Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 16:39   #1
Owieczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do Owieczka02
Talking

Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)


Witam Was wszsytkie moje kochane wizażanki

Jestem osobą początkującą jeśli chodzi o przedłużanie pazurków
Na razie pracuje na żelach choć z akrylem tez juz miałam troche do czynienia jednak żel jakos bardziej przypadł mi do gustu

Mój kurs....ech...porazka totalna.....laska w zyciu nie widziała porządnie zbudowanego paznokcia Krzywa C dla niej chyba w ogóle nie istnieje tak więc podstawy posiadam jednak resztę musze dopracowac juz sama Wybieram sie więc ponownie na kursik tym razem do Krakowa do ASP ale niestety w chwili obecnej finasowo sie spłukałam więc musze z tym poczekac Pracowałam już na żelach Ra nail, sun flower, teraz staff i activ (chociaż activ stoi jeszcze nie uzywany ) Mam jeszcze jakieś nail design ale uzywałam z nich jak do tej pory tylko kamuflażu ... taki średni jak dla mnie, za mało kryjący ale naciełam sie jakis czas temu na kamuflaz z sf dosłownie "piękny" brąz więc w porównaniu z nim ten z nail design jest świetny

I tak: mam troche problem z krzywą C... jak dowiem się jak się wstawia zdjęcia to zamieszczę kilka tak żebyście mogły spojrzeć fachowym okiem i mi cos doradzic bo tak na sucho to nie potrafię chyba wytłumaczyc Linia uśmiechu tez jeszcze nie jest doskonała ale staram sie żeby było coraz lepiej



Uploaded with ImageShack.us
<script src='http://img151.imageshack.us/shareable/?i=obraz014d.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Mam nadzieje, że mnie mimo wszytko przygarniecie i pomożecie w tych moich pazurkowych początkach

Pozdrawiam Was wszystkie


P.s udało mi się wstawić fotki ale nie wiem czy tam cos "dojrzycie"
Owieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:02   #2
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

po pierwsze fotki sa slabe i malo co na nich widac - wlacz w aparacie funkcje makro i dopiero wtedy eksperymentuj z odlegloscia.. po drugie nikt tutaj ci nie odpowie bo powinnas zalozyc wlasna galerie na dziale Galerie PaZnokci i tam pytac o opinie...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 23:49   #3
Owieczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do Owieczka02
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

Przepraszam jakoś nie mogę sie odnaleźć z punktu technicznego na forum
sunniva2007 Bardzo dziękuję za odpowiedź Już napisałam posta w dziale technicznym z prośbą o przeniesienie do pazurkowej galerii

Doczytałam dopiero teraz jak dodac zdjęcia za pomocą załączników więc spróbuję dodac je jeszcze raz Może się uda i będzie więcej widać


Kobitki kochane bardzo proszę o szczerą krytykę tych moich początkowych wypocin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1070.jpg (62,2 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 01443.jpg (34,1 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 581111.jpg (43,3 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 559999.jpg (20,9 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 122222.jpg (38,5 KB, 131 załadowań)
Owieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 05:26   #4
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

Jak na początki to nie jest bardzo źle. Zakładam, że wybrałaś do pokazania najlepsze fotki, więc zacznę od krytyki
- na większości paznokci widać, że prawidłowa budowa paznokcia jest dla Ciebie nadal szczytem do zdobycia. Widać, że walczysz z krzywą C, ale to jeszcze nie ten kształt.
- boczki sprawiają wrażenie nie wypiłowanych przez co frenche robią się troszeczkę (ale tylko troszeczkę) łopatowate. Spróbuj na etapie opracowywania tipsa lub szkieletu piłować boczki nie równolegle tylko tak jakbyś chciała zrobić trapez zwężający się ku wolnemu brzegowi. Potem, jak nałożysz biały żel proporcje się wyrównają a paznokieć będzie miał szlachetniejszą linię. Tylko nie przesadź z tym trapezem, bo wyjdzie Ci "trumienka"
- proporcje końcówki frencha w stosunku do długości paznokcia są wg mnie niewłaściwe. Tu oczywiście nie ma reguł i można dyskutować, ale ja generalnie zakładam, że powierzchnia białej końcówki może stanowić MAX 1/4 całego paznokcia. Mówiąc prosto - french jest za szeroki, a to skraca optycznie paznokieć i przywodzi na myśl "łopatę"
- uważaj na zdobienia na linii uśmiechu - kiedy ją zasłaniasz od razu rodzi się podejrzenie, że nie wyszła Ci czysto i dlatego ją ukrywasz

