Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 00:03   #2521
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Brand, poison pen doszedł, dzięki wielkie! No i właśnie mam w związku z tym pytanie: masz i poison pen i memorabilię... czy różnią się na tyle, żeby kupić memo? a ładny biszkopcik tissueweight z PAP, jeśli Ci lekko różowe tony nie przeszkadzają ale z memo wyglądałby chyba ładnie...
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 08:22   #2522
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Brand, poison pen doszedł, dzięki wielkie! No i właśnie mam w związku z tym pytanie: masz i poison pen i memorabilię... czy różnią się na tyle, żeby kupić memo? a ładny biszkopcik tissueweight z PAP, jeśli Ci lekko różowe tony nie przeszkadzają ale z memo wyglądałby chyba ładnie...
Ciszę się że już doszedł i służę pomocą na przyszłość Co do Poison Pen i Memorabili - (nie)stety różnią się Oba to matowe szare fiolety ale Poison Pen jest bardziej zimny, niebieski, za to Memorabilia cieplejsza, bardziej czerwona.

Dzięki, zerknę na ten biszkopcik jak będę w MACu Dzisiaj zestawiłam Memorabilię tak na szybko z All Races i też fajnie wyszło.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2010-05-06 o 08:24
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:14   #2523
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Martiryb nie jestes sama Ja czasami zaczynam się nad sobą zastanawiać, ale długo się nie zastanawiam, bo znów coś kupuję
Dzisiaj nie dam rady wrzucić fot, ale jutro się wezmę do tego rano, bo mam lukę czasową. Ogólnie jestem zadowolona, ale czekam na kolejne kolekcje Teraz Superglassy, ale tak na prawdę to nie mogę doczekać się FF :P
Zaczynam powoli narzekać na brak miejsca :/
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:00   #2524
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
chętnie.. masz jakieś namiary na ośrodek.. najlepiej zamknięty


zdam na pewno

mam na imię Marta i jestem anonimową MACoholiczką
Gdybym taki ośrodek znała to już by mnie mąż tam wysłał po tej paczce od Ciebie

Zmartwiłam się wiadomością, że we Wro już szminki zniknęły
Chcę wymienić opakowania na Made to Order z PaP, jest to pierwsza pomarańczowa szminka w której wyglądam dobrze
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:09   #2525
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Martiryb nie jestes sama Ja czasami zaczynam się nad sobą zastanawiać, ale długo się nie zastanawiam, bo znów coś kupuję
Dzisiaj nie dam rady wrzucić fot, ale jutro się wezmę do tego rano, bo mam lukę czasową. Ogólnie jestem zadowolona, ale czekam na kolejne kolekcje Teraz Superglassy, ale tak na prawdę to nie mogę doczekać się FF :P
Zaczynam powoli narzekać na brak miejsca :/
to tak jak ja wkurzam się na siebie, tłumaczę sobie 'po co mi to wszystko', a za 10 minut oglądam już swatche i planuję kolejne zakupy Ty to jeszcze w pracy używasz MACzków i masz jakieś wytłumaczenie.. a ja

miejsca też już mi brakuje.. część rzeczy mam w kartoniku, bo nie mieszczą się do kufra i w sumie ich nie używam, bo nie ogarniam wszystkiego.. ale zamówiłam sobie wczoraj właśnie biurko do mojej pracowni i półkę z szufladkami.. i w końcu moje wszystkie MACzki będą miały domek

najbliższa kolekcja, to Superglassy, tak? w czerwcu?
a w lipcu co? kotki?
pogubiłam się

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Gdybym taki ośrodek znała to już by mnie mąż tam wysłał po tej paczce od Ciebie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 12:06   #2526
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja tez tak mam, dzisiaj sie wybieram do MACa i trzese portkami, ze mi wszystko juz wykupili .....

