Malowanie rzęs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-05, 13:16   #1
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Talking

Malowanie rzęs


Witam! Mam prośbę. Tyle razy próbowalam i nic z tego nie wychodzi, więc postanowiłam się poradzić was. Jak mam malować rzęsy, aby uzyskać efekt jakbym każdą rzęsę malowała osobno? Chciałabym aby wygladały one jak mokre. Może poleciłybyście mi jakiś tusz, który może pomóc mi osiągnąć taki efekt Byłabym bardzo wdzięczna.
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 13:42   #2
EYE liner
Raczkowanie
 
Avatar EYE liner
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 50
Dot.: Malowanie rzęs

Aby rzęsy wyglądały na pomalowane każda z osobno maluję je "zygzakiem". Poprostu tuszuję rzęsy w tak isposób jakbym robila zygzak Wtedy rzęsy są ładnie pomalowane A co do efektu mokrych rzęs...czasami tak robie - maluje rzęsy normalnie czarnym tuszem a gdy wyschnie, to biorę przezroczysty tusz ze srebrnymi brokatowymi drobinkai i gdzieniegdzie nakladam troszke tego specyfiku ale niezbyt dużo. Wtedy wlaśnie moję rzęski dzięki tym srebrnym drobinkom wyglądają na mokre Taki jest mój sposób.

pozdrawiam
eyeliner
EYE liner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 13:48   #3
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Malowanie rzęs

Dziekuje bardzo

Zawsze rzęsy maluje takim zygzakiem, ale coś nie zawsze mi wychodzi Oooo, też mam taki tusz z drobinkami, musze wypróbować
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 14:02   #4
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Malowanie rzęs

Hmm...cieżko wytlumaczyć jak się maluje rzęsy za pomocą słów no ale spróbuję. Szczoteczką czeszę rzęsy najpierw na prosto poźniej trochę po ukosie a na końcu trzymam szczoteczkę pionowo i samą końcówką przeczesuję te sklejone w taki sposób aby je rozdzielić.
A co do efektu mokrych rzęs to może olejek rycynowy ? Chociaż nie wiem czy nie spłynie lub się nie rozmaże ale spróbuj .
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 18:06   #5
Rarytas
Raczkowanie
 
Avatar Rarytas
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 143
Dot.: Malowanie rzęs

Polecam tusze Rimmel. Mam Extra Super Lash który ma świetną szczoteczkę i trafia do każdej rzęsy z osobna. A przy tym wydłużaje. Jest nie drogi bo dąłam za niego ok. 20 zł. A na więszke okazje maluję się Exaggerate kótry podkręca i pogrubia. Ale powiem Ci że śłyszałam aby uzyskać efekt mokrych rzęs czy jakoś tak można je posmarować wazeliną na noc. Ale nigdy tego nie próbowałam więc nie jestem pewna
__________________





.....Nie jest ważne z kim chcesz iść do łóżka...
...ale to komu chcesz przynieść rano herbate...
Rarytas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 18:34   #6
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Malowanie rzęs

A jak dla mnie malowanie zygzakiem to najgorszy z mozliwych sposobow wtedy to juz posklejane rzesy mam gwarantowane maluje je zawzse na prosto, pionowo do gory i wtezdy nie sa posklejane. Na koniec przeczesuje stara szczoteczka od tuszu zeby je dokladnie rozdzielic ale to juz po zaschnieciu tuszu, wtedy jest to latwiejsze niz przy mokrych! Ale ja to w ogole jakas inna jestem wiec moze na mnie tylko te sposoby dzialaja a z tuszy to najlepiej rozdziela sky high curves, ale inne dziewczyny tez go nie lubia
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 09:52   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Malowanie rzęs

najlepiej malować końcówką szczoteczki każdą jakby osobno - nie zapominając o tych po wewnętrznej stronie oka;-)
Bierzeszc szczoteczke- wycierasz z jej czubka nadmiar tuszu i trzymając szczoteczkę jak najbardziej pionowo malujesz jej końcem wszystkie rzesy poczynając od wew. a kierując się do zew. kącików oka;l-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.