ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 14:12   #1891
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

wiesz ja w tamtym roku mialam robioną oxybrazje wiec moje przebarwienia byly takie dość świeże czyli zrobione na bieżąco przez wyciskanie a że w pore się opamiętałąm i razem z wizazankami przestalam wyciskac to wystarczyła mi jedna tubka acne dermu zeby doprowadzic cere do poprzedniego stanu. teraz zużywam drugą tubkę dla podtrzymania efektu bo dzieki acne dermowi nic mi nie wyskakuje wiec nie mam co wyciskac ale juz nie uzywam go codziennie.
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 14:29   #1892
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja też mam po wyciskaniu ale stare.Nawet 2 mikrodermabrazje nie pomogły. ale jestem dzielna i zniosę nawet szczypanie po skinorenie (bo teraz zmieniłam z AD) żeby w końcu było dobrze.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 14:47   #1893
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dermatolog rok temu mnie wyslala do kosmetyczki bo tam efekty są najszybsze no a takie głębokie zluszczanie 4 z chyba 6 warstw naskorka to lepiej niech wprawiona osoba zrobi... 2 mikrodermabrazje to chyba za malo zeby mowic o super efektach.. takie zabiegi wykonuje sie seriami i taka seria np mojej oxybrazji zawiera 7 zabiegow i dopiero po 4-tym byly widoczne efekty wiec chyba za szybko zwątpilas w kosmetyczke... acne derm czy tam skinoren to nie jestem pewna czy pomoze na takie stare przebarwienia.. trzeba by je ocenic fachową ręką dermatologa.. jak powie kwasy to kwasy a jak kosmetyczka to kosmetyczka.. o ile sie mu ufa bo ja swojemu ufalam i sie nie zawiodlam
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 06:49   #1894
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kupiłąm biogal, zapłaciła 11,20 zł.. Na pewno 60 kapsulek nie starczy na 2 miesiace, ponieważ wskazane jest zazywac 3 razy dziennie po 2 tabletki. Postanowiłąmk brać 2 tabletki dziennie, mam nadzieje, ze to tez przyniesie efekty, bo nie chę se faszerować aż 6 kapsułkami.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 08:54   #1895
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

i mam pytanie odnośnie AD. stosuję - po przeczytaniu Waszych postów AD od trzech dni, na noc, z filtrami, wszystko jak pisałyście. chodzi mi o nawilżanie rano i w ciągu dnia - teraz smaruję się ziają rumiankową bezzapachową i - czy mogę ją zastąpić olejem z róży piżmowej lub z czarnuszki? doczytałam, że poleca się je właśnie przy kuracji kwasami, ale ja jeszcze zielona jeśli chodzi o konkretne wiadomości. czy to bardziej pomoże czy bardziej zaszkodzi? czy któraś z Was używała ich zamiast kremów nawilżających przy AD? ta ziajka też niekonkretna, tłusta jestem ale nie nawilżona do końca, no i w porównaniu z KWC skład ma kompletnie inny. przed AD była fajna, teraz jest trochę gorzej. ja wiem, że najlepiej experymentować na sobie, ale mam tak dość syfków, że boję się cokolwiek spróbować. chociaż jedna opinia, plizzzz help:he lp: tak w ogóle to całkiem bym zarzuciła te kremiska...
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 09:18   #1896
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja osobiscie polecam te wszelakie oleje, chyba wole je aniezeli jakiekolwiek kremy, lepiej nawilzaja buzke i nie powoduja zapychania u mnie choc mieszam je z kwasem hialuronowym 1% aby byly mniej tluste. Wyprobuj! nie kazdemu one sluza wiec nie ma reguly ale jesli sie nie przekonasz nie bedziesz wiedziec!

