Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 08:10   #3001
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cześć dziewczyny

Od jakiegoś czasu używam kosmetyków Meow i jestem zakochana mam dwa pudry, róże i cienie, niestety czuję że odcień podkładu mógłby być lepiej dobrany. Może jest tu ktoś z podobnymi odczuciami i mógłby mi doradzić? Przetestowałam kilkanaście odcieni, myślałam, że wybrałam możliwie najlepiej - jak widać myliłam się

Mam 2 pudry FF.
1 sleek Mau - jest minimalnie za jasny i odrobinę zbyt różowy. Czy jest coś w chłodniejszym odcieniu?
2 frisky charteaux - zbyt pomarańczowy, chociaż w granicach naturlności. Być może jeśli się opalę, będzie ok

Z tych dwóch zdecydowanie wolę 1 sleek mau. Wcześniej z tradycyjnych podkładów używałam Maybelline Affinitone 03 light sand beige.

Czy możecie coś podpowiedzieć?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 19:10   #3002
MadameBlossom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
to jest opis danej formuły:

Purrfect: Light/Medium Layerable Coverage
Pampered: Medium/Heavy Layerable Coverage
FF: Heavy Coverage

wybierasz formułę, poziom jasności i przy tym poziomie w tabeli danej formuły klikasz rozmiar
Dziękuję bardzo
__________________
Mój blog osobisty

Zobacz

www.madameblossom.blogspo t.com
MadameBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 00:55   #3003
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

szpilkaXXX, skoro Mau jest za różowy, to szukałabym raczej czegoś mniej chłodnego. Pomarańcza w drugim może wynikać z tego, że może być trochę za ciemny. Może Korat, albo Siamese by się sprawdził?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 11:07   #3004
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

K_cieciorka słaba jednak jestem w tych pojęciach chłodny ciepły ale przecież Mau jest określany jako ciepły odcień? Czy różowy to właśnie nie ciepły?

Z korat mam jakieś próbki i każdy odcień z tej palety wydaje mi się brudny.

Przegrzebałam zasoby moich próbek i:
Siamese 1 - za jasny
Siamese 2 - wydaje się najlepszą opcją, dziękuję
Chartreux 1 - za jasny

Zastanawiam się jeszcze nad Manx 1\2, ale nie mam próbek tej palety. Jaki jest w porównaniu do Siamese?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 17:15   #3005
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Nie, różowy to nie jest ciepły odcień . Oczywiście, między dwoma różami można orzekać, że jeden jest cieplejszy, drugi chłodniejszy. Możesz, dalej pozostając w gamie róży zdecydować się na coś cieplejszego, bardziej żółtego lub pomarańczowego.
No właśnie, wg mnie Korat też brudny, trupi trochę, mimo, że określany jako złoty beż. Podobno jednak na niektórych te złote tony wychodzą.
Mau rzeczywiście ma w opisie "warm", ale nie wiem, co mieli na myśli...
Manx będzie sporo żółtszy od Siamese.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:05   #3006
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dzięki K_cieciorka - w takim razie zdecyduję się na Siamese 2. W tonacjach jestem naprawdę kiepska, więc Twoja pomoc była dla mnie bardzo przydatna Masz jeszcze jakieś hity z Meow?

Ja bardzo lubię ich róże, mam dwa odcienie i bardzo, bardzo mi się podobają.

Przy okazji mam pytanie: czy jeśli wybieracie odcień do swojej skóry w trakcie opalania, wybieracie kolor w ramach tej samej palety? Czy zdarza się, że sięgacie po inny typ?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 20:16   #3007
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hitem są podobno crystalline, ale nie miałam jeszcze
Miałam osypkę jednego cienia i kilka testerów róży i szczerze mówiąc nie porwały mnie, ale wcześniej dziewczyny bardzo chwaliły. Nawet chciałam kupić pełny wymiar, ale przeliczyłam, że tanie nie są i zniechęcił mnie... tak duży wybór.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 16:01   #3008
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny,

kod rabatowy na 14% + darmowa przesyłka - ważny dziś do północy.

