Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-10, 18:18   #2971
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Glamglow ma za niedlugo nalezec pod koncern Estee Lauder 😀 Dlatego mam nadzieje na fajniejsze oferty.

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 18:34   #2972
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To się zgodzę, że skóra może się przez chwilę lekko lepić. Ale krótko potem miałam już je wchłonięte, można nawet powiedzieć, że skóra była lekko ściągnięta (czułam, że coś na niej jest).

Ja bym na Twoim miejscu Never poczekała na efekty. I śliczności uważaj na słońce

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------



Przejrzałam blogi. Chcę to . Muszę pogadać z moją kosmetyczką.
Ciekawe czy wymieni mi starą skórę na młodą.
bede uwazac

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ostateczne efekty sa naprawde fantastyczne. Tyle, ze przez kilka dni trzeba sie zamknac w ciemnicy i odciac od calego swiata. Ja jak odchowam dzieciaka to na pewno sie na ten kwas zdecyduje.
Ja póki co poużywam to serum, jak bedzie za słabe to poszukam czegoś innego
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 18:50   #2973
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Za takie rzeczy u mnie cena jest stała: trzy uśmiechy (i nie podlega negocjacjom). W tygodniu zgłoszę się po adres
A może jednak coś ze zdrowej żywności byś przygarnęła? Pomyśl czy czegoś nie potrzebujesz
Zapisz
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 18:53   #2974
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Polecam to, które stosowałam, czyli z glikolem

http://www.aptekagemini.pl/liq-cg-serum-night-30ml.html


Nadaje się tylko wtedy, gdy ktoś ma problem z grudkami (pozostałościami po problemach). U mnie zadziałał w 3 tygodnie ze 100% skutecznością. Tylko na noc i trzeba uważać na słońce. No i problemem jest łuszczenie - u mnie było duże, ale trwało tylko 1 dzień.

Jeśli u kogoś miałoby zadziałać tak jak u mnie to spokojnie można kupić z kimś "na pół". Wyrzuciłam dziś ponad połowę butelki, bo produkt się przeterminował (ma krótki termin).

Na sera z witaminą C dopiero się czaję. W internetach mają dobre opinie. Mam cerę tłustą, więc na pewno wybiorę wersję light.

O tym ostatnim (odżywczym) niewiele wiem. Spróbuję pewnie, ale czekam na informacje jaką ma konsystencję.
dziękuję, po kwasach jesiennych jeśli będzie potrzeba to zakupię sobie albo te z glikolem albo z wit. C

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
To nie jest masło. To jest "krem kokon" i jest bardzo rzadki, chociaż wydajny i fajnie nawilża. Ma przepiękny zapach. No i jest wycofany przez tołpę, więc już go raczej nie dostaniesz Ja mam jeszcze jedno w zapasie
jest jeszcze na all

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
za boxa i zakupy
Eisenberga serum zaczęłam używać, jest świetne, żałuję, że nie wypróbowałam wcześniej, bo zrobiłabym większe zapasy, gdy były w promo,
dziękuję a które serum masz z Eisenberga? co robi?
ja mam na liście maseczkę rozpływającą się
i za jakieś kilka tygodni będę musiała kupić znowu krem kojąco-odbudowujący bo przyznam razem z Luną naprawił mi cerę
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 19:18   #2975
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecałyście kiedyś serum z Liqpharm. Które najlepsze? W Aptece Gemini są dwa lekkie i nie wiem czym się one różnią
ja mam to z wit C ale chyba nie moge go stosowac.. tak samo jak mam nowych mieszkancow po zelu do mycia z wit c MAC.
moze ktos chce? uzylam 2 razy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 19:27   #2976
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
dziękuję, po kwasach jesiennych jeśli będzie potrzeba to zakupię sobie albo te z glikolem albo z wit. C


jest jeszcze na all



dziękuję a które serum masz z Eisenberga? co robi?
ja mam na liście maseczkę rozpływającą się
i za jakieś kilka tygodni będę musiała kupić znowu krem kojąco-odbudowujący bo przyznam razem z Luną naprawił mi cerę
Jeśli cena z przesyłką około 30 zł, to bym brała. Szału nie zrobił, ale zapach ma piękny i całkiem dobrze nawilżał Za więcej chyba nie ma sensu.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 19:40   #2977
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Oliwia18, ten bon urodzinowy to nie jest karta upominkowa tylko kupon rabatowy 150zł za 1zł - już teraz rozumiem czemu nie chcą łączyć ze zniżką
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 19:50   #2978
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Heja, wróciłam z roboty Żyję. Ledwo.