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
i mam pytanie odnośnie AD. stosuję - po przeczytaniu Waszych postów AD od trzech dni, na noc, z filtrami, wszystko jak pisałyście. chodzi mi o nawilżanie rano i w ciągu dnia - teraz smaruję się ziają rumiankową bezzapachową i - czy mogę ją zastąpić olejem z róży piżmowej lub z czarnuszki? doczytałam, że poleca się je właśnie przy kuracji kwasami, ale ja jeszcze zielona jeśli chodzi o konkretne wiadomości. czy to bardziej pomoże czy bardziej zaszkodzi? czy któraś z Was używała ich zamiast kremów nawilżających przy AD? ta ziajka też niekonkretna, tłusta jestem ale nie nawilżona do końca, no i w porównaniu z KWC skład ma kompletnie inny. przed AD była fajna, teraz jest trochę gorzej. ja wiem, że najlepiej experymentować na sobie, ale mam tak dość syfków, że boję się cokolwiek spróbować. chociaż jedna opinia, plizzzz help:he lp: tak w ogóle to całkiem bym zarzuciła te kremiska...
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:05   #1897
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Kupiłąm biogal, zapłaciła 11,20 zł.. Na pewno 60 kapsulek nie starczy na 2 miesiace, ponieważ wskazane jest zazywac 3 razy dziennie po 2 tabletki. Postanowiłąmk brać 2 tabletki dziennie, mam nadzieje, ze to tez przyniesie efekty, bo nie chę se faszerować aż 6 kapsułkami.
Ja zażywałam jedną tabletkę dziennie ogórecznika i było O.K . Tym bardziej, że to nie jedyne tabletki jakie stosuję/stosowałam więc nie chciałam sie tak faszerować.....Myslę, że ważna jest systematyczność i czas, niż jaka dawka
Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
i mam pytanie odnośnie AD. stosuję - po przeczytaniu Waszych postów AD od trzech dni, na noc, z filtrami, wszystko jak pisałyście. chodzi mi o nawilżanie rano i w ciągu dnia - teraz smaruję się ziają rumiankową bezzapachową i - czy mogę ją zastąpić olejem z róży piżmowej lub z czarnuszki? doczytałam, że poleca się je właśnie przy kuracji kwasami, ale ja jeszcze zielona jeśli chodzi o konkretne wiadomości. czy to bardziej pomoże czy bardziej zaszkodzi? czy któraś z Was używała ich zamiast kremów nawilżających przy AD? ta ziajka też niekonkretna, tłusta jestem ale nie nawilżona do końca, no i w porównaniu z KWC skład ma kompletnie inny. przed AD była fajna, teraz jest trochę gorzej. ja wiem, że najlepiej experymentować na sobie, ale mam tak dość syfków, że boję się cokolwiek spróbować. chociaż jedna opinia, plizzzz help:he lp: tak w ogóle to całkiem bym zarzuciła te kremiska...
Ja mogę tylko napisać o sobie, więc ja rano po nocnej kracji Acne tylko nakładam filtry i krem pod oczy, nic więcej mi nie potrzeba, przynajmniej na razie.....Staram się stosować nawilżacze wieczorkiem, jak wracam do domu - wtedy zmywam makijaż i nakładam nawilżacze, przeróżne- głównie z próbek które ostatnio dostałam Osobiście żadnej Ziaji bym nie stosowała, bo może zapychać ale to moje zdanie

P.s Dziewczyny zachwalały humektan, ale ja jeszcze nie stosowałam go
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 10:58   #1898
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Humektan jest b lekkim kremem, cos ala HOL od Avene, nie zostawia tlustej powloczki
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 11:40   #1899
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

marea, dorinka30 - dzięki
p.s. ale jestem cały wątek osobny jest a ja Wam zawracam głowę dopiero teraz znalazłam, czytam i pukam się w cymbał. tak to jest jak się najpierw robi, potem myśli a AD na razie ruszył mi tylko jedną świeżą bliznę, taka bledziutka jest, no, a reszta wróciła do swojego dawnego kolorku, po pierwszej nocy było niesamowicie gładko, blado i bez plamek ... albo tak sobie to wmówiłam teraz gładko też jest, ale to chyba przez ten poślizg, jakiś taki mam na buzi, bo sam AD to 30 sekund i go nie ma, wchłania się do mega-matu, aż dziwne, nie mogę go dobrze rozsmarować, nie nadążam dobra lecę czytać dalej
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 11:52   #1900
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
teraz gładko też jest, ale to chyba przez ten poślizg, jakiś taki mam na buzi, bo sam AD to 30 sekund i go nie ma, wchłania się do mega-matu, aż dziwne, nie mogę go dobrze rozsmarować, nie nadążam dobra lecę czytać dalej
No mi tez AD wchłania się sam aż to takiego tepego matu na buzi, że jak tylko mija 1,5h to nakładam jakiś nawilżacz, bo aż boli, tak ciągnie

