Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-17, 23:18   #2161
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
farba alfaparf 3.7 + 5.1 oxy 4,5% (6%+3% w proporcji pol na pol) trzymalam 40 minut
o jeju chcia³abym kiedy¶ mieæ tak ch³odne w s³oncu jak Ty masz
¶wietny kolor choæ dla mnie troszkê za ciemny , ale jak w³osy piêknie siê b³yszcz±
Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
No 3 tubki by³oby optymalnie Ja przyzwyczajona jestem do Alfaparfu bo tam miesza siê w stosunku 1:1,5.. niby nic ale to jednak 60g mieszanki wiêcej ;]. Co do w³osów, dziêkujê A co do wyp³ukiwania Alfaparfu to Laity chyba narazie nic Ci nie powie - dopiero za parê myæ Ja te¿ nie mogê udzieliæ rzetelnej odpowiedzi bo farbowa³am nim parê razy po rozja¶nianiu w³osów i trzyma³ siê do 3 myæ
dziêkujê za odpowiedz chyba spróbuje co¶ z Alfaparfu tym bardziej ze miesza sie 1:1,5 a moje w³osy mam wrazenie ze te farby pij±

Tutaj ma³e pytanie do Was. W³os mi siê ca³y sp³uka³ do tego ten olbrzymi odrost ciemniejszy od reszty.. patrz±c na moje w³osy powinnam najpierw te poni¿ej odrostu napigmentowaæ natur± i dopiero potem bawiæ siê w mixy czy u¿yæ od razu np farby 6.21 na ca³o¶æ od góry??
co bym nie po³o¿y³a to ¿ótciaki mi wychodz±- rozja¶ni³y mi siê chyba przez u¿ycie (dwukrotne )wody 9 %..

zdj. 1 i 2 w cieniu"
3 w s³oñcu
4 ma³a inspiracja
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01988.jpg (134,0 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01984.jpg (121,6 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02000.jpg (162,3 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 404296-bigthumbnail.jpg (23,7 KB, 44 za³adowañ)
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 23:28   #2162
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dubel
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!

Edytowane przez wiki124
Czas edycji: 2012-10-17 o 23:29
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 00:31   #2163
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
Endorfinka a dziekuje, dziekuje to byl moj 1 raz z profesjonalnymi farbami hehe
zdecydowalam sie na 4,5% bo przy 6% balam sie tych rudych odrostow i splukiwania na rudo, a 3% odstraszala mnie krotka trwaloscia.. no i zakupilam wode 6% i 3% zmieszalam pol na pol i wyszlo zobaczymy jak to bedzie wygladac w miare myc
czekam w takim razie na relacje odno¶nie trwa³o¶ci farby na 4.5%. powoli mam dosyæ farbowania co miesi±c. mo¿e nastêpnym razem skuszê siê na co¶, co zago¶ci chwilê d³u¿ej na moich w³osach (sk³aniam siê ku wy¿szemu oksydantowi)
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 08:53   #2164
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
o jeju chcia³abym kiedy¶ mieæ tak ch³odne w s³oncu jak Ty masz
¶wietny kolor choæ dla mnie troszkê za ciemny , ale jak w³osy piêknie siê b³yszcz±

dziêkujê za odpowiedz chyba spróbuje co¶ z Alfaparfu tym bardziej ze miesza sie 1:1,5 a moje w³osy mam wrazenie ze te farby pij±

Tutaj ma³e pytanie do Was. W³os mi siê ca³y sp³uka³ do tego ten olbrzymi odrost ciemniejszy od reszty.. patrz±c na moje w³osy powinnam najpierw te poni¿ej odrostu napigmentowaæ natur± i dopiero potem bawiæ siê w mixy czy u¿yæ od razu np farby 6.21 na ca³o¶æ od góry??
co bym nie po³o¿y³a to ¿ótciaki mi wychodz±- rozja¶ni³y mi siê chyba przez u¿ycie (dwukrotne )wody 9 %..

