Peeling grubo i drobnoziarnisty... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-04, 19:58   #1
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253

Peeling grubo i drobnoziarnisty...



Czym różni się peeling drobnoziarnisty od tego gruboziarnistego? Do jakiej buźki jest pierwsyz a do ktorej drugi?

P.S. A, wiecie co? Zleciałam całe miasto w poszukiwaniu peelingu i znalazłam TYLKO 1 (słownie: jeden) rodzaj czy tam dwa, ale ten drugi to enzymatyczny, akle za to jednej firmy: erisa, a tego nie chciałam. Luuuuudzie, czemu taka mała jest konkurencja w tym przedziale? Zamiast produkować nowe kremy to by wprowadzili nowe peelingi...
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 23:44   #2
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Peeling grubo i drobnoziarnisty...

Youare Nazwa mowi wszystko Peeling drobnoziarnisty zawiera male, drobniutkie ziarenka, gruboziarnisty, wieksze. Nie jestem ekspertem ale wydaje mi sie ze pierwszy (drobno) przeznaczony jest raczej do buzi bardziej delikatnej, cienszej i wrazliwej (chociaz tu lepszy jest chyba enzymatyczny) oraz do skory suchej badz normalnej. Ale to nie jest regula . Peeling drobnoziarnisty dziala lagodniej, nie drapie skory tak jak gruboziarnisty, ale jednoczesnie (tak sadze) jest mmniej skuteczny.

Luknelam w twoj profilek i mysle ze dla ciebie bardzo dobry bedzie (moj ulubieiec) peeling morelowy, St. Ives http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=713 Kosztuje okolo 20 zl jest i starcza na oblednie dlugo
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 09:47   #3
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Peeling grubo i drobnoziarnisty...

Tzn wiedziałam, że ten drobno ma drobne ziarenka a grubo większe, ale chciałam wytropić który do jakiej buzi A, właśnie, ja szukałam tego peelingu bo przejrzałam wszystkie jego oceny i uznalam ze jest widac dobry, ale nie mogłam go niigdzie znaleźć u nas...;( ...I dzisiaj raz jeszcze ide do miasta, ale wątpie szczerze żeby gdzieś był...A jak nie bedziwe, to po prostu wstąpie do avonu i tam jakiiś wezmę Buziaki

Edytowane przez youare
Czas edycji: 2005-09-22 o 00:10
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 10:12   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Peeling grubo i drobnoziarnisty...

Oprócz peelingów ziarnistych są jeszcze inne rodzaje tych kosmetyków:
-enzymatyczny :nie zawiera drobinek ściernych, najlepiej działa gdy skóra jest wilgotna (w gabinecie stosuje się w czasie działania peelingu wapozon - strumień pary)
-gommage :także nie zawiera drobinek ,jest zdecydowanie skuteczniejszy od enzymatycznego a także łagodnie działa na skórę ,zasycha na skórze a póżniej trzebba go delikatnie zetrzeć palcami
-peeling w żelu :łagodniejsza forma peelingu ziarnistego ,żel ułatwia masowanie twarzy
-połączenie peelingu ziarnistego ,gommage i złuszczającego działania kwasów owocowych (najlepszy jaki znam do cery mieszanej i tłustej -firma Maystar)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.