chce coś zmienić.. ale nie wiem co.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 15:12   #1
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005

chce coś zmienić.. ale nie wiem co..


witam dziewczyny i ewentualnych meżczyzn na forum :P

no wiec chciałabym coś w sobie zmienić bo nie odba mi sie to co widze w lustrze. ale nie wiem co. nie wiem nawet jakim jestem typem urody. mam nadzieje ze mi pomozecie

dołaczam kilka fotek. czesc jest z przed ciazy kiedy mialam dluzsze wlosy i grzywke czesc juz po scieciu w ciazy i ostatnie najbardziej terazniejsze. wlosow nigdy nie farebowalam a brwi powiedzmy ze "zapuszczam" z ubiorem tez mam ogromny problem.. aha juz nie uzywaz czarnej kredki do oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hpim0638.jpg (93,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hpim0664.jpg (54,1 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69ac2e7838.jpg (18,8 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 65c1f84a21.jpg (18,4 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6640809bc8.jpg (26,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bc801f6372.jpg (30,8 KB, 140 załadowań)
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:21   #2
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

reszta fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg da9abf41b2.jpg (20,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL270048.jpg (88,8 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0484.jpg (61,5 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05042.jpg (51,8 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05054.jpg (49,6 KB, 173 załadowań)
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:57   #3
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Nie wiem co na to inne dziewczyny, ale mi całkiem nie pasuje ten czarny kolor na głowie, jest taki przytłaczajacy. Moze cos jasniejszego?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:05   #4
martynixa
Rozeznanie
 
Avatar martynixa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 985
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Nie nie nie, czarn kolor wlosow jest super nie zmieniaj go absolutnie!!
Nie wiem, czy sie nie obrazisz i mam nadzieje ze nie odbierzesz tego zle, ale moze bys troche schudła? tak z 5 kilo mysle, ze by super ci zorbilo
A twarz masz bardzo ładna, naprawde!!! Moze bardziej podkreslaj oczy, jakis mocniejszy makijaz?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787406

moja wymianka
martynixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:07   #5
pannacottaQ
Raczkowanie
 
Avatar pannacottaQ
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
GG do pannacottaQ
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

ojeej, jesteś mamusią gratuluję.
zgadzam się z poprzedniczką, może warto byłoby spróbować rozjaśnić włosy? mam na myśli czekoladowy brąz lub coś jeszcze jaśniejszego.
mówisz, że masz problem z ubiorem. ja bym ci proponowała coś bardziej kobiecego i eleganckiego, bo na zdjęciach masz zazwyczaj sportowe ubrania. doskonale rozumiem, że to wygodne, ale trochę elegancji napewno nie zaszkodzi.
pomyśl o tym ;]]
__________________


_________________________ _______
samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.
pannacottaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 22:31   #6
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

jesli chodzi o schudniecie to pracuje nad tym schudlam 18 kg jeszcze 2 tyle chce. a przybalam tyle przez leki na podtrzymanieciazy. lezalam prawie cala ciaze w szpitalu.

no wlasnie nie wiem co by mi pazuowalo jesli chodzi o ubior. przed ciaza ubieralam sie inaczej bo bylam szczuplejsza a teraz wydaje mi sie ze we wszystkim grubo wygladam..

a jesli chodzi o wlosy to jakos z farbowaniem nigdy nie moglam sie zdecydowac.. lubie swoj kolor. ale moze jakies pasemka. jak myslicie jakie by mogly byc?
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 23:13   #7
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

i nie wiem np czy znow sciac wlosy czy zapuszczac i wycieniowac np. moze jakies przykladowe fryzurki i makijaze itp mi zaproponujecie? macie jakies pomysly?

dziekuje za komentarze
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 23:49   #8
Asiaa1916
Raczkowanie
 
Avatar Asiaa1916
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Moim zdaniem też powinnaś schudnąć...
Asiaa1916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 00:53   #9
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