Obejrzałam skład tej nowej dziwnej maski z GG, co ją tu pingwinek pokazywał w linku, bosko - silikon na drugim miejscu w składzie. No to jacha, że 'wygładza'. Ja jednak za takie wygładzanie podziękuję.

Pytanie mam: kiedy będzie najbliższy weekend zniżek i gdzie można dorwać qpony ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 19:51   #2979
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
dziękuję, po kwasach jesiennych jeśli będzie potrzeba to zakupię sobie albo te z glikolem albo z wit. C


jest jeszcze na all



dziękuję a które serum masz z Eisenberga? co robi?
ja mam na liście maseczkę rozpływającą się
i za jakieś kilka tygodni będę musiała kupić znowu krem kojąco-odbudowujący bo przyznam razem z Luną naprawił mi cerę
To serum:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajace/P2227007

Na wątku bardzo chwalone. Świetnie nawilża, bardzo dobrze się wchłania, nie podrażnia.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 19:59   #2980
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6515740 6]Heja, wróciłam z roboty Żyję. Ledwo.

Obejrzałam skład tej nowej dziwnej maski z GG, co ją tu pingwinek pokazywał w linku, bosko - silikon na drugim miejscu w składzie. No to jacha, że 'wygładza'. Ja jednak za takie wygładzanie podziękuję.

Pytanie mam: kiedy będzie najbliższy weekend zniżek i gdzie można dorwać qpony ? [/QUOTE]

23-25.09 Cosmo, Hot, Joy

Mnie z GG kusi tylko biała maska i pianka, ale lubię oglądać nowości
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:04   #2981
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
23-25.09 Cosmo, Hot, Joy

Mnie z GG kusi tylko biała maska i pianka, ale lubię oglądać nowości
Dzięki

Mnie z kolei ciekawi ta fioletowa, co u nas jest nowością. Chociaż nie wiem w sumie, bo wszystkie te maski (a miałam cztery różne) zaczynały mnie z czasem podrażniać. Biała i niebieska najmniej, ale czarna i pomarańczowa masakrowały mi twarz czerwonymi plamami
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 20:06   #2982
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Oliwia18, ten bon urodzinowy to nie jest karta upominkowa tylko kupon rabatowy 150zł za 1zł - już teraz rozumiem czemu nie chcą łączyć ze zniżką
Już chyba wiem co za to kupię. Większe zakupy zrobię przy VIPach a za bon kupię nową Chanel no. 5, o ile mi się spodoba
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:07   #2983
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6515787 6]Dzięki

Mnie z kolei ciekawi ta fioletowa, co u nas jest nowością. Chociaż nie wiem w sumie, bo wszystkie te maski (a miałam cztery różne) zaczynały mnie z czasem podrażniać. Biała i niebieska najmniej, ale czarna i pomarańczowa masakrowami mi twarz czerwonymi plamami [/QUOTE]

StriVectin też ma taką srebrną maskę jak ta GG nowa Widziałam wczoraj w S, ale nie było testera, w katalogu jest ta maska

Mnie mało co podrażnia, ale za to często nie widzę żadnych efektów Chociaż czarna u mnie działa okropnie się ją nakłada, ale efekt jest
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:08   #2984
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Nabyłam zielone kontakty I powiem, ze chyba bardziej mi się podobają niż niebieskie, a niebieskich róznych miałam juz w ciul
Jeszcze w przyszłości skusze sie na szare intensywne i Ametystowe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:19   #2985
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

1. słuchajcie, jak ja miałam urodziny we wrześniu i nie mam jeszcze bonu, to powinnam się przypomnieć seforze?
czy jeszcze jest czas?

