Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-04, 20:03   #4951
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez lakszmi Pokaż wiadomość
Dlaczego tak się irytujecie, jak ktoś się pożali, że mu na wadze przybyło? Czy nie jesteśmy tu po to żeby się wspierać wzajemnie? Komu, jak nie nam można się pożalić, jak coś jest nie tak podczas diety? Tylko my to możemy zrozumieć... Rozummy więc i wspierajmy. Nie łam się Baskrtgirl, pewnego dnia będzie pięknie
Czy ja się irytuję? Ja tylko piszę, że to nie tłuszcz tylko po prostu woda (dziś to nawet kilka razy ), więc nie ma czym się martwić, tylko należy przejść nad tym do porządku dziennego. Oczywiście nie jest to przyjemna sytuacja, ale nie pozwólmy, by wskazanie wagi, obojętnie jakie, miało tak duży wpływ na nasze samopoczucie.
Zdarzył się wzrost? No trudno, zatem dziś mogę zrobić coś, co pomoże mi się go pozbyć.
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:07   #4952
aggie30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Pytanko!
Dziewczyny, która robi zakupy za niemiecką granicą?Pytam, bo wiem, że tam można dostać Dukanowy ketchup czyli bez cukru a w Polsce brak.Któraś mi kupi i wyśle?Please?
Eee tam, idź do pierwszego lepszego sklepu z żywnością eko i zapytaj o taki ketchup. Ja właśnie tak się zaopatruję a jest na prawdę smaczniutki.
Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
wszystko zależy od tego ile jajek idzie ci w tygodniu, zresztą masz mało mięsa (np. wolowiny nie masz wcale), ryb też nie widzę - a jak zaczniesz kupowac takie rzeczy to odczujesz w portfelu. Mnie np. na same jajka idzie jakieś 20 zł...
Zgadzam się, lekką ręką na jajca 20-30 zł, wołowina, ryby dobijają do pełnego rachunku. ale to i tak nie jest źle w porównaniu ile śmieci kupowałam przed dietą-mój koszyk w markecie buchał węglami i tłuszczami
aggie30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:08   #4953
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Z resztą nie ma sensu się tak wagą przejmować i brać ją do siebie, najwazniejsze i tak są wymiary bo to one odzwierciedlaja to jak wyglądamy, waga jest tylko czynnikiem wspomagającym, niczym więcej
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:10   #4954
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

bo wiecie co, to jest tak, ze moze na jednorazowe zakupy wydaje się wiecej niz zawsze szlo, ale jakby przeliczyc ile kasy uciekalo na jakies tam "batoniki" w trakcie dnia to wychodzi oszczednosc. tzn u mnie. i to ogromna. teraz nie wydaje nic w ciagu dnia. potrafie 2 dni nosic w portfelu 10zl i ich nawet nie rozmienic
ale zrobie tez tak, ze zaczne zbierac paragony i podlicze. nawet mam jakies w portfelu to zaraz sprawdze ile wydalam na tego dukanka kochanego
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:10   #4955
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Tak długo opierałam się przed zrobieniem nuttelli, ale zbliżająca sie @ mnie przekonała i przepadłam , po tylu dniach bez słodyczy to było pyszne
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:10   #4956
bleha24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 78
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Tak naprawdę nikt nie daje lepszego wsparcia niż dziewczyny z tego forum. Mają nieziemską cierpliwość, czasem kilkadziesiąt razy dziennie odpowiadają na te same pytanie więc dajmy trochę na luz jak się zaczynają irytować przecież to nie jest złośliwie czynione Ja choć rzadko się udzielam cały czas na bieżąco czytam forum i daje mi ono siłę do dalszej walki z wagą Tak więc dziewczyny DZIĘKUJEMY Wam bardzo za wsparcie, cierpliwość do nas świeżynek no i upragnionej wagi
__________________
Mam ciało Boga Szkoda, że Buddy

Edytowane przez bleha24
Czas edycji: 2010-06-04 o 20:48
bleha24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:14   #4957
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez bleha24 Pokaż wiadomość
tak naprawdę nikt nie daje lepszego wsparcia niż dziewczyny z tego forum. Mają nieziemską cierpliwość, czasem kilkadziesiąt razy dziennie odpowiadają na te same pytanie więc dajmy trochę na luz jak się zaczynają irytować przecież to nie jest złośliwie czynione ja choć żadko się udzielam cały czas na bieżąco czytam forum i daje mi ono siłę do dalszej walki z wagą tak więc dziewczyny dziękujemy wam bardzo za wsparcie, cierpliwość do nas świeżynek no i upragnionej wagi
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."

Edytowane przez grupies
Czas edycji: 2010-06-04 o 20:16
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 20:15   #4958
aggie30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

łoomatko, zapomniałam się okropnie pochwalić!
No więc w drodze na solarium zaszłam do takiego skepu z łaszkami- przeglądałam wieszaki w poszukiwaniu spódnicy kiedy podeszła JAKŻE MIŁA dziewczyna i się pyta:"A Pani to rozmiar 38?" Czułam że dosłownie wylał mi się miód z nutellą na serce musiałam mieć baaardzo szeroki uśmiech! kurcze, a jednak są te efekty!!!! Dziewczyny nie poddawajcie się!
I love Dukan
aggie30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:22   #4959
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez aggie30 Pokaż wiadomość
łoomatko, zapomniałam się okropnie pochwalić!
No więc w drodze na solarium zaszłam do takiego skepu z łaszkami- przeglądałam wieszaki w poszukiwaniu spódnicy kiedy podeszła JAKŻE MIŁA dziewczyna i się pyta:"A Pani to rozmiar 38?" Czułam że dosłownie wylał mi się miód z nutellą na serce musiałam mieć baaardzo szeroki uśmiech! kurcze, a jednak są te efekty!!!! Dziewczyny nie poddawajcie się!
I love Dukan
I o to własnie chodzi
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:35   #4960
agusia85szyszunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
GG do agusia85szyszunia
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