Przejdę teraz do plusów, bo jest ich sporo
- linia frencha (bo zakładam, że malujesz frenche żelem, a nie naklejasz tipsy) jest czysta.
- paznokcie są wykonane dokładnie i starannie
- mały palec na pierwszym zdjęciu ma już całkiem dobrą krzywą C
- nie popełniasz większości błędów, które robią początkujący, co oznacza, że "będą z Ciebie ludzie"
- po zdjęciu z myszkami widać, że jesteś ambitna i podchodzisz do tematu z pasją, a to bardzo dobrze wróży. Eksperymentuj dalej!
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 11:33   #5
Owieczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do Owieczka02
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

Verdina bardzo, bardzo dziekuje za Twoja szczerą krytykę
A więc tak: Jeśli chodzi o krzywą C to masz rację Walczę z nią strasznie Ale niestety tego muszę (przynajmniej na razie) uczyć się sama metodą prób i błędów Wstawie fotkę, na której widac dokładnie jak kobitka która mnie uczyła pojmuje "prawidłowa budowe paznokcia " od początku wydawało mi sie to trochę nie teges Więc zgłębiłam tajniki i okazało sie, że jednak miałam rację Ale to było już po "kursie" , nawet nie moge go chyba tak nazwać
Jeśli chodzi o boczki to dokładnie też musze to opanowac sama i bardzo dzirekuję za podpowiedź jak sie do tego zabrać Zaraz biorę sie za pilnik i poprawiam swoje cuda
Co do frenchy oczywiście malowane A takie szerokie są na tym jednym zdjęciu bo mój kamuflaż z SF okazał sie jak juz pisałam "pięknym" brązem i nie mogłam zdziałac nim nic Dlatego przez kilka łapek jakos musiałam kobinować bez kamuflażu Nie chce sie tu usprawiedliwiac absolutnie bo do perfekcji mi jeszcze daleko.....oj bardzo daleko.. Ale nie zamierzam spocząc na laurach
Co do zbobienia na linii usmiechu ( te ze srebrnym brokatem) ratowałam sie własnie takim sposobem żeby dać radę bez kamuflażu Może to nie jest rewelacyjna metoda ale kombinowałam jak mogłam
Aha i jeszcze myszki: gdzies podpatrzyłam w necie na takie pazurki z myszkami i strasznie mi sie spodobały więc złapałam za pędzel, żeby sie przekonać czy to co mi wyjdzie będzie choć troszke przypominało myszki


Bardzo bardzo dziekuje za miłe słowa Tak, masz racje podchodze do tego z ogromna pasją Z każdego małego postepu ciesze się jak dziecko normalnie No i mam nadzieje, że będą ze mnie ludzie A przynajmniej mam taka ogromna nadzieję

P.s dorzucam ww. fotki paznokci zrobionych przez moja Pani instruktor Jedna fotka jest zrobiona po spiłowaniu przeze mnie juz w domu troche boczków a druga taka jakie one uważa za idealne French na tipsie Pragne zwrócic uwage na kciuk na drugiej fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 022rrr.jpg (31,1 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 026rrr.jpg (56,7 KB, 147 załadowań)
Owieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:09   #6
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

No, kochana, to jeśli tak wygląda krzywa C według Pani Instruktor to całe szczęście, że nie wzięłaś sobie jej nauk zbyt głęboko do serca
Twoje krzywe C są dużo lepsze!!!
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:34   #7
Owieczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do Owieczka02
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

