pilnie potrzebna porada.! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 09:48   #1
kikunia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Unhappy

pilnie potrzebna porada.! :(


Witajcie. mam problem, niedługo zbliżają się moje 16 urodziny i chciałabym wreszcie zmienić coś w moim wyglądzie. Grzywka odpada, gdyż mam za niskie czoło, kiedyś ją miałam i wyglądałam jak w czapce ;/ . farbowanie też odpada , bo nie chce się w tak młodym wieku farbować, tak samo chodzi mi o jakąś prostą fryzurkę, najlepiej z moją obecną długością włosów której NIE trzeba prostować. Podkreślę, że moje włosy nie kręcą się, więc mam nadzieje , że nie będzie z tym problemu. na początku myślałam o cieniowaniu całości, ale słyszałam że takie włosy mają tendencję do kręcenia, a więc odpada, a jak już to tylko końcówki. rozważałam też pazurki. a Wy co mi doradzicie? poproszę o szczerość, bo nie chce pójść do fryzjera i się nie miło rozczarować a i pragnę jeszcze dodać , że zależy mi na tym by fryzura wyszczuplała optycznie twarz. a tu macie moje zdjęcie:

ja po prawej :
http://photos.nasza-klasa.pl/2072574...38bc9670b.jpeg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 638bc9670b.jpg (67,5 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:03 Powód: załączenie zdjecia - regulamin
kikunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 09:53   #2
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: pilnie potrzebna porada.! :(

a ja jednak mysle ze lekkie cieniowanie i delikatna grzywka po skosie nie zaszkodzi. ale podkreslam delikatna.
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:08   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: pilnie potrzebna porada.! :(

kikunia93 -zdjecie musisz zaläczyc w zaläcznikach.Regulamin.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:13   #4
kikunia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: pilnie potrzebna porada.! :(

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
a ja jednak mysle ze lekkie cieniowanie i delikatna grzywka po skosie nie zaszkodzi. ale podkreslam delikatna.
właśnie też to rozwarzałam. myślałam nad którąś z tych fryzur:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1178091459 [ale z moją długością włosów]

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1178176071 [podoba mi sie ta "mini grzywka" :P


ale najbardziej podoba mi się takie rozwiązanie:
http://a.fotka.pl/006/866/6866453_64...ZtbzW7np5yA%3D

http://a.fotka.pl/006/866/6866622_64...Wa%2BEsasME%3D

co sądzicie?
kikunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:13   #5
kikunia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: pilnie potrzebna porada.! :(

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
kikunia93 -zdjecie musisz zaläczyc w zaläcznikach.Regulamin.
a jak to zrobić? bo jestem tu nowa.
kikunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:27   #6
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: pilnie potrzebna porada.! :(

Jak piszesz post to pod oknem kliknij na dole:
1. zaawansowane opcje
2.potem pod spodem pod oknem w którym piszesz post jest drugie okno "dodatkowe opcje" w których jest napisane "zarządzaj załącznikami" klikasz na to i wyświetla Ci się dodatkowe okno
3.załaduj plik z Twojego komputera klikasz na "przeglądaj" następnie wybierasz zdjęcie a na końcu ZAŁADUJ.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:42   #7
kikunia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Exclamation nowa fryzura? jaka?

Witajcie. mam problem, niedługo zbliżają się moje 16 urodziny i chciałabym wreszcie zmienić coś w moim wyglądzie. Grzywka odpada, gdyż mam za niskie czoło, kiedyś ją miałam i wyglądałam jak w czapce ;/ . farbowanie też odpada , bo nie chce się w tak młodym wieku farbować, tak samo chodzi mi o jakąś prostą fryzurkę, najlepiej z moją obecną długością włosów której NIE trzeba prostować. Podkreślę, że moje włosy nie kręcą się, więc mam nadzieje , że nie będzie z tym problemu. na początku myślałam o cieniowaniu całości, ale słyszałam że takie włosy mają tendencję do kręcenia, a więc odpada, a jak już to tylko końcówki. rozważałam też pazurki. a Wy co mi doradzicie? poproszę o szczerość, bo nie chce pójść do fryzjera i się nie miło rozczarować a i pragnę jeszcze dodać , że zależy mi na tym by fryzura wyszczuplała optycznie twarz. a tu macie moje zdjęcia:

Kopia 100_3299.jpg 100_3297.jpg

a podobają mi się następujące fryzury:
8029010.jpg457836.jpgvcb.jpg
kikunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 11:22   #8
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: nowa fryzura? jaka?

