Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-19, 01:59   #2491
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Veroniqe22, gdzie Ty wyczai³a¶ opisy tych mixów??? Cudownie!! Dziêki Ci wielkie!!! Na bank biorê teraz mixton grafitowy

Caate, jutro spróbuje jeszcze zrobiæ fotki obecnego kolorku. Mo¿e wyjdzie lepiej.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 10:56   #2492
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wychodzi z Twojego opisu, ¿e popiel jest bardziej niebiesko-fioletowy, a grafit- zielono/niebieski
no w³a¶nie na to by wychodzi³o... i raczej kolorystycznie siê zgadza, ¿e grafit jest zielono niebieski wiêc od poziomu 7 -ni¿ej chyba siê nadaje


Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm, niech¿e sobie przypomnê... z goldwella mia³am chyba jedynie popiel i BS z kolekcji zimnych br±zów. je¶li goldwell Ci s³u¿y, to pewnie, nie ma co eksperymentowaæ. mnie goldwell bardzo pasowa³, mia³am go nie zmieniaæ, ale w pewnej chwili (jak to kobieta - zmienn± jest) zamówi³am alfaparf i teraz on jest moim nr 1. jednak co cz³owiek, to w³osy, co w³osy, to opinia, ka¿dy musi znale¼æ swojego ulubieñca je¶li masz czerwone refleksy, a goldwell posiada w ofercie odcienie metaliczne, to my¶lê, ¿e warto próbowaæ
Ja ju¿ sama nie wiem co ja teraz mam na g³owie... ;/ nie wiem czy goldwell MB lub BM posiada zielony pigment czy nie...

Moje w³osy po alfaparfie który po³o¿y³am na wych³odzonie w³osy po goldwellu wygl±da³ tak....

p.s. sorry za kieliszek ale to zdjêcie z sylwestra ;]
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130101_001048.jpg (30,2 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130101_001106.jpg (44,8 KB, 72 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 13:22   #2493
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie na to by wychodzi³o... i raczej kolorystycznie siê zgadza, ¿e grafit jest zielono niebieski wiêc od poziomu 7 -ni¿ej chyba siê nadaje

Ja ju¿ sama nie wiem co ja teraz mam na g³owie... ;/ nie wiem czy goldwell MB lub BM posiada zielony pigment czy nie...

Moje w³osy po alfaparfie który po³o¿y³am na wych³odzonie w³osy po goldwellu wygl±da³ tak....

p.s. sorry za kieliszek ale to zdjêcie z sylwestra ;]
Veroniqe, nie przejmuj siê, wyp³ucze Ci siê ten kolor tak samo jak mnie Chocia¿ nie powiem, szkoda trochê tego co mia³a¶ wcze¶niej bo kolor by³ naprawdê super.

Pamiêtasz,ja na pocz±tku grudnia walczy³am ze swoimi w³osami i tym co mi wysz³o po mieszance Goldwella 45ml 6BS + 15ml 4N + 6% oxy i tak jak mi pisa³a¶, kolor zja¶nia³ ³adnie po tygodniu.

Niestety po 1,5 miesi±ca wszystko siê wyp³uka³o do rudego (nie mam zdjêcia) i tydzieñ temu po³o¿y³am sobie Goldwella 45ml 6 BS + 15ml 6N + 6% oxy no i wysz³o oczywi¶cie ja¶niej ni¿ ostatnio, ale znowu rudo. Za³±czam zdjêcia zrobione przy oknie. Nie podoba mi siê, ale nie mam ju¿ pomys³u na to czym jeszcze próbowaæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,1 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,1 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (26,6 KB, 19 za³adowañ)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 13:35   #2494
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

