybiórczo zeswatchuje ;]
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-12-15 o 22:10
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 22:23   #4153
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
przypominajcie się, ja zapominam... albo budzę się późno jak mam wolne, zanim się ogarnę to ciemno na dworze już jest po południu. A na forum zerkam często, jak się przypomnicie to jest łatwiej.

linery z lucy można używać jako cieni, dobrze się blendują, tylko trzeba mieć na uwadze, że są mocno napigmentowane - niby jak cień, ale jakby bardziej :P ja często używam "fig" albo "espresso" do smokey jako najciemniejszy cień. mam jeszcze teal, ale jak wiecie jestem bardziej w kolorach ciepło-bordowych a teal jest leśny. piękny, ale rzadziej go używam.


tak, ja robiłam niektóre zdjęcia dla lucy, miałam zrobić kolejne, ale bardzo mi się porobiło w życiu i poprzesuwać to musiałam. mam nowe róże, bronzery, mogę na szybko rzucić swatche ale na takie bardziej profesjonalne chyba trzeba będzie poczekać. chociaż do świąt albo na początek stycznia.
ale ja robiłam zdjęcia podkładów i róży/bronzerów/rozświetlaczy tylko. zdjęcia cieni robiła alieneczka i są one na jej blogu oraz jak wejdziesz na stronę luśki w dany cień, to jako drugie zdjęcie masz realistyczne foto cienia na oku alieneczki chyba wszystkie tak porobiła?

bo ja z cieni z lucy mam jedynie foxy, jasmine, royal purple, georgia peach, maple i boski wine. i to w testerkach. teraz zamówiłam sobie wine w pełnowymiarówce, bo schodzi u mnie, jest cudowny i dla mamy jeden szaro-srebrny, ale nie pamiętam nazwy


ps. odezwijcie się w tym wątku jutro najlepiej przed 12 z przypomnieniem :P zrobię swatche cieni i linerów które mam i postaram się z porównaniem podkładów (ale nie wszystkich) ew jak macie chętkę na jakieś róże to piszcie, wybiórczo zeswatchuje ;]
Mnie tylko interesują podkłady pale olive i light w porównaniu do Pixie creamy natural i satin sand (wiem, że je zamawiałaś)
I zdj linera fig.
Jakoś w necie nie mogłam go znaleźć
I przypomnę Tobie
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 22:48   #4154
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
przypominajcie się, ja zapominam... albo budzę się późno jak mam wolne, zanim się ogarnę to ciemno na dworze już jest po południu. A na forum zerkam często, jak się przypomnicie to jest łatwiej.

linery z lucy można używać jako cieni, dobrze się blendują, tylko trzeba mieć na uwadze, że są mocno napigmentowane - niby jak cień, ale jakby bardziej :P ja często używam "fig" albo "espresso" do smokey jako najciemniejszy cień. mam jeszcze teal, ale jak wiecie jestem bardziej w kolorach ciepło-bordowych a teal jest leśny. piękny, ale rzadziej go używam.


tak, ja robiłam niektóre zdjęcia dla lucy, miałam zrobić kolejne, ale bardzo mi się porobiło w życiu i poprzesuwać to musiałam. mam nowe róże, bronzery, mogę na szybko rzucić swatche ale na takie bardziej profesjonalne chyba trzeba będzie poczekać. chociaż do świąt albo na początek stycznia.
ale ja robiłam zdjęcia podkładów i róży/bronzerów/rozświetlaczy tylko. zdjęcia cieni robiła alieneczka i są one na jej blogu oraz jak wejdziesz na stronę luśki w dany cień, to jako drugie zdjęcie masz realistyczne foto cienia na oku alieneczki chyba wszystkie tak porobiła?

