Schudnij z Jillian Michaels - część IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 07:10   #61
conestilo
Raczkowanie
 
Avatar conestilo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nie patrzylam jeszcze
Daj znać w takim razie jak zrobisz trening, bo jestem bardzo ciekawa czy warto kupić płytę
conestilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 08:25   #62
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
Corii daj znać jak ta nowa książka

wczoraj nie ćwiczyłam bo mam mega zakwasy po wskoczeniu na 3 week rippeda. dziś kolejne podejście, jak tylko mała pójdzie spać.

witam wszystkie nowe dziewczyny i życzę wytrwałości w ćwiczeniach z JM.
Dam znać biorę ze sobą na urlop
Własnie skończłam całkiem Killera Abs i z ows cardio widze efekty Generalnie efekty sa, jak sie nauczy poprawnie wykonywac te cwiczenia i doda nieco samo cardio (niekoniecznie co dzien). Także program jednak polecam
Od jutra do poniedziałku przerwa w cwiczeniach, jestem bliska załamania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:07   #63
Aibell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dzięki Nieszka za wsparcie. Oficjalnie level 3 uznaje za najgorszy dla mnie, nie lubię planków, mam ciągle za słabe ręce i deprywuje mnie to, że na ich drugich powtórzeniach muszę się znów do Anity uśmiechać.
Cytat:
Aibell witam Cię bardzo serdecznie książka Opanuj swój metabolizm jest rewelacyjna. Mąż ostatnio dokupił mi książkę kucharską do opanuj swój metabolizm. Efekty są bombowe. Zawsze miałam problemy z cerą, a teraz mam wrażenie że "odmłodniałam" na twarzy. Jak zaczęłam sobie zdawać sprawę jaki syf jem (mimo że myślałam że zdrowe), myslałam że zgon zaliczę. 3 miesiące z Jill a pierwsze zmarszczki się spłyciły, cellulit zniknął. Centymetry nadal lecą, a ciało jest jędrne Ostatnio zainwestowałam nawet w sokowirówkę Shred jest rewelacyjny. Był moim pierwszym programem z Jillian. Myślę że nawet do niego wrócę i spróbuję wszystko przerobić jeszcze raz ale z większym obciążeniem i już próbując wersje zaawansowane
qatar przydaje się książka kucharska w polskich warunkach? Ja nigdy całe szczęście nie przepadałam za słodyczami, kawy nie słodzę od zawsze, a herbata tylko zielona lub inne nieczarne wynalazki. Ciasto jem jak babcia zrobi, żeby jej przykro nie było. Generalnie od dziecka jem wszystko i do końca (ach ta nasza tradycyjna polska kuchnia ) i pewnie dlatego nigdy nie byłam szczupła (nadwagi też nigdy nie miałam, waham się od min do max BMI). Nadal wkurza mnie to, że jak odwiedzam rodziców czy babcie, to wszyscy wpychają we mnie jedzenie. Jakbym słowem „nie” robiła im wielką krzywdę i chęć zdrowego żywienia wpędza mnie wtedy w wyrzuty sumienia.


Dziewczyny wiem, że mieszacie treningi. Czy myślicie, że pomysł robienie 2 razy w tygodniu 6 weeks 6 packs i 2 razy Killer buns and tights, reszta dni w ramach chęci i czasu cardio, ma w ogóle sens? Nie mogę się zdecydować. Nogi, zwłaszcza uda mam bardziej otłuszczone, ale brzuchowi mało brakuje i 6 pack na wakacje jest bardzo kuszący .
__________________

1 dzień: 68 kg
30 dzień: 65,5 kg
100 dzień: 63 kg
...
CEL: 59 kg
Aibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:12   #64
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Pamiętacie, jak któras z Was wstawiała w poprzedniej czeście linka do tego bloga z cwiczeniami joga-stretching http://ilovehowitfeels.blogspot.com/...ecia.html#more ?
Otóz od tamtego czasu ćwicze je codzien po Jill i powiem Wam, ze to działa - łydka smuklejsza, z jakies 0,5-1 cm mneij w obwodzie. Takze polecam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 12:10   #65
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

