Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 15:38   #961
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Najlepsze
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:22   #962
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam pytanie: czy cienie mac sa warte swojej ceny? moglybyscie je jakosciowo porowanc z jakimis innymi(inlot, artdeco, dior, lancome)
Inglot - jak dla mnie są one bardzo mączne, miękkie i osypują się, troszkę konsystencją przypominają wykończenie matte2 z MACa, ale MAC jest dużo bardziej napigmentowany i drobniej mielony.
Artdeco - nie używałam.
Dior - mało napigmentowane (przynajmniej te, które znam) i bardzo perłowe, MAC ma wiele wykończeń, nie tylko perłę.
Lancome - nie używałam.

Ogólnie - w zależności od efektu, który chcesz uzyskać, bierzesz cień, który ci pasuje i jesteś w stanie zrobić na oku wszystko. Naprawdę są warte swojej ceny, choć portfel jęczy
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:44   #963
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Wymyśliłam sobie kolor i nie mogę takiego znaleźć więc proszę kreatywnych mieszaczy pigmentów o radę - co zmieszać żeby uzyskać brzoskwinię opalizującą na różowy ale nie mdły jasnoróżowy tylko wolałabym bardziej zdecydowany kolor? Nie mam żadnych odsypek z kolorów składowych więc biorę radę "w ciemno"
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:04   #964
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wymyśliłam sobie kolor i nie mogę takiego znaleźć więc proszę kreatywnych mieszaczy pigmentów o radę - co zmieszać żeby uzyskać brzoskwinię opalizującą na różowy ale nie mdły jasnoróżowy tylko wolałabym bardziej zdecydowany kolor? Nie mam żadnych odsypek z kolorów składowych więc biorę radę "w ciemno"
a Pink Bronze posiadasz ? to jest taki dziwny kolor na pewno nie brązowy jak w nazwie, coś jak ochra, brudna brzoskwinia minimalnie rdzawa z mocną opalizacją na chłodny róż - ten kolor byłby dobrym punktem wyjścia, do tego co chcesz uzyskać

tylko że opalizacja w Pink Bronze jest naprawde dośc mocna i chyba bardziej ją widać niż ten bazowy kolor

może by tak zmieszać go z Vanillą, tak w stosunku 2części Pink Bronze i 1 Vanilli kolor by się mieco rozjaśnił i opalizacja wyszłaby troche spokojniejsza, a gdyby kolor wyszedł za pastelowy to mozna go podprawić jakimś pomarańczem

ja oststnio zmieszałem Pink Bronze pól na pół z Pink Opal wyszła blada brzoskwinia z opalizacją na róż - i fascynacja trwa
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:25   #965
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a Pink Bronze posiadasz ? to jest taki dziwny kolor na pewno nie brązowy jak w nazwie, coś jak ochra, brudna brzoskwinia minimalnie rdzawa z mocną opalizacją na chłodny róż - ten kolor byłby dobrym punktem wyjścia, do tego co chcesz uzyskać

tylko że opalizacja w Pink Bronze jest naprawde dośc mocna i chyba bardziej ją widać niż ten bazowy kolor

może by tak zmieszać go z Vanillą, tak w stosunku 2części Pink Bronze i 1 Vanilli kolor by się mieco rozjaśnił i opalizacja wyszłaby troche spokojniejsza, a gdyby kolor wyszedł za pastelowy to mozna go podprawić jakimś pomarańczem

ja oststnio zmieszałem Pink Bronze pól na pół z Pink Opal wyszła blada brzoskwinia z opalizacją na róż - i fascynacja trwa
Nie nie mam ani Pink Opal ani Pink Bronze ale z opisu wygląda że to to czego szukam... przyrdzawić mam czym bo mam jakiś rdzawy pigment NYX. A możesz mi polecić jakiś kolor do przypomarańczowienia? W ogóle nie znam sie na pigmentach w takich kolorach
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 20:23   #966
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wymyśliłam sobie kolor i nie mogę takiego znaleźć więc proszę kreatywnych mieszaczy pigmentów o radę - co zmieszać żeby uzyskać brzoskwinię opalizującą na różowy ale nie mdły jasnoróżowy tylko wolałabym bardziej zdecydowany kolor? Nie mam żadnych odsypek z kolorów składowych więc biorę radę "w ciemno"
A ja słyszę opis Melona. Dokładnie taka brzoskwinia, intensywna w barwie, prawie pomarańczowa, z opalizacją na łosoś/róż...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 20:27   #967
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

melon jest złocisty

BrandNewName- Jeśli chcesz jakis róz przełamać pomarańczem to polecam np. electric coral, acid orange, ewentualnie off-the-radar albo mega rich.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 20:38   #968
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Inglot - jak dla mnie są one bardzo mączne, miękkie i osypują się, troszkę konsystencją przypominają wykończenie matte2 z MACa, ale MAC jest dużo bardziej napigmentowany i drobniej mielony.
Artdeco - nie używałam.
Dior - mało napigmentowane (przynajmniej te, które znam) i bardzo perłowe, MAC ma wiele wykończeń, nie tylko perłę.
Lancome - nie używałam.