mi poziom nie przeszkadza.. dalej jest mniej wiêcej 5-6... tylko nie wiem czy nie powinnam siêgn±æ po zielony pigment bo nie wiem czy mam pomarañcz czy czerwieñ do neutralizacji... u Ciebie na fotkach te¿ widaæ ¿e chyba przyda³aby siê zieleñ i niebieski.... i woda 3%
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 14:08   #2495
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
mi poziom nie przeszkadza.. dalej jest mniej wiêcej 5-6... tylko nie wiem czy nie powinnam siêgn±æ po zielony pigment bo nie wiem czy mam pomarañcz czy czerwieñ do neutralizacji... u Ciebie na fotkach te¿ widaæ ¿e chyba przyda³aby siê zieleñ i niebieski.... i woda 3%
u siebie na komputerze widzê na Twoich w³osach sporo miedzianego refleksu i takiego buraczkowego (?), mo¿e tym razem spróbuj co¶ w³a¶nie z zieleni±. farbowa³a¶ czym¶ z fioletem?
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 15:22   #2496
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

pofarbowa³am alfaparfem 7.21 + 6.1... wiêc fiolet by³ ;] dlatego mo¿e widzisz jakiego¶ buraka... ale ona siê ju¿ wyp³uka³...ja na moim komputerze widzê fiolet... (??) o.O jedna wielka zagadka dla mnie...
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 16:36   #2497
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Te¿ widze miedziane refleksy i w ogóle chyba jako¶ nierówno farba chwyci³a?
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 18:06   #2498
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

mówisz do mnie? ;D
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 18:17   #2499
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

oj sorki, odnios³am siê do powy¿szych zdjêæ, my¶la³am, ¿e to Twoje
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 18:29   #2500
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Veroniqe22 - w³oski piêkny kolor maj± ale co¶ tam w³a¶nie mieni siê na"rudawo", niestety nie oddaj± na pewno prawdziwego koloru.
Na pewno w³osy prze¶wietlone lamp± b³yskow± i to te¿ nie jest rzeczywisty kolor. A jak siê zachowuj± na zewn±trz w dzieñ na np, czarnym p³aszczu, na jaki kolor siê mieni±, podpytaj kogo¶ "z boku"
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 18:54   #2501
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Powiem Ci ¿e na czarnych ubraniach jest bardzo du¿y kontrast, mieni± siê na per³owo (???)... na zdjêciach wychodz± du¿o ciemniej i cieplej ... ja w lustrze naprawdê widzê jasny popielaty br±z... a zdjêcia mnie za³amuj± dlatego ju¿ nie wiem w co wierzyæ czy w lustro czy w zdjêcia ;D i czy farbowaæ zielonym czy dalej tylko popielem...

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-01-19 o 19:01
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 19:41   #2502
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Ci ¿e na czarnych ubraniach jest bardzo du¿y kontrast, mieni± siê na per³owo (???)... na zdjêciach wychodz± du¿o ciemniej i cieplej ... ja w lustrze naprawdê widzê jasny popielaty br±z... a zdjêcia mnie za³amuj± dlatego ju¿ nie wiem w co wierzyæ czy w lustro czy w zdjêcia ;D i czy farbowaæ zielonym czy dalej tylko popielem...
To w takim razie na zdjêcia nie patrz Jak per³owo, tzn, bia³o to naturalne siê tak mieni± tzn taki refleks maj±, pozostaje pogratulowaæ Tak siê zastanawiam, ¿e jak pójdziesz w popiel, tzn niebieski, ¿eby nie wysz³o niebiesko...powinno siê sam± natur±, ale cholera przy odro¶cie zawsze wychodzi ........niestety rudo...
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 20:32   #2503
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
To w takim razie na zdjêcia nie patrz Jak per³owo, tzn, bia³o to naturalne siê tak mieni± tzn taki refleks maj±, pozostaje pogratulowaæ Tak siê zastanawiam, ¿e jak pójdziesz w popiel, tzn niebieski, ¿eby nie wysz³o niebiesko...powinno siê sam± natur±, ale cholera przy odro¶cie zawsze wychodzi ........niestety rudo...
Nie wiem czy to bia³y kolor... to bardziej per³a, co¶ z ró¿em i biel± wymieszane... i to w ogóle nie wychodzi na fotkach ;/
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-20, 01:37   #2504
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy to bia³y kolor... to bardziej per³a, co¶ z ró¿em i biel± wymieszane... i to w ogóle nie wychodzi na fotkach ;/
najwa¿niejsze jest to, co widzisz przy naturalnym ¶wietle, lampa b³yskowa robi swoje, ekran komputera swoje. zawsze jak przegl±dam zdjêcia u siebie, u mamy, u T¯, to na ka¿dym komputerze jest co¶ innego.