Save 14% + Free Worldwide Shipping
on all orders over $45
Code: IHeartMeow
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 16:27   #3009
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Nic dziwnego, dzisiaj dzień kota
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 16:11   #3010
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witajcie! Bardzo proszę o rade. Chce zamówić poróbki Meow w Formule FF. Dotychczas używałam Annabelle Minerals Golden Fair w formule kryjącej. Z meow wybrałam: FF
(pogrubione nazwy-te "najodpowiedniejsze" I think)
Manx
1-sleek
2-frisky

Korat
1-sleek
2-frisky


Abyssinian
1-sleek
2-frisky
3- naughty

Szukam w necie, oglądam swatche ale co zdjęcie to inny odcień tego samego podkładu (świetnie się dopasowują). Jestem żółtooliwkowa ale jasna, a jak się opale to na złoty. Przy moim chłopaku, na zdjęciach wyglądam jakbym miała żółtaczkę
1.jpg
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 22:19   #3011
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Witajcie! Bardzo proszę o rade. Chce zamówić poróbki Meow w Formule FF. Dotychczas używałam Annabelle Minerals Golden Fair w formule kryjącej. Z meow wybrałam: FF
(pogrubione nazwy-te "najodpowiedniejsze" I think)
Manx
1-sleek
2-frisky

Korat
1-sleek
2-frisky


Abyssinian
1-sleek
2-frisky
3- naughty

Szukam w necie, oglądam swatche ale co zdjęcie to inny odcień tego samego podkładu (świetnie się dopasowują). Jestem żółtooliwkowa ale jasna, a jak się opale to na złoty. Przy moim chłopaku, na zdjęciach wyglądam jakbym miała żółtaczkę
Załącznik 5587484

Myślę, że 1-ki możesz sobie na 100% odpuścić. Jestem od Ciebie jaśniejsza, a miałam próbki w stopniu "2". Abissynian 2 jest jaśniejszy od kilku innych kolorów, z którymi miałam styczność, a 3 ma już wielki przeskok. Korata na Twoim miejscu bym odpuściła, bo jest jak dla mnie mocno szarawy, a Ty jesteś "ciepła" (dobrze, że to nie o facecie piszę, bo by się obraził jeszcze). Manx moim zdaniem to dobra decyzja Niech się wypowiedzą dziewczyny bardziej zaznajomione, ale sądzę, że mam rację
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 22:49   #3012
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Witajcie! Bardzo proszę o rade. Chce zamówić poróbki Meow w Formule FF. Dotychczas używałam Annabelle Minerals Golden Fair w formule kryjącej. Z meow wybrałam: FF
(pogrubione nazwy-te "najodpowiedniejsze" I think)
Manx
1-sleek
2-frisky
Mam porównanie z formułą matującą AM w tym samym odcieniu i na bank 1 z Meow będzie za jasna. Ja bym celowała raczej w poziom 3-naughty, u mnie 2 powodowała efekt córki młynarza, a wydaje mi się, że możemy mieć podobny odcień skóry.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 00:26   #3013
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;45217010]Myślę, że 1-ki możesz sobie na 100% odpuścić. Jestem od Ciebie jaśniejsza, a miałam próbki w stopniu "2". Abissynian 2 jest jaśniejszy od kilku innych kolorów, z którymi miałam styczność, a 3 ma już wielki przeskok. Korata na Twoim miejscu bym odpuściła, bo jest jak dla mnie mocno szarawy, a Ty jesteś "ciepła" (dobrze, że to nie o facecie piszę, bo by się obraził jeszcze). Manx moim zdaniem to dobra decyzja Niech się wypowiedzą dziewczyny bardziej zaznajomione, ale sądzę, że mam rację [/QUOTE]
dziękuje utwierdziłaś mnie co do Manx(2 i 3) i Abyssinian (2 i 3)

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Mam porównanie z formułą matującą AM w tym samym odcieniu i na bank 1 z Meow będzie za jasna. Ja bym celowała raczej w poziom 3-naughty, u mnie 2 powodowała efekt córki młynarza, a wydaje mi się, że możemy mieć podobny odcień skóry.
u mnie AM W Golden Fariest powodowała efekt" jesteś chora? lub czemu jesteś zielona?niedobrze Ci?" już bym wolała córkę młynarza