Nie wiem ktore Lustre Drops wybrac ...... jakies sugestie?
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)

Edytowane przez She Wolf
Czas edycji: 2010-05-08 o 11:29
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:19   #2527
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość

Nie wiem ktore Pearl Drops wybrac ...... jakies sugestie?
różowy na mojej jasnej, chłodnej cerze się bardzo ładnie prezentuje.
Myślę, że ten złoto-brązowy lepszy byłby przy nieco ciemniejszej/cieplejszej skórze. Ja w złotych odcieniach wyglądam nie najzdrowiej
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 18:51   #2528
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
różowy na mojej jasnej, chłodnej cerze się bardzo ładnie prezentuje.
Myślę, że ten złoto-brązowy lepszy byłby przy nieco ciemniejszej/cieplejszej skórze. Ja w złotych odcieniach wyglądam nie najzdrowiej

Dzieki

Mysle ze wybiore ten brazowy jednak.

Wlasnie wrocilam z MACa i co sie okazalo? U nich jeszcze nie ma TTB. Ma byc w przyszly czwartek. Tak sie wkurzylam, ze nic nie kupilam
Wystalam sie tylko w korkach niepotrzebnie

Stwierdzam, ze Prepped For Glamour i Sorcery sa sliczne i mnie bardzo kusily, ale musialam je zostawic w sklepie - tak bylam wkurzona!
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 21:07   #2529
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Dzieki

Mysle ze wybiore ten brazowy jednak.

Wlasnie wrocilam z MACa i co sie okazalo? U nich jeszcze nie ma TTB. Ma byc w przyszly czwartek. Tak sie wkurzylam, ze nic nie kupilam
Wystalam sie tylko w korkach niepotrzebnie

Stwierdzam, ze Prepped For Glamour i Sorcery sa sliczne i mnie bardzo kusily, ale musialam je zostawic w sklepie - tak bylam wkurzona!
ha-ha-ha
MAC jest ostatnio zakręcony. Tam gdzie ja kupiłam to nie całkiem oficjalnie Ale plakaty itd już są. Więc wiedziałam, że i magazyn mają zapełniony Jedna dziewczyna nie chciała mi sprzedać, ale poszłam do innej, która przeważnie mnie obsługuje.
Plakaty z TTB mają, umawiają na makijaże (event), ale w sprzedaży oficialnie sami nie wiedzą kiedy. Jedna mua mówiła, że... za kilka tygodni!!! Ja już nie wiem nic. Ja mam, zamówię jeszcze tylko jeszcze jeden bronze body oil, albo go kupię, gdy będzie już normalnie, bo aż tak mi się nie śpieszy (nikt mi oficjalnie nie wykupi hahaha). Ogólnie zamieszanie straszne, że aż osoby pracujące w macu nic nie wiedzą. Ciekawi mnie czy ktoś coś wie? W ogóle kosmos, że w PL macie szybciej w sklepach. Wiem, że to podobno niedozwolone, tak samo jak nieoficjalna sprzedaż
Nie mam jeszcze tylko szminek, bo je chcę z B2M. Błyszczyki z le mi nie wpadły w oko, kupiłam za to kilka dazzleglassów :P
Może w czerwcu będą repromocje cieni mineralnych?! Mam nadzeję, że nic nie wypuszczą ciekawego, w ramach przeprosin za burdel na kółkach. No chyba, że zwariują do końca i zrobią "buy one, get one free"