Verdina Bardzo dziekuje
Pisałam na dziale technicznym prośbe o przeniesienie do galerii ale nic to jak do tej pory nie dało ;/ a nie chce zakładać nowego takiego samego wątku ;/ ech.. poczekam jeszcze troche a jak nie to może napisze do jakiegoś moderatora bo tutaj niestety zainteresowanie jest dość słabe..
Owieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 23:19   #8
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

przenosze
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:05   #9
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

wow, skoro istnieją jeszcze taaakie instruktorki, to aż się boję pomyslec do kogo moglabym trafic, gdybym swojej nie znała już wcześniej
A te TWOJE pazury niczego sobie! trzeba nam początkującym jeszcze wybaczać te 'drobne' błędy
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:31   #10
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

to ja może dam taką małą radę apropo krzywej C spróbuj nałozyć taką ' górkę ' żelu na środek paznokcia, odwrócić do góry nogami i potem przekręcić i od razu do lampy
ja taką radę dostałam właśnie tu na forum i krzywa C wychodzi naprawdę super
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:12   #11
Owieczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do Owieczka02
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

Bardzo dziękuję dziewczyny za wszelkie opinie
monioloma tak właśnie robię, sama gdzies wyczytałam o tym sposobie Tylko jak odwrócę do góry nogami to zawsze jeszcze kombinuję z pędzelkiem żeby "poprawić" i różnie to wychodzi Ale teraz spróbuję od razu włozyc pazurki do lampy bez poprawek Mam nadzieje, że będą lepiej wyglądały moje następne dzieła

gavra bardzo dziekuję Jeszcze im daleeekooooo do ideału ale sie staram a co do intruktorki to.. brak słów
Owieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 10:33   #12
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

jeśli masz żel samopoziomujący to gdy nałozysz tą ' górkę ' i odwrócisz staraj dać się jej samej ułożyć, w końcu od tego nazwa a pędzęlkiem poprawiać tylko ewentualnie, gdy wylewa sie na boczki
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 13:20   #13
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

jest taka dziewczyna ma nick Byliczka jak dla mnie ona jest geniuszem w frenchach i nie tylko jak chcesz sie wzorowac to popatrz na jej prace bo robi naprawde genialne pazurki.
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 17:10   #14
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

Czytam ta sama wiadomosc jzu z 5 raz, mysle, ze jedna wystarcza, bo kazdy odwiedza wiecej niz jeden watek. Wszyscy wiemy, ze Byli robi cudne frencze.
Owieczko kciuk za plaski i nie dojechalas do konca zelem do bokow i takie sa efekty tego. Jescze niedawno sama to robilam i z bokow i prz tylnym wale, efekty wizualnie sa nieciekawe a pozniejszym efektem sa zapowietrzenia. Skoro pracujesz na tipsie polceam tipsy tunelowe, ktore pomoga Ci czesciowa zwalczyc problem szerokich boczkow oraz prowidlowe pilowanie paznokcia, ktore jest opisane w tym watku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=prawid%B3owe
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:44   #15
Owieczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do Owieczka02
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

redzi13 juz oglądałam z zachwytem dzieła a raczej arcydzieła Byliczki do takiego poziomu to mi jeszcze bardzo daleko ale bede się starac i może kiedyś.....

Sieciunia nie wiem o których dokładnie paznokciach mówisz ale jesli miałas na myslui te z ostatnich dwóch fotek to to nie sa paznokcie robione przeze mnie tylko przez kobitke, która mnie uczyła Bardzo dziekuję za link, bardzo przydatny

Moim pazurkom dzisiaj stukneło 19 dni ogólnie jestem bardzo zadowolona bo lewa ręka bez zapowietrzeń a na prawej zapowietrzyły sie tylko dwa, środkowy i serdeczny, czyli nastepnym razem muszę zwrócic uwagę na matowienie i odtłuszczanie tych pazurków. Niestety ale nie opanowałam jeszcze do perfekcji pracy lewa ręką
Niestety nie mam osttnuio komu robic pazurków stąd brak fotek Ale mam nadzieje, że niedługo cos wykombinuje albo na swoich pazurkach albo kogos zmuszę do oddania sie w moje ręcę
Owieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:40   #16
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

Masz racje skomentowalam nie te co trzeba, nie doczytalam, wybacz. Na najlepszego instruktora to nie trafilas, nie ma co ukrywac..
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 18:32   #17
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)

bardzo ładne
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.