zdj. 1 i 2 w cieniu"
3 w s³oñcu
4 ma³a inspiracja
wow jaki Ty masz odrost Jak sobie z nim radzisz? nie wkurza Cie? (podziwiam)
Ja z autopsji wiem, ¿e jak chcesz ¿eby farba lepiej chwyci³a to bêdzie lepiej jak pofarbujesz te jasne w³osy (poni¿ej odrostu) natur± (o ton ja¶niejsz± ni¿ chcesz ostateczny kolor!!!) a za jaki¶ czas konkretnym odcieniem który chcesz na ca³o¶æ.
Na moim przyk³adzie: Po dekolorze (który robi³am na 6%) w³osy czym bym ich nie pofarbowa³a to wyp³ukiwa³y sie do rudo¶ci i z³oci, farba wychodzi³a bardzo jasno o 1-2 tony.(do 3 myæ) Ponad miesi±c temu pofarbowa³am sobie natur± i teraz ju¿ odcieniem który chce i w³osy mi tak wch³onê³y farbê, ¿e wysz³o za ciemno- gdybym wiedzia³a ¿e natura tak przyjmie farbê to zrobi³abym o ton jasniejszym i bêdzie kuku jak oka¿e siê ¿e teraz nie bedzie sie wyp³ukiwaæ

Dodaje zdjêcie w sztucznym, ¶wietle, ¿eby nie by³o ¿e sobie wymy¶li³am ¿e s± bardzo bardzo ciemne :P bo poprzednie fotki tego nie pokazuj±...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0321.jpg (28,1 KB, 93 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 11:11   #2165
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
wow jaki Ty masz odrost Jak sobie z nim radzisz? nie wkurza Cie? (podziwiam)
Ja z autopsji wiem, ¿e jak chcesz ¿eby farba lepiej chwyci³a to bêdzie lepiej jak pofarbujesz te jasne w³osy (poni¿ej odrostu) natur± (o ton ja¶niejsz± ni¿ chcesz ostateczny kolor!!!) a za jaki¶ czas konkretnym odcieniem który chcesz na ca³o¶æ.
Na moim przyk³adzie: Po dekolorze (który robi³am na 6%) w³osy czym bym ich nie pofarbowa³a to wyp³ukiwa³y sie do rudo¶ci i z³oci, farba wychodzi³a bardzo jasno o 1-2 tony.(do 3 myæ) Ponad miesi±c temu pofarbowa³am sobie natur± i teraz ju¿ odcieniem który chce i w³osy mi tak wch³onê³y farbê, ¿e wysz³o za ciemno- gdybym wiedzia³a ¿e natura tak przyjmie farbê to zrobi³abym o ton jasniejszym i bêdzie kuku jak oka¿e siê ¿e teraz nie bedzie sie wyp³ukiwaæ

Dodaje zdjêcie w sztucznym, ¶wietle, ¿eby nie by³o ¿e sobie wymy¶li³am ¿e s± bardzo bardzo ciemne :P bo poprzednie fotki tego nie pokazuj±...
heheh "uwielbiam " mój odrost oczywi¶cie ,¿e mnie denerwuje, ale radzê sobie z nim tak ,¿e w³osy spinam w koki i kitkê i wtedy tego tak nie widaæ. Nie jest to te¿ tak ,¿e przez kilka miesiêcy go zapuszcza³am tzn ,¿e : 1 na zdjêciu to mój naturalny kolor czyli aktualny odrost 2 i 3 powinny mieæ ten sam odcieñ bo farbowa³am w³osy na kolor natura 6.0 z tym ,¿e sp³uka³ mi siê w miejscu gdzie 3 do tego co by³o przed tamtym farbowaniem. Totalnie zmy³a siê farba a robi³am na 4 ,5%.
tam gdzie 1 mój naturalny jest ch³odny tam gdzie 2 ju¿ trochê siê rudzi a gdzie 3 z³oci dlatego chcia³abym chocia¿ to zrównaæ zeby by³ jeden poziom koloru
przeklinam dzien kiedy rozja¶nia³am moje w³osy. Nie wiedzia³am ,¿e to tak niszczy i wchodzi we w³os..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01984.jpg (123,3 KB, 43 za³adowañ)
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 11:49   #2166
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
wow jaki Ty masz odrost Jak sobie z nim radzisz? nie wkurza Cie? (podziwiam)
Ja z autopsji wiem, ¿e jak chcesz ¿eby farba lepiej chwyci³a to bêdzie lepiej jak pofarbujesz te jasne w³osy (poni¿ej odrostu) natur± (o ton ja¶niejsz± ni¿ chcesz ostateczny kolor!!!) a za jaki¶ czas konkretnym odcieniem który chcesz na ca³o¶æ.
Na moim przyk³adzie: Po dekolorze (który robi³am na 6%) w³osy czym bym ich nie pofarbowa³a to wyp³ukiwa³y sie do rudo¶ci i z³oci, farba wychodzi³a bardzo jasno o 1-2 tony.(do 3 myæ) Ponad miesi±c temu pofarbowa³am sobie natur± i teraz ju¿ odcieniem który chce i w³osy mi tak wch³onê³y farbê, ¿e wysz³o za ciemno- gdybym wiedzia³a ¿e natura tak przyjmie farbê to zrobi³abym o ton jasniejszym i bêdzie kuku jak oka¿e siê ¿e teraz nie bedzie sie wyp³ukiwaæ