Jak porównujecie krycie AM (kryjącej) i Meow FF?
Meow kusi mnie efektem photoshopa i dłuższym utrzymywaniem się na skórze (boron nitride?) i nie wiem czy jest sens zmieniać podkład
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 08:17   #3014
endorfinka91
Rozeznanie
 
Avatar endorfinka91
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 770
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny mam głupie pytanie - nie spotkałyście się może z przeliczeniem 1 g podkładu na mililitry ? potrzebuję to do czegoś...
endorfinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 09:42   #3015
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Witajcie! Bardzo proszę o rade. Chce zamówić poróbki Meow w Formule FF. Dotychczas używałam Annabelle Minerals Golden Fair w formule kryjącej. Z meow wybrałam: FF
(pogrubione nazwy-te "najodpowiedniejsze" I think)
Manx
1-sleek
2-frisky

Korat
1-sleek
2-frisky


Abyssinian
1-sleek
2-frisky
3- naughty

Szukam w necie, oglądam swatche ale co zdjęcie to inny odcień tego samego podkładu (świetnie się dopasowują). Jestem żółtooliwkowa ale jasna, a jak się opale to na złoty. Przy moim chłopaku, na zdjęciach wyglądam jakbym miała żółtaczkę
Załącznik 5587484

Ja z AM mam Golden Fair wersja kryjąca i dla mnie jest ociupinę za ciemny (muszę postarać się o próbkę Golden Fariest AM), a w Meow używam Korat 2 FF Wg mnie zamów sobie wszystkie trzy odcienie, które wytypowałaś na poziomie 2 i 3. Przeskok kolorystyczny pomiędzy 2 i 3 jest bardzo duży.

Tutaj są dobrze oddane różnice w tonacjach http://rockrollglam.com/2011/10/meow...view-swatches/

AM są bardziej kremowe od Meow. Meow są bardzo suche, pyliste. Efekt ten można oczywiście zniwelować np. zwilżając pędzel termalką. Krycie wg mnie mają podobne. wszystko zależy od tego jakim pędzlem będziesz aplikować podkład - flat top'em mocniejsze krycie niż kabuki




>

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-02-19 o 09:44
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 14:14   #3016
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja z AM mam Golden Fair wersja kryjąca i dla mnie jest ociupinę za ciemny (muszę postarać się o próbkę Golden Fariest AM), a w Meow używam Korat 2 FF Wg mnie zamów sobie wszystkie trzy odcienie, które wytypowałaś na poziomie 2 i 3. Przeskok kolorystyczny pomiędzy 2 i 3 jest bardzo duży.

Tutaj są dobrze oddane różnice w tonacjach http://rockrollglam.com/2011/10/meow...view-swatches/

AM są bardziej kremowe od Meow. Meow są bardzo suche, pyliste. Efekt ten można oczywiście zniwelować np. zwilżając pędzel termalką. Krycie wg mnie mają podobne. wszystko zależy od tego jakim pędzlem będziesz aplikować podkład - flat top'em mocniejsze krycie niż kabuki
>
Który z nich wolisz bardziej i dlaczego?
dla mnie też Golden Fair jest odrobine za ciemny aplikuje pędzlem Hakuro H50. mówisz że Meow są pyliste hmmm.. może lepiej się będą sprawdzać kładzione na twarz z żelem hialuronowym z olejkiem
dziękuje za pomoc
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.


Edytowane przez adie94
Czas edycji: 2014-02-19 o 14:19
adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 10:48   #3017
aza2101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej dziewczyny Szczerze mówiąc strasznie pogubiłam się w odcieniach pudrów mineralnych... Poratujecie?

