sylwestrowe makijaze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-19, 18:54   #1
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651

sylwestrowe makijaze


dziewczyny a moze z okazji zblizajacego sie sylwestra odlozyc na jakis czas stonowane kolory i zaszalec z polsykiem i brokatem???

Musze przyznac ze z wielu propozycji makijazy kttore tu prezentujecie znajduje dla siebie wiele inspiracji.

moze bedzie to watek z waszymi makijazami i propozycjami znalezionymi gdzies w gazecie????

co wy na to??
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 19:01   #2
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: sylwestrowe makijaze

Pomysł mi się bardzo podoba, ale pod warunkiem że będziemy tu pokazywać jedynie swoje makijaże, nie te z gazety, bo tych drugich będzie milion i wątek byłby zawalony makijażami z gazet które są wiadomo- przerabiane w PS itp. a technika wykonania nieznana.

Taki wątek z makijażami z gazety mógłby zaistnieć na forum wizażystka a tutaj powinny być tylko te przez nas wykonane

madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 19:15   #3
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: sylwestrowe makijaze

świetny pomysł!!! Ale chciałabym oglądać WASZE makijaże
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 19:31   #4
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: sylwestrowe makijaze

Cytat:
Napisane przez madie
Pomysł mi się bardzo podoba, ale pod warunkiem że będziemy tu pokazywać jedynie swoje makijaże, nie te z gazety, bo tych drugich będzie milion i wątek byłby zawalony makijażami z gazet które są wiadomo- przerabiane w PS itp. a technika wykonania nieznana.

Taki wątek z makijażami z gazety mógłby zaistnieć na forum wizażystka a tutaj powinny być tylko te przez nas wykonane


mozna ewentualnie zamiescic zdjecie z gazety jako wyzwanie dla odwaznych wizazanek, ktore podejma sie stworzenia podobnego makijazu, a pozniej oczywiscie zamieszcza efekty swojej pracy.
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 19:37   #5
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: sylwestrowe makijaze

Mnie sie pomysł naj najbardziej podoba. Jutro (jak dam radę) mam zamiar szaleć z makijażem oka więc zobaczymy, może tu zamieszcze moje fotki
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 19:59   #6
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: sylwestrowe makijaze

Cytat:
Napisane przez olka_222
mozna ewentualnie zamiescic zdjecie z gazety jako wyzwanie dla odwaznych wizazanek, ktore podejma sie stworzenia podobnego makijazu, a pozniej oczywiscie zamieszcza efekty swojej pracy.
Hmmm, no właśnie nie chciałabym tego. Jeśli na przykład miałabyś ochotę zrobić makijaż który byłby wzorowany na jakimś to chętnie zobaczę Twoje wykonanie i pierwowzór. Wówczas zaistnienie zdjęcia z gazety będzie uzasadnione. Ale wklejanie zdjęć na zasadzie "która a was zrobi taki lub podobny" to mi nie zabardzo pasuje do tego forum.

Każda z dziewcząt może sama znaleźć sobie inspirację w internecie lub gazecie i zadecydować o tym jaki makijaż wykona.

Jestem przeciwna wklejaniu zdjęć z gazet/ netu dlatego że będzie ich nieporównywalnie więcej niż naszych autorskich makijaży i te z kolei mogą zaginąć w natłoku propozycji z netu.

madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-20, 10:25   #7
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: sylwestrowe makijaze

Cytat:
Napisane przez madie
Hmmm, no właśnie nie chciałabym tego. Jeśli na przykład miałabyś ochotę zrobić makijaż który byłby wzorowany na jakimś to chętnie zobaczę Twoje wykonanie i pierwowzór. Wówczas zaistnienie zdjęcia z gazety będzie uzasadnione. Ale wklejanie zdjęć na zasadzie "która a was zrobi taki lub podobny" to mi nie zabardzo pasuje do tego forum.

Każda z dziewcząt może sama znaleźć sobie inspirację w internecie lub gazecie i zadecydować o tym jaki makijaż wykona.

Jestem przeciwna wklejaniu zdjęć z gazet/ netu dlatego że będzie ich nieporównywalnie więcej niż naszych autorskich makijaży i te z kolei mogą zaginąć w natłoku propozycji z netu.



hmm z tej strony na to nie patrzalam ale w tym co piszesz jest duzo racji. moze dlatego ze wiekszosc z nas zaniza swoje umiejetnosci w make-up'ie i sama nie eksperymentuje przed lustremm a woli poprosic o to inne wizazanki
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.