O matko wczoraj zrobiłam yoga meltdown po raz pierwszy i myślałam że to light będzie Pierwszy raz robie coś związanego z yoga robie więc te wszystkie pozycje to trochę dla mnie. Ćwiczycie yoge czasem? Z Jillian czy bez

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Od jutra do poniedziałku przerwa w cwiczeniach, jestem bliska załamania
Ja będę mieć przerwę cały lipiec i połowę sierpnia, w podróżach nie ma miejsca na ćwiczenia Dlatego teraz póki mogę ćwiczę codziennie, oczywiście bez weekendów bo w weekendy czasu brak


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:15   #66
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
O matko wczoraj zrobiłam yoga meltdown po raz pierwszy i myślałam że to light będzie Pierwszy raz robie coś związanego z yoga robie więc te wszystkie pozycje to trochę dla mnie. Ćwiczycie yoge czasem? Z Jillian czy bez .
ja to w ogóle jestem fanką jogi i pilatesa, ale joga z JM jeszcze przede mną
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 21:16   #67
OmletteDuFromage
Raczkowanie
 
Avatar OmletteDuFromage
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

I jest! Shred ukończony. I tak:

Przed: (Tylko się nie przeraźcie )
Ramię: 27,5 cm
Talia: 74 cm
Boczki: 92 cm
Biodra: 102 cm
Udo: 62 cm
Łydka: 39 cm

Po:
Ramię: -0,5 cm
Talia: - 3 cm
Boczki: -6 cm
Biodra: -4 cm
Udo: -1 cm
Łydka: -1 cm

Z wagi ubyło ogółem 3 kg, efekty mogłyby być pewnie lepsze, gdybym ostatnio nie żarła bez opamiętania TŻ mi dziś mówił, że wizualnie widać efekty wysmuklenia.
Zdecydowanie ciało się ujędrniło i wzmocniło, na ramionach ładnie się już zarysowały mięśnie, nietoperze zmalały. Uda niestety nadal wielkie jak balerony , z nich spadło niewiele, aczkolwiek się znacznie ujędrniły a skóra wygładziła. Aspekty bycia gruszką - tyłek i uda chudną na końcu, ale nie poddaję się i działam dalej - teraz chyba naprzemiennie NMTZ z Banishem, może spróbuję też Jillianowej yogi.

A! Skusiłam się dzisiaj na książki Jillian
Od jakiegoś czasu kusiła mnie pozycja "Opanuj swój metabolizm" - tyle z Was ją polecało, a jak Corii wspomniała jeszcze o nowej "Idealna sylwetka" to stwierdziłam, że muszę je w końcu kupić Trafiłam w Empiku na promocję 3 w cenie 2 - dorzuciłam jeszcze "Bez ograniczeń"
Jutro zaczynam lekturę
OmletteDuFromage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 22:17   #68
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dam znać biorę ze sobą na urlop
Własnie skończłam całkiem Killera Abs i z ows cardio widze efekty Generalnie efekty sa, jak sie nauczy poprawnie wykonywac te cwiczenia i doda nieco samo cardio (niekoniecznie co dzien). Także program jednak polecam
Od jutra do poniedziałku przerwa w cwiczeniach, jestem bliska załamania
Co do Killer ABS to wiesz może o co chodzi w:
1) ćwiczeniu, gdy robi się te "pajączki" w tył i przód,
2) ćwiczeniu, gdy robi się niby plank, ale ona ciągnie tak nogi, przesuwa je po podłożu. Można tu robić zwykły, np. 30 sek. plank?
3) ćwiczeniu, gdy z wyprostowanymi nogami dotyka się rękami podłoża i się tak wędruje rękami w przód, potem nogami w przód i z powrotem
Wiesz o co chodzi? ; P

