pomożecie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 16:20   #1
dodi_17
Raczkowanie
 
Avatar dodi_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52

pomożecie???


hey kobietki bardzo chciałabym zmienic swój wygląd, tylko nie zabardzo wiem co i jak zrobić... :/ Nawet nie wiem jakim typem kolorystycznym/urody jestem... Mam nadzieje, ze podpowiecie w jakich kolorach, w jakim makijażu, fryzurce powinno byc mi dobrze Mam dośc szeroką buźke, wiec chyba krótkie włoski mi nie pasują, co o tym sądzicie??? A to moje zdjątka...

Edytowane przez dodi_17
Czas edycji: 2007-07-06 o 23:29
dodi_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:35   #2
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: pomożecie???

na pewno dobrze ci bedzie we wszystkich brazach i w pomaranczowym. co do makijazu to pomadka w kolorze czerwonym lub w jakims brazie. fryzura jakas krotka, mocno postrzepiona i wycieniowana na grzywce i calej fryzurce.
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:57   #3
dodi_17
Raczkowanie
 
Avatar dodi_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: pomożecie???

dziekuje ale cos mi sie wydaje, ze chyba krótka fryzurka pogrubia buźke...
dodi_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:22   #4
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: pomożecie???

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Pomocny moze być "eksperyment" pozwalający określić to, czy jesteś typem chłodnym czy ciepłym. Weź 2 materiały/ubrania w kolorach różowym i pomarańczowym i przyłóż je do twarzy. Zapytaj kogoś (może być kilka osób dla większej pewności ) w którym kolorze wyglądasz lepiej, cera ma ładniejszy odcień, po prostu który Ci bardziej pasuje. Jeśli jest to kolor różowy - jesteś typem chłodnym.Jeśli pomarańczowy - jesteś typem ciepłym.


Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:51   #5
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: pomożecie???

Cytat:
Napisane przez dodi_17
dziekuje ale cos mi sie wydaje, ze chyba krótka fryzurka pogrubia buźke...
jesli jest wystrzępiona . Ja takze uwazam, ze lepiej Ci bedzie w krotkiej ladnie wycieniowanej, z pasemkami wchodzacymi na twarz. Patrze na zdjecie, dgzie masz kucyka oraz gdzie masz wloski rozpuszczone i na pierwszy rzut oka widac, ze tam gdzie kucyczek jest lepiej i szczuplej
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 19:19   #6
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: pomożecie???

Ładna kobitka z ciebie doradzam skośną grzyweczke i krótkie włosy tak ciut krutsze jak do ramion a jeśli chodzi o kolor włosków to widze cie w jakimś intensywnym kasztanie
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 17:40   #7
dodi_17
Raczkowanie
 
Avatar dodi_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: pomożecie???

Cytat:
Napisane przez Joey
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Pomocny moze być "eksperyment" pozwalający określić to, czy jesteś typem chłodnym czy ciepłym. Weź 2 materiały/ubrania w kolorach różowym i pomarańczowym i przyłóż je do twarzy. Zapytaj kogoś (może być kilka osób dla większej pewności ) w którym kolorze wyglądasz lepiej, cera ma ładniejszy odcień, po prostu który Ci bardziej pasuje. Jeśli jest to kolor różowy - jesteś typem chłodnym.Jeśli pomarańczowy - jesteś typem ciepłym.


Pozdrawiam

Witam
Ad 1) opalam sie dość szybko, jednak początkowo moja opalenizna ma lekko różowawy kolorek, później przechodzi w złotawy brązik
Ad 2)Oczka mam dość ciemne, ale nie za bardzo, w środku brązik, mają ciemniejszą obwódke. Brwi i rzęsy w zdecydowanym kolorku ciemny brąż z nawet wpadający w czerń
3) Na mojej buźce jesli sie ktos latem dobrze przyjży to zapewne dostrzeże kilka ciepłych złotawo-brązowych piegów
Ad 4)Moja cera ma odcień ciepły, ale rumienie sie na czerwono
Ad 5) Mam naturalnie ciemne włoski które mają złotawo brązowe przebłyski
Ad 6) Usteczka mam w ciepłym czerwonym kolorku
Ad 7) Dobrze ostatnio czuje sie w zielonym kolorku, zarówno jaskrawym jak i spokojnym Lubie również kolorek pomarańczowy-dość zgaszony Lubiłam i nadal czasem lubie czarny, czerwony
dodi_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 17:56   #8
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: pomożecie???

Dzięki za odpowiedzi, jeszcze koniecznie zrób to:
Cytat:
Napisane przez Joey
Pomocny moze być "eksperyment" pozwalający określić to, czy jesteś typem chłodnym czy ciepłym. Weź 2 materiały/ubrania w kolorach różowym i pomarańczowym i przyłóż je do twarzy. Zapytaj kogoś (może być kilka osób dla większej pewności ) w którym kolorze wyglądasz lepiej, cera ma ładniejszy odcień, po prostu który Ci bardziej pasuje. Jeśli jest to kolor różowy - jesteś typem chłodnym.Jeśli pomarańczowy - jesteś typem ciepłym.
Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:11   #9
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: pomożecie???

jestes bardzo ladna przyda Ci sie modelowanie buzi rozem lub pudrem brazujacym ktore wyszczupli optycznie twarz... mysle ze masz podobny typ urody do mnie tak wiec pasowac w makijazu beda Tobie wszystkie brazy zlota miedzie zielenie roz sama musisz troche poeksperymetowac poza tym wlasnie podkreslilabym oczka moze jakas kreseczka czarna i mocno wytuszowane oczy jetes bardzo ladna za duzo bym nie zmieniala pozdrawiam
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:18   #10
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: pomożecie???

Proponuje zapuścić włosy i mocno je wycieniować, może grzyweczka na bok?
P.s. Skad jesteś? Bo jakos znajomo wygladasz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (24,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (2,4 KB, 39 załadowań)
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 21:51   #11
dodi_17
Raczkowanie
 
Avatar dodi_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: pomożecie???

no i nie wiem... obciąć czy zapuścić??? macie moze jakies fotki fajnych fryzurek do mojej buźki?
dodi_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.