oczyszyczanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-19, 21:05   #31
CzlowiekBezNadziei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12
Dot.: oczyszyczanie

dzieki za pomoc ...

jeszcze chcialbym wiedziec czy takie cos jak zestaw do mikrodermabrazji jest dobrym pomyslem czy nie ?

o Boze wszedlem na Liste producentow i wyszukalem kosmetyki Dr. Eris, La roche Posay i Dax Cosmetics ale tam tego jest normalnie mnostwo i sie pogubiłem ... ale probuje dalej znalesc cos fajnego

Edytowane przez CzlowiekBezNadziei
Czas edycji: 2007-04-19 o 21:41
CzlowiekBezNadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 21:42   #32
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez CzlowiekBezNadziei Pokaż wiadomość
dzieki za pomoc ...

jeszcze chcialbym wiedziec czy takie cos jak zestaw do mikrodermabrazji jest dobrym pomyslem czy nie ?
mikrodermabrazja to glebokie zluszczanie naskorka...
Nie jest zalecane dla osob mlodych, raczej dla tych z pierwszymi oznakami starzenia skory.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 21:45   #33
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez lilijcia Pokaż wiadomość
Mi po oczyszczaniu zostały blizny, po zabiegu byłam jeszcze u niej ale mi powiedziała, że to chwilowe i znikna...taaa. Musiałam wybrać się do dermatologa, która powiedziała, że zrobiłam głupotę i nie powinnam narażać twarzy na takie zabiegi. Namęczyłam się żeby mi poznikały i wiem, że nigdy tego nie powtórzę
Widac trafiłaś na partacza (czkę?)... niestety, w kazdym zawodzie trafiają się czarne owce, które nie powinny miec kontaktu z ludzmi ...pół biedy jesli jest to jakis sprzedawca ktory ci raczej krzywdy nie zrobi, gorzej wlasnie jak jest to lekarz, kosmetyczka czy fryzjer...ehh
Jednak wiedz, ze gdyby ten zabieg zostal zrobiony profesjonalnie, nie mialabys blizn.

pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 22:16   #34
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Miałam oczyszczanie twarzy u kosmetyczki. Przez pierwsze tygodnie miałam ładną cerę, bez pryszcza, ale teraz jest dużo gorzej... Dużo pryszczy i w ogóle... Myślę że to oczyszczanie w niczym mi nie pomogło.
oczywiście że pomogło tylko na pewien czas..nikt nie pisze i nie napisze że jeden raz wystarczy(to nie jest jednorazowy zabieg tak jak np.wypalanie kurzajek)..są osoby które regularnie czyszczą od 10 lat..ważne żeby cały czas dbać o cerę a nie raz pójść do kosmetyczki a póżniej powiedzieć że to nic nie pomogło..najwyrażniej Twoja cera szybko się zanieczyszcza(to zależy od metabolizmu skóry)i potrzebujesz częstego czyszczenia..ja robię to raz na miesiąc taka mam cerę..a zresztą skóra reaguje na wszelkie zmiany w organiżmie(szczególnie u kobiet) i raz może byc super a za miesiąc z wysypem krost..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 22:22   #35
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez CzlowiekBezNadziei Pokaż wiadomość
dzieki za pomoc ...

jeszcze chcialbym wiedziec czy takie cos jak zestaw do mikrodermabrazji jest dobrym pomyslem czy nie ?
jeśli masz zmiany(krosty) ropne to napewno nie..
Cytat:
o Boze wszedlem na Liste producentow i wyszukalem kosmetyki Dr. Eris, La roche Posay i Dax Cosmetics ale tam tego jest normalnie mnostwo i sie pogubiłem ... ale probuje dalej znalesc cos fajnego
możesz poprosić(panie mają ale najczęsciej nie dają) w drogerii o próbki i wtedy sie zorientujesz kóry krem Ci odpowiada(dobrze nawilża,matowi ale nie wysusza)..ja polecam stosować kosmetyki z jednej linii(żel,tonik,peeling,k rem)..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:26   #36
CzlowiekBezNadziei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12
Dot.: oczyszyczanie

jeszcze raz podbije temat z pytaniem czy kosmetyki z lini np. Dax Cosmetics czy Dr. Eris mozna kupic w aptece czy trzeba szukac ich sklepu?
CzlowiekBezNadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:52   #37
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez CzlowiekBezNadziei Pokaż wiadomość
jeszcze raz podbije temat z pytaniem czy kosmetyki z lini np. Dax Cosmetics czy Dr. Eris mozna kupic w aptece czy trzeba szukac ich sklepu?
Znajdziesz je i w sklepie kosmetycznym i w aptece.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 19:56   #38
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
mikrodermabrazja to glebokie zluszczanie naskorka...
Nie jest zalecane dla osob mlodych, raczej dla tych z pierwszymi oznakami starzenia skory.
Przyszła kosmetyczko: chyba jednak musisz się jeszzce dużo nauczyć....
Mikrodermabrazja to nie jest głebokie złuszzcanie i nie jest prawdą, że nadaję się tylko do starzejącej skóry....
poczytaj troszkę o niej na naszym Wizażu
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 21:32   #39
CzlowiekBezNadziei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12
Dot.: oczyszyczanie