Dodaje zdjêcie w sztucznym, ¶wietle, ¿eby nie by³o ¿e sobie wymy¶li³am ¿e s± bardzo bardzo ciemne :P bo poprzednie fotki tego nie pokazuj±...
ciemne, ale wygl±daj± ¶wietnie oczywi¶cie najwa¿niejsze jest to, jak siê w nich czujesz, dawno nie farbowa³am na 6, wiêc nie pamiêtam jak szybko nastêpowa³ proces wyp³ukiwania, ale kojarzy mi siê, ¿e o ile przy 3% wodzie powinnam farbowaæ w³osy co miesi±c, tak przy 6% dawa³am radê wytrzymaæ 3 miesi±ce
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 12:57   #2167
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
heheh "uwielbiam " mój odrost oczywi¶cie ,¿e mnie denerwuje, ale radzê sobie z nim tak ,¿e w³osy spinam w koki i kitkê i wtedy tego tak nie widaæ. Nie jest to te¿ tak ,¿e przez kilka miesiêcy go zapuszcza³am tzn ,¿e : 1 na zdjêciu to mój naturalny kolor czyli aktualny odrost 2 i 3 powinny mieæ ten sam odcieñ bo farbowa³am w³osy na kolor natura 6.0 z tym ,¿e sp³uka³ mi siê w miejscu gdzie 3 do tego co by³o przed tamtym farbowaniem. Totalnie zmy³a siê farba a robi³am na 4 ,5%.
tam gdzie 1 mój naturalny jest ch³odny tam gdzie 2 ju¿ trochê siê rudzi a gdzie 3 z³oci dlatego chcia³abym chocia¿ to zrównaæ zeby by³ jeden poziom koloru
przeklinam dzien kiedy rozja¶nia³am moje w³osy. Nie wiedzia³am ,¿e to tak niszczy i wchodzi we w³os..
JA to bym nie odpu¶ci³a i zrobi³a pigmentacje na wysoko¶ci 3ciej kreski w dó³
1) Kup sobie profesjonaln± naturê 6.0 i po³ó¿ na zwil¿one w³osy (zwyk³± wod±) rozprowad¼ dobrze i zostaw na 20 minut
2) po up³ywie czasu nie sp³ukuj - tylko na t± naturê po³ó¿ farbê docelow±- mo¿e byæ (6.21) jak Ci siê podoba na wodzie 6% i pozostaw na pe³en czas z ulotki ..

Masz rozja¶niane w³osy to co siê dziwisz ze 4,5% Ci sie wyp³uka³o jak mi sie nawet 6% wyp³ukiwa³o po 3 myciach

ps oczywi¶cie obie farby musz± byæ profesjonalne i tego samego producenta!!!

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
ciemne, ale wygl±daj± ¶wietnie oczywi¶cie najwa¿niejsze jest to, jak siê w nich czujesz, dawno nie farbowa³am na 6, wiêc nie pamiêtam jak szybko nastêpowa³ proces wyp³ukiwania, ale kojarzy mi siê, ¿e o ile przy 3% wodzie powinnam farbowaæ w³osy co miesi±c, tak przy 6% dawa³am radê wytrzymaæ 3 miesi±ce
Endorfina w takim ¶wietle strasznie siê czujê,bo przeciez nie po to rozjasnia³am zeby miec znowu czarne dzi¶ czeka mnie pierwsze mycie mam nadziejê ¿e co¶ ruszy ;/ ale i tak dziekujê za mi³e s³owa ...

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-18 o 13:00
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 21:05   #2168
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

wiki124 - veroniqe dobrze pisze, nie k³ad¼ nic na odrost tylko zafarbuj te ja¶niejsze, z³oto/rude. Twoje odrosty wygl±daj± na poziom 6 i mo¿e lepiej wymieszaj naturê na poziomie 7N i 6.21 lub odwrotnie 6N i 7,21, mo¿esz zmieszaæ w proporcji 1:1 + oxy 6% tak jak przy siwych, tylko absolutnie nie naje¿d¿aj na odrost, lepiej poni¿ej linii, w³osy s± porowate i ponoæ sobie same ci±gn± wzd³u¿, albo na 4,5%.

