Moje pierwsze kreseczki... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-08, 21:20   #31
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Moje pierwsze kreseczki...

Vanilla_sky! Moje rzęsy rosną w miarę w jednej linii. Ale faktycznie jak maluję kreseczkę to mi czasem odskoczy aplikator, jak zahaczy o pojedynczą rzęskę. Robiłam jednak najpierw cieniutką kreseczkę, a następnie drugą na niej tak, aby poprawić intensywność czerni (kiepski mam tusz) i wyrównać brzeg kreski. Ale co ja tam mogę wiedzieć, jak dopiero dwa razy robiłam sobie kreski.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:36   #32
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Moje pierwsze kreseczki...

gosiah, masz talent, serio, takie wyniki po dwoch probach... i to wcale nie kosmetykiem z wysokiej polki! bo ja swoje niepowodzenia na poczatku zwalalam na srednia jakosc mojego eyelinera (physicians formula) ale to chyba jednak nie to.
pomadka, moze faktycznie powinnam rzesy powyrywac? nie no, zartuje, oko moze wkleje, jak uda mi sie dobre zdjecie zrobic. juz tyle razy przymierzalam sie do wystawienia czegos tutaj, ale jednak jakos nie moge sie przemoc no i zdjec nie umiem tak fajnie zrobic, zeby nie bylo widac sincy pod oczami i kazdego rozszerzonego pora
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:53   #33
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Moje pierwsze kreseczki...

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
pomadka, moze faktycznie powinnam rzesy powyrywac? nie no, zartuje, oko moze wkleje, jak uda mi sie dobre zdjecie zrobic. juz tyle razy przymierzalam sie do wystawienia czegos tutaj, ale jednak jakos nie moge sie przemoc no i zdjec nie umiem tak fajnie zrobic, zeby nie bylo widac sincy pod oczami i kazdego rozszerzonego pora
NO właśnie Vanilla ja to sobie myślę, że TY tutaj nam możesz śmiało zaprezentować jakiś emigrancki makijaż, a nie tylko wykardowane oko. Co to za uchylanie się?
Myslę, że wystarczy trochę mobilizacji, szczypta odwagi, deko makijażu, ze 2 uncje fotek i wątek gotowy.

Śmiało, niech Cię zobaczą.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 22:14   #34
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Moje pierwsze kreseczki...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
NO właśnie Vanilla ja to sobie myślę, że TY tutaj nam możesz śmiało zaprezentować jakiś emigrancki makijaż, a nie tylko wykardowane oko. Co to za uchylanie się?
Myslę, że wystarczy trochę mobilizacji, szczypta odwagi, deko makijażu, ze 2 uncje fotek i wątek gotowy.

Śmiało, niech Cię zobaczą.
jednak chyba z ta odwaga u mnie najgorzej, moze kiedys do tego dojrzeje poki co tanzanit i czrny elf niech dbaja o honor emigranckich makijazy
co do kreseczek to mam pytanie do was, kreskowiczki. czy po wyjeciu pedzelka z butelczyny ocieracie jakos nadmiar tuszu? ja ocieralam o szczyt flaszeczki i teraz mi sie zaczelo tak paprac od tego, ze jak zakrecam eyeliner to sie wydostaje czarna smola. jak sobie z tym radzicie?

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 22:25   #35
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Moje pierwsze kreseczki...

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
jednak chyba z ta odwaga u mnie najgorzej, moze kiedys do tego dojrzeje poki co tanzanit i czrny elf niech dbaja o honor emigranckich makijazy
co do kreseczek to mam pytanie do was, kreskowiczki. czy po wyjeciu pedzelka z butelczyny ocieracie jakos nadmiar tuszu? ja ocieralam o szczyt flaszeczki i teraz mi sie zaczelo tak paprac od tego, ze jak zakrecam eyeliner to sie wydostaje czarna smola. jak sobie z tym radzicie?
E tam.. Elf też się obija [tak ja ja ]. Jedynie Tanzanit ciągnie ten makijażowo-emigrancki wózek. Cieszcie się, że ją macie [mamy].

Także Vanilia nie wykręcaj się, tylko pokaż jakiś makijaż. Nie rozumiem czego się obawiasz, boisz? Przecież my tutaj nie bijemy, a wręcz jesteśmy uznane za lizuski i dupowłazki, bo bezprzerwy dobrze piszemy o cudzych dokonaniach. Nawet jak coś będziesz mieć namalowane "nietak", to nikt ci tego nie powie. żartuję... na pewno będzie delikatna reakcja.... Wiesz jak jest fajnie na forum.

No dokładnie z eyelinerem robię tak jak TY. Też pędzelek wycieram o brzeg buteleczki. Zgodzę się, że później robi się taka otoczka zlepionego tuszu, ale ja zupełnie nie zwracam na to uwagi.

MOżesz przed zakręceniem buteleczki wycierać nagromadzony tusz na brzegach chusteczką higieniczną. To wg. mnie jedyny sposób, aby uniknąć tej smoły. Ewentualnie nie wycieraj pędzela o szczyt fiolki.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.