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

OmletteDuFromage ja jestem w połowie 1 lvl, ciekawe jakie efekty zauważę u siebie
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 22:42   #69
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Co do Killer ABS to wiesz może o co chodzi w:
1) ćwiczeniu, gdy robi się te "pajączki" w tył i przód,
2) ćwiczeniu, gdy robi się niby plank, ale ona ciągnie tak nogi, przesuwa je po podłożu. Można tu robić zwykły, np. 30 sek. plank?
3) ćwiczeniu, gdy z wyprostowanymi nogami dotyka się rękami podłoża i się tak wędruje rękami w przód, potem nogami w przód i z powrotem
Wiesz o co chodzi? ; P

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

OmletteDuFromage ja jestem w połowie 1 lvl, ciekawe jakie efekty zauważę u siebie
Tak, wiem bo one też mnie na początku dziwiły, ale okazuje się, ze w nich bardzo ważna technika - pracują mięśnie brzucha, napinamy je np w ćwiczeniu nr 2 kiedy zmuszamy tymi miesniami aby przesuwaly nogi. W pozostałych dwóch też. Wcale nie jest łatwo wyczuć,czy dobrze pracują.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 06:45   #70
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

ostatnio jestem tak zmęczona obowiązkami "młodej" mamy, że nie daję rady ćwiczyć codziennie. mimo że ćwiczę mniej, to zdecydowanie jem mniej i waga na szczęście znów spada.

czuję, że znów muszę się lepiej zorganizować, żeby mimo wszystko ćwiczyć codziennie. trzymajcie kciuki.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 09:07   #71
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, wiem bo one też mnie na początku dziwiły, ale okazuje się, ze w nich bardzo ważna technika - pracują mięśnie brzucha, napinamy je np w ćwiczeniu nr 2 kiedy zmuszamy tymi miesniami aby przesuwaly nogi. W pozostałych dwóch też. Wcale nie jest łatwo wyczuć,czy dobrze pracują.
Kurde, skomplikowane są te układy. Tak się tylko wydaje A z perspektywy czasu jakie były dla Ciebie najefektywniejsze ćwiczenia na sam brzuch?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
ostatnio jestem tak zmęczona obowiązkami "młodej" mamy, że nie daję rady ćwiczyć codziennie. mimo że ćwiczę mniej, to zdecydowanie jem mniej i waga na szczęście znów spada.