bo ja z cieni z lucy mam jedynie foxy, jasmine, royal purple, georgia peach, maple i boski wine. i to w testerkach. teraz zamówiłam sobie wine w pełnowymiarówce, bo schodzi u mnie, jest cudowny i dla mamy jeden szaro-srebrny, ale nie pamiętam nazwy


ps. odezwijcie się w tym wątku jutro najlepiej przed 12 z przypomnieniem :P zrobię swatche cieni i linerów które mam i postaram się z porównaniem podkładów (ale nie wszystkich) ew jak macie chętkę na jakieś róże to piszcie, wybiórczo zeswatchuje ;]
A nie Kochana spokojnie. Po prostu jakis czas temu przegladalam strone Lucy Minerals , chcialam cos wybrac, ale zobaczylam te komputerowe foty, na zadne drugie zdjecia nie przelaczalam :P I sobie przypomnialam, ze przeciez Ty mialas zrobic zdjecia ale znowu zapomnialam zapytc w watku :P

Poki co dotarlam do bloga gdzie sa wlasnie te zdjecia cieni, wiec narazie nie rob zadnych zdjec dla mnie. Ewentualnie jak sie na cos zdecyduje, a bede miala watpliwosci co do koloru, to pozwole sobie zapytac Ciebie w tym watku :P Wiem, ze kolorystycznie jestes dobrze rozeznana, a zdjecie tez nie zawsze oddaje charakter i to jak moze sie zachowywac dany cien na powiece
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 10:24   #4155
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja mam! miałaś mnie wołać i przypominać dzisiaj :P skleroza jestem, byłam tu na forum ale zapomniałam o tym całkowicie!
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
przypominajcie się, ja zapominam... albo budzę się późno jak mam wolne, zanim się ogarnę to ciemno na dworze już jest po południu. A na forum zerkam często, jak się przypomnicie to jest łatwiej.

....
ps. odezwijcie się w tym wątku jutro najlepiej przed 12 z przypomnieniem :P zrobię swatche cieni i linerów które mam i postaram się z porównaniem podkładów (ale nie wszystkich) ew jak macie chętkę na jakieś róże to piszcie, wybiórczo zeswatchuje ;]
Przypominam się Margitea W żadnym razie nie chcę Ciebie molestować
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 11:23   #4156
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Przypominam się Margitea W żadnym razie nie chcę Ciebie molestować
bardzo dobrze, że się przypominasz ale rano się obudziłam o ludzkiej porze (w końcu się wyspałam!!!) i wyskoczyłam z łóżka bo przyszło zamówienie z lucy dzięki temu mam dla was też zdjęcia (w końcu uchwyciłam jak wygląda kolor mojej skóry, choć przyznam, zimno mi trochę było z rana...)

no to zaczynamy

PODKŁADY:
zdjęcie 1 - czyli swatche na ręce podkładów.
mamy tam porównanie Lucy minerals w odcieniu cream, light i pale olive z Clair minerals w odcieniu golden 01 i warm 02 oraz Clare Blanc warm520.

cream - jasny ale żółtek, co z reszta widać. żółty bez żadnych domieszek i mam wrażenie, że taki "cieplejszy"

light - pośredniak - trochę żółty ale na tyle jasny, że nie daje efektu żółtaczki, a trochę brzoskwiniowy (czyli taki delikatny róż+pomarańcz) - używam go, ładnie stapia mi się ze skórą, nie robi mi na twarzy różowego albo pomarańczowego koloru

pale olive - hmm to taki dziwny kolor. aż go chyba dzisiaj sobie na buzię nałożę, bo może mi pasować? przynajmniej tak mi się z tego testu paskowego na ręce wydaje. nie powiedziałabym, że on jest "olive", bo nie ma w nim sinej zieleni (jak np w annabelle minerals golden fairest) - jest chłodnym żółtym, przynajmniej na mojej skórze. jestem nim zaskoczona, bo zamówiłam pełne opakowanie dla mamy tego koloru, bo mi pojaśniała na zimę, ale nie wiem, czy i do mnie by to nie pasowało

w gratisie do podkładów:
zdjęcie 2 - trzy słoiczki podkładów

zrobiłam z ciekawości taką fotkę, bo zdziwił mnie kolor mojego "starego" light z nowym, który dzisiaj przyszedł. a przy okazji dorzuciłam pale olive z boku. jednak chodzi mi o to, że stary odcień light w słoiczku jest ciemniejszy, bardziej brzoskwiniowy nawet niż na swatchach wychodzi, zaś nowy light jest bardziej żółty, ciemniejszy od pale olive. ciekawe czemu tak się dzieje? zastanowiło mnie to, bo sam podkład na buzi mi nie ciemnieje, wtapia się raczej - a nie pamiętam czy od początku w słoiczku był taki kolor.
mimo to oba light'y które posiadam mają identyczny kolor - swatchowałam na ręce, ale zdjęć nie zrobiłam.



