Essence cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 14:09   #1141
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. II

dziewczyny a gdzie mogę pooglądać 50's jest jakas strona internetowa? bo na stronie essence nie znalazłam
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:17   #1142
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
dziewczyny a gdzie mogę pooglądać 50's jest jakas strona internetowa? bo na stronie essence nie znalazłam
był gdzieś wcześniej podany link do jakiejś strony ze zdjęciami i opisem.

a ja kupiłam dziś:
- eyeliner czarny w pisaku
- lakier różowy GR

chciałam jeszcze błyszczyk, ale z tego odcienia co chciałam została już tylko jedna sztuka, w dodatku było widać, że błyszczyk się zważył pod wpływem temperatury. poczekam na nową dostawę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:52   #1143
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja dzis zaszlam do natury i wyszlam z matowym brazowym cieniem kolekcja sie powieksza :P
No i chcialam zobaczyc jeszcze raz czy sa te kredki GR i doszlam do wniosku ze na tym stojaczku nawet nie ma na nie miejsca no ale niestety tak czy siak po kredkach ani sladu chcialam sobie na pocieszenie kupic AOH ale byl jeden i do tego zmacany...
daj później znać jaki jest ten cień.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:08   #1144
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja dzis zaszlam do natury i wyszlam z matowym brazowym cieniem kolekcja sie powieksza :P
No i chcialam zobaczyc jeszcze raz czy sa te kredki GR i doszlam do wniosku ze na tym stojaczku nawet nie ma na nie miejsca no ale niestety tak czy siak po kredkach ani sladu chcialam sobie na pocieszenie kupic AOH ale byl jeden i do tego zmacany...
opowiedz o tym cieniu!
rzeczywiście matowy? jak z pigmantacją?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:19   #1145
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
był gdzieś wcześniej podany link do jakiejś strony ze zdjęciami i opisem.

a ja kupiłam dziś:
- eyeliner czarny w pisaku
- lakier różowy GR

chciałam jeszcze błyszczyk, ale z tego odcienia co chciałam została już tylko jedna sztuka, w dodatku było widać, że błyszczyk się zważył pod wpływem temperatury. poczekam na nową dostawę.
a w jakiej cenie jest ten eyeliner??

ja nie dawo zorientowałam się, że w ogóle jest takie cos jak essence i powli odkrywam
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:30   #1146
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
a w jakiej cenie jest ten eyeliner??

ja nie dawo zorientowałam się, że w ogóle jest takie cos jak essence i powli odkrywam
9,99zł.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:35   #1147
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

Błyszczyk Essence XXL/ kolor Glamour to go
Śliczności!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence1.jpg (9,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6442.jpg (18,1 KB, 61 załadowań)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 20:56   #1148
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

A ja od kilku lat mam kopleks pt. "mam za duże usta żeby jeszcze je malować czymkolwiek" i ciężko mi idzie kupowanie błyszczyków przez taką blokadę psychiczną... A te z GR ładnie wyglądają, oj ładnie... i XXL...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:01   #1149
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Essence cz. II

a ja dziś byłam tak otępiała zimnem, że weszłam kupiłam zupełnie nie to co trzeba, doszłam do szafy Manhattan [zaraz obok jest Essence] i gdyby nie fakt, ze setki razy widziałam tam ta szafę, to bym powiedziała, że jej tam nie było nie wiem co się ze mną dziś stało. dopiero w autobusie sobie przypomniałam o chęci kupienia różowego lakieru GR
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:04   #1150
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

A ja mam duże ale mogłyby być jeszcze większe, bo mi się podobają takie Angelinowate
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:19   #1151
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
a ja dziś byłam tak otępiała zimnem, że weszłam kupiłam zupełnie nie to co trzeba, doszłam do szafy Manhattan [zaraz obok jest Essence] i gdyby nie fakt, ze setki razy widziałam tam ta szafę, to bym powiedziała, że jej tam nie było nie wiem co się ze mną dziś stało. dopiero w autobusie sobie przypomniałam o chęci kupienia różowego lakieru GR
Oj, to trzeba wypocząć, zrelaksować się i porządnie wyspać
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 21:49   #1152
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A ja właśnie się w niego zaopatrzyłam.
Kupiłam lakier z GR -02 Pink Punk
Choć jak dla mnie to on nie jest różowy a taki śliwkowy-Ciepła śliwka.
Ma super drobinki...choć w ogóle ich nie czuć PLUS! I wysechł w pół minuty!
I dobrze bo ja zwykle maluje paznokcie w biegu!