ja chyba nied³ugo znów machnê alfaparfa. nie pamiêtam kiedy siê farbowa³am, jako¶ koniec/po³owa pa¼dziernika. dzi¶, w mocnym, sklepowym ¶wietle kolor wygl±da³ na sp³owia³y. w domowym o¶wietleniu jest lepiej. nie lubiê tylko tej pocz±tkowej fazy, kiedy mam mega ciemne w³osy.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-20, 10:39   #2505
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny...mysle, ze szybko zrozumiecie moja decyzje...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13129.jpg (91,1 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC13133.jpg (52,7 KB, 27 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-20, 10:58   #2506
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
To w takim razie na zdjêcia nie patrz Jak per³owo, tzn, bia³o to naturalne siê tak mieni± tzn taki refleks maj±, pozostaje pogratulowaæ Tak siê zastanawiam, ¿e jak pójdziesz w popiel, tzn niebieski, ¿eby nie wysz³o niebiesko...powinno siê sam± natur±, ale cholera przy odro¶cie zawsze wychodzi ........niestety rudo...
hej, hej (klikn±³ mi siê z³y w±tek w ustawieniach ), nie zagl±dam tu, praktykujê na w³asnych kud³ach, powoli osi±gam jakie¶ tam postêpy, jednak ma³e, bo i ma³e zmiany wprowadzam (od jakiego¶ roku natura + niebieski mix z allwaves, proporcje zmienne, ka¿dorazowo notowane!), ale
pozwolê sobie stanowczo siê nie zgodziæ. Imo sama natura bêdzie siê sp³ukiwaæ na ciep³o, ja bym jednak da³a naturê z popielem - proporcje do ustalenia (nie podejmujê siê, bo jak wspomnia³am wci±¿ próbujê osi±gn±æ sensowny wygl±d swoich w³osów i to w dodatku nie farbami .1 tylko jak napisa³am .0+mix, jednak wydaje mi siê ¿e wiêcje popielu ni¿ natury). Generalnie problem z odrostami próbujê rozwi±zywaæ 2 mieszankami - do tego co zostaje z odrostów dodajê bardziej mixtonow± mieszankê i k³adê na d³ugo¶æ (bo wci±¿ próbujê siê och³odziæ).
Tak wiêc imo: na odrost to co da³o teraz fajny kolor (ew. skorygowany w zale¿no¶ci od tego na co by³a k³adziona ostatnia farba, co¶ tam czyta³am o zieleniach - te raczej nie potrzebne), a na d³ugo¶æ przeci±gn±æ mieszankê neutraln±, podtrzymuj±c± kolor czyli natura+popiel (odpowiednie proporcje!)
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-20, 12:33   #2507
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez L_ka Poka¿ wiadomo¶æ
hej, hej (klikn±³ mi siê z³y w±tek w ustawieniach ), nie zagl±dam tu, praktykujê na w³asnych kud³ach, powoli osi±gam jakie¶ tam postêpy, jednak ma³e, bo i ma³e zmiany wprowadzam (od jakiego¶ roku natura + niebieski mix z allwaves, proporcje zmienne, ka¿dorazowo notowane!), ale
pozwolê sobie stanowczo siê nie zgodziæ. Imo sama natura bêdzie siê sp³ukiwaæ na ciep³o, ja bym jednak da³a naturê z popielem - proporcje do ustalenia (nie podejmujê siê, bo jak wspomnia³am wci±¿ próbujê osi±gn±æ sensowny wygl±d swoich w³osów i to w dodatku nie farbami .1 tylko jak napisa³am .0+mix, jednak wydaje mi siê ¿e wiêcje popielu ni¿ natury). Generalnie problem z odrostami próbujê rozwi±zywaæ 2 mieszankami - do tego co zostaje z odrostów dodajê bardziej mixtonow± mieszankê i k³adê na d³ugo¶æ (bo wci±¿ próbujê siê och³odziæ).
Tak wiêc imo: na odrost to co da³o teraz fajny kolor (ew. skorygowany w zale¿no¶ci od tego na co by³a k³adziona ostatnia farba, co¶ tam czyta³am o zieleniach - te raczej nie potrzebne), a na d³ugo¶æ przeci±gn±æ mieszankê neutraln±, podtrzymuj±c± kolor czyli natura+popiel (odpowiednie proporcje!)
Cieszê siê, ¿e dyskusja trwa, na bie¿±co...pytaj±cych perfidnie nie ma bo wszystko na stronie opisane.
To¿ to ja w³a¶nie napisa³am, ¿e sama natura wychodzi na rudo, takim skrótem my¶leniowym posz³am, ¿e siê wyp³ukuje na rudo. Przepraszam
Popiel mia³am na my¶li ogólnie niebieski kolor,raczej z mixów, bo dosz³y¶my ju¿ do wniosków, ¿e farba z .1 s³abo wybija rudo¶ci.
A na jaki poziom farbujesz, bo u mnie na poziomie 7/8 dodatek BLUE a All... wychodzi³ niebiesko, wiêc nie mog³am sobie na to pozwoliæ.
Dopisz proszê jakie konkretne mieszanki i na jakie w³oski k³adziesz...chyba, ¿e nie jeste¶ zadowolona z efektów
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-20, 13:13   #2508
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ dziewczyny. A ja pokusi³am siê oma³y eksperyment przedwczoraj i pofarbowa³am w³osy. Tzn. najpierw, zrobi³am próbê meszania kolorów akwareli zaczynajac od ¿óltego i dodajac kolejne (czerwien, zielen etc). i w koncu wyszedl mi jako taki popiel ale te¿ dwie konkluzje: nie da siê uzyskac popielu bez czerwieni (fioletu)