Podbijam temat

Zakupilem sobie zestaw od Dr. Eris - wszystko i mam problem z kremem, kompletnie nie moge dobrac odpowiedniego ... zauwazylem i kupilem odzywczo-detoksykujacy ale okazalo sie ze jest do cery suchej a ja wolal bym cos mieszana - tlusta ( tak jak reszta zestawu ) i cos nie moge znalesc ... same na wrażliwą skore albo cos innego.

Jak by ktos mogl poradzic byl bym wdzieczny. W gre wchodzi oczywiscie tylko krem ERIS
CzlowiekBezNadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 21:45   #40
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

A jaką serie kupiłeś?Pharmaceris?Jeśli tak to tam są 3 kremy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...?produkt=16504
To że jest do cery tłustej i wrażliwej to w niczym nie przeszkadza(będzie delikatniejszy)..często są takie połaczenia bo skóra tłusta bywa podrazniona przez silne maści..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 12:53   #41
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Sluchaj jaik chcesz miec ladna cere, to sama tez na nia musisz pracowac a nie tylko kosmetyczka tak jak napisala wyzej Nushi, trzeba robic co jakis czas parowki, peelingi, maski oczyszczajace i nawilzajace (gdyz te oczyszczajace najczesciej wysuszaja skore...) SAMEMU W DOMU. Nalezy dobrac odpowiednie do cery kosmetyki i to najlepiej jakies lepsze, zeby jeszcze nie pogorszyc stanu cery...
Ja jakos nie wierze w kosmetyki dla "nastolatek" tzw. serie roznych koncernow kosmetycznych...to tylko kolorowe opakowania i usmiechniete dziewczyny na reklamach, ktore wczesniej wyretuszowano w rzeczywistosci kosmetyki maja mnostwo konserwantow i alkoholi...tragedia.
Lepiej siegnac po cos lepszego (zapytaj kosmetyczke co by ci polecila) i wydac 10zl wiecej ale miec ladna cere...
W sumie nie mam pojęcia dlaczego tak na mnie naskoczyłaś.
Myślisz, że ja nie dbam o cerę? Jesteś w błędzie.
U kosmetyczki byłam JEDEN raz ... tylko na oczyszczaniu.
Robie jeden raz w tygodniu peeling, maseczki i takie tam. Używam dobrych kremów, żelów itd...
Więc nie rozumiem.

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
oczywiście że pomogło tylko na pewien czas..nikt nie pisze i nie napisze że jeden raz wystarczy(to nie jest jednorazowy zabieg tak jak np.wypalanie kurzajek)..są osoby które regularnie czyszczą od 10 lat..ważne żeby cały czas dbać o cerę a nie raz pójść do kosmetyczki a póżniej powiedzieć że to nic nie pomogło..najwyrażniej Twoja cera szybko się zanieczyszcza(to zależy od metabolizmu skóry)i potrzebujesz częstego czyszczenia..ja robię to raz na miesiąc taka mam cerę..a zresztą skóra reaguje na wszelkie zmiany w organiżmie(szczególnie u kobiet) i raz może byc super a za miesiąc z wysypem krost..
na oczyszczaniu byłam końcem grudnia. teraz wybieram się na wakacjach, w czerwcu

ale ja i tak wszystko robie... a pryszcze nadal są. w sumie nie dużo, ale ostatnio pojawiły mi sie na czole i brodzie ale walczę z nimi
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 14:50   #42
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość



na oczyszczaniu byłam końcem grudnia. teraz wybieram się na wakacjach, w czerwcu

ale ja i tak wszystko robie... a pryszcze nadal są. w sumie nie dużo, ale ostatnio pojawiły mi sie na czole i brodzie ale walczę z nimi
Nie wiem ile masz lat?od wieku też często zależy wysyp krost..jedna ważna uwagaczyszczanie twarzy nie leczy krost i trądziku!!!wsspomaga proces leczenia i usuwa zaskórniki..więc to normalne że między czyszczeniami może coś wyskoczyć..nie martw się bardzo niektórzy borykają się z tym do trzydziestki..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 15:05   #43
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
Nie wiem ile masz lat?od wieku też często zależy wysyp krost..jedna ważna uwagaczyszczanie twarzy nie leczy krost i trądziku!!!wsspomaga proces leczenia i usuwa zaskórniki..więc to normalne że między czyszczeniami może coś wyskoczyć..nie martw się bardzo niektórzy borykają się z tym do trzydziestki..
wiem wiem ja się cieszę, że nie mam dużego kłopotu z trądzikiem
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 17:22   #44
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: oczyszyczanie

