Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 13:04   #31
asiulkag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

My mieliśmy wesele w Lila Park w Dołujach 1 sierpnia 2014 roku. Niestety nie do końca byliśmy zadowoleni. Pierwsza sprawa to alkohol. Część wódki jest w cenie, a część dokupowaliśmy, z naszych obliczeń wynika, że zostaliśmy oszukani. Ponadto ustalaliśmy menu dla wegetarian (dla 3 osób), miała być podana zupa krem z pomidorów oraz ryba, a nasi goście dostali krem, ale nie wiadomo z czego, prawdopodobnie były to pieczarki, wyglądało to jak jedna wielka breja, oraz uwaga. . . . kotlety sojowe! Było nam strasznie wstyd przed gośćmi. Fontanna czekoladowa, którą dodatkowo zamówiliśmy postawiona była w jakimś ciemnym kącie sali prawie w ogóle niewidoczna. W momencie gdy przy fontannie skończyły się owoce, nikt więcej nich nie dołożył. Podczas rozmowy, kiedy ustalaliśmy szczegóły, wydawało się, że wszystko będzie super, a tu takie wpadki. . . Nie polecamy. W tym roku byliśmy w Dolicach Dworek Wiktoria, bardzo ładne miejsce i z perspektywy gości uważamy, że było super. Sala w Maszewie też jest ok z naszego punktu widzenia.
asiulkag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:10   #32
DanuStupak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Widzę, że zdania o Lila Park są podzielone. Ja jednak z osobistych doświadczeń (organizacja własnego wesela) jestem jak najbardziej zadowolona z wykonania usługi. Oferta bogata, można wybrać która propozycja cenowa najbardziej odpowiada klientom. xxx My zdecydowaliśmy się na najdroższą, ale jak szaleć to szaleć. Sala bardzo duża, nasi goście się pomieścili bez problemu. Dekoracje urocze, a jedzenie smaczne. Polecamy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-13 o 18:49 Powód: Link.
DanuStupak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 19:50   #33
oh_ali
Przyczajenie
 
Avatar oh_ali
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Ja też zaczynam się rozglądać za jakąś salą, bo wesele planujemy na wiosnę 2017. Zależy nam aby było to coś w miarę w centrum Szczecina. Zastanawiamy się nad którąś z willi przy Wojska Polskiego. Zaciekawiła mnie Willa Astoria i Willa Ogrody. Planujemy imprezę na ok 90-100 osób, ale w tych miejscach chyba nie ma opcji aby tyle osób zmieściło się na jedną salę plus w tej samej sali byłby parkiet. Może ktoś był i się orientuje jak to wygląda? Zastanawiam się jeszcze nad Pierwszym Miejscem, Ceremonią i Princess. Może ktoś coś polecić, podzielić się opinią? Ważne jeszcze dla nas jest miejsce na zewnątrz, aby goście spokojnie mogli zapalić papierosa czy się przewietrzyć.

Podzielę się jeszcze refleksją, że im ładniejsza sala na zewnątrz tym gorzej wygląda w środku, i odwrotnie. Czy ktoś ma podobne odczucia?

No i dodam jeszcze swoje trzy grosze do wątku czyli opinie o różnych salach.
Ostatnio byłam na weselu w Lila Park i niestety średnio mi się podobało. Sala z zewnątrz wygląda jak remiza, otoczenie ładne, ale daleko od Szczecina. Jest fajny taras, ogród itd. Sala trochę tandetnie urządzona. Kolorowe ledy na suficie mnie przeraziły. Toaleta na poziomie -1, co też dla niektórych nie jest wygodne. Łazienki za to spore, nie ma kolejek. Jedzenie, moim zdaniem, średnie (i trochę mało). Poza tym obsługa sprawna, szatnia dla gości, miejsca sporo.
Duet w Goleniowie podobał mi się dużo bardziej. Super jedzenie, obsługa, ogród. Szkoda tylko, że w sali obok odbywało się inne wesele. No i nocleg... dostaliśmy pokój z jednym maleńkim okienkiem przy suficie.. jak w piwnicy.
Polonus w Morzyczynie ma fajną salę, za to sam motel MASAKRA.
Sala jednak spoko, duża, jasna, z ogródkiem i blisko jeziora. Obsługa bardzo miła, sprawna. Jednak jedzenie okropne! Rosół z kostki rosołowej, paskudztwo. No i do drugiego dania ziemniaków starczyło tylko dla połowy sali.
Niedługo będę na weselu w Wenus więc też się podzielę opinią
__________________
So plant the thought and watch it grow
Wind it up and let it go
oh_ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 11:29   #34
liritta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Ja również urządzałam wesele w LilaPark. Byliśmy wraz z mężem zadowoleni. Rodzina i znajomi też nie narzekali. Sala wygląda przykładowo tak: xxx Może komuś się spodoba i się zdecyduje na jej wynajęcie. Polecam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-13 o 18:49 Powód: Link.
liritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 10:18   #35
Tyria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Widzę że jeśli chodzi o sale w Szczecinie to Lila Park wiedzie prym. I słusznie bo to wyjątkowe miejsce, pod wieloma względami. Uczestniczyłam w ślubie właśnie tam. Mogę sobie tylko wyobrażać, jak świetnie czuli się państwo młodzi. Ja byłam zachwycona, a byłam tylko jedną z wielu koleżanek panny młodej. Przejrzałam sobie ofertę na stronie xxx to tak zachowawczo, jak sama będę planować swoje wesele, choć to jeszcze trochę czasu przede mną.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-25 o 11:31 Powód: Link.
Tyria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 12:41   #36
oh_ali
Przyczajenie
 
