Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 22:41   #391
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Przez W i jedno T

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------



W TV przedostatni, w necie online ostatni
No tak, oczywiście!!!!!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 22:42   #392
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Iiiiii, obejrzałam sobie dzisiaj ostatni odcinek i ślubu jako takiego nie było, tylko suknia ślubna na pokazie mody.
KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatni odcinek jest dopiero jutro do jasnej chol...ery! Co mi tu zakończenie opowiadasz!


Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Przez W i jedno T
O to to!


Spot powiadasz...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 22:51   #393
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatni odcinek jest dopiero jutro do jasnej chol...ery! Co mi tu zakończenie opowiadasz!




O to to!


Spot powiadasz...
No wiesz co, przepraszam, przecież tak zaskakujący jest dla wszystkich ten koniec, no nikt by się nie spodziewał :P
Ale odlewka Un Bois Vanille aktualna? :P

A co? Mikołajka dotarła?? Co dostałaś?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 23:04   #394
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
No wiesz co, przepraszam, przecież tak zaskakujący jest dla wszystkich ten koniec, no nikt by się nie spodziewał :P
Ale odlewka Un Bois Vanille aktualna? :P
No nie wiem, nie wiem


Cytat:
A co? Mikołajka dotarła?? Co dostałaś?

dostałam kartkę z życzeniami i kolczyki - bardzo ładne, od razu skojarzyły mi się z mroźną zimą i grubym swetrem i chyba samodzielnie zrobione co tym bardziej cieszy. Ja takiego "talenta" nie posiadam

Ale niech się zainteresowana wypowie jak przyjdzie to będę dziękować



Ale cudowne kiecki (nie wszystkie rzecz jasna, ale )
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-12-21 o 23:11
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 00:01   #395
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

taaaa, ale niestety wszystkie przed kolanko mocno lub wręc ledwo kryjące elektrykę.... Tylko dla ciebie w takim wypadku
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 06:51   #396
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
No ale jak zmierzyłam to się okazało, że mam pewne braki biustne szkoda... bo i 350 bym za nią zapłaciła, gdyby tylko leżała dobrze. Boska.
W tamtym roku też zachorowałam na taką bez ramion, ale oczywiście latała mi wokół biustu, bo te wredne sukienki już tak mają, jak którąś pokochasz od pierwszego spojrzenia, nigdy nie pasują Ale i tak kupiłam, a krawcowa za parę złotych tak mi ja dopasowała, że nawet trzęsienie ziemi mojego biustu by nie wzruszyło Także może się jeszcze zastanowisz?

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Kanapka studencka - chleb posmarowany nożem.
Przychodzi student do sklepu:
- Poproszę cukier w kostkach.
- Nie ma ...
- A są jakieś inne tanie bombonierki?


Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
kto oglądał brzydulę? Ja w ogóle polskiej wersji nie oglądałam - ale oglądałam kiedyś oryginalną , i tak się zastanawiam czy zrobili polską tak samo - tzn. wzięła ślub z szefem?
Ja też, ja też oglądałam oryginalną Powiem ci tyle, że polska wersja do tej kolumbijskiej po prostu się nie umywa. No, może z wyjątkiem Violetty Kubasińskiej, przy której "Tleniona" wypada blado
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 07:35   #397
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Ja też, ja też oglądałam oryginalną Powiem ci tyle, że polska wersja do tej kolumbijskiej po prostu się nie umywa. No, może z wyjątkiem Violetty Kubasińskiej, przy której "Tleniona" wypada blado

dokładnie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 07:49   #398
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Rozi, ale słodkie!!! Miałam się też dziś zabrać za ciacha, ale makowiec popsuł mi całe plany i się... olewam, idę wreszcie odpocząć, bo nie mam chęci na nic, no prawie... I teraz za długi jęzor (wypaplałam się mamie,że makowiec upiekłam) jutro będę walczyć znów. No i zakupy. Na szczęście mogę małą Mi zostawić u teściowej i kupić rzeczy pierwszej potrzeby: proszek do zmywarki i kończący się papier toaletowy. Znacie jakiś dobry zamiennik calgonitu? bo się okazuje przed świetami wszędzie brak.... No i koniecznie prezent dla panienki....
Co Mikołaj/Gwiazdor przynosi waszym dwu - trzylatkom???Pomysłów brakło....