veroniqe- pomimo, ¿e wygl±daj± bardzo ciemne s± bardzo naturalne i na pewno siê wyp³ucz±, musisz to chwilê przetrwaæ, na pewno za parê dni siê przyzwyczaisz, choæ wiem, ¿e to te¿ nie mia³o tak do koñca wyj¶æ. Ja te¿ nie mog³am na siebie patrzeæ jak mi poziom 7 wyszed³ prawie tak jak Tobie a ja bladziocha jestem to sobie mo¿esz wyobraziæ
I jak po myciu? lecia³ kolor? Dziêkujê za dopisanie "przepisu "
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 22:49   #2169
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
JA to bym nie odpu¶ci³a i zrobi³a pigmentacje na wysoko¶ci 3ciej kreski w dó³
1) Kup sobie profesjonaln± naturê 6.0 i po³ó¿ na zwil¿one w³osy (zwyk³± wod±) rozprowad¼ dobrze i zostaw na 20 minut
2) po up³ywie czasu nie sp³ukuj - tylko na t± naturê po³ó¿ farbê docelow±- mo¿e byæ (6.21) jak Ci siê podoba na wodzie 6% i pozostaw na pe³en czas z ulotki ..

Masz rozja¶niane w³osy to co siê dziwisz ze 4,5% Ci sie wyp³uka³o jak mi sie nawet 6% wyp³ukiwa³o po 3 myciach

ps oczywi¶cie obie farby musz± byæ profesjonalne i tego samego producenta!!!
Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
wiki124 - veroniqe dobrze pisze, nie k³ad¼ nic na odrost tylko zafarbuj te ja¶niejsze, z³oto/rude. Twoje odrosty wygl±daj± na poziom 6 i mo¿e lepiej wymieszaj naturê na poziomie 7N i 6.21 lub odwrotnie 6N i 7,21, mo¿esz zmieszaæ w proporcji 1:1 + oxy 6% tak jak przy siwych, tylko absolutnie nie naje¿d¿aj na odrost, lepiej poni¿ej linii, w³osy s± porowate i ponoæ sobie same ci±gn± wzd³u¿, albo na 4,5%.


I jak po myciu? lecia³ kolor? Dziêkujê za dopisanie "przepisu "
dziêkujê Wam bardzo za porady
jeszcze jedna w±tpliwo¶æ - czyli w takim razie mam nie farbowaæ sam± natur± ( a je¿eli tak to mam rozumieæ ze sam± farb± bez oxy czy ¼le my¶le?) i na to po 20 min kolor docelowy jak radzi Veronique tylko od razu tak jak Zyto radzisz machn±æ nature po³±czon± z 6.21 ? Bo proponujecie dwie opcje. Z góry dziêkuje za pomoc
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 23:27   #2170
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê Wam bardzo za porady
jeszcze jedna w±tpliwo¶æ - czyli w takim razie mam nie farbowaæ sam± natur± ( a je¿eli tak to mam rozumieæ ze sam± farb± bez oxy czy ¼le my¶le?) i na to po 20 min kolor docelowy jak radzi Veronique tylko od razu tak jak Zyto radzisz machn±æ nature po³±czon± z 6.21 ? Bo proponujecie dwie opcje. Z góry dziêkuje za pomoc
ja bym zrobi³a najpierw sam± naturê i za jaki¶ czas 6.21 lub 7.21, niekoniecznie po 20 min, ale np. za kilka dni
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-19, 10:37   #2171
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê Wam bardzo za porady
jeszcze jedna w±tpliwo¶æ - czyli w takim razie mam nie farbowaæ sam± natur± ( a je¿eli tak to mam rozumieæ ze sam± farb± bez oxy czy ¼le my¶le?) i na to po 20 min kolor docelowy jak radzi Veronique tylko od razu tak jak Zyto radzisz machn±æ nature po³±czon± z 6.21 ? Bo proponujecie dwie opcje. Z góry dziêkuje za pomoc
Masz do wyboru 3 opcje zalezy która dla Ciebie ³atwiejsza

1) albo moja (tak natura bez oxy tylko z kranów± na 20 minut i na to 6.21 z oxy)
2) albo Zyty wszystko razem natura i 6.21 na oxy
3) Albo Endorfina (ja tak robi³am) natura na oxy a za pare dni 6.21 na oxy

do wyboru do koloru

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
I jak po myciu? lecia³ kolor? Dziêkujê za dopisanie "przepisu "
Jezu Zyta!!!!!!!!.. lecia³ kolor czarno-brudny a¿ sie wystraszy³am bo przy sp³ukiwaniu farby po farbowaniu lecia³ br±z a teraz taki brudno-czarny... ale s± ciutkê ja¶niejsze