Mój glon przy pomocy przeciw³upie¿owego szamponu wyp³ukal siê do czystego z³otego blondu 8.3 (bez zieleni ju¿). Akurat mia³am w domu pasemka o identycznym odcieniu (po przed³u¿aniu w³osów) postanowi³am zakupiæ farby i zrobiæ próbkê na pasemku oraz na moich w³asnych w³osach. Efekt wyszed³ identyczny na w³osach jak i na pasemku wiêc pozwoli³am sobie wkleic zdjecia pasemka. (zdjêcie eksperymentu z pasemkiem: 1.- przed, 2.-7.22, 3.-7.11, 4.-7.11/7.22 pó³ na pó³(!))

Dwa wnioski odrazu wysz³y wpraniu;-) 7.22 ³apa³o na kompletny fiolet/czewrieñ wiêc musi byc go ma³a ilo¶æ gdy¿ w³osy ch³on± ten fiolet jak szalone co widaæ na zdjêciu. Natomiast 7.11 - wyszed³ mi popiel ale o z³otych refleksach. Tak wiêc dosz³am do wniosku, ¿e eksperyment akwarelowy siê potwierdza oraz, ¿e musze zmieszaæ oba kolorki odpowiednio....

Kupi³am majirel 7.22 i majirel 7.11, oksy 3%. Zmiesza³am je tak jak w eksperymencie akwarelowym: 7.11 ca³a tubka i 1/3 tubki 7.22