pAtiŚ:
Przepraszam, jesli to wygladalo na naskoczenie na ciebie nie chcialam w kazdym badz razie (widac mialam gorszy dzien...).
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 21:10   #45
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
pAtiŚ:
Przepraszam, jesli to wygladalo na naskoczenie na ciebie nie chcialam w kazdym badz razie (widac mialam gorszy dzien...).
ależ nic się nie stało
napisałaś, co chciałaś napisać i już
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 17:05   #46
majax123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: oczyszyczanie

Wybieram się na czyszczenie twarzy.\
Pierwszy raz
Jak mam się ubrać? Czy taki zabieg obejmuje też szyję? Muszę mieć dekolt?

Jak to wygląda i ile trwa?

help
majax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 19:39   #47
CzlowiekBezNadziei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12
Dot.: oczyszyczanie

nie wiedzialem ze sa jakies serie kosmetykow specjalne ...
nie wiem czy to jedna z serii ale wszystkie sa podpisane Lirene
np. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7564
tylko krem i peeling mam inny kolejno
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7571
i
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13124
CzlowiekBezNadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 22:03   #48
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

Ale gapa jesteś ;-) a ja w poście nr.27 pisałam Ci o pharmaceris..a więc tak z serii Lirene:
1.do mycia
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...?produkt=14028
2.tonik ok może być ten co masz
3.peeling..do kitu ten jest do ciała a Ty potrzebujesz do twarzy..polecam http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...?produkt=16450
4.krem do kitu oddaj go mamie lub koleżance z sucha skórą..
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...p?produkt=7561

Ale moim zdaniem seria Pharmaceris jest lepsza choć droższa..ale i tak musisz prawie cały komplet kupić to może przynajmniej krem weż z Pharmaceris T..podaję wszystko co jest dostępne na KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...p?produkt=7103

pozdrawiam
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 22:07   #49
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez majax123 Pokaż wiadomość
Wybieram się na czyszczenie twarzy.\
Pierwszy raz
Jak mam się ubrać? Czy taki zabieg obejmuje też szyję? Muszę mieć dekolt?

Jak to wygląda i ile trwa?

help
Jak wygląda zabieg to zależy od salonu i od tego ile masz lat(u mnie wiek gra rolę).. w Twoim profilu przeczytałam ile masz lat-nie będę ujawniać ..
U mnie w gabinecie wyglądałoby to tak:przychodzisz ubrana jak chcesz bo i tak zdejmujesz bluzkę i zakładasz gustowną bielizne zabiegową..w tym wieku szyja i dekolt też juz są pielęgnowane..
wygląda to tak..oczyszczenie mleczkiem i peelingiem,masaż + nawilżenie i rozgrzanie twarzy,czyszczenie z zaskórników,dezynfekcja,s erum + maska odpowiednia do potrzeb skóry,krem

Ale naprawdę w każdym gabinecie jest inaczej..zadzwoń i popytaj jak przebiega zabieg i co sie na niego składa..u nas mamy zasade czyszczenie+pielęgnacja.. czas w zalezności od zanieczyszczenia skóry 1,5-2 godz..to tak w skrócie ..pozdrawiam

Edytowane przez Nushi
Czas edycji: 2007-04-28 o 22:15 Powód: zmiana treści
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 17:16   #50
CzlowiekBezNadziei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12
Dot.: oczyszyczanie

oke mam all skompletowane... ale jeszcze maseczka mam taka :

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7562

wzgledny czy cos innego ?

Edytowane przez CzlowiekBezNadziei
Czas edycji: 2007-04-30 o 18:42
CzlowiekBezNadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 19:57   #51
rajca88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: oczyszyczanie

Jestem nowy więc chciałbym przywitać wszystkich ;-) Pozwolę sobie również dołączyć się do wątku ;p Gdyż nurtują mnie jeszcze pytania na które nie znalazłem odpowiedzi ( może słabo szukałem )
O ile dobrze rozumiem to oczyszczanie(metodą domową) powinno przebiegać miej więcej tak:
1. peeling
2. "parówka" lub sauna
3. maseczka oczyszczająca ( moglibyście coś polecić? )
4. maseczka ściągająca ????
rajca88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 21:47   #52
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: oczyszyczanie

