Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 20:09   #61
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

O brzmi świetnie

Ja poprosiłam o gratisy jakie mnie interesowały, ale jak popuszczą wodze fantazji to też nie będę zawiedziona
Wydałam póki co niewiele ponad 70zł, ale nie wykluczam kolejnych zakupów
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:34   #62
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
stosowanie konserwantów takich jak:
Acnibio AC =methylchloroisothiazolin one and methylisothiazolinone, Imidazolidinyl Urea
np. w hydrolatach mija się dla mnie z celem
nie po to chcę kupić "naturalny" hydrolat zamiast "chemicznego" toniku, żeby dostać dawkę szkodliwych konserwantów

ciekawe jaki układ konserwujący jest w żelach hialuronowych, bo o tym sklep już nie informuje...
Pytałam o żel HA 2,5% i niestety również ma uwalniacz formaldehydu w układzie konserwującym (0,3% Lonzaserve PC, czyli: DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone). Pozostałe żele zawierają konserwanty akceptowane przez Ecocert.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 11:18   #63
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

No wlasnie, skoro mowa o konserwantach w HA. Ja mam HA 1,5%, w skladzie na butelce nie ma konserwantu. Czy mozna go uzywac do rolowania?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 12:27   #64
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No wlasnie, skoro mowa o konserwantach w HA. Ja mam HA 1,5%, w skladzie na butelce nie ma konserwantu. Czy mozna go uzywac do rolowania?
Sklepy przeważnie nie zamieszczają na etykietach informacji o konserwantach znajdujących się w półproduktach (wielu sprzedawców nie zamieszcza ich nigdzie). Jeśli masz na myśli żel z BE, to na stronie podają, że jest konserwowany solą sodową kwasu dehydrooctowego. Jeśli chodzi o żel z innego sklepu, możesz mieć pewność, że również jest czymś konserwowany. Gotowe żele HA zawierają najczęściej konserwanty w wysokich (jeśli nie maksymalnych) stężeniach i z tego względu nie stosowałabym ich pod rolkę. Bezpośrednio przed rolowaniem rozrabiałabym żel w proszku w wodzie do iniekcji (ale tylko w higienicznych warunkach, przy użyciu zdezynfekowanych akcesoriów).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 12:32   #65
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Sklepy przeważnie nie zamieszczają na etykietach informacji o konserwantach znajdujących się w półproduktach (wielu sprzedawców nie zamieszcza ich nigdzie). Jeśli masz na myśli żel z BE, to na stronie podają, że jest konserwowany solą sodową kwasu dehydrooctowego. Jeśli chodzi o żel z innego sklepu, możesz mieć pewność, że również jest czymś konserwowany. Gotowe żele HA zawierają najczęściej konserwanty w wysokich (jeśli nie maksymalnych) stężeniach i z tego względu nie stosowałabym ich pod rolkę. Bezpośrednio przed rolowaniem rozrabiałabym żel w proszku w wodzie do iniekcji (ale tylko w higienicznych warunkach, przy użyciu zdezynfekowanych akcesoriów).
Tak, mam na mysli zel z BE.
Na stronie Naturalisa jest przepis na mazidlo pod rolke. Polecony jest gotowy zel HA 2%. Ja w jego miejsce stosowalam 1,5% z BE, bo akurat taki mi sie trafil...
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 14:22   #66
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

O, mail, że przesyłka wysłana - takie tempo to ja lubię!
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 19:18   #67
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Odebrałam dziś przesyłkę i biorę się za pierwsze testy - na początek hydrolat nagietkowy.