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to tak jak ja wkurzam się na siebie, tłumaczę sobie 'po co mi to wszystko', a za 10 minut oglądam już swatche i planuję kolejne zakupy Ty to jeszcze w pracy używasz MACzków i masz jakieś wytłumaczenie.. a ja
Żebym miała tylko maca, to jeszcze bym się jakoś zmieściła, ale ja oddana jestem EL, Diorowi, Chanel, Guerlainowi itd. MACa najwięcej, bo najczęściej coś wypuszczają. Ale i tak uwierz, że mam za dużo i nie zużyję tego wszystkiego zbyt szybko. Pozatym niektórę rzeczy kupuję podwójnie, na później
Moja mama stwierdziła, że za to wszystko co mam w szufladach, to bym ładnym autem z salonu wyjechała. Mój małżonek nie jest zachwycony czasami, ale wie, że on kasy na to mi nie daje, więc nie przejmuje się jakoś. Czasami zdarzy mu się nawet, że sam mi coś kupi, ale się boi, bo nie wie czy już mam Więc teraz kupuje mi perfumy, bo łatwiej
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 21:15   #2530
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
W ogóle kosmos, że w PL macie szybciej w sklepach. Wiem, że to podobno niedozwolone, tak samo jak nieoficjalna sprzedaż
Ale co w tym niedozwolonego? Przecież każdy kraj ma swoje daty kolekcji
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 21:35   #2531
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
ha-ha-ha
MAC jest ostatnio zakręcony. Tam gdzie ja kupiłam to nie całkiem oficjalnie Ale plakaty itd już są. Więc wiedziałam, że i magazyn mają zapełniony Jedna dziewczyna nie chciała mi sprzedać, ale poszłam do innej, która przeważnie mnie obsługuje.
Plakaty z TTB mają, umawiają na makijaże (event), ale w sprzedaży oficialnie sami nie wiedzą kiedy. Jedna mua mówiła, że... za kilka tygodni!!! Ja już nie wiem nic. Ja mam, zamówię jeszcze tylko jeszcze jeden bronze body oil, albo go kupię, gdy będzie już normalnie, bo aż tak mi się nie śpieszy (nikt mi oficjalnie nie wykupi hahaha). Ogólnie zamieszanie straszne, że aż osoby pracujące w macu nic nie wiedzą. Ciekawi mnie czy ktoś coś wie? W ogóle kosmos, że w PL macie szybciej w sklepach. Wiem, że to podobno niedozwolone, tak samo jak nieoficjalna sprzedaż
Nie mam jeszcze tylko szminek, bo je chcę z B2M. Błyszczyki z le mi nie wpadły w oko, kupiłam za to kilka dazzleglassów :P
Może w czerwcu będą repromocje cieni mineralnych?! Mam nadzeję, że nic nie wypuszczą ciekawego, w ramach przeprosin za burdel na kółkach. No chyba, że zwariują do końca i zrobią "buy one, get one free"
TAK! niech wariują! błaaaagam niech wariują!

Cytat:
Żebym miała tylko maca, to jeszcze bym się jakoś zmieściła, ale ja oddana jestem EL, Diorowi, Chanel, Guerlainowi itd. MACa najwięcej, bo najczęściej coś wypuszczają. Ale i tak uwierz, że mam za dużo i nie zużyję tego wszystkiego zbyt szybko. Pozatym niektórę rzeczy kupuję podwójnie, na później
Moja mama stwierdziła, że za to wszystko co mam w szufladach, to bym ładnym autem z salonu wyjechała. Mój małżonek nie jest zachwycony czasami, ale wie, że on kasy na to mi nie daje, więc nie przejmuje się jakoś. Czasami zdarzy mu się nawet, że sam mi coś kupi, ale się boi, bo nie wie czy już mam Więc teraz kupuje mi perfumy, bo łatwiej
a nie, ja oddana jestem wyłącznie już ostatnio MACowi... I OPI i EDM (zauważyłyście? same trzyliterowe nazwy... ). Jasne, czasem mnie coś uwiedzie w Chanelach czy Clinique, mam już kilka swoich KWC które są innych firm (mój tuszyk, Juicy Tubsy, choć MACowe Lipglassy też ubóstwiam, sypany Kanebiak [Aniu ], baza UDPP albo Art Deco itp.)Ale z żadnej jednej firmy kosmetycznej nie mam tyle co z MACa... aż mi głupio czasem pokazywać publicznie moje palety jak np. koleżanki przyjdą... Czasem mi się marzy kurs wizażu, ale ja chyba nie mam talentu za bardzo
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 01:45   #2532
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
ha-ha-ha
MAC jest ostatnio zakręcony. Tam gdzie ja kupiłam to nie całkiem oficjalnie Ale plakaty itd już są. Więc wiedziałam, że i magazyn mają zapełniony Jedna dziewczyna nie chciała mi sprzedać, ale poszłam do innej, która przeważnie mnie obsługuje.
Plakaty z TTB mają, umawiają na makijaże (event), ale w sprzedaży oficialnie sami nie wiedzą kiedy. Jedna mua mówiła, że... za kilka tygodni!!! Ja już nie wiem nic. Ja mam, zamówię jeszcze tylko jeszcze jeden bronze body oil, albo go kupię, gdy będzie już normalnie, bo aż tak mi się nie śpieszy (nikt mi oficjalnie nie wykupi hahaha). Ogólnie zamieszanie straszne, że aż osoby pracujące w macu nic nie wiedzą. Ciekawi mnie czy ktoś coś wie? W ogóle kosmos, że w PL macie szybciej w sklepach. Wiem, że to podobno niedozwolone, tak samo jak nieoficjalna sprzedaż
Nie mam jeszcze tylko szminek, bo je chcę z B2M. Błyszczyki z le mi nie wpadły w oko, kupiłam za to kilka dazzleglassów :P
Może w czerwcu będą repromocje cieni mineralnych?! Mam nadzeję, że nic nie wypuszczą ciekawego, w ramach przeprosin za burdel na kółkach. No chyba, że zwariują do końca i zrobią "buy one, get one free"
dziewczyny na Spectrze pisały, że PaP wyszedł dzisiaj, a TTB dopiero w przyszły czwartek dziwne toto.. tym bardziej, że na stronie obie kolekcje są już od wtorku.. a zazwyczaj najpierw wchodziły do salonów i dopiero kilka dni później na stronę..