no co wy z tym schudnieciem.Dziewczyna jest po ciazy i jak sama mowi pracuje nad tym ycze wam wszystkim tak pieknego ciała po dziecku...
Według mnie moze zrobilabys sobie jasniejsze refleksy typu ciemny braz Jesli masz czas na dbanie o wlosy to mozesz je zapuscic .ogolnie jesteś bardzo ladna nie wiele bym tu zmieniała.Nie wiem czy masz teraz grzyweczke? ale jesli nie to koniecznie ja zrob,bo tak jak i ja masz wysokie czoło i lepiejw ygladamy w grzywkach.Co do ubioru zacznij nosic jasniejsze kolory pastelowe ,fiolety twoim kolorem napewno nie jest braz ani czern masz sliczna karnacje jak brazylijka dlatego pasuja ci jansiejsze kolory ubran ktore podkreslaja twoja karnacje.I gratuluje slicznego dzieciatke
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 09:46   #10
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
no co wy z tym schudnieciem.Dziewczyna jest po ciazy i jak sama mowi pracuje nad tym ycze wam wszystkim tak pieknego ciała po dziecku...
Według mnie moze zrobilabys sobie jasniejsze refleksy typu ciemny braz Jesli masz czas na dbanie o wlosy to mozesz je zapuscic .ogolnie jesteś bardzo ladna nie wiele bym tu zmieniała.Nie wiem czy masz teraz grzyweczke? ale jesli nie to koniecznie ja zrob,bo tak jak i ja masz wysokie czoło i lepiejw ygladamy w grzywkach.Co do ubioru zacznij nosic jasniejsze kolory pastelowe ,fiolety twoim kolorem napewno nie jest braz ani czern masz sliczna karnacje jak brazylijka dlatego pasuja ci jansiejsze kolory ubran ktore podkreslaja twoja karnacje.I gratuluje slicznego dzieciatke
no wlasnie napisalam przeciez ze juz 18 kg schudlam. no i dalej sie odchudzam. napisalam tez dlaczego tak sie stalo.
a tobie dziekuje ze mile slowa. nie mam juz teraz grzywki ale chyba za twoja rada sobie znowu zrobie. myslisz ze po skosie bedzie ok? nad pasemkami sie zastanowie nie wiem wlasnei jaki kolor.. czekoladowy braz bedzie widac na moich wlosach?
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:14   #11
Star1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

moim zdaniem juz wcale nie jestes gruba :/ nie wiem czego one si eczepiaja nie kazda musi wygladac jak paris hilton czy victoria beckham
Star1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:19   #12
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Cytat:
Napisane przez Star1984 Pokaż wiadomość
moim zdaniem juz wcale nie jestes gruba :/ nie wiem czego one si eczepiaja nie kazda musi wygladac jak paris hilton czy victoria beckham
dziekuje ale i tak wiem ze powinnam jeszcze duzo schudnac
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:03   #13
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Ja też postawiłabym na czekoladowy brąz, nie przytłaczałby Cię tak bardzo jak czarny. Co do ubioru ciężko jest się pozbyc tego nawyku stylu sportowego, najgorsze początki, jak się gromadzi nową odzież.. Ale wszystko jest do zrobienia, potrzeba tylko czasu.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:15   #14
yaggie
Raczkowanie
 
Avatar yaggie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 159
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

moim zdaniem pasowałby ci wyżej wymieniony czekoladowy brąz, albo jakieś brązowe pasemka. napewno nie sam czarny. włosów nie ścinaj, zrób sobie tylko grzywkę na bok. wcale nie jestes gruba, a jeśli jesteś po ciąży to tym bardziej! tzn jeśli jeszcze schudniesz to będzie ok, a jeśli nie to też, bo masz bardzo fajne kształty a jeśli chodzi o ubranie to nie wiem
yaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:47   #15
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

dzieki dziewczyny postanowilam ze narazie zrobie sobie tylko grzywke na bok i wycieniuje wlosy ale nie bede skracac. no i pasemka jakies sobie zrobie. mysle o czekoladowym brazie. bo calych nie chce farbowac przynajmniej narazie. naprawde uwazacie ze moj naturalny kolor mnie przytlacza? zdjecia wstawie jak juz sobie zrobie cp trzeba

a co do ubioru. to nie jest tak ze ubieram sie na codzien tylko w sportowe ubrania. raczej odwrotnie. akurat jakos takie zdjecia wstawilam. aha mam pytanie co polecacie zebym sie mogla jakos optycznie wyszczyplic wszczegolnie w okoliczach brzucha tj jakie ubrania. bo poki nie schudne do konca to musze cos ze soba poczac :P
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 00:01   #16
Star1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Wcześniej się nie przyjżałam paru fotkom...owszem może i masz czarne włosy ale w świetle wpadaja w brąz wiec tymbardziej nie uważam żeby Cię przytłaczały...w dodatku masz ciemna karnacje! ja uwielbiam czarne włosy wiec bym je zostawiła ale zaznaczam, że też najchetniej farbuję się na czarno i potem słyszę od mojej fryzjerki, że za ciemny i mi ni epasuje - czy ludzie boja się czerni? )
Star1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 07:30   #17
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Moim zdaniem czarny jest ok pasuje do twojej karnacji a co do fryzurki to dłuższe włoski i grzywka
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 07:50   #18
paula28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