Ale działa cuda
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:34   #1901
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
marea, dorinka30 - dzięki
p.s. ale jestem cały wątek osobny jest a ja Wam zawracam głowę dopiero teraz znalazłam, czytam i pukam się w cymbał. tak to jest jak się najpierw robi, potem myśli
Nie ma za co, nie zawsze jest czas aby przeglądać w danym momencie cały wątek w poszukiwaniu wątpliwości
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 15:04   #1902
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hihi ja się nie smaruję po, wolę rano, boję się diablo tego wypryszczenia zwłaszcza że ziajka nieapteczna i podejrzewam,że tak by było. nadziwić się nie mogę temu AD przy nakładaniu, TŻ jak mnie zobaczył w trakcie to mało się nie udusił ze śmiechu na początku jest jak gęsty krem, potem zaczyna się bielić coś w typie "białe, bielsze, colgate" i przez chwilę to tak jakbym sie smarowała pastą albo wapnem do bielenia ścian a potem NAGLE znika... cudak jakiś, ale jak cuda na paszczy robi to będę się tynkować, a co!
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 07:34   #1903
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
hihi ja się nie smaruję po, wolę rano, boję się diablo tego wypryszczenia zwłaszcza że ziajka nieapteczna i podejrzewam,że tak by było. nadziwić się nie mogę temu AD przy nakładaniu, TŻ jak mnie zobaczył w trakcie to mało się nie udusił ze śmiechu na początku jest jak gęsty krem, potem zaczyna się bielić coś w typie "białe, bielsze, colgate" i przez chwilę to tak jakbym sie smarowała pastą albo wapnem do bielenia ścian a potem NAGLE znika... cudak jakiś, ale jak cuda na paszczy robi to będę się tynkować, a co!
Wiesz, ziajka ziajką, ale czyms lekkim można się posmarować "po"m aby skóra się za bardzo nie wysuszała
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 08:50   #1904
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Wiesz, ziajka ziajką, ale czyms lekkim można się posmarować "po"m aby skóra się za bardzo nie wysuszała
wiesz Hihi, pomijajac fakt ze mnie wypryszczylo po bepanthenie gdy chcialam sie przed zorakiem ratowac i bolaca twarza... ...przedwczoraj gdy nalozylam acne derm pieklo mnie w kilku miejscach niemilosiernie i tam dolozylam odrazu humektanu miejscowo, i rano wlasnie te miejsca najbardziej mi sie luszczyly, okrutnie wczoraj wygladalam caly dzien
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 08:57   #1905
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
wiesz Hihi, pomijajac fakt ze mnie wypryszczylo po bepanthenie gdy chcialam sie przed zorakiem ratowac i bolaca twarza... ...przedwczoraj gdy nalozylam acne derm pieklo mnie w kilku miejscach niemilosiernie i tam dolozylam odrazu humektanu miejscowo, i rano wlasnie te miejsca najbardziej mi sie luszczyly, okrutnie wczoraj wygladalam caly dzien
poważnie??? Ja sie smaruję "bezpiecznymi" nawilżaczami i jak do tej pory nie miałam żadnych pryszczy, to przy stosowaniu naprzemiennie Locacidem Effem i AD... ratowało mnie przed totalnym łuszczeniem następnego dnia nałożenie na twarz nawilżacza po kwasie, z tym, że zgodnie ze wszelkimi zasadami - nawilżacz 1,5h po kwasie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 11:37   #1906