jednak mieli jakieś opóźnienie z TTB, bo choć zamówienie złożyłam we wtorek, to wysłali je dopiero dzisiaj.. a zawsze wysyłają od razu.. to samo u dziewczyn na Spectrze.. wszystkie zamówienia, które miały w sobie cokolwiek z TTB miały wstrzymane wysyłki.. i choć w statusie zamówienia było 'in warehouse', to raczej tego nie mieli, bo gdyby mieli, to by przecież chyba wysłali.. coś więc dziwnego się dzieje / działo z tym TTB

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a nie, ja oddana jestem wyłącznie już ostatnio MACowi... I OPI i EDM (zauważyłyście? same trzyliterowe nazwy... ). Jasne, czasem mnie coś uwiedzie w Chanelach czy Clinique, mam już kilka swoich KWC które są innych firm (mój tuszyk, Juicy Tubsy, choć MACowe Lipglassy też ubóstwiam, sypany Kanebiak [Aniu ], baza UDPP albo Art Deco itp.)Ale z żadnej jednej firmy kosmetycznej nie mam tyle co z MACa... aż mi głupio czasem pokazywać publicznie moje palety jak np. koleżanki przyjdą... Czasem mi się marzy kurs wizażu, ale ja chyba nie mam talentu za bardzo
ja też.. jedynie tusz YSL
MAC rulez
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:20   #2533
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny na Spectrze pisały, że PaP wyszedł dzisiaj, a TTB dopiero w przyszły czwartek dziwne toto.. tym bardziej, że na stronie obie kolekcje są już od wtorku.. a zazwyczaj najpierw wchodziły do salonów i dopiero kilka dni później na stronę..

jednak mieli jakieś opóźnienie z TTB, bo choć zamówienie złożyłam we wtorek, to wysłali je dopiero dzisiaj.. a zawsze wysyłają od razu.. to samo u dziewczyn na Spectrze.. wszystkie zamówienia, które miały w sobie cokolwiek z TTB miały wstrzymane wysyłki.. i choć w statusie zamówienia było 'in warehouse', to raczej tego nie mieli, bo gdyby mieli, to by przecież chyba wysłali.. coś więc dziwnego się dzieje / działo z tym TTB
MAC rulez
Wszystko przez wulkan Teraz to tłumaczenie nr 1 w UK i Irlandii Wkrótce do pracy ludzie nie pójdą (znając życie i tutejsze narodowości), bo wulkan. No teraz jeszcze wybory, więc pracownicy musieli zdążyć iść głosować, co spowodowało opóźnienia. Martiryb przecież wiesz dobrz jak jest na tych wyspach. Crazy!