DZIEWCZYNY co ja znalaz³am!!!!! dobrze ze jest to u nas niedostêpne chyba, ze na ebayu Zaczê³am grzebaæ w farbach Schwarzkopfa u wujka Google i znalaz³am farby którymi w Japonii dziewczyny farbuj± sobie w³osy. Kiedys czyta³am artyku³ ze wszystkie tam maja czarne w³osy i jak rozja¶niaj± to naturalny pigment nie pozwala im osi±gn±æ ch³odnego odcienia i Schwarzkopf wypu¶ci³ jak±¶ serie Fresh Light ASH z "cholernymi" laleczkami (przera¿aj± mnie ;D) Same zobaczcie .. Mi sie podoba "Berry ASH" i "Air ASH"

Wstawiam te¿ blogi ¿eby¶cie sobie poogl±da³y-s± tam posty jak to wygl±da na w³osach (niektóre przesada)

http://www.ekiblog.com/2012/06/revie...ir-dye-in.html

Z kruczoczarnych
http://ployjewel.wordpress.com/2012/...review-photos/

http://beyondjealous.wordpress.com/2...ght-berry-ash/

Przasada
http://gohalainn.blogspot.com/2012/0...air-color.html

fajnie
http://whychristy.wordpress.com/2011...-foam-hairdye/

http://dolce-smile.blogspot.com/2012...n-caramel.html



I FILMIK JAK USUN¡Æ FARBÊ (mo¿e zast±piæ niektórym znanego "jamnika szorstkow³osego" :P )

http://www.youtube.com/watch?v=8_LONWlauoI
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 6_234829.jpg (53,5 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg freshlight_airy_ash_instru.jpg (52,4 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg all.jpg (177,6 KB, 23 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-19 o 11:43
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 11:59   #2172
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mom. PLEASE!!!!!!!!!! JA CHCE TAKI KOLOR!!!!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-extensions-biggest-1.jpg (18,5 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-extensions-biggest-2.jpg (23,0 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-extensions-biggest-3.jpg (21,2 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-extensions-biggest-4.jpg (20,8 KB, 38 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-19, 19:00   #2173
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Masz do wyboru 3 opcje zalezy która dla Ciebie ³atwiejsza

1) albo moja (tak natura bez oxy tylko z kranów± na 20 minut i na to 6.21 z oxy)
2) albo Zyty wszystko razem natura i 6.21 na oxy
3) Albo Endorfina (ja tak robi³am) natura na oxy a za pare dni 6.21 na oxy

do wyboru do koloru

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------
dziêki najtaniej opcja nr 2 i chyba t± w³a¶nie zrobie. Wstawie efekty w przysz³aym tygodniu po farbowaniu. mo¿e komu¶ siê przyda. Oczywi¶cie je¿eli efekt bêdzie zadowalaj±cy
Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Mom. PLEASE!!!!!!!!!! JA CHCE TAKI KOLOR!!!!
fajny chocia¿ przeb³yskuje jako¶ dziwnie zielonkawo . Chyba ,¿e mój monitor przek³amuje.
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-19, 21:07   #2174
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, zdo³owa³am siê trochê bo min±³ zaledwie tydzieñ od mojego farbowania, a kolor ju¿ siê spra³ do¶æ mocno i to nawet z tych rozja¶nionych do bia³o¶ci pasemek. Co jak co, ale my¶la³am, ¿e przy 6% oxy kolor utrzyma siê trochê d³u¿ej.

Zastanawiam siê teraz, czy nie farbn±æ siê raz jeszcze, ale nie 6.1 + 7.21, a np. 5.1 i czym¶ tam na oxy 6%, tak, ¿eby na maxa sch³odziæ z³oto, które przy ka¿dym kolejnym myciu w³osów wychodzi coraz bardziej
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-19, 21:39   #2175
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 943
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Laity napisalas "nawet" z tych rozjasnionych do bialosci pasemk ... Wlasnie z tych pasemek kolor bedzie ci sie najbardziej i najszybciej wyplukiwal bo wlosy sa przetrawione i nie trzymaja koloru tak jak wlosy na ktorych rozjasniacz nie byl stosowany .
aqgatta58 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-19, 23:30   #2176
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, zdo³owa³am siê trochê bo min±³ zaledwie tydzieñ od mojego farbowania, a kolor ju¿ siê spra³ do¶æ mocno i to nawet z tych rozja¶nionych do bia³o¶ci pasemek. Co jak co, ale my¶la³am, ¿e przy 6% oxy kolor utrzyma siê trochê d³u¿ej.

