proszę o pomoc z effaclarem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-10, 08:23   #1
basiunia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6

proszę o pomoc z effaclarem


Witam,
CZytając to wspaniałe forum postanowilam zaczac przygode z doprowadzaniem swojej twarzy do porządku.Postanowilam kupic sobie tonik,zel oraz krem z serii effaclar + effaclar k. Korzystając z wyszukiwarki nie moglam znalezc informacji co najlepiej połozyc na twarz po uzyciu tych specyfików. Dodam ze moja buzia ma tendencję do wypryskow na czole oraz brodzie natomiast policzki mam pokryte czerwonymi plamkami ktore się łuszczą. Jezeli ktoś pomogłby mi w wybraniu czegos dobrego , będę serdzecznie wdzięczna.
Miłej soboty
basiunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 09:05   #2
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: proszę o pomoc z effaclarem

zel effaclar jest niezastapiony rewelacyjnie oczyszcza, a z wlasnego doswiadczenia radze ostroznie uzywac effaclar k bo ja sobie za pierwszym razem zafundowalam niezle plamy na twarzy nie stosujac go odpowiednio (teraz juz to wiem:P) a kremiki to oczywiscie z filtrem dosc mocnym zeby rekompensowac skorze uzywanie kwasow!!to chyba tyle ode mnie.pozdrawiam
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 09:54   #3
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: proszę o pomoc z effaclarem

Ja zaczynam uzywac tonik effaclar +effaclar k 2 razy w tyg w pozostale dni jakis delikatny tonik (effaclar ma alkohol i moze przesuszyc skore) +olejek Hauszka.Effaclar k zawiera kwasy BHA niby ma dosc delikatne dzialanie ,ale rano koniecznie filtry z wysokim faktorem.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 13:41   #4
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: proszę o pomoc z effaclarem

Basiu, ze względu na czerwone plamki na policzkach nie radzę używać effaclaru k codziennie, tylko co 2-3 dni, a w pozostałe krem nawilżający, ja chwalę sobie A-derma Dermalibour lub Epitheliale, Avene Hydrance optimale riche. Możesz także posmarować policzki którymś z tych kremów nawet w dni "Effaclarowe" z tym że odczekaj przynajmniej godzinę aż Effaclar się wchłonie w skórę, w ten sposób uchronisz się przed podraznieniami. Na Twoim miejscu zainwestowałabym także w jakiś bezalkoholowy tonik np Nivea nawilżający (różowy) lub woda termalna LPR, Avene, ponieważ cały zestaw Effaclar może być za mocny jako codzienny program pielęgnacji twarzy, a wypryski zawsze możesz podleczyć jakimś punktowym specyfikiem, tutaj Tribiotic-polecany chyba przez Sandiję cudo!!Powodzenia
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:01   #5
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: proszę o pomoc z effaclarem

Effaclar K jest bardzo lagodny, ale mysle ze ze wzgledu na czerwone luszczace sie plamy, pomylka bylo sieganie po zel Effaclar, ktory zawiera alkohol. Podziala jeszcze bardziej drazniaco i wysuszajaco. Do zmywania makijazu polecalabym plyn micelarny (w serii Effaclar rowniez jest taki dostepny). Potrzebujesz zdecydowanie deliktanych srodkow do mycia twarzy bez alkoholu i SLS. Filtry niezbedne oczywiscie i tu polecalabym Avene, minimum spf 50.

Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 00:33   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: proszę o pomoc z effaclarem

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
pomylka bylo sieganie po zel Effaclar, ktory zawiera alkohol.
zgodzę sie, ze należy unikać alkoholu, ale zawiera go tonik effaclar. Żel do mycia Effaclar jest bez alkoholu.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:42   #7
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: proszę o pomoc z effaclarem

Cytat:
Napisane przez Justy
zgodzę sie, ze należy unikać alkoholu, ale zawiera go tonik effaclar. Żel do mycia Effaclar jest bez alkoholu.
Tak, chodzilo mi o tonik Dziekuje za sprostowanie
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 16:27   #8
basiunia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: proszę o pomoc z effaclarem

dziękuje bardzo za odpowiedzi na moj wątek
basiunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.