Zawsze myślałam,że mam zimną różowa karnację ale ostatnio patrząc na reszte ciała która jest raczej jasno żółtawa zaczęłam się gubić. Może twarz wydaje się taka troszke różowa przez to, że mam cienką i delikatną skórę i widać naczynka? Hm w każdym razie nie wiem na jaki kolor się zdecydować. Zaczełam sie zastanawiać nad kolorami bardziej żółtymi/brzoskwiniowymi... tak żeby twarz pasowała do reszty ciała. Załączę wam fotki kawałków mojej twarzy (żeby nikogo nie straszyć) bez makijażu w różnym świetle (z dziś) oraz moich dłoni które wydają się innego koloru. Reszta ciała bardziej pasuje do dłoni tylko jest jaśniejsza

Z podkładów które używałam:
maybelline affinitone vanilla rose - okazał się za ciemny
soraya 3d express lifting 03 naturalny (mama mi oddała) - zdecydowanie za ciemny, szary i ziemisty jakbym chora byla:P

Hm a z MEOW zastanawiałam się nad (0-1):
Mau
Sphynx
Persian
Chartreux
Korat
Manx

Jakieś rady? Proooooszę ;> Sama chyba nie jestem w stanie obiektywnie ocenić...

Edytowane przez aza2101
Czas edycji: 2014-02-23 o 09:41
aza2101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 14:39   #3018
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez aza2101 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Szczerze mówiąc strasznie pogubiłam się w odcieniach pudrów mineralnych... Poratujecie?

Zawsze myślałam,że mam zimną różowa karnację ale ostatnio patrząc na reszte ciała która jest raczej jasno żółtawa zaczęłam się gubić. Może twarz wydaje się taka troszke różowa przez to, że mam cienką i delikatną skórę i widać naczynka? Hm w każdym razie nie wiem na jaki kolor się zdecydować. Zaczełam sie zastanawiać nad kolorami bardziej żółtymi/brzoskwiniowymi... tak żeby twarz pasowała do reszty ciała. Załączę wam fotki kawałków mojej twarzy (żeby nikogo nie straszyć) bez makijażu w różnym świetle (z dziś) oraz moich dłoni które wydają się innego koloru. Reszta ciała bardziej pasuje do dłoni tylko jest jaśniejsza

Z podkładów które używałam:
maybelline affinitone vanilla rose - okazał się za ciemny
soraya 3d express lifting 03 naturalny (mama mi oddała) - zdecydowanie za ciemny, szary i ziemisty jakbym chora byla:P

Hm a z MEOW zastanawiałam się nad (0-1):
Mau
Sphynx
Persian
Chartreux
Korat
Manx

Jakieś rady? Proooooszę ;> Sama chyba nie jestem w stanie obiektywnie ocenić...

Skóry na dłoniach nie bierz pod uwagę, bo dłonie mają inny odcień niż twarz. Dlatego podkładu w drogeriach nie wybiera się sprawdzając go na dłoni- co wiele osób robi.
Tak, buzię masz zaróżowioną pewnie przez płytkie unaczynienie (sama mam). Dobrze myślisz, chcąc wyrównać jej koloryt z szyją. Mi na myśl przyszedł Abissynian. Pewnie ekspertki w Meow'ych kolorach poradzą Ci coś
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 15:44   #3019
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez aza2101 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Szczerze mówiąc strasznie pogubiłam się w odcieniach pudrów mineralnych... Poratujecie?

Zawsze myślałam,że mam zimną różowa karnację ale ostatnio patrząc na reszte ciała która jest raczej jasno żółtawa zaczęłam się gubić. Może twarz wydaje się taka troszke różowa przez to, że mam cienką i delikatną skórę i widać naczynka? Hm w każdym razie nie wiem na jaki kolor się zdecydować. Zaczełam sie zastanawiać nad kolorami bardziej żółtymi/brzoskwiniowymi... tak żeby twarz pasowała do reszty ciała. Załączę wam fotki kawałków mojej twarzy (żeby nikogo nie straszyć) bez makijażu w różnym świetle (z dziś) oraz moich dłoni które wydają się innego koloru. Reszta ciała bardziej pasuje do dłoni tylko jest jaśniejsza

Z podkładów które używałam:
maybelline affinitone vanilla rose - okazał się za ciemny
soraya 3d express lifting 03 naturalny (mama mi oddała) - zdecydowanie za ciemny, szary i ziemisty jakbym chora byla:P

Hm a z MEOW zastanawiałam się nad (0-1):
Mau
Sphynx
Persian
Chartreux
Korat
Manx

Jakieś rady? Proooooszę ;> Sama chyba nie jestem w stanie obiektywnie ocenić...
Nie pomogę w kwesti meow bo sama niedługo będę je testować ale w Annabelle Minerales byłabyś odcieniem Natural Fairest lub Natural Fair
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 16:07   #3020
imk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez aza2101 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Szczerze mówiąc strasznie pogubiłam się w odcieniach pudrów mineralnych... Poratujecie?

