Denley - nasze zakupy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-13, 14:32   #1
smerfna_dziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar smerfna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45

Denley - nasze zakupy


Hej, widziałam już parę razy gdzieś wspominki w różnych wątkach o zakupach z tej stronki. Sama już kupowałam u nich parę rzeczy zarówno dla mnie jak i dla chłopaka. Fajnie by było żeby o naszych wrażeniach był jeden konkretny cały wątek by inni zainteresowani mogli swobodnie czegoś poszukać lub o coś zapytać Także zapraszam wszystkich, postaram się porobić zdjęcia i dorzucić swoje odczucia z zakupów
smerfna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 10:24   #2
lewarek93
Raczkowanie
 
Avatar lewarek93
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 42
Dot.: Denley - nasze zakupy

Fajnie, że założyłaś zbiorczy, bo właściwie nigdzie nie ma Ja zamawiałem u nich koszule także mogę wypowiadać się o męskich. To co mogę powiedzieć po dłuższym noszeniu to to że są ładnie skrojone do sylwetki i dopasowane rozmiarowo, rękawy i ogólnie szwy ładnie wykończone, nic się nie pruje, nie wystaje, nie uwiera. Po praniu bez zmian, kolory i kształty na swoim miejscu W załączniku fotka którą nawet gdzieś wstawiałem w innym temacie bo też mi polecono ten sklep.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15682263_1234832506584445_1131197914_o.jpg (112,4 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez lewarek93
Czas edycji: 2017-01-17 o 10:26
lewarek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:00   #3
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Denley - nasze zakupy

Hej, cześć. Też zamawiałam parę razy ze strony denleya i mogę polecić. Mam piękny czarny płaszczyk wiosenny z klapami, wyczajony na promce za jakieś grosze, płaszcz zimowy w którym teraz cały czas popylam no i komplet dresowy. Ogólnie sklep bardzo fajny, szybko realizują zamówienia, dobrze pakują, kontakt też spoko.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 10:18   #4
Miliannna
Przyczajenie
 
Avatar Miliannna
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 16
Dot.: Denley - nasze zakupy

O dobrze trafiłam to chętnie podpytam. Jak to jest w denleyu jeśli chodzi o kurtki, rozmiary tak normalnie jak opisują czy trzeba brać poprawkę i kupować większe/mniejsze? Dzięki z góry za odp
Miliannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 20:08   #5
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Denley - nasze zakupy

Cytat:
Napisane przez lewarek93 Pokaż wiadomość
Fajnie, że założyłaś zbiorczy, bo właściwie nigdzie nie ma Ja zamawiałem u nich koszule także mogę wypowiadać się o męskich. To co mogę powiedzieć po dłuższym noszeniu to to że są ładnie skrojone do sylwetki i dopasowane rozmiarowo, rękawy i ogólnie szwy ładnie wykończone, nic się nie pruje, nie wystaje, nie uwiera. Po praniu bez zmian, kolory i kształty na swoim miejscu W załączniku fotka którą nawet gdzieś wstawiałem w innym temacie bo też mi polecono ten sklep.
Poproszę link i informacje jak wypada rozmiarowka
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 20:22   #6
lewarek93
Raczkowanie
 
Avatar lewarek93
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 42
Dot.: Denley - nasze zakupy

Ale dałaś mi zadanie, się naszukałem Wydaje mi się że to ta koszula, tak wygląda a nie pamiętam numerku. https://www.denley.pl/product-pol-46...Bolf-2779.html Pod rozmiarami masz zakładkę tabela rozmiarów i tam dokładnie każda długość koszuli pomierzona
lewarek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 22:08   #7
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Denley - nasze zakupy

Cytat:
Napisane przez lewarek93 Pokaż wiadomość
Ale dałaś mi zadanie, się naszukałem Wydaje mi się że to ta koszula, tak wygląda a nie pamiętam numerku. https://www.denley.pl/product-pol-46...Bolf-2779.html Pod rozmiarami masz zakładkę tabela rozmiarów i tam dokładnie każda długość koszuli pomierzona
Dziękuję
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-29, 22:28   #8
lewarek93
Raczkowanie
 
Avatar lewarek93
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 42
Dot.: Denley - nasze zakupy

Nie ma sprawy, fajnie że mogłem pomóc Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało, albo tutaj albo priv

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Miliannna Pokaż wiadomość
O dobrze trafiłam to chętnie podpytam. Jak to jest w denleyu jeśli chodzi o kurtki, rozmiary tak normalnie jak opisują czy trzeba brać poprawkę i kupować większe/mniejsze? Dzięki z góry za odp
Tak jak pisałem wyżej, jest podana rozmiarówka dokładna. Raz też przeglądając kurtki natknąłem się na informację od sklepu bezpośrednio, że rozmiarówka zaniżona żeby brać większe, takimi czerwonymi literkami pisane. Ale tak to zamawiałem raczej takie rozmiary, które noszę normalnie jak w stacjonarnych sklepach.
lewarek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 11:04   #9
Miliannna
Przyczajenie
 
Avatar Miliannna
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 16
Dot.: Denley - nasze zakupy

Cytat:
Napisane przez lewarek93 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, fajnie że mogłem pomóc Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało, albo tutaj albo priv

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------



Tak jak pisałem wyżej, jest podana rozmiarówka dokładna. Raz też przeglądając kurtki natknąłem się na informację od sklepu bezpośrednio, że rozmiarówka zaniżona żeby brać większe, takimi czerwonymi literkami pisane. Ale tak to zamawiałem raczej takie rozmiary, które noszę normalnie jak w stacjonarnych sklepach.
Dzięki, zapamiętam. Strasznie spodobała mi się jedna kurtka na wiosnę i chyba sobie zamówie bo mega tanio.
Miliannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 09:40   #10
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Denley - nasze zakupy

tak jak pisałam wcześniej, nie ma się czego obawiać naprawdę przyjemnie to wychodzi myślę, że nie będziesz żałować

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-02-23 o 09:06
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-22 10:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.