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a ja się nie łuszczę w ogóle.. może to dlatego że regularnie stosuje peeling (2razy w tygodniu zeby nikt zaraz nie pomyslał że codziennie!) i nakładam humektan i rano wszystko pięknie ostatnio przestałam się w ogóle malować tak mi acne derm wszystko doprowadził do ładu że teraz z samym kremem na twarzy sobie chodzę-a przeciez ani filtr ani humektan nie jest matujący a tak fajnie mi po nich jest są cudowne
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 11:58   #1907
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
poważnie??? Ja sie smaruję "bezpiecznymi" nawilżaczami i jak do tej pory nie miałam żadnych pryszczy, to przy stosowaniu naprzemiennie Locacidem Effem i AD... ratowało mnie przed totalnym łuszczeniem następnego dnia nałożenie na twarz nawilżacza po kwasie, z tym, że zgodnie ze wszelkimi zasadami - nawilżacz 1,5h po kwasie
uhm, no tak ale ja zazwyczaj zmywam buzke tak na cacy przed spaniem i te 1.5 h to bym nie wytrzymala, musze potestowac
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 12:49   #1908
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hmmm to ty nie spisz z acne dermem na buzi tylko go zmywasz? nie za bardzo rozumiem posta wyzej..
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 13:39   #1909
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmmm to ty nie spisz z acne dermem na buzi tylko go zmywasz? nie za bardzo rozumiem posta wyzej..
Nie nie , nakladam go przed snem i zostaje z nim na noc ale jako ze wracam z pracy ok. 18 i wtedy zmywam filtry itp zazwyczaj nakladam jakies nawilzacze wtedy i jeszcze przed snem to zmywam zanim naloze acne derm lub cos inego na noc..ot co
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 14:04   #1910
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Nie nie , nakladam go przed snem i zostaje z nim na noc ale jako ze wracam z pracy ok. 18 i wtedy zmywam filtry itp zazwyczaj nakladam jakies nawilzacze wtedy i jeszcze przed snem to zmywam zanim naloze acne derm lub cos inego na noc..ot co
No to ja zmywam, kładę kwas, a po 1,5h nawilżacz
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 14:36   #1911
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No to ja zmywam, kładę kwas, a po 1,5h nawilżacz
Wiesz ja mieszkam ze znajomymi wiec nie mam takiego 'pelnego luzu' ze moge 'na majtach' chodzic a tak bez makijazu czy chocby korektora zle sie czuje przy 'obcych', malo komfortowo stad taki a nie inny rozklad dnia, no a w pokoju sie nie zamkne na caly wieczor hehe, dlatego zazwyczaj nakladam odrobine korektora na te najbardziej 'kolorowe' miejsca
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 14:38   #1912
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Wiesz ja mieszkam ze znajomymi wiec nie mam takiego 'pelnego luzu' ze moge 'na majtach' chodzic a tak bez makijazu czy chocby korektora zle sie czuje przy 'obcych', malo komfortowo stad taki a nie inny rozklad dnia
No tak, jasne U mnie jest wręcz przeciwnie - mieszkam z Mężem, który wraca z pracy później niż ja, więc jak już wróci, to ja jkestem wykwaszona, nawilżona i wypielęgnowana