no i dalej EYELINERY, wszystkie są jakby "satynowe":

FIG - kolor ciemny, trochę brązowo-śliwkowy z jakąś odrobiną bordo
ESPRESSO - ciemny, ciepły brąz
TEAL - ciemny, morski zielono-niebieski kolor


oraz CIENIE:

JASMINE - jaśniutki, matowy, lawendowo-fioletowy kolor
ROYAL PURPLE - ciemniejszy fioletoweo-niebieski kolor, satyna
MORNING MIST - generalnie w słoiczku to jest ciemny srebrno-szary kolor, ale po zeswatchowaniu odkryłam, że ma w sobie mini drobinki takiego niebieskiego, który wyszedł na fotach

GEORGIA PEACH - no taka brzoskwinka, czy łososiowy kolor, jak kto woli. delikatny, jasny, matowy brzoskwioniowo-różowy. stosuję czasem jako róż

WINE - mój ulubieniec, matowy, ma w sobie coś z brązu i burgundu, ale w przygaszonych tonacjach. mój must have

FOXY - satynowy, rudy, no lis jak nic! miedziany, o! to jest to słowo, którym można go opisać. pięknie wybija szarą i niebieską tęczówkę

MAPLE - to jeden z tych cieni, które nazwałabym już błyszczącymi a nie satynowymi. w satynie błysk był równomierny, jak tafla jakaś, w błyszczącym cieniu jak ten Maple błysk jest drobinkami. Baza tego cienia to kolor brązowo-burgundowo-rdzawy. A na tej bazie mamy drobinki śliwkowo-niebieskio-zielone. Cień ten musi być nakładany na "mokrą" bazę - korektor w płynie albo cień w kremie, no lub na bazę do powiek - żeby drobinki się nie osypały. bo nakładając go na sucho wszystkie te drobinki poodpadają, bo nie będą miały się czego trzymać.


WSZYSTKO NAKŁADAŁAM JEDNĄ, GRUBSZĄ WARSTWĄ, ŻEBY SWATCHE BYŁY WIDOCZNE - oczywiście kolory można stopniować pod względem nasycenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkłady porównanie lucy clare i clair.jpg (124,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LIGHT I PALE OLIVE Z LUCY MINERALS BY PUCKOWA.jpg (163,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eyelinery lucy.jpg (155,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie 1 lucy.jpg (131,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie 2 lucy.jpg (141,6 KB, 49 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 14:36   #4157
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mamusiu jaka ta Picza jest śliczna, uwielbiam takie kolory. :lovE: po co ja tu w ogóle wchodziłam? xD
Hm tak patrze na te kolory i sama nie wiem, ten Cream jakiś taki pomarańczowy się wydaje, ogólenie wiem jakby co, w co celować

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-12-16 o 17:35
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 16:41   #4158
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
bardzo dobrze, że się przypominasz ale rano się obudziłam o ludzkiej porze (w końcu się wyspałam!!!) i wyskoczyłam z łóżka bo przyszło zamówienie z lucy dzięki temu mam dla was też zdjęcia (w końcu uchwyciłam jak wygląda kolor mojej skóry, choć przyznam, zimno mi trochę było z rana...)

no to zaczynamy

PODKŁADY:
zdjęcie 1 - czyli swatche na ręce podkładów.
mamy tam porównanie Lucy minerals w odcieniu cream, light i pale olive z Clair minerals w odcieniu golden 01 i warm 02 oraz Clare Blanc warm520.