Kasia, na kurs możesz iść, ale czasami po kursie nie wie się więcej, niż przed. Ja w Polsce też myślałam coś zrobić, ale w moim mieście (w Polsce) nic ciekawego nie ma, a dojeżdżać bym nie chciała. W Londynie wpadło mi kilka kursów w oko, ale póki co nie jestem w stanie, bo mam na głowie dom, odbiór dziecka z przedszkola i pracę na najbliższe kilka miesięcy, z której muszę się wywiązać. Czasowo kiepsko stoję niestety. Ciężkie to życie.

Idę robić zdjęcia nowości :P I muszę je przetestować, bo szczerze to podotykać ich jeszcze nie podotykałam No i zdepotuję od razu :P

Znalazłam pomysł na zatrzymanie limitowanych opakowań. Tzn zatrzymam po jednym z każdej kolekcji. Będę wkładała do nich korektory SF. Nic innego kreatywnego mi do głowy nie wpadło, a tak mnie złoszczą pojedyncze cienie, że muszę je dać do palet.
Macie lepsze pomysły?! Podzielcie się.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:41   #2534
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

TTB jest w Złotych Tarasach, mam róż Hipness fajna jest też różowa szminka, ale przypomina Angela, którego mam. Wybrałam sobie kilka szminek i muszę zdecydować, którą wziąć w Back2Mac.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:34   #2535
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
TTB jest w Złotych Tarasach, mam róż Hipness fajna jest też różowa szminka, ale przypomina Angela, którego mam. Wybrałam sobie kilka szminek i muszę zdecydować, którą wziąć w Back2Mac.
Hipness jest prześliczny Mam jeszcze z Fafi i to jeden z moich ulubionych wiosenno-letnich róży.


Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2010-05-07 o 14:53
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:35   #2536
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Wszystko przez wulkan Teraz to tłumaczenie nr 1 w UK i Irlandii Wkrótce do pracy ludzie nie pójdą (znając życie i tutejsze narodowości), bo wulkan. No teraz jeszcze wybory, więc pracownicy musieli zdążyć iść głosować, co spowodowało opóźnienia. Martiryb przecież wiesz dobrz jak jest na tych wyspach. Crazy!

Znalazłam pomysł na zatrzymanie limitowanych opakowań. Tzn zatrzymam po jednym z każdej kolekcji. Będę wkładała do nich korektory SF. Nic innego kreatywnego mi do głowy nie wpadło, a tak mnie złoszczą pojedyncze cienie, że muszę je dać do palet.
Macie lepsze pomysły?! Podzielcie się.
no niestety dobrze wiem co masz na myśli.. nie wiem w jaki sposób oni się tak dorobili, skoro są takimi półgłówkami
dziwi mnie tylko, że MAC nic z tym nie robi.. przecież powinno im zależeć.. nie wiem czy to kwestia dystrybutora, czy konkretnie pań pracujących w MACach w UK.. nawet w PL MACówki wiedzą dużo więcej na temat nadchodzących kolekcji..
straszny bałagan

o wulkanie, to mi nawet nie mów.. w środę mam lecieć do PL.. a lotniska w IRL znowu pozamykane
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:00   #2537
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
TTB jest w Złotych Tarasach, mam róż Hipness fajna jest też różowa szminka, ale przypomina Angela, którego mam. Wybrałam sobie kilka szminek i muszę zdecydować, którą wziąć w Back2Mac.
A ja dzisiaj miałam czas pomacać obie kolekcje i jakoś Hipness do mnie nie przemówił... jakiś taki czerwony u mnie wyszedł Lustre Dropsy też mnie zawiodły - chciałam kupić jakiś ale jasny jakiś za żółty a ciemniejszy za ciemny. Bardzo fajne za to bronzery w kremie ale niestety nie dla bladziochów. Do Memorabili dokupiłam Sand & Sun (Tissue Weight śliczny ale szukałam jakiegoś matu lub satyny a S&S to bardzo ładny trochę pomarańczowy-biszkoptowy mat) i jeszcze chwyciłam Dressmaker, Dressmaker (niby nijaki nudas ale mi się spodobał dopiero jak go na usta nałożyłam) Śmiać mi się chce z samej siebie bo tak narzekałam że te kolekcje nie dla mnie a w sumie 5 rzeczy z nich kupiłam
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:31   #2538
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