Kupiłam też białą kredkę do oczu..nie wiem czemu nie mogłam jej znaleźć w moim wygwizdowie a w Toruniu dostałam bez trudu!Aż się ekspedientki spytałam czy je wycofują ze sprzedaży a ona że NIE Oto pytanie?
Faktycznie lakier wysycha błyskawicznie, byłam mile zaskoczona

Biała kredka jest przyjemna, ja maluję nią lekką kreskę na górnej powiece nad źrenicą - powiększa oko .

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
hmmm... jakiś czas temu (notabene na wizażu) natknęłam się na wspomnienie o tej marce i bardzo mnie zaciekawiła, ale w krk z tego co się orientuję to Essence jest tylko w Naturze na Solvayu. Kupiłam puder rozświetlający all over highlighter i bardzo mi się spodobał Więc mam pytanie: co jeszcze mogłybyście mi polecić z tej firmy?
Lakiery z nowej limitowanki Glam Rock - kolor różowy szczególnie, kredki long lasting, błyszczyki XXL, odżywki do paznokci, róż, cienie... itd .

NIE polecam tylko lakierów z normalnej oferty (colour&go) bo nie chce zasychać, robi się strasznie gumowaty i nijak nie da się pomalować paznokci. Na KWC również ma niezbyt przychylne opinie.

Polecam również lekturę wątku na bieżąco .

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
był gdzieś wcześniej podany link do jakiejś strony ze zdjęciami i opisem.

a ja kupiłam dziś:
- eyeliner czarny w pisaku
- lakier różowy GR

chciałam jeszcze błyszczyk, ale z tego odcienia co chciałam została już tylko jedna sztuka, w dodatku było widać, że błyszczyk się zważył pod wpływem temperatury. poczekam na nową dostawę.
I jak się sprawuje eyeliner? Chciałam go kupić, bo kiedyś (jak jeszcze nie wiedziałam, że Essence to taka wspaniała firma ) kupiłam przez przypadek (spodobała mi się kolorowość ich szafy ) taki zwykły essencowy eyeliner i nijak nie umiem się nim pomalować i pomyślałam, że może pisakiem będzie łatwiej .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:51   #1153
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Faktycznie lakier wysycha błyskawicznie, byłam mile zaskoczona

Biała kredka jest przyjemna, ja maluję nią lekką kreskę na górnej powiece nad źrenicą - powiększa oko .



Lakiery z nowej limitowanki Glam Rock - kolor różowy szczególnie, kredki long lasting, błyszczyki XXL, odżywki do paznokci, róż, cienie... itd .

NIE polecam tylko lakierów z normalnej oferty (colour&go) bo nie chce zasychać, robi się strasznie gumowaty i nijak nie da się pomalować paznokci. Na KWC również ma niezbyt przychylne opinie.

Polecam również lekturę wątku na bieżąco .



I jak się sprawuje eyeliner? Chciałam go kupić, bo kiedyś (jak jeszcze nie wiedziałam, że Essence to taka wspaniała firma ) kupiłam przez przypadek (spodobała mi się kolorowość ich szafy ) taki zwykły essencowy eyeliner i nijak nie umiem się nim pomalować i pomyślałam, że może pisakiem będzie łatwiej .
tez mam eyeliner w pisaku ladny ma odcien czerni ale faktycznie czasami na samym koncu wysycha jakby i nie da sie nim normalnie malowac tylko bokiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:00   #1154
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. II

a ja rozdziawa ostatnio nie kupiłam mineralnego i pędzla a wczoraj jak byłam już nie było... no ale nie jest mi aż tak mocno potrzebny, to raczej taki kaprys
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:03   #1155
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tez mam eyeliner w pisaku ladny ma odcien czerni ale faktycznie czasami na samym koncu wysycha jakby i nie da sie nim normalnie malowac tylko bokiem
A jak z łatwością malowania? Lepiej niż takim tradycyjnym?


Dziewczyny, ponawiam moje pytanie o pędzel do pudru mineralnego (uświadomcie mnie, to o nim piszecie kabuki? się nie znam ): jak powinnam nim nakładać puder? Mi się wydaje on za twardy i wychodzą smugi.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:05   #1156
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
A jak z łatwością malowania? Lepiej niż takim tradycyjnym?


