Chciałoby się zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 14:09   #1
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185

Chciałoby się zmiany


Witam.
Od jakiegoś czasu mam krótkie włosy. Niby mi z nimi dobrze, niby nie.
Zastanawiam się czy je jakoś zapuścić, czy może kolor zmienić. Z natury mam myszaty blond, ale wszystkie farby wychodzą ciemno jak jeden mąż
Przy obecnej fryzurze jest wygoda w związku z farbowaniem, ale po 2 tygodniach od wizyty u fryzjera średnio mi się układają. Jeżeli miałabym mieć dłuższe to chciałabym jakiś kolor zbliżony do naturalnego.
Ostatnie zdjęcie jest najbardziej aktualne.
Fryzurka jest krótka po bokach i z tyłu do pół ucha, od tego miejsca mam taki dłuższy ogonek, a grzywka skośna jak widać.
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:39   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Chciałoby się zmiany

Na drugim zdjęciu mi się najbardziej podobasz. Lekko bym włosy jednak zapuściła.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 16:01   #3
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Chciałoby się zmiany

Wynalazłam jeszcze starsze zdjęcia z długimi ciemnymi włosami i w moim naturalnym blondzie...
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 09:56   #4
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Chciałoby się zmiany

Ja bym zapusciła na Twoim miejscu i wrócila do naturalnego koloru ewentualnie tak o dwa tony ciemniejsze niz naturalnyAle stanowczo zapuszczaj wlosy!
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:33   #5
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chciałoby się zmiany

Ja troche z innej beczki...
Przepraszam, ale robisz sobie okropny makijaz. Okropny tzn, taki, ktory Ci moim zdaniem zupelnie nie pasuje, sliczne wygladasz na tym zdjeciu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1266329364 , naturalnie i dziewczeco, swiezo
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1266336070 tu zamiast zakryc cienie pod oczami, zrobilas oko jeszcze ciemniejsze...
Uwazam, ze powinnas sie delikatniej malowac, nawet na wyjscia, a jesli juz chcesz zrobic ciemniejszy makijaz, to nie obrysowuj czarna kredka calego oka, zwlaszcza na dole na lini wodnej, ewentualnie zaznacz zewnetrzny kacik, pociagnij kreske LEKKO do srodka i rozetrzyj

Jesli wygodnie Ci w krotkich wlosach to ja scielabym 'ogonek' o ktorym mowisz, czyli zrobila cos ala dorota gardias lub zapuscila wlosy i wowczas pomyslala co dalej
powodzenia
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 18:30   #6
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Chciałoby się zmiany

Już usprawiedliwiam mój okropny makijaż ;]
Zdjęcie, na którym średnio wyglądam jest łohoho i jeszcze bardziej stare...Umieściłam je aby pokazać mój naturalny kolor włosów...To chyba jakaś pierwsza klasa liceum albo i wcześniej. Małe się miało pojęcie wtedy o makijażu i zakrywaniu cieni chociażby...
Cienie mam mocne i to moja mała zmora, którą staram się teraz ukrywać...
A zdjęcie, na którym wyglądam dobrze to zdjęcie z wakacji, w czasie pobytu nad morzem...Z sierpnia zeszłego roku...Trochę na nim jestem opalona i wyrównały mi się te cienie...No i tez swoje robi aparat ;P
Zdjęcia te są całkiem przypadkowe i zdaje sobie sprawę, że średnio na niektórych wyglądam...
A jaki makijaż byś mi doradzała?
Aktualnie używam raczej jasnych cieni bądź tylko robię kreskę eyelinerem na górnej powiece...No i inne kosmetyki jak korektor, podkład, puder, róż itd...
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 18:46   #7
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chciałoby się zmiany

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Już usprawiedliwiam mój okropny makijaż ;]
Zdjęcie, na którym średnio wyglądam jest łohoho i jeszcze bardziej stare...Umieściłam je aby pokazać mój naturalny kolor włosów...To chyba jakaś pierwsza klasa liceum albo i wcześniej. Małe się miało pojęcie wtedy o makijażu i zakrywaniu cieni chociażby...
Cienie mam mocne i to moja mała zmora, którą staram się teraz ukrywać...
A zdjęcie, na którym wyglądam dobrze to zdjęcie z wakacji, w czasie pobytu nad morzem...Z sierpnia zeszłego roku...Trochę na nim jestem opalona i wyrównały mi się te cienie...No i tez swoje robi aparat ;P
Zdjęcia te są całkiem przypadkowe i zdaje sobie sprawę, że średnio na niektórych wyglądam...
A jaki makijaż byś mi doradzała?
Aktualnie używam raczej jasnych cieni bądź tylko robię kreskę eyelinerem na górnej powiece...No i inne kosmetyki jak korektor, podkład, puder, róż itd...
Nie o same cienie mi chodzi tylko wlasnie o te delikatnosc, bez czarnych kresek
Mozesz sprobowac wyciagac kreski do gory, zeby uniesc optycznie zewnetrzne kaciki oczu, poczytac o makijazu dla opadajacych powiek, modelowaniu buzi...

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

zapomnialam, o korektorach i ogolnie dobrych kosmetykach poczytaj na KWC. bo jednak moja opinia bedzie tylko jedna, a tam masz duzo recenzji i jest w czym wybierac, takze w niedrogich produktach
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 18:55   #8
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Chciałoby się zmiany

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Nie o same cienie mi chodzi tylko wlasnie o te delikatnosc, bez czarnych kresek
Mozesz sprobowac wyciagac kreski do gory, zeby uniesc optycznie zewnetrzne kaciki oczu, poczytac o makijazu dla opadajacych powiek, modelowaniu buzi...

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

zapomnialam, o korektorach i ogolnie dobrych kosmetykach poczytaj na KWC. bo jednak moja opinia bedzie tylko jedna, a tam masz duzo recenzji i jest w czym wybierac, takze w niedrogich produktach
Czytam, czytam i się zaopatruje co chwila w coś ;]
A co do włosów to chyba wracam do swojego kolorku...
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 19:41   #9
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chciałoby się zmiany

Ja tez wrocilam do naturalnego tzn. jestem na etapie odrastania, ale odrost pokrywa sie z tym co pofarbowane i nie ma zadnej roznicy, wiec jestem na dobrej drodzze
zawsze mozna poglebic swoj naturalny kolor, zeby byl zywszy.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 06:30   #10
Cynaderka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Chciałoby się zmiany

Nie jestem specjalistą ale na moje oko to bardzo fajnie wyglądasz na drugim zdjęciu, gdzie masz troszkę dłuższe włosy i kolor chyba mahoń. Pasuje ci ten kształt fryzury.

Z długimi wydaje mi się jakoś tak przeciętnie, a całkiem krótkie są trochę za krótkie i za ciemne.
Cynaderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:19   #11
oluniaa35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Chciałoby się zmiany

Na tym drugim zdjęciu masz bardzo ładne włosy. Nic bym nie zmieniała, ale dla większej zmiany możesz delikatnie zapuścić trochę dłuższe włosy ;]
oluniaa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.