cream - jasny ale żółtek, co z reszta widać. żółty bez żadnych domieszek i mam wrażenie, że taki "cieplejszy"

light - pośredniak - trochę żółty ale na tyle jasny, że nie daje efektu żółtaczki, a trochę brzoskwiniowy (czyli taki delikatny róż+pomarańcz) - używam go, ładnie stapia mi się ze skórą, nie robi mi na twarzy różowego albo pomarańczowego koloru

pale olive - hmm to taki dziwny kolor. aż go chyba dzisiaj sobie na buzię nałożę, bo może mi pasować? przynajmniej tak mi się z tego testu paskowego na ręce wydaje. nie powiedziałabym, że on jest "olive", bo nie ma w nim sinej zieleni (jak np w annabelle minerals golden fairest) - jest chłodnym żółtym, przynajmniej na mojej skórze. jestem nim zaskoczona, bo zamówiłam pełne opakowanie dla mamy tego koloru, bo mi pojaśniała na zimę, ale nie wiem, czy i do mnie by to nie pasowało

w gratisie do podkładów:
zdjęcie 2 - trzy słoiczki podkładów

zrobiłam z ciekawości taką fotkę, bo zdziwił mnie kolor mojego "starego" light z nowym, który dzisiaj przyszedł. a przy okazji dorzuciłam pale olive z boku. jednak chodzi mi o to, że stary odcień light w słoiczku jest ciemniejszy, bardziej brzoskwiniowy nawet niż na swatchach wychodzi, zaś nowy light jest bardziej żółty, ciemniejszy od pale olive. ciekawe czemu tak się dzieje? zastanowiło mnie to, bo sam podkład na buzi mi nie ciemnieje, wtapia się raczej - a nie pamiętam czy od początku w słoiczku był taki kolor.
mimo to oba light'y które posiadam mają identyczny kolor - swatchowałam na ręce, ale zdjęć nie zrobiłam.



no i dalej EYELINERY, wszystkie są jakby "satynowe":

FIG - kolor ciemny, trochę brązowo-śliwkowy z jakąś odrobiną bordo
ESPRESSO - ciemny, ciepły brąz
TEAL - ciemny, morski zielono-niebieski kolor


oraz CIENIE:

JASMINE - jaśniutki, matowy, lawendowo-fioletowy kolor
ROYAL PURPLE - ciemniejszy fioletoweo-niebieski kolor, satyna
MORNING MIST - generalnie w słoiczku to jest ciemny srebrno-szary kolor, ale po zeswatchowaniu odkryłam, że ma w sobie mini drobinki takiego niebieskiego, który wyszedł na fotach

GEORGIA PEACH - no taka brzoskwinka, czy łososiowy kolor, jak kto woli. delikatny, jasny, matowy brzoskwioniowo-różowy. stosuję czasem jako róż

WINE - mój ulubieniec, matowy, ma w sobie coś z brązu i burgundu, ale w przygaszonych tonacjach. mój must have

FOXY - satynowy, rudy, no lis jak nic! miedziany, o! to jest to słowo, którym można go opisać. pięknie wybija szarą i niebieską tęczówkę

MAPLE - to jeden z tych cieni, które nazwałabym już błyszczącymi a nie satynowymi. w satynie błysk był równomierny, jak tafla jakaś, w błyszczącym cieniu jak ten Maple błysk jest drobinkami. Baza tego cienia to kolor brązowo-burgundowo-rdzawy. A na tej bazie mamy drobinki śliwkowo-niebieskio-zielone. Cień ten musi być nakładany na "mokrą" bazę - korektor w płynie albo cień w kremie, no lub na bazę do powiek - żeby drobinki się nie osypały. bo nakładając go na sucho wszystkie te drobinki poodpadają, bo nie będą miały się czego trzymać.


WSZYSTKO NAKŁADAŁAM JEDNĄ, GRUBSZĄ WARSTWĄ, ŻEBY SWATCHE BYŁY WIDOCZNE - oczywiście kolory można stopniować pod względem nasycenia
Bardzo ladne kolory, widac ze sa dobrze napigmentowane. Choc jestem posiadaczka odcienia Raisin i nie jestem az tak zadowolona, troche slabo trzymal mi sie oka Ale moze dlatego, ze byl polyskliwy.