Zawsze myślałam,że mam zimną różowa karnację ale ostatnio patrząc na reszte ciała która jest raczej jasno żółtawa zaczęłam się gubić. Może twarz wydaje się taka troszke różowa przez to, że mam cienką i delikatną skórę i widać naczynka? Hm w każdym razie nie wiem na jaki kolor się zdecydować. Zaczełam sie zastanawiać nad kolorami bardziej żółtymi/brzoskwiniowymi... tak żeby twarz pasowała do reszty ciała. Załączę wam fotki kawałków mojej twarzy (żeby nikogo nie straszyć) bez makijażu w różnym świetle (z dziś) oraz moich dłoni które wydają się innego koloru. Reszta ciała bardziej pasuje do dłoni tylko jest jaśniejsza

Z podkładów które używałam:
maybelline affinitone vanilla rose - okazał się za ciemny
soraya 3d express lifting 03 naturalny (mama mi oddała) - zdecydowanie za ciemny, szary i ziemisty jakbym chora byla:P

Hm a z MEOW zastanawiałam się nad (0-1):
Mau
Sphynx
Persian
Chartreux
Korat
Manx

Jakieś rady? Proooooszę ;> Sama chyba nie jestem w stanie obiektywnie ocenić...
mam dokładnie ten sam problem. Na twarzy najlepiej wygląda odcień Mau ale odcina się od żółtawej szyi. Inne podkłady z różem też wyglądają nieźle, tyle że problem szyi pozostaje.
Nakupiłam więc próbek podkładów z tonami żółtymi i żaden nie wygląda na twarzy tak dobrze jak Mau. Jak kolor idealnie zlewa się z szyją, to twarz wygląda jak u japońskiej gejszy, jak biorę ton ciemniejszy, to twarz nabiera koloru dyni i znów odcina się od szyi.
Postawiłam więc na Mau, podkładem lekko omiatam szyję, czasem też dekold, by kolory się zlały.
imk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 19:47   #3021
aza2101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dzięki za odpowiedź!

capuccino

Niby wiem, że skóry na dłoniach nie bierze się pod uwagę ale chciałam pokazać różnice Po szyi mniej widać,że odcień się różni. Nie chce waśnie ani uwydatnić zaróżowionej skóry ani tez żeby odcinała się od reszty ciała. Inaczej sprawa by wyglądała gdybym wszędzie miała kremowo-różową skórę Ja jestem bladzioch ale trochę nierówny.


adie94
Annabelle Minerals też brałam pod uwagę ale myślałam bardziej o Golden Fair... ale może faktycznie lepszy Natural. AM ma jakoś mało odcieni;p Ale ponoć dobre dla suchej skóry, lepsze niż Lily Lolo.

imk1
No to mamy ten sam problem;p W zależności od światła widzę na twarzy różowe, brzoskwiniowe albo żółte odcienie ale głownie w kierunku bardzo jasne brzoskwini?
Szyja bardziej blada i chyba żółta.
Reszta ciała też raczej nie jest różowa, jak już to właśnie tony żółte, brzoskwiniowe. Wszystko naturalnie bardzo rozbielone



To może celować w mieszankę peach/yellow?
Albo Siamese....
Ciężka sprawa;/ I tak skończy się na paru próbkach ale fajnie jakbym nie musiałam wszystkich możliwych kombiancji kupować


