Duuuży problem z wyborem kosmetyków - pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-14, 14:01   #1
marionnette
Przyczajenie
 
Avatar marionnette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4

Duuuży problem z wyborem kosmetyków - pomocy !


Witam !
Mam ogromny problem z dobraniem kosmetyków do swojej cery, mam na myśli pielęgnacje oraz podkład. Mam nadzieję, że pomożecie mi Konsultowałam swój problem z różnymi osobami znającymi się "na rzeczy" jednak ciągle to nie było to A więc opiszę moją cerę : Mieszana w kierunku suchej, naczyniowa, młoda, niedostateczne nawilżona, natłuszczenie dobre, problem z strefą T, łuszczenie, zaskórniki oraz wypryski. Sporo znamion i cera jasna - także filtry również niezastąpione. I właśnie jak zastosuję krem, który daje mi komfort ( do cery suchej ) to zaraz zapycha mi pory, gdy zastosuję do cery mieszanej to skóra się łuszczy i piecze, bo za mało nawilżona itd ... Co w tej sytuacji zrobić ? Jeszcze ta naczyniowość... Aha, jestem alergikiem i wrażliwcem. Lepiej być nie może ?
Proszę o pomoc !
Pozdrawiam
marionnette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:43   #2
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: Duuuży problem z wyborem kosmetyków - pomocy !

mam dokładnie taką samą cere!!! wszystko sie zgadza! i również mam wielki problem z doborem kosmetyków
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:48   #3
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: Duuuży problem z wyborem kosmetyków - pomocy !

to też moj problem taka nasza dola . bardzo dobry dla mojej cery był krem z daxa do skóry tłustej ale i naczynkowej na noc uzywam krem purritin z iwostinu tez jest dobry na moje tradzikowe problemiki w ogole powinnas patrzec na kremy przeznaczone dla wrazliwców- iwostin. avene , oceanic AA i wczesniej jesli to mozliwe starac sie o próbki kremow ktore chcesz kupic zeby sprawdzic jak sie spisuje a nie wydawac kasy w błoto .. extra jest tez glinka zielona, nawilżająca amseczka z siemienia lnianego (ale moze tez uczulic! ) moze powinnas tez zaopatrzyc sie w tabletki ze skrzypu polnego, drożdzy .. one ureguluja wydzielanie serbum itd. i dobrze działaja na tradzik, włosy, paznokcie .. preparaty z nadtlenkiem benzoilu dobrze działaja na zaskórniki, wągry a do nawilzenia używam .. Bambino pozdrawiam
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.