Zastanawiam siê teraz, czy nie farbn±æ siê raz jeszcze, ale nie 6.1 + 7.21, a np. 5.1 i czym¶ tam na oxy 6%, tak, ¿eby na maxa sch³odziæ z³oto, które przy ka¿dym kolejnym myciu w³osów wychodzi coraz bardziej
ojej to mnie teraz zmartwi³a¶, bo w³asnie przymierza³am siê do 7,21 +6 . Czyli w takim razie nie wychodzi ta mieszanka zbyt ciemno skoro chcesz przyciemnic na 5? Czy mog³aby¶ wkleiæ jakies zdjêcia co Ci wysz³o?
ps na z³oto to chyba nie ma sposobu
chociaz widzia³am taki preparat którym sie spryskuje w³osy przed farbowaniem a pozniej maluje i niby farba wnika we w³os na d³uzej...
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-20, 00:51   #2177
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, zdo³owa³am siê trochê bo min±³ zaledwie tydzieñ od mojego farbowania, a kolor ju¿ siê spra³ do¶æ mocno i to nawet z tych rozja¶nionych do bia³o¶ci pasemek. Co jak co, ale my¶la³am, ¿e przy 6% oxy kolor utrzyma siê trochê d³u¿ej.

Zastanawiam siê teraz, czy nie farbn±æ siê raz jeszcze, ale nie 6.1 + 7.21, a np. 5.1 i czym¶ tam na oxy 6%, tak, ¿eby na maxa sch³odziæ z³oto, które przy ka¿dym kolejnym myciu w³osów wychodzi coraz bardziej
Przeciez my ci±gle piszemy, ¿e w³osy rozja¶nione trzeba napigmentowaæ natur±, bo bedzie sie ca³kowicie wymywa³ (a do bia³o¶ci to ju¿ w ogóle..) nie wspomina³a¶ o tym wcze¶niej... poczytaj sobie posty wy¿ej ;]
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-20, 10:07   #2178
jagoda_81
Przyczajenie
 
Avatar jagoda_81
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Czy któras z was u¿ywa³a mo¿e zielonego mixa z kolestonu?
A czy mo¿na go po³±czyæ z well± color touch 5/71 na wodzie 1,9?
jagoda_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-20, 18:43   #2179
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Poka¿ wiadomo¶æ
Laity napisalas "nawet" z tych rozjasnionych do bialosci pasemk ... Wlasnie z tych pasemek kolor bedzie ci sie najbardziej i najszybciej wyplukiwal bo wlosy sa przetrawione i nie trzymaja koloru tak jak wlosy na ktorych rozjasniacz nie byl stosowany .
Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Przeciez my ci±gle piszemy, ¿e w³osy rozja¶nione trzeba napigmentowaæ natur±, bo bedzie sie ca³kowicie wymywa³ (a do bia³o¶ci to ju¿ w ogóle..) nie wspomina³a¶ o tym wcze¶niej... poczytaj sobie posty wy¿ej ;]
Nie pisa³am o pasemkach bo jest ich niewiele w stosunku do ca³o¶ci w³osów, wiêc nie chcia³am skupiaæ siê na nich. Bardziej zale¿a³o mi na reszcie w³osów, która by³a z³oto-ruda.

¬le siê wczoraj wyrazi³am. Wiedzia³am, ¿e z rozja¶nionych pasemek kolor zejdzie szybciej, nie spodziewa³am siê po prostu, ¿e a¿ tak szybko.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
ojej to mnie teraz zmartwi³a¶, bo w³asnie przymierza³am siê do 7,21 +6 . Czyli w takim razie nie wychodzi ta mieszanka zbyt ciemno skoro chcesz przyciemnic na 5? Czy mog³aby¶ wkleiæ jakies zdjêcia co Ci wysz³o?
ps na z³oto to chyba nie ma sposobu
chociaz widzia³am taki preparat którym sie spryskuje w³osy przed farbowaniem a pozniej maluje i niby farba wnika we w³os na d³uzej...
wiki, zerknij sobie 2-3 strony wcze¶niej, wklei³am zdjêcia tego co mia³am na g³owie przed farbowaniem i tego co wysz³o po. I raczej nie sugeruj siê moim przypadkiem - nie zakwasi³am w³osów po farbowaniu, myjê w³osy codziennie i nie u¿ywam ¿adnej od¿ywki bo jestem na wszystkie uczulona