Zalazłam też jedną fotkę, jedyną na której jestem opalona troszkę (bo z reguły się nie opalam ). Ponoć kolor opalenizny też ma wpływ. Ważne, że jak się człowiek opali to twarz już nie jest świnkowo różowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (28,1 KB, 40 załadowań)
aza2101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 21:10   #3022
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez endorfinka91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam głupie pytanie - nie spotkałyście się może z przeliczeniem 1 g podkładu na mililitry ? potrzebuję to do czegoś...
Nie. Każdy podkład ma inną wagę. Zwykle im ciemniejszy, tym cięższy będzie.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aza2101 Pokaż wiadomość
Annabelle Minerals też brałam pod uwagę ale myślałam bardziej o Golden Fair... ale może faktycznie lepszy Natural. AM ma jakoś mało odcieni;p Ale ponoć dobre dla suchej skóry, lepsze niż Lily Lolo.
Fakt, annabelle ma fatalną kolorystykę, ale pracują nad zmianami. Gdybym miała zgadywać, też wydaje mi się, że golden byłby bliższy.

Cytat:
Napisane przez imk1 Pokaż wiadomość
mam dokładnie ten sam problem. Na twarzy najlepiej wygląda odcień Mau ale odcina się od żółtawej szyi. Inne podkłady z różem też wyglądają nieźle, tyle że problem szyi pozostaje.
Nakupiłam więc próbek podkładów z tonami żółtymi i żaden nie wygląda na twarzy tak dobrze jak Mau. Jak kolor idealnie zlewa się z szyją, to twarz wygląda jak u japońskiej gejszy, jak biorę ton ciemniejszy, to twarz nabiera koloru dyni i znów odcina się od szyi.
Postawiłam więc na Mau, podkładem lekko omiatam szyję, czasem też dekold, by kolory się zlały.
Moim zdaniem musisz się przyzwyczaić do żółci na twarzy. Mau pasuje, bo skóra twarzy jest bardziej zaczerwieniona.
Nie znalazłaś odcienia o głębi pomiędzy gejszą, a dynią? Może wybierz mniej kryjącą formułę na początek? Żółć nie będzie Cię tak boleć i łatwiej się dopasuje.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 22:46   #3023
imk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem musisz się przyzwyczaić do żółci na twarzy. Mau pasuje, bo skóra twarzy jest bardziej zaczerwieniona.
Nie znalazłaś odcienia o głębi pomiędzy gejszą, a dynią? Może wybierz mniej kryjącą formułę na początek? Żółć nie będzie Cię tak boleć i łatwiej się dopasuje.
Mau idealnie się stapia z kolorem skory i na czole, i na brodzie. Ba tej różnicy w kolorach twarzy i szyi nie widać w świetle sztucznym, tylko w dziennym. Na to, że może jednak Mau nie jest to dla mnie idealny kolor, wpadłam dopiero po lekturze wielu wpisów na tym forum Ostatecznie może być jeszcze Siamese ale on też nie ma żółtych tonów i twarz też odcina się od szyi.
O ile podkład w formule ff jest idealny, cera idealna, bez niespodzianek, o tyle lżejsze formuły mnie zapychają
Byłam przekonana, że skoro żółtki z poziomu 2 są za jasne, to któraś 3 jednak mi podpasuje, abyssinian, chartreux i manx dawały efekt dyni a korat mocnej opalenizny. Może gdyby był jakiś pośrednik korat między 2 a 3, to by mi podpasował
imk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 11:28   #3024
aza2101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez imk1 Pokaż wiadomość
Mau idealnie się stapia z kolorem skory i na czole, i na brodzie. Ba tej różnicy w kolorach twarzy i szyi nie widać w świetle sztucznym, tylko w dziennym. Na to, że może jednak Mau nie jest to dla mnie idealny kolor, wpadłam dopiero po lekturze wielu wpisów na tym forum Ostatecznie może być jeszcze Siamese ale on też nie ma żółtych tonów i twarz też odcina się od szyi.
O ile podkład w formule ff jest idealny, cera idealna, bez niespodzianek, o tyle lżejsze formuły mnie zapychają
Byłam przekonana, że skoro żółtki z poziomu 2 są za jasne, to któraś 3 jednak mi podpasuje, abyssinian, chartreux i manx dawały efekt dyni a korat mocnej opalenizny. Może gdyby był jakiś pośrednik korat między 2 a 3, to by mi podpasował