bez przesady wogóle nie jesteś gruba te które nie były w ciązy to proszę takie komentarze zachować dla siebie bo nie wiecie jak to jest w ciązy ,ja tęż leżalam w ciązy więc wiem jak to jest .masz śliczną buzie i karnację kolorek ci pasuje ten co masz tylko grzywkę na bok sobie zrób,co do ubierania to możę trochę kolorów bo w brązie ci nei bardzo wybierz coś ja sniejszego jakiś fiolet w czerwieni będziesz wyglądać bosko,a śliczną masz niunie
paula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:18   #19
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

dziekuje za wszystkie mile slowa

no to na poczatek zrobie sobie ta grzywke i wycieniuje troche wlosy ale nie bede scinac z dlugosci. potem bede myslec nad pasemkami ale z tym sie jeszcze zastanowie :P no i musze nowe ciuszki jakies kupic. jak juz wszystko zrobie to sie wam pokaze ale to za jakis czas. no i moze do tego czasu jeszcze schudne. no bo juz troche za mna i duzo przede mna
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:52   #20
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

ja tez nie uwazam, zebys miala zla sylwetke. gratuluje dzidzi i tego, ze juz tyle zrobilas, zeby powrocic do figury sprzed ciazy, bo nie kazdej kobiecie sie udaje, takze zycze powodzenia w dalszej metamorfozie
mysle ze moglabys robic makijaz 'podnoszacy' zewn. kaciki oczu
i moze jakis lososiowy/brzoskiniowy roz do policzkow?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 22:29   #21
karunia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
reszta fotek
CZeść!!!Jak dla mnie to jesteś piękną mamusią Zadnej zmiany nie potrzebujesz,ale jeżeli to ci poprawi nastrój to jak najbardziej do dzieła. ja proponuje rozjaśnić kilka kosmyków bo to zawsze odmladza twarzyczkę!!!co do makijażu -to droga prob i błędów jest najlepsza. przynajmniej u mnie się zawsze sprawdzaPozdrawiam i życzę sukcesu w <<poprawianiu<<urody
karunia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 23:16   #22
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o schudniecie to pracuje nad tym schudlam 18 kg jeszcze 2 tyle chce. a przybalam tyle przez leki na podtrzymanieciazy. lezalam prawie cala ciaze w szpitalu.

no wlasnie nie wiem co by mi pazuowalo jesli chodzi o ubior. przed ciaza ubieralam sie inaczej bo bylam szczuplejsza a teraz wydaje mi sie ze we wszystkim grubo wygladam..

a jesli chodzi o wlosy to jakos z farbowaniem nigdy nie moglam sie zdecydowac.. lubie swoj kolor. ale moze jakies pasemka. jak myslicie jakie by mogly byc?
o włosach dziewczyny wszystko powiedziały i nie mam nic do dodania


ale na Boga - że ty niby z Twoją obecna figurą chcesz jeszcze drugie 18kg schudnać czy ja już nie widzę za dobrze ?


Kochana masz jak najbardziej normlana i zgrabną figurkę a moim zdaniem to ty już nie potrzebujesz chudnac a jedynie umieśnić i wyrzeźbić ciałko, no ewentualnie zgubić przy tym do góra 5kg ale to niekonieczne bo jak będziesz miała mięśnie to wszystko bedzie ładnie wyglądać... ale no zgrozo 18 ?!bić przy tym do góra 5kg ale to niekonieczne bo jak będziesz miała mięśnie to wszystko bedzie ładnie wyglądać... ale no zgrozo 18 ?!
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 23:17   #23
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

[QUOTE=eyo;10795000]o włosach dziewczyny wszystko powiedziały i nie mam nic do dodania


ale na Boga - że ty niby z Twoją obecna figurą chcesz jeszcze drugie 18kg schudnać czy ja już nie widzę za dobrze ?


Kochana masz jak najbardziej normlana i zgrabną figurkę a moim zdaniem to ty już nie potrzebujesz chudnac a jedynie umieśnić i wyrzeźbić ciałko, no ewentualnie zgubić przy tym do góra 5kg ale to niekonieczne bo jak będziesz miała mięśnie to wszystko bedzie ładnie wyglądać... ale no zgrozo 18 ?!
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 08:51   #24
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: chce coś zmienić.. ale nie wiem co..

dziekuje no wiec bede dalej pracowac nad figura, od dzis bede wiecej cwiczyc, no ale z kg to jeszcze troche chce schudnac, obecnie waze 70kg wiec to malo nie jest przy wzroscie 173.
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.