Dziewczyny, ponawiam moje pytanie o pędzel do pudru mineralnego (uświadomcie mnie, to o nim piszecie kabuki? się nie znam ): jak powinnam nim nakładać puder? Mi się wydaje on za twardy i wychodzą smugi.
hym na pewno bardziej wygodnie chodziasz wiadomo ze jak koncowka nie maluje to moze to wnerwiac ja jednak najbardziej lubie malowac pedzelkiem do eyelinera
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:06   #1157
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
A jak z łatwością malowania? Lepiej niż takim tradycyjnym?


Dziewczyny, ponawiam moje pytanie o pędzel do pudru mineralnego (uświadomcie mnie, to o nim piszecie kabuki? się nie znam ): jak powinnam nim nakładać puder? Mi się wydaje on za twardy i wychodzą smugi.
Nabierać mało i nakładać okrężnymi ruchami, wmasowując tak jakby a jak się robią smugi to porozcierać również okrężnymi ruchami
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:33   #1158
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. II

Wczoraj pomalowałam oczka srebrnym cieniem z GR - pięknie wyglądał, iskrzył się wręcz bosko... Ale po 2 godzinach znikł!! Czarny to się trzymał jak należy, ale ten srebrny znikł ;( I jak ja mam się cieszyć? Jeszcze nie zdążyłam niestety użyć lakieru srebrnego, pewnie dlatego, że malowanie pazurków chwilkę musi potrwać. Ale już się cieszę na efekt
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:55   #1159
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym na pewno bardziej wygodnie chodziasz wiadomo ze jak koncowka nie maluje to moze to wnerwiac ja jednak najbardziej lubie malowac pedzelkiem do eyelinera
Zgadzam się z tobą. I też wolę pędzelki. Jakoś mimo wszystko dla mnie są wygodniejsze.
joplin co do nakładania mineralnego , to tak jak napisała mOna01. Pędzel faktycznie może się wydawać za twardy , ale w rzeczywistości jest naprawdę w porządku. Jak za taką cenę to pędzel jest naprawdę świetny.
gabs a na co nałożyłaś cień? A sprawdzałaś go na mokro?
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 23:02   #1160
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
gabs a na co nałożyłaś cień? A sprawdzałaś go na mokro?
Cień nałożyłam jak zwykle na upudrowaną powiekę - czarny trzymał się caluśki dzień zajęć i pracy, srebrny oparł się 2 godzinom zakupów... Chyba spróbuję na mokro go jeszcze nałożyć, bo żal by było, by taki piękny cień odrzucać... A może jak w AOH, tylko wierzch jest taki dziwny, bo reszta już powala na kolana? Trzeba poteścić Zawsze mogę położyć go na Top Coat i będzie trzymać się do wybuchu atomówki
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 23:17   #1161
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Cień nałożyłam jak zwykle na upudrowaną powiekę - czarny trzymał się caluśki dzień zajęć i pracy, srebrny oparł się 2 godzinom zakupów... Chyba spróbuję na mokro go jeszcze nałożyć, bo żal by było, by taki piękny cień odrzucać... A może jak w AOH, tylko wierzch jest taki dziwny, bo reszta już powala na kolana? Trzeba poteścić Zawsze mogę położyć go na Top Coat i będzie trzymać się do wybuchu atomówki
Ja wszelkie cienie zawsze nakładam (kiedy nie używam bazy pod makijaz , czy pod cienie) na powiekę delikatnie pokrytą lekkim , płynnym korektorem pod oczy (podkładu nie używam ani na , ani pod powiekę. Tylko lekki korektor-tak mnie w szkole uczyli) i dokładnie przypudrowuję powiekę. Każdy cień się u mnie trzyma. No chyba , że już naprawdę jest taki "wredny"...wtedy próbuję na mokro , lub z duraline inglota-naprawdę cudo. Ale dużo robi przygotowanie przed makijażem...tonik , dokładne wklepanie lekkiego nawilżającego kremu...I poczekanie , aż idealnie ten krem się wchłonie. Tak samo z bazami , też należy poczekać...Wtedy kosmetyki znacznie lepiej się nakłada i naprawde długo się trzymają!