Efekty na dole. Kolor bardzo mi siê podoba, nie ma nic z zielonego (co mo¿e troche wysz³o na foto). Wyszedl szatyn, bez czerwieni, bez zeleni i te z³ote refleksy tak¿e jakby gdzie¶ znikne³y. W kazdym razie, co musze stwierdzic, pierwszy raz w ¿yciu pasuje mi ciemny kolor w³osów. Co oznacza, ¿e kolorek jest ewidentnie zimny gdy¿ jestem Zim± (jesli o pory roku chodzi i analize) wiêc zawsze br±zy wychodz±ce na ciep³o mi nie pasowa³y. Ogólnie jestem zadolwona No ale zobaczymy jak bêdzie siê to to wyp³ukiwaæ.... Nastêpnym razem dodam chyba odrobinkê wiecej tego 7.22. (zdjêcia na dole, wszystkie bez lampy).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1160301.jpg (36,9 KB, 92 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1160295.jpg (17,4 KB, 115 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1160292.jpg (22,6 KB, 94 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1160293.jpg (21,0 KB, 100 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-01-20 o 18:30
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-20, 18:21   #2509
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Koralyn- Piêêêknie Ci wysz³o
Nie wiem jak Ty to wydedukowa³±¶, ale trafi³a¶ ³adnie w kolor...i to jeszcze poziom 7 tak ³adnie jasno wygl±da...a jakie farby tzn. firma, dopisz proszê

Caate
- Wiesz co, rzeczywi¶cie s³owa s± zbêdne...ale dobrze, ¿e wytrzyma³a¶ i s± ja¶niejsze mo¿e tym razem uda siê ten poziom 7 osi±gn±æ, bu¼ka
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 18:29   #2510
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Koralyn- Piêêêknie Ci wysz³o
Nie wiem jak Ty to wydedukowa³±¶, ale trafi³a¶ ³adnie w kolor...i to jeszcze poziom 7 tak ³adnie jasno wygl±da...a jakie farby tzn. firma, dopisz proszê
Pod zdjêciami jest napisane majirel...

fajnie wysz³o... tylko majirel wyp³ukuje siê na rudo... a fioletowy pigment mo¿e i w³osy ch³on± ale i najszybciej oddaj±... ale zobaczymy
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-20, 20:14   #2511
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Popiel mia³am na my¶li ogólnie niebieski kolor,raczej z mixów, bo dosz³y¶my ju¿ do wniosków, ¿e farba z .1 s³abo wybija rudo¶ci.
A na jaki poziom farbujesz, bo u mnie na poziomie 7/8 dodatek BLUE a All... wychodzi³ niebiesko, wiêc nie mog³am sobie na to pozwoliæ.
Dopisz proszê jakie konkretne mieszanki i na jakie w³oski k³adziesz...chyba, ¿e nie jeste¶ zadowolona z efektów
W³oski jakie? to mo¿e byæ trudne. W³asne chyba 7 (nie, wpis sprzed 3 lat, ¿e fryzjerka okre¶li³a mnie na poziom 6), odcieñ raczej ch³odny/neutralny, od s³oñca p³owiej±cy w z³oto. Niestety dawno ich nie widzia³am i ju¿ raczej nie zobaczê (siwki) Farbowane te¿ poziom 7/8, bardziej 8, w naturze, mo¿e za ciep³e na naturê, i to nie tylko w refleksach, ale te¿ w g³ównym kolorze. Ca³e szczê¶cie pozby³am siê ju¿ czerwonawych refleksów, zosta³y tylko z³oto/pomarañczowe.
Ostatnie farbowanie:
8.02 - 4 g (zmiejszam)
8.0 - 15 g
9.0 - 10 g
10.0 - 10g
111 - 11 g (zwiêkszam)
__________Razem 50g
6% - 9 g
3% - 42 g ____Razem 51g, wynikowo: 3,53%
Zosta³o 41g, doda³am:
9.0 - 5 g
111 - 7 g
3% - 10 g
H2O - 10 g

