Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-16, 15:16   #1141
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja aż nie wiem od czego zacząć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed-9.jpg (135,5 KB, 48 załadowań)
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:19   #1142
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Ja aż nie wiem od czego zacząć
Szampony są fajne. Pamiętaj, żeby pochodzić z pianą z 5 min. i dopiero spłukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:43   #1143
_finder_
Raczkowanie
 
Avatar _finder_
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 100
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Finka, dobrze przeczytać, że chociaż ktoś zauważa efekty i że możliwa jest poprawa. Gratuluję i życzę wytrwałości

Red-witch, fajna kolekcja, aż nabrałam ochoty na zakupy i zwiększenie mojego arsenału do walki z brakiem włosów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_finder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 17:13   #1144
Finka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cześć Dziewczyny
co do linienia po minovivax 5 to raczej go nie miałam może kilka dni leciało jeszcze trochę włosów, a potem wypadanie ustało. Tak jak pisałam przed kuracją włosy bardzo mi wypadały, ale problem z wypadaniem mam od kilkunastu lat to nie tak , że nagle wypadły a teraz odrosły. Nie miałam stresujących przeżyć. Kiedyś wystarczyło, że przeciągnęłam ręka po głowie i w dłoni zostawały włosy, mycie czesanie masa włosów wypadała teraz tego nie ma. Przed minovivax 5 stosowałam przez m-c aplikort e, może to dlatego... dermatolog stwierdziła, że należy pobudzić mieszki włosowe, przygotować je. Stosowałam aplikort e 2 x dz. zgodnie z zaleceniem dermatologa, było w miarę ok. Trochę mrowiła mi skóra na czubku głowy, trochę piekła, ale wszystko do zniesienia. Nie wiem jak to będzie po odstawieniu minovivaxu 5...
Co do kosmetyków polecam alterrę z rossmanna szampon z kofeiną i odżywkę i balsam nawilżający. Dobry skład, dobra cena. Mi służą.
Finka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 18:12   #1145
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Red with Vichy dercos to mój ulubieniec, bo włosy ślicznie po nim wyglądają, pomaga pozbyć mi się łupieżu, ale nie podrażnia. Nie niweluje natomiast wypadania włosów, przynajmniej w moim przypadku. Obecnie używam tego zestawu seboradin ale zbyt krótko, żeby coś stwierdzic. Radical czerwone zawsze ratowało mi życie, ale nie mogę go używać bo jestem w ciąży, ale zdecydowanie polecam. Tego drugiego Radical nie używałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 18:34   #1146
_finder_
Raczkowanie
 
Avatar _finder_
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 100
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Szczerze mówiąc tego drugiego Radicala z mezoterapią nawet nigdzie w sklepach nie widziałam. Na KWC mało opinii, ciekawa jestem efektów, chociaż zapewne nie zastąpi profesjonalnego zabiegu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_finder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 20:17   #1147
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dews no ten szampon Vichy to dzięki Tobie kupiłam, zauważyłam na zdjęciach swojego skalpu, że mam początku łupieżu, więc się przyda

Ja stosowuję tę drugie ampułki z opcją mezoterapii - bardzo mi pomogły, włosy po terapii jodem radioaktywnym na raka tarczycy leciały mi dosłownie wszędzie, teraz w ogóle nie wypadają. Mam nadzieję, że ten zestaw plus ewentualnie potem Loxon sprawią, że włosy odrosną i zageszczą się na przedziałku, bo tego potrzebuję.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 20:19   #1148
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Red witch ja już się trzęsę na myśl o tym co mi zostanie na głowie po urodzeniu dziecka i chyba też spribuje znaleźć ten Radical z mezoterapia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 20:37   #1149
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Potwierdzam, słyszałam dużo dobrego o Rakowskiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja dziś mailowałam i dostałam odpowiedź, że najbliższy termin do dr Rakowskiej na... styczeń 2019
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 10:51   #1150
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dews spróbuj, porównałam składy i faktycznie różnia się - więc może warto rotować - przez 2 miesiące jeden Radical, przez kolejne 2 drugi. Ja z początku chciałam oba na raz stosować, ale obawiam się, że to by było zbyt wiele, więc póki co poprzestaję na Radical Mezoterapia 2x w tygodniu. Na ulotce jest napisane by stosować minimum 1x w tygodniu.

Co do szamponu Vichy - w przypadku moich włosów tragedia. Są dobrze oczyszczone, mają objętość, ale wyglądam jak szczota. Streczą na wszystkie strony, nie mogę ich rozczesać, koszmar. Ale wiadomo każda z nas ma inne włosy i co służy jednej niekoniecznie musi służyć drugiej, będę go rotować z innymi szamponami by zużyć, ale w moim przypadku - nigdy więcej go nie kupię.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 10:54   #1151
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Red witch widzisz ja mam włosy gładkie i proste jak druty więc po prostu robią się bardziej puszyste co jest dla mnie zbawieniem. Radical czerwonego używałam przy każdym myciu, czyli codziennie. Trzeba jednak uważać, bo.kazde wcierki mają alkohol, który może scienczyc skórę głowy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 12:28   #1152
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Czerwone amupłki Radical mają na 3 miejscu w składzie Alcohol Denat, te od mezoterapii nie mają w ogóle i też nie widzę w składzie innej formy alkoholu, chyba, że się nie znam. Ale nawet jeśli jest to o wiele dalej.