A tak wracając do essence...Nie mogłam się dzisiaj oprzeć! Musiałam kupić drugi diamentowy puder...Naprawdę super kosmetyk. I tyle zastosowań.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-12-15 o 23:25
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 23:43   #1162
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

ja dzisiaj nalozylam przed zajeciami diamentowy puder na mokro na pomalowne oko.. i coz dobrze ze mialam czas go zmyc.. wygladalo jakbym sobie fragmentarycznie poprzyczepiala pazlotko.. nie dalo sie rozetrzec..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 23:51   #1163
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja dzisiaj nalozylam przed zajeciami diamentowy puder na mokro na pomalowne oko.. i coz dobrze ze mialam czas go zmyc.. wygladalo jakbym sobie fragmentarycznie poprzyczepiala pazlotko.. nie dalo sie rozetrzec..
Spróbuj go nałożyć suchym pędzlem , lub...palcem na błyszczyk do powiek. Tak miejsce przy miejscu. Naprawdę ciekawy efekt.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 23:53   #1164
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

suchym pedzlem owszem ciekawy.. ale zwilzona gabeczka nie bardzo..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 00:07   #1165
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
suchym pedzlem owszem ciekawy.. ale zwilzona gabeczka nie bardzo..
Racja...On na mokro to raczej jedynie pędzelkiem np. kreski , jak eyelinerem. Lepszy na sucho...do "osypania" , lub na "przyklejenie".
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 00:38   #1166
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość


Lakiery z nowej limitowanki Glam Rock - kolor różowy szczególnie, kredki long lasting, błyszczyki XXL, odżywki do paznokci, róż, cienie... itd .

NIE polecam tylko lakierów z normalnej oferty (colour&go) bo nie chce zasychać, robi się strasznie gumowaty i nijak nie da się pomalować paznokci. Na KWC również ma niezbyt przychylne opinie.

Polecam również lekturę wątku na bieżąco .

.

dziękuję za pomoc
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:10   #1167
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Racja...On na mokro to raczej jedynie pędzelkiem np. kreski , jak eyelinerem. Lepszy na sucho...do "osypania" , lub na "przyklejenie".
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:21   #1168
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Faktycznie lakier wysycha błyskawicznie, byłam mile zaskoczona

Biała kredka jest przyjemna, ja maluję nią lekką kreskę na górnej powiece nad źrenicą - powiększa oko .
nastepnego dnia lakier troszkę wytarł się przy krawędzi ale reszta trzyma się świetnie i to za tak małą cenę

A ich białą kredkę to ja już używam od około 8 -9 miesięcy!
Używam do dolnej powieki i pod łuk brwiowy-świetnie powiększa to oko! I spojrzenie jest takie świeże..
Ich biała kredka jak na razie wydaje mi się najlepsza!

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wczoraj pomalowałam oczka srebrnym cieniem z GR - pięknie wyglądał, iskrzył się wręcz bosko... Ale po 2 godzinach znikł!! Czarny to się trzymał jak należy, ale ten srebrny znikł ;( I jak ja mam się cieszyć?
czyli dobrze że ich nie kupiłam.. a nqwt trzymałam w ręku ten srebrny cień.. ale stwierdziłam - po co? ile razy będę ich używać i nie kupiłam!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:49   #1169
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
A jak z łatwością malowania? Lepiej niż takim tradycyjnym?


Dziewczyny, ponawiam moje pytanie o pędzel do pudru mineralnego (uświadomcie mnie, to o nim piszecie kabuki? się nie znam ): jak powinnam nim nakładać puder? Mi się wydaje on za twardy i wychodzą smugi.
Tak jak napisała mOna01, najlepiej nakładać go bardzo mało i wcierać okrężnymi ruchami. Kabuki świetnie nadaje się również do nakładania innych kosmetyków jak róż, brązer czy rozświetlacz.

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Racja...On na mokro to raczej jedynie pędzelkiem np. kreski , jak eyelinerem. Lepszy na sucho...do "osypania" , lub na "przyklejenie".
Rzeczywiście niebardzo diamentowy puder daje się nakładać na mokro, ale już na tłusto wygląda świetnie. Nałożony na baze z Artdeco bajecznie sie mieni. Jest drobniejszy niż klasyczny brokat i trzyma się lepiej. Ale i tak jestem z niego średnio zadowolona

Dziewczyny, ponawiam pytanie zadane kilka stron temu. Czy mineralny puder Essence Was nie zapycha? Ja mam wrażenie jakby jednak coś broił na mojej skórze.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:59   #1170
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Dziewczyny, ponawiam pytanie zadane kilka stron temu. Czy mineralny puder Essence Was nie zapycha? Ja mam wrażenie jakby jednak coś broił na mojej skórze.
Ja mam ten puder i długo leżał aż zaczęłam go używać i bardzo się polubilismy.
Chyba mnie nie zapycha ... chociaż takie jakieś drobne nierówności zauważam, może to on ??
Wiem że na 100% zapychają mnie róże Essence
Może i ten puder ?
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.