2. macie gdzie fotkę składu tego serum z kw glikolowym?

rano nasmarowałam się na jakąś godzinę przed prysznicem serum Sampara z wit C , ponieważ już poprzednio średnio mi pasowało i teraz jak zmyłam twarz, to wydaje mi się że twarz wygląda gorzej
albo mi wit C nie służy albo te przeklęte silikony są winne
odmłodzę sobie nim szyję
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:21   #2986
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
StriVectin też ma taką srebrną maskę jak ta GG nowa Widziałam wczoraj w S, ale nie było testera, w katalogu jest ta maska

Mnie mało co podrażnia, ale za to często nie widzę żadnych efektów Chociaż czarna u mnie działa okropnie się ją nakłada, ale efekt jest
O, dobrze wiedzieć, że StriVectin ma podobną. Teraz niedawno kupiłam z tej marki dwuetapową, pięciominutową maskę bodajże z kwasem glikolowym. Trochę szczypie i zaróżowia skórę ale rzeczywiście skóra jest po niej gładka. Jeszcze nie wiem w sumie co o niej myśleć, bo użyłam jej tylko raz. Droga cholera była, mogłaby się wykazać. Zobaczymy. Poszukam tej, o której mówisz, ciekawa jej jestem.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nabyłam zielone kontakty I powiem, ze chyba bardziej mi się podobają niż niebieskie, a niebieskich róznych miałam juz w ciul
Jeszcze w przyszłości skusze sie na szare intensywne i Ametystowe
To jak kot będziesz mieć oczyska. Chociaż mój kocur ma piwne, jasne piwne. Też piknie
Fajnie tak sobie zmieniać kolor tęczówki. Podziwiam 'zakontaktowanych'. Dla mnie gmeranie przy oczach jest tragedią.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:34   #2987
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6515839 6]
To jak kot będziesz mieć oczyska. Chociaż mój kocur ma piwne, jasne piwne. Też piknie
Fajnie tak sobie zmieniać kolor tęczówki. Podziwiam 'zakontaktowanych'. Dla mnie gmeranie przy oczach jest tragedią.[/QUOTE]

A zebyś wiedziała, ze mam Bo wziełam w intensywnym kolorze, mało tego, klikałam w ciemno niejako i na szybciora na wyjeździe, bo dostałam na maila kod ze sporą zniżką na soczewki wazny króciótko

No mnie sie mój kolor znudził, wiec co jakis czas kupuję kolorowe
Eeee, to tak się tylko wydaje na początku, kiedys też myslalam, ze palca se do oka nie wsadzę A tu proszę, wsadzam bez problemu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg green1.jpg (18,6 KB, 98 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:39   #2988
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
1. słuchajcie, jak ja miałam urodziny we wrześniu i nie mam jeszcze bonu, to powinnam się przypomnieć seforze?
czy jeszcze jest czas?

2. macie gdzie fotkę składu tego serum z kw glikolowym?

rano nasmarowałam się na jakąś godzinę przed prysznicem serum Sampara z wit C , ponieważ już poprzednio średnio mi pasowało i teraz jak zmyłam twarz, to wydaje mi się że twarz wygląda gorzej
albo mi wit C nie służy albo te przeklęte silikony są winne
odmłodzę sobie nim szyję
Na butelce składu nie ma, pewnie był na kartoniku, który wyrzuciłam. Może inna dziewczyna będzie miała karton.

Skład podany na blogu kosmetolożki:
INCI: Propylen Glycol, Aqua, Glycolic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Hydrolised Sodium Hyaluronate, Methylparaben, Propylparaben, Polysorbate 20.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
A może jednak coś ze zdrowej żywności byś przygarnęła? Pomyśl czy czegoś nie potrzebujesz
Zapisz
Myślałam, myślałam i wymyśliłam, że ze zdrowej żywności to ja lubię tylko boczuś. Mógłby się w transporcie popsuć

A tak serio: naprawdę nie trzeba. To ja będę wdzięczna, że odciążasz mnie od nadmiaru zapasów. I tak pewnie musiałabym go wyrzucić.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-09-10 o 20:42 Powód: zapomniałam, że tonik jest facetem
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:40   #2989
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6515787 6]Dzięki

Mnie z kolei ciekawi ta fioletowa, co u nas jest nowością. Chociaż nie wiem w sumie, bo wszystkie te maski (a miałam cztery różne) zaczynały mnie z czasem podrażniać. Biała i niebieska najmniej, ale czarna i pomarańczowa masakrowały mi twarz czerwonymi plamami [/QUOTE]

Mac, jak Ci się sprawdza to ostatnie serum z wit. C?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 20:40   #2990
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wygląda fajnie, trza poczytać

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Glamglow ma za niedlugo nalezec pod koncern Estee Lauder 😀 Dlatego mam nadzieje na fajniejsze oferty.