Jestem trochę zawiedziona brakiem gratisów, mimo, że konkretnie o nie poprosiłam..
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 20:05   #68
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Ja przy swoim pierwszym zamówieniu też nie dostałam gratisu. Być może dlatego, że się skończył... (w sensie, że nie można było już go kupić, out of stock ). Za to przy drugim się bardzo postarali

Ale ostatnio ZSK też zażydzili mi gratisikiem. Jakoś mnie to obeszło - bo kwas jabłkowy do niczego nie jest mi potrzebny - choć troszkę tak smutno się zrobiło, że nic nie wygrzebałam Ale może też dlatego, że im się skończył.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:24   #69
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Próbki, o które prosiłam, były na stanie..
No nic, trochę przykro po prostu, ale mój świat się nie zawalił
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 10:23   #70
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Bardzo ciekawy asortyment. Planuję zakupy w tym sklepie już niebawem
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 17:51   #71
Andora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: O.
Wiadomości: 372
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

czy hydrolat oczarowy różni się od droższych hydrolatów z innych sklepów? chyba że ma jakieś niedobre konserwanty? wybaczcie, ale jestem zupełnie zielona w tym temacie
Andora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 17:54   #72
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Jak dla mnie to jest bardzo podobny (nie wiem, czy identyczny, więc nie użyję tego słowa ) do eko z Mazideł
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:53   #73
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Ja zrobilam drugie zamowienie na niewielka kwote i tez dostalam gratisy Co prawda nie wiem, do czego ich uzyc, ale liczy sie gest
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 11:41   #74
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

ja jestem z łodzi i sklep mam 10 min tramawajem. Byłam wczoraj osobiscie po zamowienie. Bardzo miła obsługa. Pani nie bardzo sie znała i odsyłała mnie z pytaniami do włascicielki- Pani Mirki. Włascicielka bardzo sympatyczna i kompetentna, odpowiada na wszelkie pytania, mailowo. ( dzwonić nie dzwoniłam). Szkoda ze nie maja gotowych przepisow bo było by sprawniej.
kupiłam hydrolat z kocanki, 2 butelki po 100 ml. Do tego wyciag z kasztanowca i wyciag z aloesu 200X.
I okazuje sie aloes ( proszek ) rozpuszczony w hydrolacie da mi zel. Nie wiem na co mi on teraz ale napewno sie przyda.
Do kocanki mam dodać pol kasztanowca i bedzie tonik na cerę naczynkową.
Co do hydrolatu- to nie smierdzi on tak jak dziewczyny pisały o tym z BU. Moze lekko trąci maggi, takim siankiem, ale bardzo subtelnie. Ja raczej wyczywam zapach... wody utlenionej... Nie chcę posądzać tu o jakąs nieuczciwosc bo buteleczki są fabrycznie zamknięte. Po prostu nie capi.
Bardzo załuje ze nie mają vitasorce ( z tarczycą bajkalską- mega odmładza) i bazy pod krem bo bym sobie chętnie machnęła kremik. Ale moze sprowadzą? Ogolnie jestem bardzo zadowolona, sympatyczna obsługa, plus ze mozna tam osobiście wejsc, błyskawiczna porada na maila od Pani Mirki ( właścicielki). Przy nastepnym zamowieniu zdam Wam raport
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 19:47   #75
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Z przykrością stwierdzam, że właściciele sklepu nie uczą się na błędach. Oto, jak można poprawić sobie wyniki i dezorientować potencjalnych klientów, wykorzystując nazwę popularnego sklepu:

http://i.cubeupload.com/8pxJFa.png

Nawet czasem mam ochotę zrobić u nich zamówienie, ale takie akcje mnie skutecznie zniechęcają.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-05-18 o 19:51
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 22:20   #76
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Z przykrością stwierdzam, że właściciele sklepu nie uczą się na błędach. Oto, jak można poprawić sobie wyniki i dezorientować potencjalnych klientów, wykorzystując nazwę popularnego sklepu:

http://i.cubeupload.com/8pxJFa.png

Nawet czasem mam ochotę zrobić u nich zamówienie, ale takie akcje mnie skutecznie zniechęcają.
Kliknełam na link i wyswieltliła mi sie strona z linkiem do tego sklepu...
Nie bardzo wiem o co chodzi??