A od kiedy się smaruję tym całym cyrkiem, to nawet podobam się sobie bez makijażu, więc żadnego problemu
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 14:43   #1913
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No tak, jasne U mnie jest wręcz przeciwnie - mieszkam z Mężem, który wraca z pracy później niż ja, więc jak już wróci, to ja jkestem wykwaszona, nawilżona i wypielęgnowana

A od kiedy się smaruję tym całym cyrkiem, to nawet podobam się sobie bez makijażu, więc żadnego problemu
TZ to w gorszych opresjach mnie widzial wiec jego sie nie obawiam i w zasadzie tez nakladam tylko ciutke korektora na te wieczorki i jest coraz lepiej...ale jak pisalam wyzej znow mi cos wyskoczylo po tym bepantenie a jak pryszczki robia sie biale to przeciez tak chodzic nie bede to je staram sie delikatnie wyciskac no i wiesz pozniej to sie goi i tak w kolko heh...ale jest coraz lepiej! chyba tez ogranicze zorac, do max 1 raz w tyg. lub rzadziej bo strasznie sie po nim luszcze i mam wrazenie ze cos mi wyskakuje po nim..a po acne dermie buzka slicznie sie oczyszcza i lepiej wyglada no i nie jest taka obolala i podrazniona
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 14:50   #1914
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
TZ to w gorszych opresjach mnie widzial wiec jego sie nie obawiam i w zasadzie tez nakladam tylko ciutke korektora na te wieczorki i jest coraz lepiej...ale jak pisalam wyzej znow mi cos wyskoczylo po tym bepantenie a jak pryszczki robia sie biale to przeciez tak chodzic nie bede to je staram sie delikatnie wyciskac no i wiesz pozniej to sie goi i tak w kolko heh...ale jest coraz lepiej! chyba tez ogranicze zorac, do max 1 raz w tyg. lub rzadziej bo strasznie sie po nim luszcze i mam wrazenie ze cos mi wyskakuje po nim..a po acne dermie buzka slicznie sie oczyszcza i lepiej wyglada no i nie jest taka obolala i podrazniona
Ja mam to szczęscie, że NIC mi nie wyskakuje... z tym, że mi się już buzia nie rozjaśnia. Jestem śniada z natury i miałam nadzieję, że AD w połączeniu z wit. C dodatkowo mnie rozjaśni, ale chyba nic z tego...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 14:54   #1915
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam to szczęscie, że NIC mi nie wyskakuje... z tym, że mi się już buzia nie rozjaśnia. Jestem śniada z natury i miałam nadzieję, że AD w połączeniu z wit. C dodatkowo mnie rozjaśni, ale chyba nic z tego...
Ja w zasadzie pomimo iz bardzo zbladlam w ostatnich miesiacach to nie odczuwam tego bo mam gladsza i ladniejsza buzke i jest od wit C sczzegolnie jakas taka promienna i zywa, nie jest juz taka szara...
A czy ty uzywasz podkladow? na filtr i pudrow?
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:03   #1916
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ja w zasadzie pomimo iz bardzo zbladlam w ostatnich miesiacach to nie odczuwam tego bo mam gladsza i ladniejsza buzke i jest od wit C sczzegolnie jakas taka promienna i zywa, nie jest juz taka szara...
A czy ty uzywasz podkladow? na filtr i pudrow?
Nie, nie używam podkłądu - tylko filtr, a na to puder jedwabny.
Po witaminie C bbuzia jest rozświetlona, to fakt, ale jakby właśnie bardziej śniada u mnie, bo ożywiła koloryt I taka właśnie "posolaryjna" jestem przed tę wit.C
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:15   #1917
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie, nie używam podkłądu - tylko filtr, a na to puder jedwabny.
Po witaminie C bbuzia jest rozświetlona, to fakt, ale jakby właśnie bardziej śniada u mnie, bo ożywiła koloryt I taka właśnie "posolaryjna" jestem przed tę wit.C
musze wyprobowac ten svr 50 barwiacy, ja jak narazie uzywam LRP touch Pro nakladany punktowo na twarz i na to skrobia z hauschka i czyms tam jeszcze zmixowanym
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:25   #1918
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

[quote=marea;6792392]Ja w zasadzie pomimo iz bardzo zbladlam w ostatnich miesiacach to nie odczuwam tego bo mam gladsza i ladniejsza buzke i jest od wit C sczzegolnie jakas taka promienna i zywa, nie jest juz taka szara...

o jakiej witaminie C mówicie? normalnej w tabletkach czy o jakimś kosmetyku??
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:34   #1919
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
o jakiej witaminie C mówicie? normalnej w tabletkach czy o jakimś kosmetyku??
Ja uzywam tej z BU 15%, Hihi chyba tez z tego co mi sie zdaje i uzywamy jej pod filtr na buzke rzecz jasna
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:38   #1920
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

uuuu to ja nie wiem o co chodzi... nie jestem wtajemniczona... jakby ktos chciał mnie oświecić i jakiegoś linka podać byłabym bardzo wdzięczna
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.