Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 23:51   #1
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776

Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam


Kiedyś zdarzało mi się to często- patrzyłam na swoje flakoniki i niektóre stały smętnie nietknięte, wiele razy chciałam je wypuścić w świat, ale niuch w korek - i ta myśl "O, jakie to piękne! Nie mogę się pozbyć!" - a jednak coś mnie zawsze powstrzymywało przed noszeniem tych perfum. Mówiłam sobie- "Nie dziś, dziś nie mam nastroju".
Tymczasem nastrój i odpowiedni dzień nigdy nie przychodziły...
Czasem zmuszałam się, żeby TYM pięknym zapachem pachnieć- i wiecie, co? Leciałam się zmyć.
Wreszcie zakończyłam sprawę i jednak sprzedałam- ale ciągnie mnie, znowu, bez sensu.
Ma tak ktoś?
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 23:55   #2
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Syndrom psa ogrodnika?
Ja (na szczęście) nie mam takiego "problemu". Nie byłabym w stanie mieć perfum, które, mimo tego, że są ładne, nie nadają się - z różnych powodów - do noszenia przeze mnie.
Zazwyczaj zostawiam sobie próbkę/odlewkę, a flakon wędruje do kogoś innego.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 00:13   #3
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Ja tak ze wszystkim mam, nawet z odlewkami. A jak oddam, to potem trochę żałuję, że zapach jednak był ciekawy/piękny/interesujący itp. Jako początkująca mam wyrzuty sumienia, jeśli mnie jakiś klasyk nie zachwyca (ostatnio tak miałam z Dolce Vitą - całkowita obojetność), a powinien przecież, bo to klasyk i tak się próbuje przekonać do zapachu i stoi.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 00:21   #4
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Syndrom psa ogrodnika?
Ja (na szczęście) nie mam takiego "problemu". Nie byłabym w stanie mieć perfum, które, mimo tego, że są ładne, nie nadają się - z różnych powodów - do noszenia przeze mnie.
Zazwyczaj zostawiam sobie próbkę/odlewkę, a flakon wędruje do kogoś innego.
Nie, to nie chodzi o psa ogrodnika- bo ten zapach naprawdę mi się podoba i mnie kręci, mało tego- czasem uważam, że jest bardzo "mój".
Więc jak najbardziej perfumy się nadają- tylko, nie wiedzieć czemu, nigdy ich nie wybieram
Za to pozostawioną próbkę najczęściej zużywam z dziką ochotą.
Może to nienormalne zachowanie?

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Ja tak ze wszystkim mam, nawet z odlewkami. A jak oddam, to potem trochę żałuję, że zapach jednak był ciekawy/piękny/interesujący itp. Jako początkująca mam wyrzuty sumienia, jeśli mnie jakiś klasyk nie zachwyca (ostatnio tak miałam z Dolce Vitą - całkowita obojetność), a powinien przecież, bo to klasyk i tak się próbuje przekonać do zapachu i stoi.
To chyba coś innego- bo Ciebie nie zachwyca, czyli jakby doceniasz piękno, ale nie sprawia Ci pachnienie tym przyjemności. Ja wtedy pozbywam się flakonu, ale jak drugi raz mam, to już wtedy najczęściej lubię nim pachnieć.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 00:34   #5
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Czyli kategoria: do wąchania, ale nie do pachnienia?

Czy może: nie wiem, czemu ciągle omijam tę cudną flaszkę łukiem?

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2012-08-26 o 00:38
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 00:46   #6
michau2312
Raczkowanie
 
Avatar michau2312
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 313
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Syndrom psa ogrodnika?
Ja (na szczęście) nie mam takiego "problemu". Nie byłabym w stanie mieć perfum, które, mimo tego, że są ładne, nie nadają się - z różnych powodów - do noszenia przeze mnie.
Zazwyczaj zostawiam sobie próbkę/odlewkę, a flakon wędruje do kogoś innego.
Mam tak, ale po ktrótkim okresie rozterek butelka ląduje na allegro, a odlewka na pamiątkę w szufladzie.

