Paznokcie żelowe Legnica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 13:32   #1
zahara4576
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 3

Paznokcie żelowe Legnica


Cześć diewczyny, czy wiecie kto robi profesjonalne żele w Legnicy!
zahara4576 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 20:27   #2
Tiunivell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 31
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Odświeżam
Ma któraś z Legniczanek kogoś godnego polecenia?
__________________
"Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń..." E.Tayler
Tiunivell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 21:45   #3
asienka1702
Zadomowienie
 
Avatar asienka1702
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 497
GG do asienka1702
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Polecam moją sis która jest po ukonczonych kursach i robi naprawde swietne paznokcie. Sama do niej chodze i mysle ze ceny tez ma przystepne. Zajmuje się juz tym dlugo niektore jej dziela mozna zobaczyc na NK bo chyba fotobloga nie ma ale nie wiem na 100%
Na nk jesli chcecie zagladnac to zapraszam

http://nasza-klasa.pl/profile/124229...ery/album/2/40
asienka1702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:26   #4
pannaanna646
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

witam, osobiscie polecam pania kasie, profesjonalnie, paznokcie trzymaja sie nawet do 2 miesiecy takze SZAL JEST. wykonuje uslugi u klientki w domu, na zyczenie przedstawia certyfikat, takze naprawde polecam.

nr tel 883-658-777
pannaanna646 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:45   #5
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Cytat:
Napisane przez pannaanna646 Pokaż wiadomość
paznokcie trzymaja sie nawet do 2 miesiecy takze SZAL JEST.
LoL? a kto chodzi z pazurami 2 miesiące fujjjj
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:08   #6
pannaanna646
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Owszem chodze chociazby ja, przy uzupełnianiu i odświeżaniu paznokcia jest to bardzo wygodne, no i nie wydaje co 2 tygodnie kasy na nowe paznokcie. jak chce zmienic wzorek koncowki to tez mi to taniej wychodzi niz jakbym miala robic cale od nowa.
pannaanna646 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 12:31   #7
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Cytat:
Napisane przez pannaanna646 Pokaż wiadomość
Owszem chodze chociazby ja, przy uzupełnianiu i odświeżaniu paznokcia jest to bardzo wygodne, no i nie wydaje co 2 tygodnie kasy na nowe paznokcie. jak chce zmienic wzorek koncowki to tez mi to taniej wychodzi niz jakbym miala robic cale od nowa.
Uzupełnienie odrostu ok, jest tańsze i szybsze, ale o co Ci chodzi ze zmianą koncówki? reszty pazurka przy zmianie końcówki nie ruszasz czy co?
Uzupełnia się przeważnie po 2 tyg, ale tylko raz.. potem trzeba zrobić odnowę czyli całego pazura..... Bo ładnie to to już nie wygląda. Czyli dalej nie rozumiem SZAŁU 2 miesięcy
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 15:33   #8
pannaanna646
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Uzupełnienie odrostu ok, jest tańsze i szybsze, ale o co Ci chodzi ze zmianą koncówki? reszty pazurka przy zmianie końcówki nie ruszasz czy co?
Uzupełnia się przeważnie po 2 tyg, ale tylko raz.. potem trzeba zrobić odnowę czyli całego pazura..... Bo ładnie to to już nie wygląda. Czyli dalej nie rozumiem SZAŁU 2 miesięcy
chodzi mi o to ze jak umawiam sie na dopelnienie- to odswiezam calosc paznokcia- czyli spilowuje mi po calosci, dopelnia i odswieza- a jak chce zmienic np kolor koncowki, czy tez po prostu caly paznokciec ale bez robienia od nowa to mam spilowanie do podstawy tipsa (podobnie jak przy sciaganiu ale bez pilowania do konca) i jesli nie ma zadnym ubytkow, nadpekniec itd to mam robione wszystko na bazie starych paznokci a wygladaja jak nowe i taniej wychodzi. po prostu sa bardzo trwale. poczytaj o zmianie koncowki paznokcia na necie. zapomnialam dodac, ze ta pani zajmuje sie żelowymi panokciami, bo jak kiedys robilam akryle gdzie indziej to niby nie mozna i trzeba wszystko od nowa, a tutaj mam robione tak jak ja chce. no i wlasnie w ten sposob dwa razy juz mialam tak ze na tej samej bazie trzymaly mi sie 2 miesiace. ponoc to nie narusza naszych naturalnych paznokci, jak za kazdym razem zmieniac- tak pisalo na necie.