No widzę, że moje rady z tym wstawieniem zdjęć na coś się zdały a już myślałam że pokrętnie to napisałam
A więc dobrze Ci będzie we fryzurkach właśnie tak mocno ścieniowanych bo jak piszesz masz proste włosy i wtedy efekt cięcia będzie widoczny.Moja kuzynka ma takie włosy jak Ty i po cieniowaniu jej się nie wywijają, każdy jej zazdrości tych prostych drutów na głowie Jeśli obawiasz się wywijania włosków to ścieniuj je lekko na całej długości a przy twarzy zrób grzywkę na bok taką dłuższą chodzi mi o to żebyś miała mocno ścieniowane włoski przy twarzy takie pazurki.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:04   #9
kikunia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: nowa fryzura? jaka?

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
No widzę, że moje rady z tym wstawieniem zdjęć na coś się zdały a już myślałam że pokrętnie to napisałam
A więc dobrze Ci będzie we fryzurkach właśnie tak mocno ścieniowanych bo jak piszesz masz proste włosy i wtedy efekt cięcia będzie widoczny.Moja kuzynka ma takie włosy jak Ty i po cieniowaniu jej się nie wywijają, każdy jej zazdrości tych prostych drutów na głowie Jeśli obawiasz się wywijania włosków to ścieniuj je lekko na całej długości a przy twarzy zrób grzywkę na bok taką dłuższą chodzi mi o to żebyś miała mocno ścieniowane włoski przy twarzy takie pazurki.
a możesz wstawić jakieś zdjęcia? bo chciałabym móc dać jakieś foto fryjerowi ^^
kikunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:39   #10
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: nowa fryzura? jaka?

We wszelkich fryzurkach takich mocno ścieniowanych Ci będzie ładnie Mam nadzieję, że wśród tych które Ci tu dodałam to znajdziesz jakąś dla siebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz 1.jpg (18,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (10,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz3.jpg (26,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz 4.jpg (21,0 KB, 4 załadowań)
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:02   #11
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: nowa fryzura? jaka?

Witaj!

Masz śliczny kolor oczu!
Moje rady:

brwi - do kosmetyczki marsz Skoro chcesz zmiany rozpoczęłabym je właśnie od ładnych brwi, które podkreślą takie piękne oczy!

włosy
- wszelkie koloryzacje w twoim wieku odradzam, chyba, żeby na feriach zrobić sobie szamponem koloryzującym tak na próbę. Jeśli chodzi o fryzurkę - myślę, że grzywka na bok jest dobrym pomysłem. Łatwo ją później zapuścić jakby Ci się znudziła. Ogólnie włosy bym pocieniowała i zastanawiała się nad krótszą fryzurą. Jeśli jednak chcesz raczej pozostać przy dłuższych to radziłabym jakieś wyraźne cieniowanie, tak aby fryzura była "wielostopniowa".

makijaż - masz świetne rzęsy, podkreślaj je bardziej wyraziście. Masz dość ładną cerę, więc nie radze ci zaczynać od pudrów i podkładów, w Twoim wieku lepsza jest naturalność. Jednak na wyjątkowe okazje warto zaopatrzyć się w jakiś korektor (żeby tylko w "nagłych wypadkach" stosować) i puder w kamieniu, żeby buzi się nie świeciła. Możesz lekko oko obrysować czasem ciemną kredką, ale nie ma co przesadzać z tym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (63,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 100_3299.jpg (56,2 KB, 18 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.