Teraz próbuję się rozstać z Sel de Vetiver, który już mam 3 lata, trzymam na upały, a kiedy wreszcie przyjdą, używam innego wetiweru
michau2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 09:27   #7
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Ja tez tak mam z kilkoma zapachami...wacham z korka -piekne!!!uzywam-ide zmyc!!oddac nie da razdy a mam tak z DV,EauDemoiselle i Idolle d'Armani,Allure Sensuelle,choc wydaje mi sie ze jeszcze kilka bym znalazlawiem ze jak bym sie ich pozbyla to za jakis czas szuklalabym okazji do ponownego kupna.Dlatego narazie zostawiam je sobie,poczekam ,a moze ze rok bede chciala ich uzywac
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 09:58   #8
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Przyznaję się- winna mam tak z wieloma zapachami, np z trzema alienami letnimi bardzo rzadko używam ale nie mogę się ich pozbyć bo to Alieny, a przecież je uwielbiam teraz spodobał mi się bardzo ten nowy "zadkowy" i nie kupię go chyba tylko dlatego, że szkoda mi wydać ponad 300zł na to żeby mieć kolejnego Aliena do napawania oczu
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:02   #9
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Ja mam tak z wieloma zapachami- doceniam piękno, czasem kompozycja mnie fascynuje, zachwyca, intryguje ale nie przekłada się to na chęć i komfort noszenia. Globalnie albo mnie dusi albo drażni albo sprawia, że czuję się jakoś niekomfortowo albo co jeszcze gorsze chyba znika ze mnie zbyt szybko. Nie trzymam takich flaszek odlewek się pozbywam, sample trzymam w celu kontemplacji.
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:08   #10
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Też tak miałam, również z ciuchami, były piękne, ale nie nosiłam. Teraz pozbywam się takich rzeczy, trzeba być twardym nie miętkim
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:31   #11
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
szkoda mi wydać ponad 300zł na to żeby mieć kolejnego Aliena do napawania oczu
Jasne, ale z drugiej strony zadek obcego jeden jest (na razie)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Też tak miałam, również z ciuchami, były piękne, ale nie nosiłam. Teraz pozbywam się takich rzeczy, trzeba być twardym nie miętkim
I ja to sobie powiem- też tak mam z butami i torebkami
Poza tym w sumie chyba ... co wykryłam niedwno... nie zawsze mam ochotę pachnieć czymkolwiek...gdziekolwie k
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 11:25   #12
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Też mam podobnie: staram się wymieniać, sprzedawać, rozdawać, bo: z korka pachnie cudnie, na skórze właściwie też, ale jakoś zachwytu nie ma Więc może lepiej niech ma ktoś, kogo zachwyca

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Gorzej, że czasem mam tak z książkami: lubię wracać do lektury, chociaż książka właściwie mi niepotrzebna
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:46   #13
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Zaraz przyszło mi na myśl moje BC Nie wiem, kiedy ostatnio używałam (rok temu? dawniej?), ale wącham często. Kilka razy decydowałam się pozbyć i nigdy do tego nie doszło. Zawsze jak używałam, wyrzucałam sobie, że inni bardziej by się cieszyli tym zapachem niż ja.
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2012-08-26 o 13:38
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:56   #14
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

U mnie tak jest z Wishami. Niestety ostatni niuch korkowy skończył się tym, że jednak pachniałąm Wishem Pure. Głównie moje stopy, gdyż flakonik wypadł mi z rąk i dno mu się obtłukło... Uratowałam klika kropli...
Klasyczny Wish -to samo... W sensie wącham, nie używam i nie oddam, nie to, że mi spadł Gdyby tak było, chyba by trzeba było ewakuować okolice, gdyż siłę rażenia ma ogromną...

