Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 18:30   #1
Lucky95
Raczkowanie
 
Avatar Lucky95
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35

Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!


Hej, jestem zuuupelnie zielona jesli chodzi o przedluzanie paznokci metoda zelowa, na formie.
Zakupilam wszystkie potrzebne mi rzeczy.
Dzisiaj zabralam sie za to 1 raz!
No kompletna klapa!! Co robie nie tak? Opisze wszystko po kolei( uczylam sie tylko i wylacznie na filmikach z youtuba)
-odsunelam skorki
-zmatowilam paznokiec
-odtluscilam
-przemalowalam je primeram
-wlozylam do lampy
-nalozylam formy (kitowo- mam te zloto czarne i nie daja sie cholery dobrze przykleic)
-Przedluzylam paznokiec- piala koncowka
-wlozylam do lampy na ok 5min
-odtluscialam
-nalozylam przezroczysty zel
-znowu lampa i odtluszczenie
-delikatnie sciagnelam formy
podczas pilowania zel byl miekki, lamaly sie paznokcie. Moze to wina zeli? kupilam dosyc tanie zeby sie tylko na nich uczyc i sa baaaardzo geste! Nie potrafie ich rozprowadzic, bardzo sie ciagna. Chyba ze to ja jestem taka sierota.
No i jest jeszcze kwesta lampy.... kupilam za 50zl 9W.
Jesli jest taka slaba moze powinnam trzymac je dluzej?
Nie wiem prosze o pomoc. Dodam jeszcze- czy ja wgl dobrze robie wszystko po kolei?
Lucky95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 07:44   #2
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

lampa musi być 36 Watowa !
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 07:49   #3
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

słaba lampa xD poza tym bialego zelu nie kladzie sie bezposrednio na forme bo sie nie utwardzi
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 08:20   #4
Lucky95
Raczkowanie
 
Avatar Lucky95
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
słaba lampa xD poza tym bialego zelu nie kladzie sie bezposrednio na forme bo sie nie utwardzi
Kurde no wiem ze lampa slaba ale nie bylo mnie na inna stac. Czy musze wiec trzymac paznokcie dluzej w lampie? 10min? Jesli chce je przedluzyc przezroczystym zelem a potem biale koncowki?
Lucky95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 10:24   #5
Lucky95
Raczkowanie
 
Avatar Lucky95
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

A moge wymienic zarowke na 36v? Sa wgl takie?
Lucky95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 06:59   #6
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

nie ma takich zarowek, 36 w jest dlatego ze sa 4 zarowki po 9 wat, poza tym ja tam jestem tego zdania ze jak kogos na cos nie stac to niech sie nie bierze bo potem sie okazuje ze trzeba 2x tyle kasy wydac i tak naprawde zadne to oszczedzenie. sama chcialam zaoszczedzic, kupilam zestaw z alle do paznokci i kasa w bloto, potem i tak wszystko trzeba bylo kupic oddzielnie. powiedz jeszcze jakie masz zele? jesli chcesz przedluzyc to najpierw przezroczystym, potem bialym
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 08:19   #7
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

jeżeli chcesz stracicj ak naj mniej pieniędzy i umieć robić to polecam kurs inaczej zniszczysz sobie płytkę ale co tam płytke możesz wprowadzić grzybicę i zniszczyś łoże pazokcia..... jak chcesz tanio i dobrze polecam stylistke.... ona zrobi to fachowo (dodam że stylistke a nie pseudostylistke). Jak sie człowiek na czymś nie zna to niech lepiej sie za to nie zabiera.... do fryzjera chodzę bo sama nie umiem ani siebie ani nikogo obciać... samochodu nie naprawiam sama bo sie na tym nie znam oddaje do warsztatu....
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 11:29   #8
Lucky95
Raczkowanie
 