Oby to wszystko pomogło, wmasowałam ampułkę Radical - najwięcej płynu dałam na koronę włosów, co je lekko skleiło, następnie wzięłam telefon i nagrałam widok włosów z góry tragedia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed-10.jpg (172,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unnamed-11.jpg (189,4 KB, 35 załadowań)
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 13:37   #1153
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Red witch dobrze wiedzieć, dzięki! Powiesz jeszcze gdzie to kupiłaś? Ja mieszkam w uk i raczej nie widziałam tego w aptekach online


-----Edit-----

Znalazłam na ebay chociaż dosyć drogie, no £30, ale po ciąży wypróbuje.
Znalazłam też taki specyfik, o którym nigdy nie słyszałam

IMG_1523968925.459453.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2018-04-17 o 13:42
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 20:46   #1154
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dews ja kupuję w Aptece Gemini - ale nie wiem czy wysyłają do UK i czy to się w ogóle opłaca, wejdź na ich stronę wyszukaj radical i wszystkie opcje Ci się wyświetlą. Ta druga kuracja też jest na Aptece Gemini, ale jej nie próbowałam.

Edytowane przez red-witch
Czas edycji: 2018-04-17 o 20:48
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 14:08   #1155
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Finka75 piszesz że przyjmujesz 8000 jednostek wit D. Kontrolowalas jej poziom, udało Cię się go sensownie podnieść? Ja od pół roku biorę 10000 i słabo to idzie w górę.

Dziewczyny udało się którejś z Was znacząco podnieść poziom ferrytyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 03:05   #1156
Finka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez cirro7 Pokaż wiadomość
Finka75 piszesz że przyjmujesz 8000 jednostek wit D. Kontrolowalas jej poziom, udało Cię się go sensownie podnieść? Ja od pół roku biorę 10000 i słabo to idzie w górę.

Dziewczyny udało się którejś z Was znacząco podnieść poziom ferrytyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 co do mojego poziomu wit.D to w X.2017 wynosił 17,87, a w I.2018 78,39 (5 dni przed badaniem nie brałam). W okresie X-I przyjmowałam po 10000 (najpierw kropelki dla dzieci devikap, a potem D-Vitum forte, które dalej biorę).Po badaniu zmniejszyłam dawkę do 8000 i mam zamiar brać do końca IV. W okresie V-X planuję przyjmować 4000 dziennie. Czytałam i widziałam na YT wypowiedzi, że bezpieczny poziom wit.D to ok. 100. A jakie jest Twoje zdanie? Do jakiego poziomu dążysz? Ferrytynę też badałam i miałam 31,5 nie wiem czy to dobry wynik czy za niski?
Finka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 03:11   #1157
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
ja dziś mailowałam i dostałam odpowiedź, że najbliższy termin do dr Rakowskiej na... styczeń 2019
Czy mogłabyś podać mi adres mailowy na który pisałaś do dr. Rakowskiej?
Ewikk96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 08:22   #1158
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Finka75 Pokaż wiadomość
cirro7 co do mojego poziomu wit.D to w X.2017 wynosił 17,87, a w I.2018 78,39 (5 dni przed badaniem nie brałam). W okresie X-I przyjmowałam po 10000 (najpierw kropelki dla dzieci devikap, a potem D-Vitum forte, które dalej biorę).Po badaniu zmniejszyłam dawkę do 8000 i mam zamiar brać do końca IV. W okresie V-X planuję przyjmować 4000 dziennie. Czytałam i widziałam na YT wypowiedzi, że bezpieczny poziom wit.D to ok. 100. A jakie jest Twoje zdanie? Do jakiego poziomu dążysz? Ferrytynę też badałam i miałam 31,5 nie wiem czy to dobry wynik czy za niski?
Bardzo ładnie udało Ci się podnieść wit D. Ja na razie doszłam do 50 a chciałabym mieć ok 80. Ale bardzo powoli to idzie. Też stosuje krople, ale może przerzuce się na devikap. Dużo przebywam na słońcu, więc teraz powinno być łatwiej

30 ferrytyny to troszke mało. Ja mam 40. Moja lekarka powiedziała że 50 jest wystarczające dla włosów, ale gdzieś przeczytałam że warto dojść do 70, ale to chyba nie jest takie proste. Zaczęłam lykac tabletki solgara razem z witaminą C. Biorę to na czczo i popijam wodą z połówką cytryny. Po 6 tygodniach mam sprawdzić rezultaty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

A wartość powyżej 100 jest już toksyczna dla organizmu. Tak mam napisane na zakresach norm z laboratorium, więc też nie można przesadzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 08:49   #1159
goskape
Przyczajenie
 