przyszłam się pochwalić
przyszła dzisiaj moja Gaga i wklejam swatch na ustach.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:54   #2539
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
przyszłam się pochwalić
przyszła dzisiaj moja Gaga i wklejam swatch na ustach.
Jest czym, bo slicznie wygladasz
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 16:56   #2540
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Jest czym, bo slicznie wygladasz
dziękuję
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 17:44   #2541
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
przyszłam się pochwalić
przyszła dzisiaj moja Gaga i wklejam swatch na ustach.
: love:
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:37   #2542
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj miałam czas pomacać obie kolekcje i jakoś Hipness do mnie nie przemówił... jakiś taki czerwony u mnie wyszedł Lustre Dropsy też mnie zawiodły - chciałam kupić jakiś ale jasny jakiś za żółty a ciemniejszy za ciemny. Bardzo fajne za to bronzery w kremie ale niestety nie dla bladziochów. Do Memorabili dokupiłam Sand & Sun (Tissue Weight śliczny ale szukałam jakiegoś matu lub satyny a S&S to bardzo ładny trochę pomarańczowy-biszkoptowy mat) i jeszcze chwyciłam Dressmaker, Dressmaker (niby nijaki nudas ale mi się spodobał dopiero jak go na usta nałożyłam) Śmiać mi się chce z samej siebie bo tak narzekałam że te kolekcje nie dla mnie a w sumie 5 rzeczy z nich kupiłam
ja mam to samo... tak myslalam ze pret a papier i to the beach nie dla mnie, a w sumie wyszlam z memorabilią, tissueweight, gazette grey i kholem "float on by" )) sand & sun na swatach wygląda bardzo ładnie, ale jakoś nie zauważyłam go na standzie

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
przyszłam się pochwalić
przyszła dzisiaj moja Gaga i wklejam swatch na ustach.
świetny kolor, ładnie Ciw nim! eh, Tobie to pasuje, ale ze mnie lady gaga zrobiłaby chyba króliczka playboya co najmniej
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:49   #2543
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
: love:
Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
świetny kolor, ładnie Ciw nim! eh, Tobie to pasuje, ale ze mnie lady gaga zrobiłaby chyba króliczka playboya co najmniej
dziękuję kobietki
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:08   #2544
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
TTB jest w Złotych Tarasach, mam róż Hipness fajna jest też różowa szminka, ale przypomina Angela, którego mam. Wybrałam sobie kilka szminek i muszę zdecydować, którą wziąć w Back2Mac.
Hipness? hmmm a dla blondyny bladolicej...? NIE po co mi kolejny róż? na pewno ten jest brzydal...
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
przyszłam się pochwalić
przyszła dzisiaj moja Gaga i wklejam swatch na ustach.
Jeju jak ładnie!!!!
U mnie Gaga wyglądała tak, że mogłabym tylko w "Nocy żywych trupów" wystąpić.... a taki ładny kolorek...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:13   #2545
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Jeju jak ładnie!!!!
U mnie Gaga wyglądała tak, że mogłabym tylko w "Nocy żywych trupów" wystąpić.... a taki ładny kolorek...
dziękuję ja ją kupiłam w ciemno, z pewnymi obawami zasianymi przez Habibka, ale jednak bardzo mi przypasowała
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:13   #2546
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Króliczku ślicznie Ci w tej pomadce
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:22   #2547
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Króliczku ślicznie Ci w tej pomadce
dziękuję
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 21:08   #2548
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
przyszłam się pochwalić
przyszła dzisiaj moja Gaga i wklejam swatch na ustach.
Ślicznie Jest ona w regularnej sprzedaży? Chętnie bym pomacała
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 21:09   #2549
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Ślicznie Jest ona w regularnej sprzedaży? Chętnie bym pomacała
dziękuję
ja ją kupiłam ze strony Maca
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 21:23   #2550
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Krolis, no slicznie Tobie pasuje Poza tym oddawaj mi swoje rzesy
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.