Avatar Lucky95
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

Powtarzam ze nie chce robic tego profesjonalnie tylko sie uczyc! kazdy chyba kiedys robil pierwsze kroki... nikt nie urodzil sie z taka umiejetnoscie.
Mieszkam w miescie z ktorego pochodza te zele(sa tutaj produkowane). Niby duzo znajomych je chwali ale jak dla mnie porazka kupilam na poczatek 5g i strasznie sa geste a ja jeszcze nie umiem dobrze rozprowadzac zeli no i ciagna sie.
Jaka firme na poczatku polecacie ? (chodzi mi o zel)
Dodam ze wczoraj probowalam na swoim paznokciu jeszcze raz ale trzymalam w lampie zazokiec ok 10min i teraz byl ok, utwardzil sie. poprostu potrzebowaly wiecej czasu.
Lucky95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 06:10   #9
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

i-nails
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 13:43   #10
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

jak chcesz sie uczyć to tym bardziej idz na kurs,warsztaty do kogos kto się na tym zna...<robisz wszystkie możliwe błędy sądząc po opisie,ja tego nie krytykuje bo skad masz wiedziec co i jak..krytykuje tylko ,ża zabierasz się za coś czyms sobie możesz zrobic krzywde bez wczesniejszego przygotowania> a czy robisz to na sobie czy innych to nie ma dla mnie znaczenia.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 16:42   #11
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

nie martw się na początku nie każdemu wychodziło , ja osobiście przedłużać nie umiem , raz próbowałam ale jednak to nie dal mnie . Jednak na tipsach mi się dobrze trzymało , widać , że już próbowałaś trzymać dłużej w lampi i było ok ? to właśnie może żel potrzebował tego ciepła ( jak ja to nazywam ) , żeby był twardy . Początki zawsze są trudne ale nie zniechęcaj się . Wina żelu też może być miałam jeden co kuzynka ( kosmetyczka ) mi mówiła , żebym go wyrzuciła , bo i tak jest do tyłka , kupiłam drugi ale ( chyba ) pękło mi tamto pudełeczko i się wylewał . Ja mówię , że jest metoda prób i błędów więc jak chcesz to się ucz sama na sobie tylko uważaj , żeby nie rozwalić sobie płytki albo jak inne wiżanki radzą idź na jakiś kurs czy coś trzymam za dalszą pracę z żelem . Jakbyś miała jakieś pytania to pisz na pw
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 16:10   #12
Lucky95
Raczkowanie
 
Avatar Lucky95
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Pierwsze kroki w zakładaniu paznokci żelowych ( z forma). Pomocy!

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
nie martw się na początku nie każdemu wychodziło , ja osobiście przedłużać nie umiem , raz próbowałam ale jednak to nie dal mnie . Jednak na tipsach mi się dobrze trzymało , widać , że już próbowałaś trzymać dłużej w lampi i było ok ? to właśnie może żel potrzebował tego ciepła ( jak ja to nazywam ) , żeby był twardy . Początki zawsze są trudne ale nie zniechęcaj się . Wina żelu też może być miałam jeden co kuzynka ( kosmetyczka ) mi mówiła , żebym go wyrzuciła , bo i tak jest do tyłka , kupiłam drugi ale ( chyba ) pękło mi tamto pudełeczko i się wylewał . Ja mówię , że jest metoda prób i błędów więc jak chcesz to się ucz sama na sobie tylko uważaj , żeby nie rozwalić sobie płytki albo jak inne wiżanki radzą idź na jakiś kurs czy coś trzymam za dalszą pracę z żelem . Jakbyś miała jakieś pytania to pisz na pw

Ok próbowałam robic sama na sobie. Fakt zajelo mi to ok 2 godz. Ale nie przedluzalam bo mam dosc dlugie. Pomalowałm na kolor nude i nalozylam zel. Trzymalam w lampie srednio 10min. Wyszly b.ładne! bylam w szoku! Ale po 2 dniach widzialam ze od srodka przedostalo sie powietrze i one tak jakby w kacikach mi odchodzily. Sciagnelam je bez problemu. Moje paznokcie sa takie jak przedtem.
Lucky95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.