Renia: rewelacja!!! No i po co Ci było się stresować, hę?? a nie mówiłam hihihi!!!!
no jak ma się za długi jęzor to się potem płaci gapowe

SOMAT - kupiłam teraz w płynie, chyba lepszy niż tabletki

moja 3ikawałek-latka ma fioła na punkcie rysowania więc dostanie akcesoria, pajączka, kolekcjonuje ponadto Little Pet, więc kilka figurek [u nas porezenta są uzgadniane rodzinnie] i pieska, bo już piszczy o niego z pół roku
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
To dorzucę parę myśli kobiecych w temacie PMS i prawa murphiego i nie tylko

Babcie - pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju pięciu minut nie ustoją.
Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, by rozpalić grilla.
Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz.
Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem. Leżakowanie w przedkoszlu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 h snu w ciągu dnia.
Mleko na gazie tylko czeka, aż się odwrócisz.
Mamo, co to znaczy orgazm? -Ja nie wiem, zapytaj taty.
Nawet, jakby papier toaletowy miał 8 warstw, to i tak złożysz go na pół. <
Jeżeli trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to już środa.
Kość piszczelowa - urządzenie do znajdywania mebli w ciemnym pokoju. <
Britney Spears: "Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość."
Egzamin - na korytarzu każdy wmawia ci, że nic nie umie.
Okres i wypłata - jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma, to znaczy, że ktoś was zdrowo w...................
Studenci pierwszego roku - spieszmy się ich poznawać, tak szybko odchodzą.
Piesek - u nas słodki, w Azji słodko-kwaśny.
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.
Mały palec u nogi powstał tylko po to, by boleśniej walnąć się o szafkę.
Kanapka studencka - chleb posmarowany nożem.
Pieniądze z pierwszej komunii - do dziś nie wiesz, gdzie się podziały.
Nimfomanka - kobieta, która pragnie seksu tak często jak przeciętny mężczyzna.
Na uczelni poranna fizyka zagina czas. Po 30 minutach jest 08:05
Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8. piętro
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja jeszcze znam takie:
- Bramki w sklepie ??? mimo że nic nie zwinąłeś, i tak boisz się, że zapiszczą.
- Sprawiedliwość ??? jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat,
molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu.
- Polska ??? tutaj nawet kryzys się nie udał.
- Bill Gates ??? okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy.
- Łacina ??? jedyny język, w którym nawet ???g**wno??? brzmi mądrze.
- A4 ??? jedyna płatna jednopasmówka na świecie.
- Tesco ??? nigdzie indziej nie znajdziesz wody LEKKO NIEGAZOWANEJ za pół ceny.
- Chleb ??? zero marketingu, najwyższa sprzedaż.
- Paradoks Szymborskiej ??? dla testu napisała maturę, interpretując
swoje wiersze ??? i dostała 60%.
- Gdy umrę, rozsypcie moje prochy pod Tesco ??? wtedy będzie mnie
odwiedzać co niedzielę.
dzięki dziewczyny za rozweselenie na początek dnia

jakaś cholera mi wlazła za bęben i pralka hałasuje jakby miała w kosmos wystartować
próby samodzielnego rozkręcenia spełzły na niczym, poddałam się, bo przy składaniu mogłyby mi części pozostać, a tam kupa elektroniki jest
oj, przydałby się tata, on dobry w te klocki był
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W tamtym roku też zachorowałam na taką bez ramion, ale oczywiście latała mi wokół biustu, bo te wredne sukienki już tak mają, jak którąś pokochasz od pierwszego spojrzenia, nigdy nie pasują Ale i tak kupiłam, a krawcowa za parę złotych tak mi ja dopasowała, że nawet trzęsienie ziemi mojego biustu by nie wzruszyło Także może się jeszcze zastanowisz?