Ale te eyelinery - cudo. Ostatnio z palety Lily Lolo wzielam naciemniejszy cien, ktorego normalnie na codzien nie uzywam i wlasnie zastosowalam jako liner, tak ladnie otworzylo mi to oko, bez nachalnego efektu, ze szok Dlatego zaczelam sie zastanawiac nad tymi z LM.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:26   #4159
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Mamusiu jaka ta Gloria jest śliczna, uwielbiam takie kolory. :lovE: po co ja tu w ogóle wchodziłam? xD
Hm tak patrze na te kolory i sama nie wiem, ten Cream jakiś taki pomarańczowy się wydaje, ogólenie wiem jakby co, w co celować
Jaka gloria? Jestem na komórce i fot nie widzę ale jak zrobiłam byka... Jedyne co mi się z gloria kojarzy to brzoskwioniowo różowy cień Georgia peach ;-) jak jest byk w podpisach to sorry :-P

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Bardzo ladne kolory, widac ze sa dobrze napigmentowane. Choc jestem posiadaczka odcienia Raisin i nie jestem az tak zadowolona, troche slabo trzymal mi sie oka Ale moze dlatego, ze byl polyskliwy.

Ale te eyelinery - cudo. Ostatnio z palety Lily Lolo wzielam naciemniejszy cien, ktorego normalnie na codzien nie uzywam i wlasnie zastosowalam jako liner, tak ladnie otworzylo mi to oko, bez nachalnego efektu, ze szok Dlatego zaczelam sie zastanawiac nad tymi z LM.
Spróbuj z cieniem raisin zrobić tak, że nakladasz go na mokra bazę - cień w kremie, korektor zwykły czy baza pod cienie i metoda wklepywania cienia w powieke. Działa na Maple więc i na raisin powinno. ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 17:36   #4160
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ofc mój błąd, bo jak zwykle zrobiłam skrót myslowy xD to będzie picza jak zwykle ach piękniusia, ten liner teal też niczego sobie :3
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 18:01   #4161
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzięki za zdj.
Przekonałaś mnie do linera fig
Teal też jest super.
Te rude cienie bardzo mi się podobają, natomiast nie wiem jak na moich oczach będą wyglądać, boję się mieć podbite oczy na czerwono.
Jak dotąd taki był stosowania podobnych cieni. (szczególnie przy wine)
A na foxy chyba się skuszę fajny miedziany kolor,w połączeniu z innymi cieniami może być naprawdę super
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 18:43   #4162
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dzięki za zdj.
Przekonałaś mnie do linera fig
Teal też jest super.
Te rude cienie bardzo mi się podobają, natomiast nie wiem jak na moich oczach będą wyglądać, boję się mieć podbite oczy na czerwono.
Jak dotąd taki był stosowania podobnych cieni. (szczególnie przy wine)
A na foxy chyba się skuszę fajny miedziany kolor,w połączeniu z innymi cieniami może być naprawdę super
nie ma efektu podbitych oczu jak masz wyrównany koloryt skóry i dobrze pocieniujesz powieki.
dla niewprawionych podpowiem, że dobrze jest na załamaniu powieki dać cień jakiś brązowy, tak, żeby był pomiędzy naszą skórą a cieniem czerwonym i tworzył wrażenie głębi. danie samego cienia np WINE na powiekę i ew jasnego pod łuk brwiowy zawsze sprawi, że wygląda się jak po przepiciu
niestety kolory takie jak rude, miedziane, czerwone, bordowe, trzeba lubić i umieć nosić. nie nosi się ich jak się ma jakiekolwiek wypryski na buzi, no chyba że chce się sprawdzać co chwilę w lustrze. bo jak taki wyprysk wyjdzie spod podkładu to nagle przy bordowych powiekach - wydaje się być jeszcze bardziej czerwony, aż świeci

no i zawsze można stosować takie cienie jako sam akcent i się oswajać
jednak polecam, żeby je łączyć z kolorami cieliso-brązowymi, żeby po prostu były ładne przejścia.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:23   #4163
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Margitea, czy mogłabyś zrobic zdjęcie podkładów w sloiczkach, tak zeby byl Cream i podkłady innych firm? I czy mogłabys porównać Cream z Sesame Amilie?