No i jeszcze moja ogromna miłość sprzed chyba 3 lat -Aqua Fiorentina. Albo ona się zmieniła, albo ja, w każdym bądź razie nie potrafimy się rozstać, ale też już se sobą nie chodzimy...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:32   #15
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Gdyby mnie było stać , miałabym takich flaszek bardzo dużo , a tak to tylko kilka
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:48   #16
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

To ja chyba takich zapachów nie mam...jeśli coś mnie przestaje zachwycać - bez żalu wystawiam na allegro. Korek korkiem, ale musi zachwycać w noszeniu. Nie lubię mieć flaszek, co do których nie jestem na 200% pewna, że są moje - nawet jeśli używam rzadko.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 13:46   #17
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kiedyś zdarzało mi się to często- patrzyłam na swoje flakoniki i niektóre stały smętnie nietknięte, wiele razy chciałam je wypuścić w świat, ale niuch w korek - i ta myśl "O, jakie to piękne! Nie mogę się pozbyć!" - a jednak coś mnie zawsze powstrzymywało przed noszeniem tych perfum. Mówiłam sobie- "Nie dziś, dziś nie mam nastroju".
Tymczasem nastrój i odpowiedni dzień nigdy nie przychodziły...
Czasem zmuszałam się, żeby TYM pięknym zapachem pachnieć- i wiecie, co? Leciałam się zmyć.
Wreszcie zakończyłam sprawę i jednak sprzedałam- ale ciągnie mnie, znowu, bez sensu.
Ma tak ktoś?

Mam tak a Chene , ciągle go wącham i uwielbiam, w dodatku jest bardzo mój, prawie najmojszy , ale prawie nigdy nie nadchodzi dobry dzień aby nim pachniec, a jak raz nadszedł i sie wypachniłam to jednak mnie umęczył , ale nie oddam, chyba bym sie popłakała
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:32   #18
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Mam tak z Innocent Rock i CK Shock męskim. Kompozycje podobają mi się bardzo, na skórze pachną bardzo łądnie, ale nie moge ich nosic [ zapach dla mnie musi spełniać trzy warunki - ma być piękny, mam móc w nim jeść i spać - niesty te dwa spłęniaja tylko pierwszy warunek], a nie moge sie pozbyć, bo jednak są ładne i bo bardzo długo bardzo he chciałam.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:52   #19
evelle
Wtajemniczenie
 
Avatar evelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 466
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

ja nie używam, wącham, nie oddam i robię zapasy a mam tak z Mahorą, chyba już jakies 4 flachy w zapasie, fascynujący zapach ale nie na nasz klimat, Blonde edt 2 flachy, cała setka Czarnej Coco, Poison i Dune stara i nowa wersja, Eden narazie jedna mała 30-stka ale jak wycofają będzie tego więcej
evelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 18:52   #20
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Zaraz przyszło mi na myśl moje BC Nie wiem, kiedy ostatnio używałam (rok temu? dawniej?), ale wącham często. Kilka razy decydowałam się pozbyć i nigdy do tego nie doszło. Zawsze jak używałam, wyrzucałam sobie, że inni bardziej by się cieszyli tym zapachem niż ja.
We mnie jednak nie ma tej szlachetności- ale tez nie wiem, czy którymś z moich zapachów ktoś by się cieszył bardziej, niż ja

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No i jeszcze moja ogromna miłość sprzed chyba 3 lat -Aqua Fiorentina. Albo ona się zmieniła, albo ja, w każdym bądź razie nie potrafimy się rozstać, ale też już se sobą nie chodzimy...


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Gdyby mnie było stać , miałabym takich flaszek bardzo dużo , a tak to tylko kilka
Rozumiem

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Mam tak a Chene , ciągle go wącham i uwielbiam, w dodatku jest bardzo mój, prawie najmojszy , ale prawie nigdy nie nadchodzi dobry dzień aby nim pachniec, a jak raz nadszedł i sie wypachniłam to jednak mnie umęczył , ale nie oddam, chyba bym sie popłakała
O taki przypadek mi chodziło

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Mam tak z Innocent Rock i CK Shock męskim. Kompozycje podobają mi się bardzo, na skórze pachną bardzo łądnie, ale nie moge ich nosic [ zapach dla mnie musi spełniać trzy warunki - ma być piękny, mam móc w nim jeść i spać - niesty te dwa spłęniaja tylko pierwszy warunek], a nie moge sie pozbyć, bo jednak są ładne i bo bardzo długo bardzo he chciałam.
To są wymagania dla mnie nie do spełnienia- nie lubię spać ani jeść w zapachu- jakimkolwiek