Przychodzi student do sklepu:
- Poproszę cukier w kostkach.
- Nie ma ...
- A są jakieś inne tanie bombonierki?



Ja też, ja też oglądałam oryginalną Powiem ci tyle, że polska wersja do tej kolumbijskiej po prostu się nie umywa. No, może z wyjątkiem Violetty Kubasińskiej, przy której "Tleniona" wypada blado
ja ostatnio przymierzałam w Simple cos w tym stylu, tylko baskinka była w pasie

no niezły efekt, ale w biuście kotek by się zmieścił
więc albo mam za mały biust albo za duży brzuch
i znalazłam tamże wymarzoną ołówkową, ale nie dość, że cena to jeszcze byla ostatnia i rozmiar za mała
mąż skomentował - na bieżnię
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 07:59   #399
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
i znalazłam tamże wymarzoną ołówkową, ale nie dość, że cena to jeszcze byla ostatnia i rozmiar za mała
mąż skomentował - na bieżnię
no bezczelny normalnie w łeb dałaś?

siędzę z farbą na głowie - będę miała fioletowe włosy się mi zdaje.. cuś się chyba producentowi potenteges, bo zmierzch to może i to jest, ale na pewno nie topazowy

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-12-22 o 08:02
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 08:01   #400
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
no bezczelny normalnie w łeb dałaś
nie, bo ma rację ale to nie było złośliwie, on nie przepada jak się odchudzam...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 08:04   #401
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
nie, bo ma rację ale to nie było złośliwie, on nie przepada jak się odchudzam...
cóż za samokrytyka mnie szanownego docinki jakoś kompletnie nie wzruszają
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 08:39   #402
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;15986332]dziękować jakoś zawsze pamiętam o tych porównywarkach cenowych nie wtedy kiedy powinnam



Tobie też dziękować kochana takiej ilości wszystkiego to się nie spodziewałam... a hialuron to już w użyciu był

weszłam dziś do moich uczniów, pośpiewaliśmy sobie trochę, pogadaliśmy o świętach angielskich... a oni na sam koniec przynoszą dla mnie prezent- kartkę, notesik i czekoladę mega niespodziankę zrobili, macie jakiś pomysł jak się można odwdzięczyć 10latce i 12latkowi?[/QUOTE]

Aniu, hialuron stojący w lodówce jest, otwarty, ja sobie przelewam do takiej małej buteleczki i trzymam w łazience.

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Rozi, ale słodkie!!! Miałam się też dziś zabrać za ciacha, ale makowiec popsuł mi całe plany i się... olewam, idę wreszcie odpocząć, bo nie mam chęci na nic, no prawie... I teraz za długi jęzor (wypaplałam się mamie,że makowiec upiekłam) jutro będę walczyć znów. No i zakupy. Na szczęście mogę małą Mi zostawić u teściowej i kupić rzeczy pierwszej potrzeby: proszek do zmywarki i kończący się papier toaletowy. Znacie jakiś dobry zamiennik calgonitu? bo się okazuje przed świetami wszędzie brak.... No i koniecznie prezent dla panienki....
Co Mikołaj/Gwiazdor przynosi waszym dwu - trzylatkom???Pomysłów brakło....


Renia: rewelacja!!! No i po co Ci było się stresować, hę?? a nie mówiłam hihihi!!!!
Ja używam tabletek z Lidla.

Ja dla dwulatka - ale chłopca mam taką zabawkę - garaż strażacko/ratunkowy z dwoma samochodzikami i ludzikami. Dla trzylatka puzzle kupiłam (ale wiem, że lubi i umie układać).

A mój Glut się rozchorował i pewnie wszystkie zakupy spadną na mnie, bo mały z małżem będzie siedział w ciągu dnia... Po co ja z nim na sanki wczoraj poszłam

Renia - Wygladałaś skromnie i bardzo ładnie
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:11   #403
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dziękuje dziewczyny! jakoś nie lubię tabletek. Za mocne są. Piorę naczynia na najkrótszym programie, bo nie mam potrzeby. lecę do kerfura w południe to może tam będzie.
Ilona, a może aljaka - zaklinaczka pralek? ona umie z nimi tak mądrze gadać i się jej słuchają


Oj Mariola współczuję chore dziecko w domu. nawet jak nieuciążliwe to i tak wszelkie plany w łeb. Przerabiałam w zeszłym roku...