czuję, że znów muszę się lepiej zorganizować, żeby mimo wszystko ćwiczyć codziennie. trzymajcie kciuki.
Dobre i to, ważne by cokolwiek robić. Ja sama schudłam na metodzie MŻ, nic więcej nie robiąc, nawet nie ćwicząc. Także głowa do góry. A ćwicz w miarę możliwości, kiedy tylko masz czas wolny
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 10:57   #72
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dziewczyny, które mają za sobą level 2 shreda, nie bolały Was nadgarstki przy tych wszystkich planko-pompkach, planko-pajacykach itd.? Nie wiem, czy coś źle robię
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 12:29   #73
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Mnie bolały przy ćwiczeniach w podparciu u Chodakowskiej. To chyba kwestia przyzwyczajenia i techniki. Dłonie masz pod barkami czy wysuwasz je do przodu?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 12:49   #74
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają za sobą level 2 shreda, nie bolały Was nadgarstki przy tych wszystkich planko-pompkach, planko-pajacykach itd.? Nie wiem, czy coś źle robię
Nic mnie nie bolalo z nadgarstkow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 13:19   #75
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mnie bolały przy ćwiczeniach w podparciu u Chodakowskiej. To chyba kwestia przyzwyczajenia i techniki. Dłonie masz pod barkami czy wysuwasz je do przodu?
Hmm, chyba wysuwam do przodu, muszę się przyjrzeć . A jak powinno być?
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 13:22   #76
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Pod barkami
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:23   #77
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Kurde, skomplikowane są te układy. Tak się tylko wydaje A z perspektywy czasu jakie były dla Ciebie najefektywniejsze ćwiczenia na sam brzuch?
Wydaje mi się, że nmtz a także ows oraz killer abs ale dopiero, jak poprawnie się nauczy go wykonywać i w połączeniu z cardio.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 21:35   #78
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Hej Pamiętacie mnie? Długo się nie odzywałam, ale prawie cały czas z Jillian ćwiczyłam Matallewar mnie w BR wyprzedziła, bo ja musiałam przerwy robić i jestem teraz na 9 tygodniu. Dziś moje podsumowanie po 24 tygodniach, więc się pochwalę:
waga: -11,3 kg (-2 kg przez ost. 4 tygodnie)
ob. biustu: -10 cm (przez 4 tyg. -0,5)
ob. talii: -11,5 cm (przez 4 tyg. -0,5)
0b. bioder: -13 cm (przez 4 tyg. -1)
0b. pod pępkiem: -16 cm (przez 4 tyg. -2)
ob. uda: - 14 cm (każde -7) (przez 4 tyg. -2)
nad kolanem: -14 cm (każde -7) (przez 4 tyg. -2)
ramię: - 11 cm (-5,5 każde) (przez 4 tyg. -1)
pod biustem: -5 cm (teraz przez 4 tyg. -0)
łydka -2 (każda -1) (przez 4 tyg. -1)
W sumie: -96,5 cm
przez pierwsze 4 było -27 cm, waga -2,3 kg,
po 8 o kolejne 20,5 cm , waga - 2,3 kg,
po 12 tygodniach -17,5 cm, waga -2,4 kg,
po 16 tygodniach -12 cm, waga -1,3 kg,
po 20 tygodniach -9,5 cm, waga -1 kg,
po 24 tygodniach -10 cm, waga -2 kg.
Pomiędzy 16 a 24 tygodniem nie mogłam 10 kg osiągnąć, taki mój zastój chyba wtedy był. Zastanawia mnie jeszcze czemu waga niby leci, ale centymetry zdecydowanie mniej, tłuszczu dalej dużo, wiecie może jak to jest?
W tym czasie przećwiczyłam shred'a, ripped'a, przerobiłam 1 level 6w6p i połowę 2 i jak już pisałam jestem na 9 tygodniu BR. W międzyczasie ćwiczyłam kickbox workout (możnaby do pierwszego posta dopisać - fajne cadio) i po razie BFBM - pewnie wrócę i kickox fastfix chciałam spróbować, ale mi zupełnie nie podeszło. Po BR dokładam zazwyczaj mel b na brzuch, bo to on mi najbardziej przeszkadza.
Jeszcze -0,4 i skończę z nadwagą
Cytat:
Napisane przez OmletteDuFromage Pokaż wiadomość
I jest! Shred ukończony. I tak:

Przed: (Tylko się nie przeraźcie )
Ramię: 27,5 cm
Talia: 74 cm
Boczki: 92 cm
Biodra: 102 cm
Udo: 62 cm
Łydka: 39 cm

Po:
Ramię: -0,5 cm
Talia: - 3 cm
Boczki: -6 cm
Biodra: -4 cm
Udo: -1 cm
Łydka: -1 cm

Z wagi ubyło ogółem 3 kg, efekty mogłyby być pewnie lepsze, gdybym ostatnio nie żarła bez opamiętania TŻ mi dziś mówił, że wizualnie widać efekty wysmuklenia.
Zdecydowanie ciało się ujędrniło i wzmocniło, na ramionach ładnie się już zarysowały mięśnie, nietoperze zmalały. Uda niestety nadal wielkie jak balerony , z nich spadło niewiele, aczkolwiek się znacznie ujędrniły a skóra wygładziła. Aspekty bycia gruszką - tyłek i uda chudną na końcu, ale nie poddaję się i działam dalej - teraz chyba naprzemiennie NMTZ z Banishem, może spróbuję też Jillianowej yogi.