A wracaj±c do mojej uwagi - uwa¿am, ¿e aby uzyskaæ naturê na g³owie nie mo¿na farbowaæ natur±, w³a¶nie ze wzglêdu na wyp³ukiwanie koloru trzeba daæ trochê popielu/ niebieskiego, wtedy wyp³ucze siê do natury. Ale ja to wnioskujê po moich w³osach. Poza nieudanym eksperymentem 2 lata temu, kiedy to pra³am w³osy (p.ni¿ej), nie mam problemu z sinieniem.
Cytat:
Od pó³ roku bawi³am siê Chantalem 9,03+8,0 +0,22+0,11; ile i jaki oxy to nie powiem, bo za ka¿dym razem miesza³am na nowo, w ka¿dym b±d¼ razie efekt za ciep³y, z czasem jak siê sp³ukiwa³ to by³ ch³odniejszy. Tak wiêc chcia³am w koñcu och³odziæ "od razu" (nie do popio³u, ale choæby do uczciwej natury). Mieszanka:
odrost: 15g 9,03+ 10g 8,0 + 5g 0,11 + 5g 0,22
reszta: 16g 9,03+ 10g 8,0 + 9g 0,11 + 8g 0,22
+ oxy ~2,7% 1:1
przyciemni³a mi w³osy o jakie¶ 1,5 tonu w porównaniu do poprzednich 9,03+8,0+mixów po max 4cm; ogólnie ca³kiem zno¶nie wysz³a niestety tylko miejscami, reszta ju¿ zbyt niebieska (du¿o mixów, bogata w farbê mieszanka i pewnie do tego za d³ugo trzyma³am) i skronie niezbyt nadaj± siê do pokazywania . Dopisujê: oczywi¶cie skronie najbardziej siwe
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2013-01-22 o 00:16
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-21, 11:20   #2512
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e po prostu zróbmy siê na na ten ognisty rudy, skoro on nas tak pragnie!
buahaha dobre dobre.

ja wlasnie siedze na allegro i chyba kupie alfaparfa 7.1 i nie wiem czy 6% czy 3% daæ... i mo¿e 7.2 te¿ wzi±æ i pomieszaæ? pomy¶lê pomy¶lê.
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-21, 12:46   #2513
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziêki dziewczyny. Na pewno kolor bêdzie siê wyp³ukiwaæ. Narazie my³am w³osy dwa razy ale jest nawet lepiej bo siê jeszcze bardziej rozja¶ni³y i s± bardziej popielate a kolor zrobi³ siê bardziej naturalny. Kobitki patrz± mi siê na g³owê na ulicy wiêc albo mam co¶ dziwnego na g³woiê o czym nie wiem albo im siê ten mój kolor podoba;-) Oczywiscie ¿artuje, kolor jest super ale obawiam siê, ¿e jak wszystkie wyp³ucze mi sie z prêdko¶cia swiatla. Robie co mogê aby tak siê nie stalo i wkleje zdjêcia za jaki¶ czas po wielu myciach...
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-21, 17:00   #2514
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja chcia³am prosiæ jeszcze o ma³± pomoc. Muszê ju¿ kupiæ farby... I nie wiem w co i¶æ. Zostajê przy Genezie i wodzie 3%. Na bank biorê mix grafitowy. Ale jaka farba??