Ogólnie - w zależności od efektu, który chcesz uzyskać, bierzesz cień, który ci pasuje i jesteś w stanie zrobić na oku wszystko. Naprawdę są warte swojej ceny, choć portfel jęczy
dzieki za odpowiedz, kurcze chcialoby sie kupic... a ile kosztuje pojedynczy cien? sa jakies paletki?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 20:42   #969
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
melon jest złocisty
U mnie na oczach ta złocistość jest widoczna tylko jako złota perła, myślę, że jak większość pigmentów ma po prostu blask w sobie. A jednak widzę tam brzoskwinię ciepłą, intensywną Ale widzenie kolorów też jest subiektywną sprawą

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, kurcze chcialoby sie kupic... a ile kosztuje pojedynczy cien? sa jakies paletki?
Polecam lekturę pierwszego postu, jest tam dużo fajnych informacji
i jeszcze
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=796
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 21:03   #970
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
U mnie na oczach ta złocistość jest widoczna tylko jako złota perła, myślę, że jak większość pigmentów ma po prostu blask w sobie. A jednak widzę tam brzoskwinię ciepłą, intensywną Ale widzenie kolorów też jest subiektywną sprawą

Tak, brzoskwnia jest jak najbardziej, ale róż raczej nie. Zreszta tak, jak napisałas. Różnie mozemy interpretować kolory
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 21:31   #971
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Tak, brzoskwnia jest jak najbardziej, ale róż raczej nie. Zreszta tak, jak napisałas. Różnie mozemy interpretować kolory
Noo, szczególnie, że np. Sweet Sienna ma dla mnie poblask zieleni Moje widzenie jest dziwne
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 21:46   #972
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Noo, szczególnie, że np. Sweet Sienna ma dla mnie poblask zieleni Moje widzenie jest dziwne
Odwieczny spór między mną a Martulą Sweet sienna dla mnie nie ma grama zieleni
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 21:53   #973
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

KNK, Martaboy i Geonia - dzięki

Chyba się zaopatrzę w odsypki Pink Bronze i Electric Coral i będę mieszać Nad Melonem się zastanowię - jest ładny ale szukam czegoś mocniejszego chociaż sam może być bardzo ciekawy.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:00   #974
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A ja słyszę opis Melona. Dokładnie taka brzoskwinia, intensywna w barwie, prawie pomarańczowa, z opalizacją na łosoś/róż...
martula melon nie ma ani grama różu to brzoskwinia z mocnym złotym połyskiem

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, kurcze chcialoby sie kupic... a ile kosztuje pojedynczy cien? sa jakies paletki?
a poczytaj wątek to sie dowiesz
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:02   #975
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Odwieczny spór między mną a Martulą Sweet sienna dla mnie nie ma grama zieleni
Nie ma ani tyciu, tyciu zieleni

Tanyia- jak tam Smok?? Mnie troszkę rozczarował , jednak jeszcze w żadnym cieniu nie znalazłam tej cudnej opalizacji sweet sienny.

Aha widzialam kredke Orpheus na e-bay w ładnej cenie
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:10   #976
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
KNK, Martaboy i Geonia - dzięki

Chyba się zaopatrzę w odsypki Pink Bronze i Electric Coral i będę mieszać Nad Melonem się zastanowię - jest ładny ale szukam czegoś mocniejszego chociaż sam może być bardzo ciekawy.
ja mam chyba electric coral w odsypce (ale nie jestem pewein nie podpisałem ) w każdym razie wydaje mi się że to ten, bardzo lubie go, piekny zywy pomarańczowy bez ceglanych czy brązowych domieszek

niech mnie znawczynie pigmentów poprawią, moja odsyka ma finish typu mat z mikroskopijnymi drobinkami

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie ma ani tyciu, tyciu zieleni

Tanyia- jak tam Smok?? Mnie troszkę rozczarował , jednak jeszcze w żadnym cieniu nie znalazłam tej cudnej opalizacji sweet sienny.

