Jaki puder dobrać do podkładu affinitone Maybelline, Affinitone 24H 30 sand? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-16, 21:02   #1
betkaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1

Jaki puder dobrać do podkładu affinitone Maybelline, Affinitone 24H 30 sand?


Witam. Bardzo proszę o rzetelną pomoc w doborze pudru. Używam podkładu afiinitone 24h 30 sand i chciałabym dobrać sobie z tej samej firmy puder o jak najbardziej zbliżonym odcieniu do mojego podkładu. Ostatnio oglądałam w drogerii puder ze zwykłej serii affinitone no i wszystkie wydają mi sie jasniejsze i bardziej o rozowych odcieniach rozniacych sie od mojego podkladu. Natomiast puder maybelline z tej samej serii 24h w kompakcie moze by sie i znalazl o podobnym odcieniu tylko ze te pudry są bardzo drogie (kosztują ponad 45zł!). Mam problem bo nie chce dobrać zbyt jasnego pudru ani zbyt ciemnego. A najchetniej bym kupila chociaz na probe wlasnie puder z maybelline tylko nie wiem jaki dobrac. Prosze pomóżcie! Bede wdzieczna za jakąkolwiek pomoc
betkaa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 23:00   #2
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaki puder dobrać do podkładu affinitone Maybelline, Affinitone 24H 30 sand?

z tych firm ktore podalas nie umiem doradzic Ci zadnego pudru. a moze Max Factor creme puff? puder w kamieniu? on kosztuje ok.30 zl i powinnas znalezc jakis odpowiedni kolor.
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 23:57   #3
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Jaki puder dobrać do podkładu affinitone Maybelline, Affinitone 24H 30 sand?

Cytat:
Napisane przez betkaa14 Pokaż wiadomość
Witam. Bardzo proszę o rzetelną pomoc w doborze pudru. Używam podkładu afiinitone 24h 30 sand i chciałabym dobrać sobie z tej samej firmy puder o jak najbardziej zbliżonym odcieniu do mojego podkładu. Ostatnio oglądałam w drogerii puder ze zwykłej serii affinitone no i wszystkie wydają mi sie jasniejsze i bardziej o rozowych odcieniach rozniacych sie od mojego podkladu. Natomiast puder maybelline z tej samej serii 24h w kompakcie moze by sie i znalazl o podobnym odcieniu tylko ze te pudry są bardzo drogie (kosztują ponad 45zł!). Mam problem bo nie chce dobrać zbyt jasnego pudru ani zbyt ciemnego. A najchetniej bym kupila chociaz na probe wlasnie puder z maybelline tylko nie wiem jaki dobrac. Prosze pomóżcie! Bede wdzieczna za jakąkolwiek pomoc
Ja bym postawiła na puder transparentny
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 00:57:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.