Moja puzzle też lubi i układa, ale kolejne to juz chyba nie ma sensu - na razie. jest też na tyle mała, że nie zbiera jeszcze kolekcji. Prezenty są też uzgadniane w kwestii dzieci, ale problem w tym,że my sami nie mamy pomysłów co podpowiedziec. Książki książkami mimo uwielbienia, ale chyba święta to najlepszy okres na zabawki w prezencie
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:28   #404
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W tamtym roku też zachorowałam na taką bez ramion, ale oczywiście latała mi wokół biustu, bo te wredne sukienki już tak mają, jak którąś pokochasz od pierwszego spojrzenia, nigdy nie pasują Ale i tak kupiłam, a krawcowa za parę złotych tak mi ja dopasowała, że nawet trzęsienie ziemi mojego biustu by nie wzruszyło Także może się jeszcze zastanowisz?
Też o tym myślałam, ale fason góry był dość dziwny... odstawała nie tylko u samej góry, ale ogólnie cały "gorset" na mnie gonił, również pod biustem. Także nic z tego... eeeeh. W ogóle stwierdziłam, że teraz jest chyba najlepszy czas na zakup sukienki - okres karnawałowy, studniówkowy, masa ładnych kiecek w sklepach. A ja idę w lipcu na wesele...


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja ostatnio przymierzałam w Simple cos w tym stylu, tylko baskinka była w pasie

no niezły efekt, ale w biuście kotek by się zmieścił
więc albo mam za mały biust albo za duży brzuch
i znalazłam tamże wymarzoną ołówkową, ale nie dość, że cena to jeszcze byla ostatnia i rozmiar za mała
mąż skomentował - na bieżnię
Ładna, podoba mi się taki fason
A spódnicy czarnej ołówkowej szukam już 2 lata iiii botków jakichś eleganckich czarnych. Wczoraj nawet mierzyłam jedne świetne, ale były tak chol.ernie niewygodne! Ani sekundy bym w nich nie wytrzymała, szyte chyba na kogoś z dwoma palcami, takie wąskie


A w ogóle to dzień dobry idę na śniadanie - znowu nie wiem co zjeść smak mam na racuchy ale za dużo roboty z tym jak na rano
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:35   #405
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

czesc dziewczeta
"kosc piszczelowa - urzadzenie do wykrywania mebli w ciemnym pokoju" - mam takie urzadzenie - dziala
kama masz racje na lotniskach jest bardzo nieciekawie , cansada moze miec problem.
wiecie co za noc i poranek mialam .....dzis nad ranem o 3.25 kurier przywiozl mi paczke swiateczna od rodzicow wedlug planu mial byc ok 18tej . biedak jechal prawie 30 godzin.
dzwoni do mnie i mowi" dzien dobry pani beato wiem ze mnie pani znienawidzi ale jestem pod pani domem i mam dla pani paczke otoworzylam, zaplacilam i wrocilam spac, a rano otwieram.....
jakie cuda dostalam.... piekna kamizele zrobiona na drutach, welniana z warkoczami kolor szary, czapeczke w takim samym kolorze i wzorze z antenka , komin/szalik w pieknym bordowo fioletowym kolorze, kapcie , ksiazke Martyny Wojciechowskij (Kama te sama ,ktora ty czytalas ) no i mnostwo wpsnaialego swiatecznego jedzonka (uszka, pierogi, buraczki w sloikach gotowe do barszczu, grzyby, ogorki, papryka w sloiku, makowiec, jakies jeszcze inne ciasto, chlebek, kielbasa dla TZta, nie pamietam wszystkiego .... ) ach musialam juz wychodzic do pracy i zostawilam to TZtowi zeby rozpakowal...szlam na pociag i ryczalam ze wzruszenia. to najpiekniejszy prezent jaki w zyciu dostalam z okazji swiat
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:51   #406
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Viol, Ty masz rację, że teraz jest dobry moment na kupowanie kiecki... mam dwa wesela w Nowym roku i chyba połaze po świętach albo po sylwestrze lepiej, bo juz będą wyprzedaże