Wysłane z 📱
Mogliby ceny obniżyć albo wprowadzić do nas te zestawy, co są zagranicą.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6515787 6]Dzięki

Mnie z kolei ciekawi ta fioletowa, co u nas jest nowością. Chociaż nie wiem w sumie, bo wszystkie te maski (a miałam cztery różne) zaczynały mnie z czasem podrażniać. Biała i niebieska najmniej, ale czarna i pomarańczowa masakrowały mi twarz czerwonymi plamami [/QUOTE]

Fioletową raz użyłam z próbaska, trochę niestety za mało nałożyłam, bo zrywania w jednym płacie nie było. Także no, ładnie pachnie, fajnie się zapowiada, ale nie wiem, muszę więcej wziąć, żeby chociaż ze dwa razy porządnie nałożyć zanim kupię. Może przecenią po świętach.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:42   #2991
angellllka
Raczkowanie
 
Avatar angellllka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 150
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cześć jestem tu nowa.. Chciałabym sie zapytać czy orientujecie sie może ile razy do roku są sephora boxy? I kiedy znów bedzie ? Ja nigdy nie mogę trafić i późno dostaje meble- o tym ostatnim dostałam wiadomości dopiero po godzinie 21
angellllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:44   #2992
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A zebyś wiedziała, ze mam Bo wziełam w intensywnym kolorze, mało tego, klikałam w ciemno niejako i na szybciora na wyjeździe, bo dostałam na maila kod ze sporą zniżką na soczewki wazny króciótko

No mnie sie mój kolor znudził, wiec co jakis czas kupuję kolorowe
Eeee, to tak się tylko wydaje na początku, kiedys też myslalam, ze palca se do oka nie wsadzę A tu proszę, wsadzam bez problemu
Co to za cienie?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:49   #2993
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Co to za cienie?
Wszystko to paletka C'est Chic
Prócz dolnej powieki - tam złoto z Call Of The Canyon.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:50   #2994
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Never chcesz pamiątkę z Dominikany? Dziś na nie natrafiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (140,0 KB, 43 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:53   #2995
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
moja mama zawsze ma zapasy kremów, toników, żeli pod prysznic itp jaka matka taka córka

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------




klask i: dobra pizza nie jest zła
Była pyszna!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:58   #2996
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Never chcesz pamiątkę z Dominikany? Dziś na nie natrafiłam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:59   #2997
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez angellllka Pokaż wiadomość
Cześć jestem tu nowa.. Chciałabym sie zapytać czy orientujecie sie może ile razy do roku są sephora boxy? I kiedy znów bedzie ? Ja nigdy nie mogę trafić i późno dostaje meble- o tym ostatnim dostałam wiadomości dopiero po godzinie 21


A tak serio, witamy.
Boxy są 4 x w roku. Ostatni masz szansę jeszcze złapać, próbuj wpisując kod; są zwroty, anulowane zamówienia, więc wraca. Powodzenia
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:01   #2998
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wszystko to paletka C'est Chic
Prócz dolnej powieki - tam złoto z Call Of The Canyon.
Talenciak
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:03   #2999
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A zebyś wiedziała, ze mam Bo wziełam w intensywnym kolorze, mało tego, klikałam w ciemno niejako i na szybciora na wyjeździe, bo dostałam na maila kod ze sporą zniżką na soczewki wazny króciótko

No mnie sie mój kolor znudził, wiec co jakis czas kupuję kolorowe
Eeee, to tak się tylko wydaje na początku, kiedys też myslalam, ze palca se do oka nie wsadzę A tu proszę, wsadzam bez problemu
Cudny kolor. Taki szlachetny, nie płaski. Bomba.
Ale jakie Ty masz nieprzyzwoicie piękne rzęsy, jestem w szoku
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:06   #3000
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Talenciak
Eeee, maluję sie w jeden oklepany sposób

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6515975 1]Cudny kolor. Taki szlachetny, nie płaski. Bomba.
Ale jakie Ty masz nieprzyzwoicie piękne rzęsy, jestem w szoku [/QUOTE]
No własnie miło sie zaskoczyłam kolorem soczewek Zaluje, ze do tej pory tylko niebieskie męczyłam


Dziekuje w imieniu rzęs
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.