Cytat:
Napisane przez evelle Pokaż wiadomość
ja nie używam, wącham, nie oddam i robię zapasy a mam tak z Mahorą, chyba już jakies 4 flachy w zapasie, fascynujący zapach ale nie na nasz klimat, Blonde edt 2 flachy, cała setka Czarnej Coco, Poison i Dune stara i nowa wersja, Eden narazie jedna mała 30-stka ale jak wycofają będzie tego więcej
Eden mają wycofywać, extremistko?
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:54   #21
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Ja nie mam takich flach za to odlewek i sampli mnóstwo. Wyciągam i sobie wącham ale pachnieć nimi nie chcęNie oddam bo widzę że szybko mi się gust zmienia. Po za tym niektóre są kultowe i nie wypada ich nie mieć
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:17   #22
Opersia
Raczkowanie
 
Avatar Opersia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Z Rose Absolue YR tak mam. Nie mój zapach, nie czuję się w nim sobą (Mambą się w nim czuję ) ale sprzedanie go jakoś mi nie wychodzi. Już nawet zrobiłam mu zdjęcia, już przygotowałam do wystawienia na allegro, ale co powącham to myśle, że:

to śliczny zapach i szkoda się pozbywać...

no ale go nie noszę, to po co ma się u mnie starzeć?

no ale taki ładny, będę potem żałować.

no ale... i tak dalej.
Opersia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:19   #23
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Zaraz przyszło mi na myśl moje BC Nie wiem, kiedy ostatnio używałam (rok temu? dawniej?), ale wącham często. Kilka razy decydowałam się pozbyć i nigdy do tego nie doszło. Zawsze jak używałam, wyrzucałam sobie, że inni bardziej by się cieszyli tym zapachem niż ja.
Klątwa Czarnego Kamyka!
Też mam problem z Black Cashmere. Zawzięłam się, że zacznę w końcu używać, owszem, użyłam raz... i wszystko wróciło do punktu wyjścia. Wyrzuty sumienia zagłuszam faktem, że nie wiem ile lat ma mój flakon i nie potrafię ocenić zużycia, więc przecież nie mogę go sprzedać... ;]
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:34   #24
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja nie mam takich flach za to odlewek i sampli mnóstwo. Wyciągam i sobie wącham ale pachnieć nimi nie chcęNie oddam bo widzę że szybko mi się gust zmienia. Po za tym niektóre są kultowe i nie wypada ich nie mieć
U mnie jest jeszcze gorzej- bo ja nawet chcę pachnieć, tylko...nie dziś

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Klątwa Czarnego Kamyka!
Też mam problem z Black Cashmere. Zawzięłam się, że zacznę w końcu używać, owszem, użyłam raz... i wszystko wróciło do punktu wyjścia. Wyrzuty sumienia zagłuszam faktem, że nie wiem ile lat ma mój flakon i nie potrafię ocenić zużycia, więc przecież nie mogę go sprzedać... ;]
Czyli uczciwość zwyciężyła
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:51   #25
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

mam takich niewiele, ale jednak...
najważniejszy - Gucci PH, przepiękny ale ilekroć użyję, zawsze zdaje mi się że ludzie na mnie dziwnie patrzą... no i 30stka stoi na półce w zasadzie nieużywana, nie oddam za nic, niedawno w ostatniej chwili opamiętałam się nim zdążyłam skliknąć setkę na zapas
Dolce Vita - flakony kilka razy przychodziły i odlatywały, aktualnie mam odlewkę - zapach piękny, ale zdaje się nie na mnie
Obsession CK - tego bym czasami używała gdyby nie mąż, na ten zapach ma fobię, wspominałam już o tym w którymś wątku - jak poczuje nadaje się do psychiatryka zresztą ja mam chyba też podobnie jak przeczytałam wyżej - chcę poachniec obsession, ale nie dziś