beafrance - To masz cudną niespodziankę... zrób zdjęcie dzierganych reczy i pokaż
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:07   #407
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
wiecie co za noc i poranek mialam .....dzis nad ranem o 3.25 kurier przywiozl mi paczke swiateczna od rodzicow wedlug planu mial byc ok 18tej . biedak jechal prawie 30 godzin.
dzwoni do mnie i mowi" dzien dobry pani beato wiem ze mnie pani znienawidzi ale jestem pod pani domem i mam dla pani paczke otoworzylam, zaplacilam i wrocilam spac, a rano otwieram.....
jakie cuda dostalam....
Ale słodko... dla takiej niespodzianki warto wstać i w środku nocy.


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Viol, Ty masz rację, że teraz jest dobry moment na kupowanie kiecki... mam dwa wesela w Nowym roku i chyba połaze po świętach albo po sylwestrze lepiej, bo juz będą wyprzedaże
Mam dokładnie taki sam chytry plan


Racuchy będą na obiad o ile mama nie zapomni jabłek kupić.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:10   #408
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
beafrance - To masz cudną niespodziankę... zrób zdjęcie dzierganych reczy i pokaż
ok z tym ze najwczesniej w piatek
violl przeciez ta sukienka to dokladnie to samo co kupilas w peacocks
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:19   #409
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Ale która "ta" sukienka?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 10:27   #410
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ale która "ta" sukienka?
no ta z reserved co ci "jezdzi "
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:31   #411
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Eeeee nieeee, iiiiiinne są tamta z Reserved jest bez koronki, cała satynowa, z tym czarnym pasem... no piękna. Eh. Poza tym sukienek nigdy dość
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:34   #412
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
czesc dziewczeta
"kosc piszczelowa - urzadzenie do wykrywania mebli w ciemnym pokoju" - mam takie urzadzenie - dziala
kama masz racje na lotniskach jest bardzo nieciekawie , cansada moze miec problem.
wiecie co za noc i poranek mialam .....dzis nad ranem o 3.25 kurier przywiozl mi paczke swiateczna od rodzicow wedlug planu mial byc ok 18tej . biedak jechal prawie 30 godzin.
dzwoni do mnie i mowi" dzien dobry pani beato wiem ze mnie pani znienawidzi ale jestem pod pani domem i mam dla pani paczke otoworzylam, zaplacilam i wrocilam spac, a rano otwieram.....
jakie cuda dostalam.... piekna kamizele zrobiona na drutach, welniana z warkoczami kolor szary, czapeczke w takim samym kolorze i wzorze z antenka , komin/szalik w pieknym bordowo fioletowym kolorze, kapcie , ksiazke Martyny Wojciechowskij (Kama te sama ,ktora ty czytalas ) no i mnostwo wpsnaialego swiatecznego jedzonka (uszka, pierogi, buraczki w sloikach gotowe do barszczu, grzyby, ogorki, papryka w sloiku, makowiec, jakies jeszcze inne ciasto, chlebek, kielbasa dla TZta, nie pamietam wszystkiego .... ) ach musialam juz wychodzic do pracy i zostawilam to TZtowi zeby rozpakowal...szlam na pociag i ryczalam ze wzruszenia. to najpiekniejszy prezent jaki w zyciu dostalam z okazji swiat
cudny prezent
trzeba było chlopakwi choć coś na rozgrzewkę dać
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Viol, Ty masz rację, że teraz jest dobry moment na kupowanie kiecki... mam dwa wesela w Nowym roku i chyba połaze po świętach albo po sylwestrze lepiej, bo juz będą wyprzedaże

beafrance - To masz cudną niespodziankę... zrób zdjęcie dzierganych reczy i pokaż
no niezła jestem, przeczytałam w Nowym Jorku

pralka oddała - drut od biustonosza, najciekawsze, że nie odnotowałam braku żadnego, wzrok mi się chyba psuje
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:34   #413
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Reniu- gratuluję zamążpójścia i życzę wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia

Wszystkim Minerałoholiczką oraz waszym rodzinom życzę Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, udanej zabawy sylwestrowej oraz Szczęśliwego Nowego Roku

__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:52   #414
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cudny prezent
trzeba było chlopakwi choć coś na rozgrzewkę dać
no dostal kielbaske i kubek
aaa czekaj co ty masz na mysli ? o jakichs francuskich specjalach znowu mowisz?
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:54   #415
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
no dostal kielbaske i kubek
aaa czekaj co ty masz na mysli ? o jakichs francuskich specjalach znowu mowisz?
o o zwykłym, humanitarnym kubku herbatki z prądem np
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 11:15   #416
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cudny prezent
trzeba było chlopakwi choć coś na rozgrzewkę dać

no niezła jestem, przeczytałam w Nowym Jorku

pralka oddała - drut od biustonosza, najciekawsze, że nie odnotowałam braku żadnego, wzrok mi się chyba psuje
Jak masz tak dużo staników jak Rzabba to możesz miesiącami nie wiezieć z którego drut uciekł...

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
no dostal kielbaske i kubek
aaa czekaj co ty masz na mysli ? o jakichs francuskich specjalach znowu mowisz?
Z wami poprwia mi się humor
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 11:23   #417
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
o o zwykłym, humanitarnym kubku herbatki z prądem np
aaaaa ze temu kurierowi ?
no ale on kierowca jednoczesnie byl i to zmeczonym to bym sie martwila potem .
a mam bimber w domu owszem i to taki oj z 80 stopni
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 11:27   #418
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jak masz tak dużo staników jak Rzabba to możesz miesiącami nie wiezieć z którego drut uciekł...

Z wami poprwia mi się humor
nic mi o takim asortymencie nie wiadomo
Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
aaaaa ze temu kurierowi ?
no ale on kierowca jednoczesnie byl i to zmeczonym to bym sie martwila potem .
a mam bimber w domu owszem i to taki oj z 80 stopni
no dobra, dobra bez prądu za to z imbirem
a o kimże Ty myślała, hę

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

ło matko, to jak mojego wuja [w zasadzie małża wuja] ten jak coś ukręci to się chirurgiczny chowa - nie żebym próbowała... chirurgicznego
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 12:00   #419
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Renia jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia wyglądałaś bardzo ładnie... a włosy super

Evelinek trzymaj się w domu inie daj się.

Violl ja mam jedną sukienkę z lipsy london, tą co kiedyś pokazywałam z kolorowymi pasami na dole, bardzo ładnie zrobionai wykończona podobają mi się od nich rzeczy, może kiedyś jakieś wspólne zamówienie zrobimy? Tak po Nowym Roku

Znowu piernik robię, wczoraj się zakalec zrobił - jeśli mi nie wyjdzie to oznacza, że polegnę na piernikowym polu a zawsze mi wychodził
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 12:12   #420
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
nic mi o takim asortymencie nie wiadomo

no dobra, dobra bez prądu za to z imbirem
a o kimże Ty myślała, hę

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

ło matko, to jak mojego wuja [w zasadzie małża wuja] ten jak coś ukręci to się chirurgiczny chowa - nie żebym próbowała... chirurgicznego
herbatke z imbirem obcemu menszczyznie parzyc o 3 nad ranem ? TZ by zabil w afekcie
no... ja myslala ze ty chlopa mojego zalujesz ze go z rozpakowywaniem zostawilam
chirurgicznego ja nie probowala ale ten podlaski to poprostu ogien

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Znowu piernik robię, wczoraj się zakalec zrobił - jeśli mi nie wyjdzie to oznacza, że polegnę na piernikowym polu a zawsze mi wychodził
trzymam kciuki angel
a ja jeszcze nigdy nie upieklam ciasta . jest tu ktos taki drugi ?
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-12-22 o 12:13
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.