Aha widzialam kredke Orpheus na e-bay w ładnej cenie
chyba musze się zapoznać z tą sienną, aż wstyd że tak zachwalacie a ja nie wiem co to i jak się je, na poczatku przygody z MAC jak tylko zobaczyłem słowo ''sienna'' w nazwie nawet nie rzuciłem okiem bo to słówko kojarzy mi się z czymś rdzawym (dachy sienny i kolory z malarstwa) chyba ktos kto wymyslał nzawe miał bują fantazje
w każdym razie chyba treba zię poznać bliżej z tym kolorem

Geoniu o F&B pamietam czekam na przelew żebym mógł zapłacić za niego, z drugiego konta nie chce ruszać
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:35   #977
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja mam chyba electric coral w odsypce (ale nie jestem pewein nie podpisałem ) w każdym razie wydaje mi się że to ten, bardzo lubie go, piekny zywy pomarańczowy bez ceglanych czy brązowych domieszek

niech mnie znawczynie pigmentów poprawią, moja odsyka ma finish typu mat z mikroskopijnymi drobinkami
Stawiam na off-the-radar bo on jest bardziej matem,choc raczej ceglasty.
Natomiast cudeńkiem jest electric coral, ma złote drobiny, tylko, ze finish wg. mnie bardziej w perłę.
Kurcze jutro nie mam czasu, ale pojutrze musze porównawczo obmacać

Cytat:
Napisane przez KNK
chyba musze się zapoznać z tą sienną,
Koniecznie się zapoznaj. Nakladana na mokro jest najpieniejszym pigmentem swiata. Jak dla mnie komponuje się idealnie z każdym kolorem

Cytat:
Napisane przez KNK
Geoniu o F&B pamietam czekam na przelew żebym mógł zapłacić za niego, z drugiego konta nie chce ruszać
Ja czekam na Twoje dane. Pisałam juz kilka-kilkanascie postów temu, ze prosze o info na priv. Mysłałam, ze sprawa się przeciągnęła bo milczysz.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 23:18   #978
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Stawiam na off-the-radar bo on jest bardziej matem,choc raczej ceglasty.
Natomiast cudeńkiem jest electric coral, ma złote drobiny, tylko, ze finish wg. mnie bardziej w perłę.
Kurcze jutro nie mam czasu, ale pojutrze musze porównawczo obmacać



Koniecznie się zapoznaj. Nakladana na mokro jest najpieniejszym pigmentem swiata. Jak dla mnie komponuje się idealnie z każdym kolorem



Ja czekam na Twoje dane. Pisałam juz kilka-kilkanascie postów temu, ze prosze o info na priv. Mysłałam, ze sprawa się przeciągnęła bo milczysz.
Geoniu ten mój ma taka konsystencje jak Pinked Mauve czy Grape tzn błyszczy się ale nie jest perłowy tak jak np: Violet

Się zapoznam kupie odsypeczkę

Nie zrozumiałaś mnie nie czekam na przelew od ciebie tylko żeby mi zapłacil za zlecenie to ja wtedy zapłace za podkład i za inne fanaberie swoje a reszta zleceń niech spływa na drugie konto
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 08:24   #979
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Geoniu ten mój ma taka konsystencje jak Pinked Mauve czy Grape tzn błyszczy się ale nie jest perłowy tak jak np: Violet

Się zapoznam kupie odsypeczkę

Nie zrozumiałaś mnie nie czekam na przelew od ciebie tylko żeby mi zapłacil za zlecenie to ja wtedy zapłace za podkład i za inne fanaberie swoje a reszta zleceń niech spływa na drugie konto
A to faktycznie źle zrozumiałam .