Edytowane przez dixi
Czas edycji: 2012-08-26 o 19:54
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:06   #26
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Ja mam tak z Zetą Tauera Stoi, wącham często z korka i cieszę się że ją mam ale nie ma nigdy aury na te perfumy - ani mi nie pasowało nosić zimą, ani wiosną, ani latem... ale nie oddam na pewno
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:20   #27
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Klątwa Czarnego Kamyka!
Też mam problem z Black Cashmere. Zawzięłam się, że zacznę w końcu używać, owszem, użyłam raz... i wszystko wróciło do punktu wyjścia. Wyrzuty sumienia zagłuszam faktem, że nie wiem ile lat ma mój flakon i nie potrafię ocenić zużycia, więc przecież nie mogę go sprzedać... ;]
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
U mnie jest jeszcze gorzej- bo ja nawet chcę pachnieć, tylko...nie dziś


Czyli uczciwość zwyciężyła
chyba nie uczciwość, a każda wymówka jest dobra żeby się go nie pozbywać
ale ja tę klątwę przełamałam - miałam Kamyk zdobyty na wizażowych zakupach na Beauty Encounter - wieki temu, razem z balsamem, ale nie mogłam go nosić! ile ja miałam do Czarnej Koszmary podejść nie zliczę! i zawsze tak mnie umordował i umęczył, że wreszcie powiedziałam dość: albo ja albo ty, cholero i poszedł w świat razem z balsamem, zostawiłam sobie odlewkę żeby niuchnąć i wiedzieć czemu się go pozbyłam kiedy nachodzi mnie kolejna ochota na polowanie
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:44   #28
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Klątwa Czarnego Kamyka!
Też mam problem z Black Cashmere. Zawzięłam się, że zacznę w końcu używać, owszem, użyłam raz... i wszystko wróciło do punktu wyjścia. Wyrzuty sumienia zagłuszam faktem, że nie wiem ile lat ma mój flakon i nie potrafię ocenić zużycia, więc przecież nie mogę go sprzedać... ;]
Tak! Dokładnie tak!

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
chyba nie uczciwość, a każda wymówka jest dobra żeby się go nie pozbywać
ale ja tę klątwę przełamałam - miałam Kamyk zdobyty na wizażowych zakupach na Beauty Encounter - wieki temu, razem z balsamem, ale nie mogłam go nosić! ile ja miałam do Czarnej Koszmary podejść nie zliczę! i zawsze tak mnie umordował i umęczył, że wreszcie powiedziałam dość: albo ja albo ty, cholero i poszedł w świat razem z balsamem, zostawiłam sobie odlewkę żeby niuchnąć i wiedzieć czemu się go pozbyłam kiedy nachodzi mnie kolejna ochota na polowanie
To już moje kolejne BC Łudzę się znowu, że idzie jesień i może coś zaskoczy. Pewno nie, ale może wtedy łatwiej będzie jednak się go pozbyć...
Aż tak mnie nie męczy, jednak jest w nim coś lekko przeszkadzającego, jak kamyk w bucie.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 05:48   #29
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Ja też tak mam z wieloma zapachami. Staję na głowie, zeby zdobyć flaszkę, a jak juz jest nie uzywam, bo coś mi nie pasuje-no moze czasem ale tylko nadgarstkowo. Z tym, że mnie raz na jakis czas nachodzi na czystki i wyprzedaję, wymieniam i pozbywam sie ich tylko po to, aby za jakis czas znowu na nie polować.
Te zapachy to: Dolce Vita, Dune, Hypnose, czarna Coco, Addict2 i stary Eau Fraiche, Daisy, Chance Chanel, Miss Dior Cherie, Deep Red, Light Blue.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 05:51   #30
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wącham z korka, ale nie używam i nie oddam

Ja mam podobnie z Havanna Vanille L'Artisan... Dopóki miałam próbkę, cały czas zachwycał... Potem miałam okazję kupić flakon, ale zdecydowałam się na odlewkę. I bardzo się z tego cieszę. Na razie odlewka stoi... a kilka razy chciałam ją już oddać. Ale postanowiłam ją używać tej jesieni i zimy. Zobaczymy-jeżeli nie będę jej używać to poleci w świat a ja sobie tylko parę ktopel w samplu zostawię
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.