A! Skusiłam się dzisiaj na książki Jillian
Od jakiegoś czasu kusiła mnie pozycja "Opanuj swój metabolizm" - tyle z Was ją polecało, a jak Corii wspomniała jeszcze o nowej "Idealna sylwetka" to stwierdziłam, że muszę je w końcu kupić Trafiłam w Empiku na promocję 3 w cenie 2 - dorzuciłam jeszcze "Bez ograniczeń"
Jutro zaczynam lekturę
Wow ale Ci z brzuszka poleciało Gratuluje
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 22:55   #79
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nmtz a także ows oraz killer abs ale dopiero, jak poprawnie się nauczy go wykonywać i w połączeniu z cardio.
Dziękuję za odpowiedź
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 10:31   #80
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

A ci to jest to ows? Bo myślę i myślę i nie wiem
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 11:06   #81
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

One week shred
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 17:06   #82
OmletteDuFromage
Raczkowanie
 
Avatar OmletteDuFromage
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
Hej Pamiętacie mnie? Długo się nie odzywałam, ale prawie cały czas z Jillian ćwiczyłam Matallewar mnie w BR wyprzedziła, bo ja musiałam przerwy robić i jestem teraz na 9 tygodniu. Dziś moje podsumowanie po 24 tygodniach, więc się pochwalę:
waga: -11,3 kg (-2 kg przez ost. 4 tygodnie)
Super efekty! Gratulacje
OmletteDuFromage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 17:38   #83
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dzień dobry zaczęłam moją przygodę z Jillian wczoraj, robię 30 day shred. Jestem absolutną meduzą bez kondycji więc ledwo daję radę robić całość na easy mode ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 23:21   #84
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Dzień dobry zaczęłam moją przygodę z Jillian wczoraj, robię 30 day shred. Jestem absolutną meduzą bez kondycji więc ledwo daję radę robić całość na easy mode ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
Nie martw się, to tak jak ja . Od czegoś trzeba zacząć!
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 12:05   #85
LittleEsma
Przyczajenie
 
Avatar LittleEsma
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Czesc dziewczyny. Jakie programy z Jilian polecicie dla osoby zaawansowanej?
LittleEsma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 18:11   #86
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez LittleEsma Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Jakie programy z Jilian polecicie dla osoby zaawansowanej?
na pierwszej stronie masz rozpiskę odnośnie programów. jako zaawansowana możesz zacząć od np. week 3 ripped. zajrzyj na youtube, spróbuj i sama zdecyduj czy nie za łatwe.

----
na dwa tygodnie porzucam ripped na rzecz yogi meltdown. czuję, że w tym momencie potrzebuję czegoś innego.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 18:46   #87
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

3 dzień shreda, jestem w stanie zrobić dwa ćwiczenia do końca których nie byłam w stanie zrobić wcześniej nie mogę się doczekać dnia 10, bardzo jestem ciekawa czy będę widziała znaczącą poprawę
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 20:05   #88
LittleEsma
Przyczajenie
 
Avatar LittleEsma
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

[QUOTE=fubowa;46979406]na pierwszej stronie masz rozpiskę odnośnie programów. jako zaawansowana możesz zacząć od np. week 3 ripped. zajrzyj na youtube, spróbuj i sama zdecyduj czy nie za łatwe.

Dziękuję za odpowiedź. Zaraz się zabiorę za to.
LittleEsma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 22:05   #89
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dziewczyny, a tę yogę meltdown można gdzieś znaleźć?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 05:35   #90
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a tę yogę meltdown można gdzieś znaleźć?
level 1 jest na youtube. ja sciagnelam calosc przez torrenty.

wczoraj obejrzalam oba levele i nie jest to zwykla joga. cwiczenia sa dosc dynamiczne, a level 2 jest naprawde meczacy. na okladce dvd jillian obiecuje utrate 5 funtow tygodniowo tj. 2.27 kg. wedlug mnie przy diecie i zaawansowanej wersji cwiczen jest to calkiem mozliwe.

ja zaczynam dzis. po 7 dni kazdy level. a potem wracam na ripped.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:51:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.