Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-13, 16:28   #31
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

nie słyszałam o przeciwdziałaniu vitapilu i tetrealysanu, tetrelysal nei mozna łaczyc z isotretinoiną podawana w tabletkach np roccautane
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:55   #32
She is Minx
Rozeznanie
 
Avatar She is Minx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 502
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Dziekuje za odp upewnie sie jeszcze we wtorek u dermatologa
__________________
She is Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 13:04   #33
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

nie ma sprawy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:49   #34
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Ja wlasnie dzis kupilam Vitapil, wczesniej stosowalam skrzypovite i nigdy nie mialam sklonnosci do tradziku, a po niej zaczley sie moje problemy. Odstawilam skrzypovite i nastapila natychmiastowa poprawa. Vitapil moze podobnie na mnie wplywac jak skrzypovita?? bo jak tak to go odstawie...

Pozdrawiam
Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:05   #35
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Cytat:
Ja wlasnie dzis kupilam Vitapil, wczesniej stosowalam skrzypovite i nigdy nie mialam sklonnosci do tradziku, a po niej zaczley sie moje problemy. Odstawilam skrzypovite i nastapila natychmiastowa poprawa. Vitapil moze podobnie na mnie wplywac jak skrzypovita?? bo jak tak to go odstawie...

Pozdrawiam
moze , ale nie musi, to spersonalizowane, jesli zobaczysz niemiły objaw- odstaw
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 17:19   #36
niunia77
Przyczajenie
 
Avatar niunia77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

odświeżam wątek jeśli mozna...
jakies 2,5 miesiaca temu zaczely mi wzmozenie wypadać włosy, czułam sie jak łysa. zaczelam wiec brać vitapil, ktory wyraźnie mi pomogł, włosy przestały wypadac. z tym, że stan mojej skóry zdecydowanie sie pogorszył, co jest dla mnie czymś nowym, gdyż nigdy nie miałam z tym problemow, zawsze miałam raczej gładka skórę, tylko czasami pojawiały się tu czy ówdzie jakieś "niedoskonałości" ale to było raczej zwiazane z menstruacja....
brałam vitapil 2miesiące (miałam opakowanie 60 kapsułek) i po skończonym opakowaniu (kilka dni temu) przestałam go brać.chciałam troche poprawić stan cery i juz widze poprawe. z ty, że włosy na nowo zaczęły wypadać i nie wiem co robić... może jakieś inne tabletki... ale zastanawiam się nad belissa (moja mama akurat sobie ja kupiła)... czy lepsza byłaby skrzypovita??pamietam, że kiedy ja brałam, wlosy przestały mi wypadac, no ale wtedy nie miałam az takiego z tym problemu....
niunia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 17:45   #37
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

od dwoch tygodni zazywam belisse.. i wlasnie od ponad tygodnia walcze ze strasznym tradzikiem ( nie wiedzialam od czego to moze byc i przez moment pomyslalam,ze to przez belisse..sprawdzilam i faktycznie-ma jod (73ug). czy te 73 to jest naprawde duzo?! nie ukrywam,ze chcialabym zazywac ta belisse,ale jesli to przez nia mam cholerne wielkie pryszcze to..
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 11:01   #38
niunia77
Przyczajenie
 
Avatar niunia77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Ups.... no to się troszkę przestraszylam... na razie chyba poczekam jeszcze z tydzień i poleczę moją cerę... moje biedne czółko jeszcze nigdy nie wyglądało tak jak teraz :P:p co za trauma... hehehehe chyba spróbuję w takim razie ze skrzypovitą, pamiętam, ze nic mi po niej nie było...
pozdrawiam dziewczynki
niunia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 16:01   #39
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 167
Exclamation Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

WITAM!

Właśnie trafiłam na te wątek. Dzisiaj fryzjerka mi powiedziała czy może trądzik nie wziął się od VITAPILU ???? :|

Kupiłam go i łykam prawie 2 miesiące poprawa jakaś jest chociaż minimalna,ale zawsze coś... niestety nagle dostałam zapalenia skóry i to koszmarnego :/ Po odstawieniu hormonów pojawił mi się trądzik,ale zaczęłam brać znów hormony i Vitapil no i dostałam zapalenia skóry. Czy faktycznie powinnam odstawić ten Vitapil? To w takim razie co innego jest skuteczne a w takiej cenie? Bo płaciłam nie całe 30 zł za opakowania na 2 miesiące i poleciła mi to farmaceutka w aptece!!!! :/
__________________
"...Strach rodzi się wtedy, gdy dostrzegamy, że to, co zwykłe, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza ciszą"
Mortishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:30   #40
messy_post
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Witam, mam delikatne pytanie odnośnie tabletek Vitapil. Czy kobiety, które mają problem z nadmiernym owłosieniem twarzy, mogą brać ten lek? Nie spowoduje on dodatkowo niepożądanego efektu odnośnie samej twarzy (wąsik itp.) ? Dziękuję za pomoc.
messy_post jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:18   #41
pys1oo
Przyczajenie
 