Osobiscie , chciaż firma wyprowadziła sie z Łodzi pod Warszawę, to nadal robie tam zakupy, bardzo lubie ten sklepik...swietna informacja pd Pani Mirki, swietne produkty, moj ulubiony sklep....
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 04:34   #77
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Kliknełam na link i wyswieltliła mi sie strona z linkiem do tego sklepu...
Nie bardzo wiem o co chodzi??
To jest zrzut ekranowy przedstawiający tytuł strony, który wyświetla się w wynikach Google. Beautyever wykorzystało nazwę jednego z najpopularniejszych sklepów z półproduktami - Zrób Sobie Krem.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-05-20 o 09:08
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 23:12   #78
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
To jest zrzut ekranowy przedstawiający tytuł strony, który wyświetla się w wynikach Google. Beautyever wykorzystało nazwę jednego z najpopularniejszych sklepów z półproduktami - Zrób Sobie Krem.
Faktycznie!! No, nie jest to profesjonalne... Coś słaba reklama bo jakos w oczy mi sie nie rzuciło
Tak czy owak, sklepik uwielbiam!!
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:25   #79
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Odświeżam wątek z uwagi na to, że BE wprowadził darmową przesyłkę 2 grudnia w Dzień Darmowej Dostawy.
Wyczytałam, że generalnie chwalicie półprodukty z tej strony, ale 'ocenianych' było tylko kilka produktów i to kilka miesięcy temu. Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Czy coś polecacie albo coś gorąco odradzacie?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 02:50   #80
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Chyba e-naturalne, bo maila dostałam. (Darmowa tylko wtedy jak kupisz za 100 zł)
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 13:41   #81
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Chyba jednak Beautyever Są wpisani na oficjalną listę DDD, tak samo jak sklep Eco Spa

https://www.dziendarmowejdostawy.pl/?s=beautyever
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 21:58   #82
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Mi ten sklep bardziej odpowiada od innych z kilku powodów.
Przede wszystkim mają dobre ceny. Jakość ich produktów tez jest dobra. Bardzo dobry kontakt jest z Pania Mirką, własciecielką sklepu. A co najważniejsze jest to sklep przeznaczony nie tylko dla nastolatek ale i dla dojrzałych kobiet. Maja duzo składnikow
aktywnych.
Szkoda tylko, ze nie ma receptariusza, ale w sumie jest na mazidłach i innych.
Co tez wazne nie sa natrętni jak juz sie zrobi zamowienie to nie slą Ci codziennie przez miesiąc maila, zebyś im zapłaciła. Nie zasmiecają skrzynki mailowej ze darmowa wysyłka tak ja w e-naturalne (owszem ale od stówy w zwyż).
Wzbogacaja swoja ofertę.
Moze nie ma tam kart charakterystyk jak na mazidłach, ale ja jestem b zadowolona z produktów, szczerze pisza o konserwantach a na produktach jest ich skład chemiczny.
Co mogę polecić? oleje, szczególnie z awokado, ceramidy, koenzym Q10, tripeptyda,
ekstrakty z winogron i soi, kolagen.
I takze jesli uzywasz rolke to własciecielka sklepu profesjonalnie doradzi lub odradzi produkt.
No i nie sprawiają wrazenia - takiego pazerstwa na kasę- jak własnie kojarzy mi sie e-naturalne- oni mnie odrzucają bo mało co mają a tych przepisów narobili w kółko to samo a brak aktywnych substancji.
Co do hydrolatów w beautyever to próbowałam oczarowy (lekko trąci maggi- ale podobno taki jego urok) i rózany- fajny.
Dzis otrzymałam od nich moje zamówienie- otrzymałam po raz kolejny mały gratisik- tym razem emulgator do wypróbowania - palmitynian cetylu (jeszcze go nie testowałam), a wczesniej owies hydrolizowany- bardzo fajnie nawilza buzię, polecam.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-11-26 o 22:07
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 11:59   #83
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Kurcze, a ja juz 2 razy o cos pytalam i mi nie odpisali
Ostatnio dostałam probke tego czegos z mleka, zapomnialam nazwy...I poprosilam o podpowiedz jak to wykorzystac, ale nie uzyskalam odpowiedzi.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 01:20   #84
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