To może pomieszaj różne odcienie tak żeby uzyskać pożądany?
Ja słyszałam o wielu metodach dobierania podkładu do odcienia skóry.... tzn. koloru żył, biżuteria, metoda białej kartki, aż po sprawdzanie ubrań w szafie ;p
Kolor ma wyglądać dobrze w świetle dziennym, co niestety eliminuje ewentualne sprawdzanie koloru w drogerii (np. Sephora ma minerałki).
Chyba najbardziej optymalnie będzie dobrać kolor do odcienia reszty ciała właśnie. A próbowałaś kolorów neutralnych? Masz podobną karnację do mojej? :P

Edytowane przez aza2101
Czas edycji: 2014-02-22 o 12:13
aza2101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 17:34   #3025
imk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez aza2101 Pokaż wiadomość
To może pomieszaj różne odcienie tak żeby uzyskać pożądany?
Ja słyszałam o wielu metodach dobierania podkładu do odcienia skóry.... tzn. koloru żył, biżuteria, metoda białej kartki, aż po sprawdzanie ubrań w szafie ;p
Kolor ma wyglądać dobrze w świetle dziennym, co niestety eliminuje ewentualne sprawdzanie koloru w drogerii (np. Sephora ma minerałki).
Chyba najbardziej optymalnie będzie dobrać kolor do odcienia reszty ciała właśnie. A próbowałaś kolorów neutralnych? Masz podobną karnację do mojej? :P
Na podstawie zdjeć, trudno stwierdzić, czy mamy podobną karnację. Jestem na pewno ciut ciemniejsza i nie mam cery naczynkowej. Różowe tony na twarzy, to nie przeświecające naczynka.

Pomieszanie korat 2 i 3 pewnie byłoby jakimś rozwiązaniem, a jeszcze lepszym makijaż ombre od góry Mau, od dołu Korat
Korat 3 dawał efekt naturalnie opalonej skóry, korat 2 był za jasny.

Przy Mau mam pewność, że teraz gdy pogoda sprzyja łapaniu kataru, nawet jak mi się makijaż z nosa zetrze, to nie widać różnicy.
Mój pierwszy kontakt z Mau 2, to było olśnienie, że podkład może być idealnie dopasowany do koloru skóry twarzy.
imk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 17:37   #3026
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, teraz na stronie Meow z kodem CatsLuvU jest 20% zniżki i darmowa wysyłka. Jak długo obowiązują takie kody? Dopiero za jakiś tydzień będę miała aktywną kartę, a chciałabym złożyć zamówienie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 19:28   #3027
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz na stronie Meow z kodem CatsLuvU jest 20% zniżki i darmowa wysyłka. Jak długo obowiązują takie kody? Dopiero za jakiś tydzień będę miała aktywną kartę, a chciałabym złożyć zamówienie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też jestem ciekawa do kiedy. Próbki meow będe miała na początku tygodnia. Jeśli by się sprawdziły to chętnie bym z kimś zrobiła zamówienie(nie mam PayPala )
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 19:37   #3028
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A nie można płacić kartą? Również nie mam PP.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 19:52   #3029
endorfinka91
Rozeznanie
 
Avatar endorfinka91
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 770
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ja tez jestem chętna na przyłączenie się do zamówienia meow
__________________
endorfinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 19:56   #3030
aza2101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez imk1 Pokaż wiadomość
Na podstawie zdjeć, trudno stwierdzić, czy mamy podobną karnację. Jestem na pewno ciut ciemniejsza i nie mam cery naczynkowej. Różowe tony na twarzy, to nie przeświecające naczynka.

Pomieszanie korat 2 i 3 pewnie byłoby jakimś rozwiązaniem, a jeszcze lepszym makijaż ombre od góry Mau, od dołu Korat
Korat 3 dawał efekt naturalnie opalonej skóry, korat 2 był za jasny.

Przy Mau mam pewność, że teraz gdy pogoda sprzyja łapaniu kataru, nawet jak mi się makijaż z nosa zetrze, to nie widać różnicy.
Mój pierwszy kontakt z Mau 2, to było olśnienie, że podkład może być idealnie dopasowany do koloru skóry twarzy.
Różowe tony na twarzy maja akurat dużo przyczyn nie muszą to być od razu popękane naczynka
aza2101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.