Avatar goskape
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Czasami na łysienie pomóc może stosowanie pianki do włosów. Pianka zwiększa objętość, więc zawsze to jakaś "pomoc"
goskape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-20, 09:47   #1160
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez goskape Pokaż wiadomość
Czasami na łysienie pomóc może stosowanie pianki do włosów. Pianka zwiększa objętość, więc zawsze to jakaś "pomoc"
Chyba, że ma się trzy włosy to pianka sklei je w 1 )) Dobrego dnia dla wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cirro7 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie udało Ci się podnieść wit D. Ja na razie doszłam do 50 a chciałabym mieć ok 80. Ale bardzo powoli to idzie. Też stosuje krople, ale może przerzuce się na devikap. Dużo przebywam na słońcu, więc teraz powinno być łatwiej

30 ferrytyny to troszke mało. Ja mam 40. Moja lekarka powiedziała że 50 jest wystarczające dla włosów, ale gdzieś przeczytałam że warto dojść do 70, ale to chyba nie jest takie proste. Zaczęłam lykac tabletki solgara razem z witaminą C. Biorę to na czczo i popijam wodą z połówką cytryny. Po 6 tygodniach mam sprawdzić rezultaty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

A wartość powyżej 100 jest już toksyczna dla organizmu. Tak mam napisane na zakresach norm z laboratorium, więc też nie można przesadzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój poziom ferrytyny to 14,48. Jak go podnieść? Co polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 10:40   #1161
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Chyba, że ma się trzy włosy to pianka sklei je w 1 )) Dobrego dnia dla wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Mój poziom ferrytyny to 14,48. Jak go podnieść? Co polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia koniecznie musisz zawalczyć o ferrytyne! Czytałam wiele wypowiedzi ludzi na forach którzy właśnie po zwiększeniu jej poziomu odzyskali włosy. Nie wiem jeszcze czy moja kuracja będzie skuteczna, ale może jest tu ktoś komu się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 10:42   #1162
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez cirro7 Pokaż wiadomość
Kasia koniecznie musisz zawalczyć o ferrytyne! Czytałam wiele wypowiedzi ludzi na forach którzy właśnie po zwiększeniu jej poziomu odzyskali włosy. Nie wiem jeszcze czy moja kuracja będzie skuteczna, ale może jest tu ktoś komu się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co polecasz łykać / jeść? Dziś odebrałam wyniki ferrytyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 10:54   #1163
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Co polecasz łykać / jeść? Dziś odebrałam wyniki ferrytyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi lekarka polecila solgar gentle iron 1 kapsulka dziennie razem z witamina C. Witamina zwiwksza wchłanianie żelaza. Biorę to na czczo i popijam szklanka wody z wyciśniętą połówką cytryny, bo wyczytałam że warto zakwasic trochę organizm. Rano zrezygnowałam też z kawy i czarnej herbaty bo one z kolei zmniejszają wchłanianie.

Warto też do diety dodać wątróbka, szpinak, pietruszkę, czerwone mięso... pewnie jest dużo takich produktów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 10:55   #1164
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez cirro7 Pokaż wiadomość
Mi lekarka polecila solgar gentle iron 1 kapsulka dziennie razem z witamina C. Witamina zwiwksza wchłanianie żelaza. Biorę to na czczo i popijam szklanka wody z wyciśniętą połówką cytryny, bo wyczytałam że warto zakwasic trochę organizm. Rano zrezygnowałam też z kawy i czarnej herbaty bo one z kolei zmniejszają wchłanianie.

Warto też do diety dodać wątróbka, szpinak, pietruszkę, czerwone mięso... pewnie jest dużo takich produktów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję. Spróbuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 11:55   #1165
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Potwierdzam! Gdzieś kilkanascie stron temu dodałam wpis dziewczyny po angielsku, która przez lata walczyła z wypadaniem włosów i właśnie przez podniesienie ferrytyny pozbyła się problemu. Ale brała ona końskie dawki żelaza, które mogą być szkodliwe, bo zbyt wysokie żelazo może doprowadzić do zakrzepów krwi... Dlatego przy suplementcji żelaza, szczególnie w dużych ilościach, trzeba na bieżąco robić badania krwi.
I też słyszałam, że ferrytyna musi być na poziomie 50 by zatrzymać wypadanie i 70 by włosy zaczęły odrastać. Ja mam 21 czyli bardzo nisko i po porodzie planuje suplementowac i zobaczyć czy pomoże


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 11:59   #1166
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 13:00   #1167
poiu321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 38
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jest tutaj jakaś dziewczyna z kafeterii z wątku łysienie2 i wie co się stało ze stroną? Wszystkie wątki działają, a na ten najważniejszy dla mnie czyli łysienie nie mogę wejść od jakiegoś tygodnia bo wyskakuje błąd
poiu321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 13:12   #1168
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Spróbuj na komputerze, jeśli używałaś aplikacji, bo ona czasem szaleje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 17:37   #1169
poiu321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 38
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

cały czas korzystałam z komputera spróbowałam na telefonie i na szczęście poszło
poiu321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 07:47   #1170
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

ja biore zelazo z wit c musi byc i szybko podskoczula mam ponad 70 ale wplywu na wlosy zaden :-(
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 15:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.