Zastanawiam siê teraz nad tym co robiæ... Na pewno przemêczê siê jeszcze trochê i poczekam z kolejnym farbowaniem do koñca pa¼dziernika. Pytanie tylko co teraz kupiæ? Zyta poradzi³a, ¿eby z³oto zneutralizowaæ 7.21 + 6.0, ale skoro z 6 wysz³y za jasne, to podzia³aæ 7.21 + 5.0 lub 5.1?
I znowu jak± oxy? 4,5%? 6%?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 18:30   #2180
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki najtaniej opcja nr 2 i chyba t± w³a¶nie zrobie.
Ka¿da opcja kosztuje tyle samo, bo masz 1 farbê naturê + 1 farbê .21 + oxy, ró¿ni siê tylko metod± po³o¿enia, na razie nie kupuj, najpierw zobacz jak siê wyp³ycze

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jagoda_81 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy któras z was u¿ywa³a mo¿e zielonego mixa z kolestonu?
A czy mo¿na go po³±czyæ z well± color touch 5/71 na wodzie 1,9?
koleston i color touch s± obbie z welli, ale innej serii, koleston do trwa³ej koloryzacji, CT do pó³trwa³ej i robi siê je na innym oxy, ale czy one ró¿ni± siê sk³adem chemicznym?
W CT 5.71 to (5)ciemny br±z (71)br±zowo popielaty, wiêc 7 to br±z, zielonego mixu w kolestonie chyba nie ma. A co masz czerwone refleksy?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-22 o 09:34
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-22, 10:05   #2181
jagoda_81
Przyczajenie
 
Avatar jagoda_81
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
koleston i color touch s± obbie z welli, ale innej serii, koleston do trwa³ej koloryzacji, CT do pó³trwa³ej i robi siê je na innym oxy, ale czy one ró¿ni± siê sk³adem chemicznym?
W CT 5.71 to (5)ciemny br±z (71)br±zowo popielaty, wiêc 7 to br±z, zielonego mixu w kolestonie chyba nie ma. A co masz czerwone refleksy?
W³a¶nie zastanawia mnie czy mo¿na go u¿yæ, bo obie farby, to Wella. U¿ywam color touch 5/71 z mixem niebieskim CT ju¿ od kilku miesiêcy. Ale wkurza mnie to, ¿e na pocz±tku s± niemal¿e granatowe, pó¼niej jest ok przez parê tygodni, ale pod s³oñce/¶wiat³o wybija czerwieñ..... Gdzie¶ znalaz³am, ¿e 0/28 koleston, to zielony mix, ale teraz 0/28 ma opis matt blue... (czyli jakby zielony?). no ale nadal nie wiem, czy mogê zmieszaæ tego color toucha z kolestonem...
jagoda_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-22, 15:38   #2182
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jagoda_81 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie zastanawia mnie czy mo¿na go u¿yæ, bo obie farby, to Wella. U¿ywam color touch 5/71 z mixem niebieskim CT ju¿ od kilku miesiêcy. Ale wkurza mnie to, ¿e na pocz±tku s± niemal¿e granatowe, pó¼niej jest ok przez parê tygodni, ale pod s³oñce/¶wiat³o wybija czerwieñ..... Gdzie¶ znalaz³am, ¿e 0/28 koleston, to zielony mix, ale teraz 0/28 ma opis matt blue... (czyli jakby zielony?). no ale nadal nie wiem, czy mogê zmieszaæ tego color toucha z kolestonem...
Skoro mieszasz ju¿ CT z Kolestonem, i siê sprawdza, to chyba przeciwwskazañ nie ma, ta zieleñ taka morska jest wiêc czerwono-rude Ci zneutralizuje
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-22, 16:04   #2183
jagoda_81
Przyczajenie
 
Avatar jagoda_81
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro mieszasz ju¿ CT z Kolestonem, i siê sprawdza, to chyba przeciwwskazañ nie ma, ta zieleñ taka morska jest wiêc czerwono-rude Ci zneutralizuje
Ale w³a¶nie ten mix niebieski te¿ jest z color touch (zielonego nie maj±). Ale chyba spróbujê ten koleston matt blue, przecie¿ chyba nic siê nie stanie... Najwy¿ej nie zadzia³a... Chyba...?
jagoda_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-22, 20:17   #2184
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jagoda_81 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale w³a¶nie ten mix niebieski te¿ jest z color touch (zielonego nie maj±). Ale chyba spróbujê ten koleston matt blue, przecie¿ chyba nic siê nie stanie... Najwy¿ej nie zadzia³a... Chyba...?
Najwy¿ej sam mix zielony bêdziesz k³ad³a bez oxy, ¿eby siê sp³ukiwa³o, b±d¼ z oxy 3%
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-22, 22:50   #2185
jagoda_81
Przyczajenie
 