Avatar pys1oo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Jesli chodiz o nadmierne owłosienie to lek ten wzmaga rosniecie wszystkich włosów, ja np brałam takie na włosy tabletki to i włosy na nogach i włosy na głowie szybciej rosły

jesli chdozi o wysyp po np skryzpovicie i belissie to nei jest głównie wina jodu tylko skrzypu sama porzez to przechodziłam on oczyszcza i widocznie jetsem pełna toksyn bo kiedys sie zaparłam i chyba półtora miesiaca brałam którąś z wyzej podanych i zsypywało mnei cąły czas - grube podskórne gule zle gojace sie i zostawiajace blizny, wraz z odstawieniem preparatu nic podobnego sie nie zdazało, robiłam pare podejsc do preparatów ze skrzypem zawsze fekt ten sam( dlatego teraz spróbuje vitapil On nie ma skrzypu
pys1oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 22:04   #42
gosix787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
GG do gosix787
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Dzisiaj kupiłam ,,Vitapil". Dużo czytałam o nim na różnych forach i z tego co widzę zdania są podzielone. Boję się jego złego wpływu na moją cerę, ale przez to, że ostatnio jestem bardziej niż zwykle narażona na stres, włosy wypadają mi dosłownie garściami. Zobaczymy co z tego będzie...

Kiedyś brałam ,,Bellisę" . 1 tabletka na 2 dni, może dlatego nie było żadnych rewelacyjnych efektów.
gosix787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 00:13   #43
sroda
Rozeznanie
 
Avatar sroda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

dziewczyny, a jest jakaś kuracja na wlosy bez jodu? zażywam jod 'swoją drogą', ze względu na tarczycę i nie chcę zwiększać dawki...
__________________
nie mam podpisu :<
sroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 15:15   #44
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Ja próbowałam różnych preparatów witaminowych na włosy i zawsze miałam przy tym znaczne pogorszenie stanu cery, hmm...
w końcu zrezygnowałam całkowicie z tabletek, teraz wspomagam się tylko wcierkami.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 18:24   #45
maries
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

witam. ja polecam wyciąg ze skrzypu i pokrzywy forte (biogarden) nie zawiera jodu. włosy wypadały mi przez leki 4 msc kuracja praktycznie przestały mi wypadać ale wróciła wiosna i znowu linieje
wit pp in niacyna jest w prawie wszystkim co jemy oprócz owoców, więc trudno jej unikać

Edytowane przez maries
Czas edycji: 2011-04-04 o 18:51 Powód: uzupełnienie
maries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:11   #46
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Niestety muszę dołączyć do grona dziewczyn, którym Vitapil niestety zrobił krzywdę. Vitapil stosowałam regularnie przez ponad rok. Nie zwróciłam jakiejś specjalnie uwagi na fakt zawartości Vitapilu 100% dziennego zapotrzebowania jodu i doszło do mnie do przesycenia jodu w organizmie po ok. 8 miesiącach jego regularnego stosowania. Efektem jest niesamowity trądzik zaskórnikowy na plecach i dekolcie, wizyty u endokrynologa i dermatologa. Prawdopodobnie gdybym zrobiła krótszą kurację np. 4 miesięczną to nic by mi nie było... Zatem przestrzegam przed długotrwałym stosowaniem tego suplementu...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:14   #47
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Vitapil brałam w sumie jakieś 4 miesiące i to co zrobił z moją cerą to była masakra :/ nie było tygodnia żeby nie wyszły mi jakieś bolące ogromne pryszcze cera była w okropnym stanie.
Włosy po nim miałam przepiękne, zdrowe, błyszczące, sypkie, gęste. Pierwszy raz na moje cienkie pióra nie musiałam nakładać pianek zwiększających objętość, poza tym przestały mi wypadać ale niestety dla mnie ważniejsza była cera i nie mogłam sobie pozwolić żeby mieć taką ilość pryszczy praktycznie bez przerwy a szkoda bo na włosy był REWELACYJNY.

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2013-06-28 o 14:16
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 15:54   #48
landryna069
Przyczajenie
 
Avatar landryna069
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Połączenie: Trądzik i Vitapil- podobno nie wskazane(?)

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
W Wysokich obcasach chodziło o to, że Vitapil zawiera jod.
Nadmierna podaż jodu nasila powstawanie zaskórników, czyli może zaostrzać przebieg trądziku ("zwykłego"), dotyczny to nie tylko vitapilu.


Vitapil ma też sporą dawkę witaminy PP.
poprawia ona ukrwienie cebulek włosowych, ale ten sam mechanizm może spowodować "uderzenia gorąca", co nie jest wzkazane przy problemach naczynkowych, czy tradziku różowatym.

Zawartość jodu i wit.PP jest tak mała, że naprawdę nie ma możliwości aby wywołało to jakieś skutki uboczne....
landryna069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 16:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.