Haha KNK śniłes mi sie dzisiaj. Rety jakie to mózg niespodzianki płata. <jechalismy razem w pociągu, a przed nami siedziały dwie paniusie, delikatnie mówiąc troche upierdliwe i jakoś tak je podszedłes żartami i urokiem osobistym, że w efekcie robiłeś jednej z nich makijaż i razem ze mna wybierałes kolorystyke. Miałes wizję makijażu, ale niestety okazało się, ze nie mamy tych kolorów. Przeszukaliśmy kosmetyczki (przy okazji miałam rewelacyjny wyklad n/t makijazu) . Paniusia była zachwycona, odmlodzileś ją o 20 lat, ja zazdrosna, bo marzylam żebyś to mnie odmłodził >......no i sie obudziłam
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 14:37   #980
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Jeszcze mam pytanie: czy te cienie sa trwale? Mam bardzo tlusta cere i takie najtansze cienie to po pol godziny sa calkowicie zwalkowane. Czy na bazie Np IsaDora wytrzymaja kilkanascie godzin? Moze jakas szczegolna baze do nich polecacie?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 16:25   #981
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Bardzo trwałe. Mi na paintcie trzymają się, hm... od zrobienia makijażu aż do zmycia
Jeśli masz możliwość to pójdź do salonu MAC i poproś, by Ci zrobiono próbny makijaż. Wtedy zobaczysz jak te cienie współpracują z Twoimi powiekami...
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:04   #982
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Bardzo trwałe. Mi na paintcie trzymają się, hm... od zrobienia makijażu aż do zmycia
Jeśli masz możliwość to pójdź do salonu MAC i poproś, by Ci zrobiono próbny makijaż. Wtedy zobaczysz jak te cienie współpracują z Twoimi powiekami...
dziękuje za odpowiedz
niestety na codzien nie mam okazji, ale jak bede w warszawie to sie wybiorę.
wstrene z Was kusicielki
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:14   #983
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedz
niestety na codzien nie mam okazji, ale jak bede w warszawie to sie wybiorę.
wstrene z Was kusicielki
tylko zadzwoń do nich wcześniej i się umów, wtedy będziesz pewna, że będą miały dla Ciebie dużo czasu
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:15   #984
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Mam już swoją pustą paletkę coastal wreszcie dotarła!
Teraz tylko alkohol i będę próbować prasować no im bliżej tym większy cykor że coś zachrzanię
Tak sobie myślę, że na początek to szkoda próbować z odsypkami MACa muszę znaleźć jakiś zamiennik do prób

a znalazłam też coś takiego, pewnie to podróba, może poproszę go o paragon zakupu albo coś
http://www.allegro.pl/item709119081_...lue_7_5_g.html

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-08-12 o 10:18
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 13:21   #985
RozowyTiul
Przyczajenie
 
Avatar RozowyTiul
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
a znalazłam też coś takiego, pewnie to podróba, może poproszę go o paragon zakupu albo coś
http://www.allegro.pl/item709119081_...lue_7_5_g.html
Porównałam zdjęcie z Allegro ze wszystkimi moimi pigmentami kupionymi w salonie, tył słoiczka się różni, ale może są jakieś powody?
Najlepiej poproś o zdjęcie dołu słoiczka i kartonowego pudełka od góry. i nakładki przezroczystej, bo wszystkie podróby z jakimi miałam do czynienia miały inne. (z takim wklęsłym środkiem mocno, aż się od nich pigment załamywał, jakby dołkiem).
RozowyTiul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 17:37   #986
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Geoniu, zapłaciłem za podkład myśle że będę go miał na początku przyszłego tygodnia

co taka cisza w tym wątku ???
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 18:08   #987
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kochani, w lipcu zamawiałam cienie MACa na ALLCOSMETICSWHOLESALE. 27 lipca wysłali mi potwierdzenie nadania za pośrednictwem USPS First Class INTERNATIONAL. Cieni nadal nie widać i zaczynam się już niepokoić (nie mówiąc o tym, że doczekać się nie mogę ). Jak długo czekaliście (wiem, że kilka osób tam zamawiało) na swoje przesyłki? Czy mając numer nadania (tracking no.) można się gdzieś u nas na poczcie (wUC) dowiedzieć o losy tej paczki? Będę baaardzo wdzięczna za cynka
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:39   #988
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziewczyny - mam do was pytanie - jak oceniacie pędzle MAC - i czy macie porównanie do Sephorowskich bądź do tych z TBS? Zastanawiam się które ma mi siostra sprezentować - najbardziej zależy mi na trwałych, bez wypadającego włosia pędzlach (pytałam się o numery w salonie i mam zapisane).

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-08-13 o 19:41
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:07   #989
RozowyTiul
Przyczajenie
 
Avatar RozowyTiul
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

z MACowskich pędzli posiadam trzy pędzle i tyleż samo z Sephory, z MACowskich jestem bardzo zadowolona, włosie nie wypada i nie kruszy się, są miękkie, ładnie rozprowadzają kosmetyki, nie robią plam na twarzy jeśli chodzi o nakładanie różu czy podkładu. Te z Sephory też nie są złe, ale jednak gorsze od MACowskich, moje (np do korektora - 46) z czasem zrobiły się twarde i niemiłe w dotyku, nie mogę natomiast narzekać na 14 do cieni, jest idealna.
Pewnie wszystko zależy od tego do czego pędzel jest przeznaczony, nie wiem, ale MAC to na pewno dobra inwestycja.
RozowyTiul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:09   #990
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dużo już w wątku było o pędzlach - tutaj wszyscy bz wyjątku chwalą je jak nic na świecie. Mam porównanie z kilkoma firmami - Sephora drapie, Inglot jest często za miękki, Kozłowski gubi włosie jak szalony. A MACowymi pędzlami można zrobić wszystko szybciej, wygodniej i przede wszystkim ładniej.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.