Avatar jagoda_81
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Najwy¿ej sam mix zielony bêdziesz k³ad³a bez oxy, ¿eby siê sp³ukiwa³o, b±d¼ z oxy 3%
A da siê tak bez oxy???
jagoda_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-23, 07:15   #2186
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jagoda_81 Poka¿ wiadomo¶æ
A da siê tak bez oxy???
do jednorazowej koloryzacji, ponoæ ca³kowicie zmywalna, ale nieop³acalna i nie chcesz tak intensywnie zielonych w³osów, wiêc pozostaje Ci albo + mix do mieszanki, albo 1:5 z oxy 3%. W majirelce jest .07 delikatnie zielona, i w goldwell-u MB te¿ jest zielonkawe, albo neutralights ash green mieszaæ z natur±, tp chyba wszystkie zielenie
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-23, 12:25   #2187
jagoda_81
Przyczajenie
 
Avatar jagoda_81
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
do jednorazowej koloryzacji, ponoæ ca³kowicie zmywalna, ale nieop³acalna i nie chcesz tak intensywnie zielonych w³osów, wiêc pozostaje Ci albo + mix do mieszanki, albo 1:5 z oxy 3%. W majirelce jest .07 delikatnie zielona, i w goldwell-u MB te¿ jest zielonkawe, albo neutralights ash green mieszaæ z natur±, tp chyba wszystkie zielenie
A wiesz mo¿e, które z nich s± bez amoniaku? Bo na tym najbardziej mi zale¿y.
jagoda_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-23, 12:46   #2188
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Co tam dziewczynki u Was!!! Cicho siê co¶ zrobi³o po naszej burzy! :P

Laity: Jak tam kolor? Wyp³uka³ siê ca³y? Poka¿ fotki jak to teraz wygl±da.

Madziu¶: Jak Twój Alfaparf? Przebijaj± rudo¶ci czy dalej ch³odno? i jak wyp³ukiwanie?

Endorfina: Ju¿ zdecydowa³a¶ czym siê bêdziesz malowaæ w tym miesi±cu?

Zyta: A jak tam Twoje odro¶ciki? d³ugie ju¿ s±?
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-23, 12:55   #2189
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Co tam dziewczynki u Was!!! Cicho siê co¶ zrobi³o po naszej burzy! :P

Laity: Jak tam kolor? Wyp³uka³ siê ca³y? Poka¿ fotki jak to teraz wygl±da.

Madziu¶: Jak Twój Alfaparf? Przebijaj± rudo¶ci czy dalej ch³odno? i jak wyp³ukiwanie?

Endorfina: Ju¿ zdecydowa³a¶ czym siê bêdziesz malowaæ w tym miesi±cu?

Zyta: A jak tam Twoje odro¶ciki? d³ugie ju¿ s±?
mam zapas alfaparfu, tego samego, co ostatnio, czyli 5.7 i 6.1, zastanawiam siê tylko, czy nie zamówiæ oksydantu 6% i po³±czyæ go z 3%, który mam na stanie
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-23, 16:23   #2190
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jagoda_81 Poka¿ wiadomo¶æ
A wiesz mo¿e, które z nich s± bez amoniaku? Bo na tym najbardziej mi zale¿y.
A¿ tak siê nie zag³êbi³am w temat, nie pomogê przykro mi, ale mo¿e jakie¶ tonery ¿elowe, kiedy¶ fryz 5 u¿ywa³ niebieskiego, a potem neutralizowa³ zieleñ bordowym.
Na 100% wywar z pokrzywy jest bez amoniakowy, nieszkodliwy i zielony... nie testow³am niestety, mo¿e po prostu co¶ na 1,9% tonuj, albo czekaj mo¿e dziewczyny bêd± co¶ wedzieæ.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Co tam dziewczynki u Was!!! Cicho siê co¶ zrobi³o po naszej burzy! :P
....
Zyta: A jak tam Twoje odro¶ciki? d³ugie ju¿ s±?
20cm (2 lata)natura na poziomie 7, 10cm reflex rudy, 10cm pozom 8 sp³ukany do z³ota...mam chetkê naturê na dó³ po³o¿yæ...
Nie mam teraz karty do aparatu, a telefonem bêdzie dziadowskie zdjêcie wiêc za jaki¶ czas dodam
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.