Avatar oh_ali
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Byłam na weselu w Wenus (Kobylanka) i było suuuper
Jedzenie absolutnie przepyszne!
Podobało mi się to, że było dużo ciepłych posiłków i to uratowało wielu gości przed szybkim "zakończeniem imprezy". Sporo miejsca, sala ładna z fajnymi tarasami gdzie można odsapnąć i zapalić papieroska. W sali obok też było wesele ale w ogóle nie było tego słychać ani widać. Jedyny problem to dość mały parking i wielu gości nie miało jak postawić samochodu, aby kogoś nie zastawić. Nie wiem jak tam z bazą noclegową, bo nie korzystaliśmy. Jednak całość zdecydowanie na plus, miejsce godne polecenia.
__________________
So plant the thought and watch it grow
Wind it up and let it go
oh_ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 17:33   #37
wertyv44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Witam, widzę, że nasza kochana szukała ciekawej sali na wesele! Otóż ostatnio moja przyjaciółka organizowała swój ślub i wesele przez jedną firmę: xxx Długo zastanawiałyśmy się nad wyborem spośród, wielu które świadczą tego typu usługi. Wybór był prawidłowy impreza była pamiętna i wyjątkowa w swoim rodzaju, powaliła mnie na kolana, ponieważ grał na niej metalowy zespół mojego kolegi. Zorganizowałyśmy huczne wesele dla znajomych w klimacie. Był rozmach i bauns do rana, kelnerki bardzo nawet przebrały się punkowe stroje. Kuchnia idealna oraz przystępna cena, czego chcieć więcej.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-13 o 18:49 Powód: Link.
wertyv44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 13:29   #38
lagatitas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Ja jestem już po weselu. Moje wesele było Lila Park najważniejsze ze udało się, goście byli zadowoleni, jedzenie smaczne raj dla podniebienia, sala cudownie wystrojona, obsługa na wysokim poziomie. Przed weselem oglądałam kilka sal, restauracje nie miały coś co Lila Park , co do cen ceny przystępne polecam
lagatitas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 09:39   #39
k_i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 9
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Jestem zdziwiona, że tak mało osób bierze ślub w tej okolicy, chyba że większy wątek mi umknął.
Znajdzie się tu ktoś, kto wie coś o ślubie w yes, i do? Wypowiadam umowę uśnieżków i chcę się tam przenieść, wszystko wygląda tak rewelacyjnie, że aż się boję.
k_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 21:13   #40
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Cytat:
Napisane przez k_i Pokaż wiadomość
Jestem zdziwiona, że tak mało osób bierze ślub w tej okolicy, chyba że większy wątek mi umknął.
Znajdzie się tu ktoś, kto wie coś o ślubie w yes, i do? Wypowiadam umowę uśnieżków i chcę się tam przenieść, wszystko wygląda tak rewelacyjnie, że aż się boję.
Na zdjęciach faktycznie wygląda ciekawie, ale to... tylko zdjęcia. Widziałaś salę na żywo? Ze zdjęć wydaje mi się mała i ciasna... Aczkolwiek przyznaję - na zdjęciach robi wrażenie! Poza tym chyba nie ma możliwości wyjścia na zewnątrz, do ogródka itp. No i ciekawa jaka to okolica.
Dlaczego wypowiadasz umowę u Śnieżków?