No wlasnie... jesli nie mam kasy na kosmetyczke, to czy mogę sama jakos oczysić twarz?? Mam tez przebarwienia Pomoże ktoś?
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 22:41   #53
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
No wlasnie... jesli nie mam kasy na kosmetyczke, to czy mogę sama jakos oczysić twarz?? Mam tez przebarwienia Pomoże ktoś?
wpisz w wyszukiwarkę przebarwienia, a wyskoczy Ci całe mnóstwo wątków a ogólnie na przebarwienia to np. Acne Derm, Effaclar k, peeling migdałowy
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 22:44   #54
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: oczyszyczanie

ja po Acne Dermie robię się cała czerwona... [tam gdzie się nim posmaruję]...
tylko okolice oczu pozostają takie jak są... czyli białe... i jak już robiłam się czerwona to odrazu zmywałam...
i po dwóch razach zaprzestałam używaniu AC...
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 13:33   #55
Amerat
Raczkowanie
 
Avatar Amerat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: oczyszyczanie

hmm ... sama juz nie wiem .. miałam się zapisa c na zabieg oczyszczania twarzy , ponieważ posiadam wągry które chciałabym usunąc, ale zauważyłam dużo nieprzychylnych temu zabiegowi opinii. Chyba musze poczytac wiecej komentarzy osób kompetentnych.
Amerat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 16:30   #56
agusia1191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: oczyszyczanie

ja tez sie zastanawiam nad oczyszczaniem

czytalam duzo ze pozniej wyglada sie jak maszkaron!!:L(tro jest dla mnie najgorsze bo musze chodzic do pracy
poszlabym ale sie troszke boje czy to naprawde tak tragicznie wyglada???
agusia1191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 16:54   #57
Kasioraska
Raczkowanie
 
Avatar Kasioraska
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez agusia1191 Pokaż wiadomość
ja tez sie zastanawiam nad oczyszczaniem

czytalam duzo ze pozniej wyglada sie jak maszkaron!!:L(tro jest dla mnie najgorsze bo musze chodzic do pracy
poszlabym ale sie troszke boje czy to naprawde tak tragicznie wyglada???
no wlasciwie nie wyglada sie najlepiej ja zaraz po zabiegu mialam cala czerwona twarz i strasznie mnie piekla, w ogole nie dalam rady jej dotkanac bo to strasznie drazni wtedy, skora po oczyszczaniu jest bardzo wrazliwa.a po za tym to ja mialam najwiecej wagrow na czole wiec tam byla tragedia...strupy i w ogole:/ ale do 4 dni schodzi to wszsytko tylko trzeba o nia dbac, natluszczac i smarowac roznymi kremami... ja byla rok temu tylko raz i mi pomoglo i to bardzo pozdrawiam
Kasioraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:13   #58
Kruk00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Czy tonik rozjaśnia skórę?

Witam! chciałam się dołączyć do wątku.

Mam do was pytanie co do oczyszczania, czy to prawda że po toniku kolor skóry staje się jaśniejszy? Używam toniku rano i wieczorem plus różne specyfiki i tak się zastanawiam, bo czasem słysze że po nim skóra blednie, jeśli to prawda, to wszystko tłumaczy że mam jaśniejszą twarz od ciała.

Proszę odpiszcie, bo jestem ciekawa.
Kruk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:17   #59
Kasioraska
Raczkowanie
 
Avatar Kasioraska
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Czy tonik rozjaśnia skórę?

Cytat:
Napisane przez Kruk00 Pokaż wiadomość
Witam! chciałam się dołączyć do wątku.

Mam do was pytanie co do oczyszczania, czy to prawda że po toniku kolor skóry staje się jaśniejszy? Używam toniku rano i wieczorem plus różne specyfiki i tak się zastanawiam, bo czasem słysze że po nim skóra blednie, jeśli to prawda, to wszystko tłumaczy że mam jaśniejszą twarz od ciała.

Proszę odpiszcie, bo jestem ciekawa.
hej ja tez mam tak samo cialo mam naprawde opalone a twarz taka blada ze maskara nie wiem czy to jest wina samego toniku ale na pewno wszelkich specyfikow do twarzy ktorych uzywasz. ja bylam opalona na twarzy przez jakis czas ale uzywam 2 razy dziennie toniku i mocno pillingujacego zelu do twarzy i mysle ze to on tak ,,wybiela" mi twarz a poza tym wszelki pillngi, maseczki itp na pewno bardzo rozjasniaja skóre
Kasioraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:48   #60
Misiunia1
Przyczajenie
 
Avatar Misiunia1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Myszków
Wiadomości: 4
GG do Misiunia1
Dot.: oczyszyczanie

Mam pytanie do kosmetyczki.
Byłam tydzień temu na oczyszczaniu. Mogłabyś mi poradzić jakich kosmetyków powinnam używać żeby jak najdłużej utrzymać efekt ? Chyba powinnam wspomnieć, że rano i wieczorem używam żelu antybakteryjnego i myję twarz antybakteryjnym tonikiem. Co kilka dni robie sobie piling (z ziarenkami). Poradz prosze...
Misiunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.