Edytowane przez pannaanna646
Czas edycji: 2010-11-15 o 15:35
pannaanna646 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 17:34   #9
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Ahhhhh o to Ci chodzi.............
To jest przecież normalne że do końca się nie spiłowuje żelu, przynajmniej ja nigdy tak nie robie, bo skoro ładnie się trzyma to po co to ściągać do zera
Z akrylami jak jest nie wiem bo nigdy nie robiłam
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:46   #10
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Cytat:
Napisane przez pannaanna646 Pokaż wiadomość
chodzi mi o to ze jak umawiam sie na dopelnienie- to odswiezam calosc paznokcia- czyli spilowuje mi po calosci, dopelnia i odswieza- a jak chce zmienic np kolor koncowki, czy tez po prostu caly paznokciec ale bez robienia od nowa to mam spilowanie do podstawy tipsa (podobnie jak przy sciaganiu ale bez pilowania do konca) i jesli nie ma zadnym ubytkow, nadpekniec itd to mam robione wszystko na bazie starych paznokci a wygladaja jak nowe i taniej wychodzi. po prostu sa bardzo trwale. poczytaj o zmianie koncowki paznokcia na necie. zapomnialam dodac, ze ta pani zajmuje sie żelowymi panokciami, bo jak kiedys robilam akryle gdzie indziej to niby nie mozna i trzeba wszystko od nowa, a tutaj mam robione tak jak ja chce. no i wlasnie w ten sposob dwa razy juz mialam tak ze na tej samej bazie trzymaly mi sie 2 miesiace. ponoc to nie narusza naszych naturalnych paznokci, jak za kazdym razem zmieniac- tak pisalo na necie.
przy akrylu i zelu jest tak samo...tak samo postepuje sie przy dopelnianiu, uzupelnianiu itd.. roznica jest tylko w materiale i technice...

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2010-11-15 o 20:48
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 05:21   #11
pannaanna646
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

no widzicie a mi w jednym z lepszych salonow (nie napisze w ktorym bo to antyreklama) powiedziano, ze nie robi sie tak z akrylem... po prostu pewnie chodzilo o kase i juz...
tak czy inaczej teraz jestem zadowolona, jakos bardziej mi zele pasują i mam fajne paznokietki bez wychodzenia z domu, włóczenia sie po miescie i szukania salonow.
a wy jakie wolicie? zele czy akryle?
pannaanna646 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 05:48   #12
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Dobrze zrobione paznokcie u kogoś komu szybko one też nie rosną mogą się trzymać 2 tygodnie i zapwnia że jeżelina wet jest 3mm odrost to wystarczy je ładnie pomalować lakierem bezbarwnym lub perłowym i nic nie widać.
Nie wszyscy robią sobie długaśnie pazury które po 2 tygodniach nie da się nosić bo bardzo przeszkadzają. Wiele osób lubi schludno zrobione paznokcie które rosną z tipsem lub samym żelem i wtedy może sobie pozwolić na dłuższe noszenie , najczęściej takie osoby póżnie zdejmują żel i mają swoje paznokcie ale podkreślam paznokcie muszą być dobrze zrobione.!
POZDROWIONKA!
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 10:25   #13
Karoline1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Słyszałam o nowym salonie o nazwie <reklama,> podobno pięknie urządzony i co najważniejsze ma świetne opinie z tego co widziałam na ich instagramie paznokcie robią cudne.
Sama się wybieram choć za późno usłyszałam bo w dzień otwarcia podobno robili manicure hybrydowy za darmo.
link:
<reklama>

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-09-14 o 11:30 Powód: reklama
Karoline1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:31   #14
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie żelowe Legnica

Poniewaz watek jest rajem dla spamerow i nic nie wnosi do tresci forum- zamykam.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-14 12:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.