Edytowane przez tamiris
Czas edycji: 2016-11-14 o 21:15
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 08:31   #41
k_i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 9
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Na zdjęciach faktycznie wygląda ciekawie, ale to... tylko zdjęcia. Widziałaś salę na żywo? Ze zdjęć wydaje mi się mała i ciasna... Aczkolwiek przyznaję - na zdjęciach robi wrażenie! Poza tym chyba nie ma możliwości wyjścia na zewnątrz, do ogródka itp. No i ciekawa jaka to okolica.
Dlaczego wypowiadasz umowę u Śnieżków?
Byłam, 2 sale, każda na ok. 90 osób, sala kominkowa, baaardzo dużo miejsca, zwłaszcza, że planujemy wesele na 40 osób, a wynajmuje się całość, płacąc tylko za jedzenie dla gości. Też myślałam, że to magia fotoszopa, ale nie, faktycznie tak wygląda. Okolica nie jest ciekawa i nie ma ogródka, to minusy faktycznie. ale jedzenie też wygląda świetnie, na fb jedyne negatywne opinie to sąsiedzi z bloku obok, więc chciałam spytać, czy może tutaj ktoś jest, kto tam był... W każdym razie ryzykuję i podpisuję umowę w środę.

Wypowiadam umowę, gdyż byliśmy weselem drugiej kategorii - tego samego dnia było większe, więc jak poszłam do urzędu, nie mogliśmy wybrać sobie godziny na zaślubiny, bo ktoś już tam zarezerwował, chociaż płaci się ekstra za przygotowanie altany i dekoracje - trzeba było wyjaśniać, zero przepraszam. W umowie mieliśmy 12 miejsc hotelowych, bo nie wiedzieliśmy, gdzie będą zostawać goście z zagranicy, a nie chcieliśmy im niczego narzucać, zwłaszcza, że przy podpisywaniu umowy nie było z tym problemu, mieliśmy dać znać później. Pytałam o to miesiąc temu - mieliśmy czas do grudnia. W zeszłym tygodniu dostałam wiadomość, że tych miejsc dla nas nie ma, że w umowie jest 12 i tyle jest, a jak chcemy więcej to popytają pobliskie hotele. Oczywiście znów zero przepraszam. Stwierdziliśmy, że nie ma sensu czekać, co będzie dalej, płacąc za wesele 280zł od osoby + masa dodatkowych opłat, takie rzeczy są niewybaczalne. Nie polecam.
k_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-13, 20:02   #42
determinowa
Przyczajenie
 
Avatar determinowa
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Również proszę o pomoc. Salę co prawda już znalazłam, ale nie mamy jeszcze samochodu do ślubu. Chyba za późno się zdecydowaliśmy, bo samochody z ogłoszeń są już zajęte na nasz termin. Może znacie kogoś, kto ma klasycznego Mercedesa lub BMW i okazjonalnie wynajmuje na ślub lub inne uroczystości? Najbardziej interesuje mnie ciemny kolor (czarny, granatowy). Jeśli ktoś ma też namiary na wypożyczalnię samochodów, również będę wdzięczna za pomoc.
determinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 20:32   #43
olma88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Cytat:
Napisane przez determinowa Pokaż wiadomość
Również proszę o pomoc. Salę co prawda już znalazłam, ale nie mamy jeszcze samochodu do ślubu. Chyba za późno się zdecydowaliśmy, bo samochody z ogłoszeń są już zajęte na nasz termin. Może znacie kogoś, kto ma klasycznego Mercedesa lub BMW i okazjonalnie wynajmuje na ślub lub inne uroczystości? Najbardziej interesuje mnie ciemny kolor (czarny, granatowy). Jeśli ktoś ma też namiary na wypożyczalnię samochodów, również będę wdzięczna za pomoc.
Determinowa, w Szczecinie działa wypożyczalnia http://automaks.pl/, bez problemu wypożyczysz auto z ciemnym lakierem. Mają Nissana Qashquai - klasyczny samochód, ciemny lakier. Jest też Jeep Renegade, jeśli wolałabyś trochę większe auto. Ewentualnie możesz pomyśleć o wynajęciu limuzyny (nie znam namiarów na wypożyczalnię tego typu samochodów), z tym, że będzie to dużo droższe i moim zdaniem nieco snobistyczne
olma88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 09:46   #44
dominika2551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Ja mogę polecić Dwór Magnat http://dwor-magnat.pl.Idealny na ślub. Jedzenie bardzo dobre a obsługa profesjonalna i pomocna w każdej sytuacji. Do wyboru 3 sale weselne także każdy znajdzie odpowiednią wielkość dla siebie.
dominika2551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 20:08   #45
eme808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Witam na forum
Pozwolę sobie odkopać temat - interesują mnie sale weselne w Szczecinie/okolicy. Widzę, że pojawiło się ostatnio coś nowego - "Zatrzymać Chwile" nad miedwiem. Wiecie może coś ciekawego na ten temat? Bo niestety opinii praktycznie żadnych nie udało się nam znaleźć
eme808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 10:22   #46
aniadomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 16
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Czy ktos z Was ma moze doswiadczenia z Matejki 8 w Szczecinie? Ktos organizowal wesele lub jakakolwiek inna impreze? Bylabym wdzieczna za opinie
aniadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-25 11:22:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.