No, własnie nie wiem, bo ja tez pytałam o ten emulgator, ktory otrzymałam na próbę- palmitynian cetylu. Tez chciałam cos wiecej sie dowiedzieć, ile mniej wiecej fazy wodnej i olejowej, tez poki co nie dostałam odpowiedzi.
Uzyłam go celem połaczenia obu faz w przepisowej wielkosci wg strony 1-2,7 % (uzyłam dokładnie 2%), wzięłam samą wodę i oliwię z oliwek, tak by zobaczyć jak to emulguje. Podgrzałam przepisowo do ok 50 stopni. Zmieszałam fazy i jak zaczęło stygnąć to woda sie wytrąciła, wszystko sie rozwarstwiło.
Więc dodałam jeszcze raz tyle tego emulgatora i podgrzałam w mikrofali i znow to samo
Albo emulgator do d... albo emulguje cos innego lub potrzebuje jakiegoś towarzystwa czegoś, by zemulgować. No tak, ale bez odpowiedzi nie dowiem sie, a próbować w ciemno mi sie juz nie chce.
Musze zadać na innym wątku pytanie o ten palmitynian....
No i tez czekam na odpowiedz....
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 02:04   #85
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Dziwna sprawa z tym ich nieodpisywaniem, ja też wyslalam im wiadomość odnośnie jednego z oferowanych przez nich kwasów i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 10:14   #86
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja juz 2 razy o cos pytalam i mi nie odpisali
Ostatnio dostałam probke tego czegos z mleka, zapomnialam nazwy...I poprosilam o podpowiedz jak to wykorzystac, ale nie uzyskalam odpowiedzi.
Jeśli chodzi Ci o mleczan sodu, to fajnie nawilża, dodaję go do toników i miceli. Podwyższa PH, więc można go użyć do toników kwasowych. W innym przypadku po dodaniu mleczanu obniżam PH kwasem mlekowym.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 14:31   #87
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o mleczan sodu, to fajnie nawilża, dodaję go do toników i miceli. Podwyższa PH, więc można go użyć do toników kwasowych. W innym przypadku po dodaniu mleczanu obniżam PH kwasem mlekowym.
Nie, chodzi mi o colostrum
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 01:35   #88
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

haha, ale sie usmiałam colostrum tez mleczne
Jakie to kolostrum z BE jest?? Jakos mam opory odbierać małemu cielaczkowi pierwsze mleko. Niby pisza ze biorą nadmiar ale znajac ludzi to nic małemu nie zostawią....
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 22:41   #89
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

W grudniu zamawiałam w BE kilka półproduktów w tym ekstrakt z dzikiej róży. Kilka dni temu zdecydowałam się ukręcić serum z jego dodatkiem i zonk, w środku zamiast sypkiego proszku znalazłam .. kamień Wiem, że nawet fabrycznie zamknięte i przechowywane w suchym miejscu ekstrakty mogą pochłaniać wilgoć z otoczenia, ale mimo wszystko jestem strasznie wkurzona. Moją winą jest to, że nie otwarłam opakowania od razu, więc nie mam pewności czy już taki dostałam, czy zbrylił się dopiero u mnie. Czy taki ekstrakt można jeszcze rozłupać i do czegoś dodać czy nadaje się już tylko do wyrzucenia?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 23:43   #90
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Sprobuj rozpuscic w jakims plynie, np hydrolacie. Mi sie tak zrobilo z ekstraktem winogronowym.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 15:32:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.