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-12-17 o 10:10
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:40   #4164
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Spróbuj z cieniem raisin zrobić tak, że nakladasz go na mokra bazę - cień w kremie, korektor zwykły czy baza pod cienie i metoda wklepywania cienia w powieke. Działa na Maple więc i na raisin powinno. ;-)
Dzieki. Nie pomyslalam o tym. Jutro sprobuje na te slynna baze z artdeco, choc nie wiem czy ona nie podbije mi kolorow, bo to ze utrzyma ten cien to pewnosc
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:23   #4165
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dzieki. Nie pomyslalam o tym. Jutro sprobuje na te slynna baze z artdeco, choc nie wiem czy ona nie podbije mi kolorow, bo to ze utrzyma ten cien to pewnosc
u mnie się nie sprawdziła baza z artdeco. totalnie.
ale cienie w kremie dają radę chociażby maybelline color tattoo creme de rose
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 01:34   #4166
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

O rany nie wchodziłam tu wcześniej bo nie mam nic z Lucy ale ten cień Teal jest boski!
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 10:33   #4167
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
u mnie się nie sprawdziła baza z artdeco. totalnie.
ale cienie w kremie dają radę chociażby maybelline color tattoo creme de rose
A czemu nie dala rady? Za slaba ? U mnie wlasnie niezle daje rade. Swietnie podbija kolory, super rozprowadza sie na powiece, cienie utryzmuja sie caaaaly dzien, no i nie uwrazliwia mi oczu. Wczesniej mialam Lumene , utzymywala cienie, ale az tak nie podbijala kolorow. Tez byla fajna , ale z artdeco to jednak to co lubie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:03   #4168
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A czemu nie dala rady? Za slaba ? U mnie wlasnie niezle daje rade. Swietnie podbija kolory, super rozprowadza sie na powiece, cienie utryzmuja sie caaaaly dzien, no i nie uwrazliwia mi oczu. Wczesniej mialam Lumene , utzymywala cienie, ale az tak nie podbijala kolorow. Tez byla fajna , ale z artdeco to jednak to co lubie.
tę z artdeco kupowałam chyba z półtora roku temu (?) i pierwsze co mnie wystraszyło to to, że ona jest perłowa. no błyszczy się i w ogóle.

ja mam powieki normalne (raczej), jedynie w załamaniu może coś się robić - no i tam się zbierało. nieważne ile bym dała tej bazy zawsze tam wchodziła. poza tym nic z cieniami nie robiła, nie trzymała ich dłużej na powiece ani nic. no i oczy mi potrafiły łzawić - nie zawsze ale jednak. a nie są mega wrażliwe, tylko trochę.

dałam mamie ale było jeszcze gorzej. ona ma opadające powieki już bardziej, baza się zbierała z cieniami w załamaniach, no horror.
ograłyśmy ją tak, żeby ją wykończyć, że jak mama szła umalowana w jasne, cieliste cienie to brała tę bazę. bo jak coś się zebrało to nie było aż tak widać. ale jak szła pomalowana w mocne smokey to bazą został color tattoo z maybelline.

w ogóle ja mam same cienie w kremie jako bazę, zrobiłam o nich nawet osobny post na blogu


co do lucy - ten pale olive na mnie nie jest zły, ale czuję się w nim jakaś taka "chora". znaczy nie ma tragedii ale mam wrażenie "wybielenia"? sama nie wiem. i pale olive i light pasują - no wtapiają się cy jak?

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
O rany nie wchodziłam tu wcześniej bo nie mam nic z Lucy ale ten cień Teal jest boski!
właściwie to jest tak napigmentowany, że wpisali go jako eyeliner piękny jest, to fakt, choć ja dalej LOVE BORDO
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:39   #4169
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kurde kusi mnie ten cień a raczej cienie Tylko kurde czy zdroworozsądkowo próbki (człowiek próbka xD) czy może skusić się na promocje, oj cięzki wybór
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 12:05   #4170
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Kurde kusi mnie ten cień a raczej cienie Tylko kurde czy zdroworozsądkowo próbki (człowiek próbka xD) czy może skusić się na promocje, oj cięzki wybór
próbki nie są chyba w promocji.
ale próbki warto mieć ;] Lucy nie jest droga bez promocji, więc wiesz
w próbkach mogłabyś wziąć więcej cieni/linerów, a starczają na długo mimo wszystko.
a na blogu Alieneczki są swatche i opisy prawie wszystkich cieni i linerów, to możesz się zorientować, które mają np słabszą pigmentację i wymagają więcej pracy.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.