Cera mieszana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-23, 23:53   #1
crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148

Cera mieszana


Pani Basiu, prosze mi doradzić,jakiego kremu powinnam używać i podkładu,bo już sama nie wiem,co mam robić.Mam cere mieszaną(bardzo sucha,napięta po bokach twarzy i pod oczami,a przetłuszczająca sie i z niewielką ilością wyprysków w linii T).Czy wystarczy stosowanie kremu,emulsji matującej w liniiT+podkład nawilżający na całość ,czy też po prostu lepiej stosować podkład matujący na krem nawilżający? Kupiłam niedawno za radą sprzedawczyni ze stoiska Revlonu podkład Revlon Colorstay Lite ,matuje i kryje dobrze,ale boczne partie wysusza(raz go wypróbowałam i z trudem wytrzymałam kilka godzin).
Bardzo proszę o radę...
crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-24, 00:04   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cera mieszana

Radziłabym na dzień na całą twarz lekki preparat typu serum lub nawilżacz pod krem, koniecznie preparat pod oczy o konsystencji kremowej, na suche policzki szyję i dekolt dodatkowo krem natluszczająco-nawilżający i na to podkład matujący.
Na noc podobnie tylko można dodać preparat z kwasem BHA, ktory mozna nakladac tylko na linie T lub na całą twarz.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-24, 00:08   #3
crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Re: Cera mieszana

A jakich firm kosmetyki byłyby najlepsze i jaki podkład(mam Natural Finish Art Deco-nawilżająco-matujący i wspomniany Colorstay Lite Revlona,a może jeszcze inny)?Przepraszam,że Pani zawracam głowę,ale sama chyba sobie nie poradzę...
Basia napisał(a):
> Radziłabym na dzień na całą twarz lekki preparat typu serum lub nawilżacz pod krem, koniecznie preparat pod oczy o konsystencji kremowej, na suche policzki szyję i dekolt dodatkowo krem natluszczająco-nawilżający i na to podkład matujący.
> Na noc podobnie tylko można dodać preparat z kwasem BHA, ktory mozna nakladac tylko na linie T lub na całą twarz.
crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 18:24   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cera mieszana

Droga Crazy!!
Ciezko jest tak polecac konkretne produkty, bo wiadomo ze kazdy reaguje inaczej i najlepiej jest korzystac z probek.
W sprawie podkladow to wiele nie pomoge, sama nie uzywam, a z tych dwoch wymienionych to chyba ty juz najlepiej wiesz ktory najbardziej podpasowal twojej cerze i nei pzresusza jej za bardzo.
Co do pielegnacji to przejrzyj oferte Dermiki, Inter-fragrance np nawilzacz pod krem, polecam krem nawilzajacy Iwostin, serie dla cery suchej Efektimy, serum z witamina C i koncentrat z witamina E z serii Pharmaceris.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 18:49   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cera mieszana

Dziękuję,Pani Basiu za pomoc...
Coś na pewno sobie znajdę.
Basia napisał(a):
> Droga Crazy!!
> Ciezko jest tak polecac konkretne produkty, bo wiadomo ze kazdy reaguje inaczej i najlepiej jest korzystac z probek.
> W sprawie podkladow to wiele nie pomoge, sama nie uzywam, a z tych dwoch wymienionych to chyba ty juz najlepiej wiesz ktory najbardziej podpasowal twojej cerze i nei pzresusza jej za bardzo.
> Co do pielegnacji to przejrzyj oferte Dermiki, Inter-fragrance np nawilzacz pod krem, polecam krem nawilzajacy Iwostin, serie dla cery suchej Efektimy, serum z witamina C i koncentrat z witamina E z serii Pharmaceris.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.