8CN, 7CN czy mo¿e sama natura?? Np. 7N? No i jaki poziom... Nie chcê znów byæ czarna, a obawiam siê, ¿e ten mix i oxy 3% przyciemni± mocno. Natomiast znów 8 nie bêdzie zbyt jasny ?
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-21, 21:52   #2515
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shadziu, je¶li na 3% i obawiasz siê za ciemnego, to lepiej chyba uderzyæ w poziom 8, zw³aszcza, ¿e dodatki przyciemni±. No i na przyk³adzie Caate widaæ, ¿e ten "be¿" do udanych nie nale¿y. Natur± to ju¿ w ogóle bym siê ba³a farbowaæ, nawet z dodatkiem mixtonu. Po co sobie rudo¶ci na w³asne ¿yczenie dodawaæ. Podsumowuj±c, g³osujê na 8CN. A co reszta na to?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-21, 21:59   #2516
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Shadziu, je¶li na 3% i obawiasz siê za ciemnego, to lepiej chyba uderzyæ w poziom 8, zw³aszcza, ¿e dodatki przyciemni±. No i na przyk³adzie Caate widaæ, ¿e ten "be¿" do udanych nie nale¿y. Natur± to ju¿ w ogóle bym siê ba³a farbowaæ, nawet z dodatkiem mixtonu. Po co sobie rudo¶ci na w³asne ¿yczenie dodawaæ. Podsumowuj±c, g³osujê na 8CN. A co reszta na to?
Dziêkujê No, ja tak po cichu te¿ obstawiam 8CN... Ale waham siê, bo teraz mam poziom w przedziale 5/6... Wiêc nie wiem, co bêdzie jak po³o¿ê na to 8?...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-21, 23:26   #2517
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Shadziu, je¶li na 3% i obawiasz siê za ciemnego, to lepiej chyba uderzyæ w poziom 8, zw³aszcza, ¿e dodatki przyciemni±. No i na przyk³adzie Caate widaæ, ¿e ten "be¿" do udanych nie nale¿y. Natur± to ju¿ w ogóle bym siê ba³a farbowaæ, nawet z dodatkiem mixtonu. Po co sobie rudo¶ci na w³asne ¿yczenie dodawaæ. Podsumowuj±c, g³osujê na 8CN. A co reszta na to?
Dokladnie, dobrze radzisz
Bez wyszedl rudo na 6%, 8.01 innej firmy na 3% rudo-czerwono jak widac na ostatnich moich zdj. Natomiast z doswiadczenia pamietam, ze natura na oxy 6, poziom 7=wsciekle rudy odrost. Celowalabym w poziom 8, oxy 3, omijajac nature i beze. Tak sobie po cichu mysle, bo sama nie mam odwagi juz testowac... Ja ogolnie uwazam, ze wszystko co kladzione jest na wyzszym oxy niz 3 ma marne szanse na ochlodzenie. Dodatkowo przypominam, ze CN lezy na zieleni, zatem moze to byc to.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-01-21 o 23:28
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-21, 23:30   #2518
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Dokladnie, dobrze radzisz
Bez wyszedl rudo na 6%, 8.01 innej firmy na 3% rudo-czerwono jak widac na ostatnich moich zdj. Natomiast z doswiadczenia pamietam, ze natura na oxy 6, poziom 7=wsciekle rudy odrost. Celowalabym w poziom 8, oxy 3, omijajac nature i beze. Tak sobie po cichu mysle, bo sama nie mam odwagi juz testowac... Ja ogolnie uwazam, ze wszystko co kladzione jest na wyzszym oxy niz 3 ma marne szanse na ochlodzenie. Dodatkowo przypominam, ze CN lezy na zieleni, zatem moze to byc to.
Ok!! Dziêkujê Wam Kochane! To zrobiê tak jak czu³am i jak mnie utwierdzacie same Wezmê 8CN + mix grafitowy, na wodzie 3%

W razie czego mam jeszcze 1/3 tuby 7CN...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-22, 00:22   #2519
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade, a my¶la³a¶ o lekkim zwiêkszeniu oxy - np. do 4%? Mo¿e to przed³u¿y trwa³o¶æ bez zbytniego rudzienia?
U siebie widzê, ¿e odrosty robi± siê ca³kiem sensowne w tonacji, podczas gdy na d³ugo¶ci wci±¿ wybija z³oto (czekam a¿ zro¶nie).
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-22, 00:42   #2520
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez L_ka Poka¿ wiadomo¶æ
Shade, a my¶la³a¶ o lekkim zwiêkszeniu oxy - np. do 4%? Mo¿e to przed³u¿y trwa³o¶æ bez zbytniego rudzienia?
U siebie widzê, ¿e odrosty robi± siê ca³kiem sensowne w tonacji, podczas gdy na d³ugo¶ci wci±¿ wybija z³oto (czekam a¿ zro¶nie).
Chêtnie... ale... nie wiem jak Ja i tak ju¿ czasem mam problem z odmierzaniem odpowiedniej ilo¶ci farby z oxy Zawsze by³am s³aba z matmy
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.