takie małe moje podsumowanie. od 15 kwietnia po uderzeniowce jest mniej mniej o 8.8 kg. ostatnio czesto słysze, ze zeszczuplalam i ubylo mnie tu i tam. to jest wielce motywujace do dalszego dukania. najgorzej jest na przyjeciach. wszyscy naklaniaja na ciasta itp. mowia zjedz , nic ci nie bedzie od jednego kawalka, heh, ale jestem twarda pozdro
agusia85szyszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:37   #4961
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez agusia85szyszunia Pokaż wiadomość
takie małe moje podsumowanie. od 15 kwietnia po uderzeniowce jest mniej mniej o 8.8 kg. ostatnio czesto słysze, ze zeszczuplalam i ubylo mnie tu i tam. to jest wielce motywujace do dalszego dukania. najgorzej jest na przyjeciach. wszyscy naklaniaja na ciasta itp. mowia zjedz , nic ci nie bedzie od jednego kawalka, heh, ale jestem twarda pozdro

Jak to od 15 kwietnia masz uderzeniówkę ???
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 20:39   #4962
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez agusia85szyszunia Pokaż wiadomość
takie małe moje podsumowanie. od 15 kwietnia po uderzeniowce jest mniej mniej o 8.8 kg. ostatnio czesto słysze, ze zeszczuplalam i ubylo mnie tu i tam. to jest wielce motywujace do dalszego dukania. najgorzej jest na przyjeciach. wszyscy naklaniaja na ciasta itp. mowia zjedz , nic ci nie bedzie od jednego kawalka, heh, ale jestem twarda pozdro
od 15 kwietnia do teraz uderzeniowka? chyba przejezyczenie albo ja zle czytam
GRATULUJE takiego pieknego wyniku!! oby tak dalej
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:42   #4963
agusia85szyszunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
GG do agusia85szyszunia
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

nie no samobójca nie jestem. wczesniej mialam uderzeniowce, az ze wagi w domu nie mialam to sie nie zwazylam przed uderzeniowka i nie wiem ile mi wtedy spadlo.tylko od 15 kwietnia zaczełam sie wazyc. ide systemem 5/5
agusia85szyszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:45   #4964
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez agusia85szyszunia Pokaż wiadomość
nie no samobójca nie jestem. wczesniej mialam uderzeniowce, az ze wagi w domu nie mialam to sie nie zwazylam przed uderzeniowka i nie wiem ile mi wtedy spadlo.tylko od 15 kwietnia zaczełam sie wazyc. ide systemem 5/5
no wiedzialam, ze zle czytam
gratuluje raz jeszcze, ja tez powoli zaczynam wygladac normalnie.
jak dziewczyna a nie jak spuchnieta swinka
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:45   #4965
Basketgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 158
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Wiesz co mi pomogło w radzeniu sobie z takimi sytuacjami? Napisałam na kartce: "Wskazanie wagi jest dokładnie takie jakie ma być. Zależy od tego co zjadłam, ile zużyłam energii, ile płynów zatrzymało się w moim organiźmie i od innych czynników biologicznych". Przez pewien czas, zawsze przed ważeniem czytałam to kilka razy. Teraz już nawet nie potrzebuję tej karteczki, wszelkie wskazania wagi przyjmuję neutralnie. To dla mnie informacja, czy to co robię jest skuteczne, czy mam coś zmienić itp.
Nie pozwalam na to, by wskazanie wagi decydowało o moim nastroju czy poczuciu wartości.
Też chyba napiszę, sobie taka kartke! Dzeiki za rade!

Cytat:
Napisane przez lakszmi Pokaż wiadomość
Dlaczego tak się irytujecie, jak ktoś się pożali, że mu na wadze przybyło? Czy nie jesteśmy tu po to żeby się wspierać wzajemnie? Komu, jak nie nam można się pożalić, jak coś jest nie tak podczas diety? Tylko my to możemy zrozumieć... Rozummy więc i wspierajmy. Nie łam się Baskrtgirl, pewnego dnia będzie pięknie
Musi być! Poprostu ja tak się cieszyłam jak zobaczyłam tą 5 z przodu i wiedziałam, że już niedługo bedzie tak jak chce. A tu dziś znowu 6 :| Poprostu na PW ostatnio cały czas mi ubywało, a tu taki skok(fakt, może za dużo zjadłam, ale podobno można jeść do woli, węgli nie przekroczyłam). Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej

Cytat:
Napisane przez bleha24 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę nikt nie daje lepszego wsparcia niż dziewczyny z tego forum. Mają nieziemską cierpliwość, czasem kilkadziesiąt razy dziennie odpowiadają na te same pytanie więc dajmy trochę na luz jak się zaczynają irytować przecież to nie jest złośliwie czynione Ja choć żadko się udzielam cały czas na bieżąco czytam forum i daje mi ono siłę do dalszej walki z wagą Tak więc dziewczyny DZIĘKUJEMY Wam bardzo za wsparcie, cierpliwość do nas świeżynek no i upragnionej wagi
Ja też podziwiam, chociaż sama czasami zadaje pytania, które już napewno padały, to odpowiedź prawie zawsze dostaje Tak więc dziewczyny są nie zastąpione!! : love:
__________________
Pewnego dnia... pewnego dnia będzie pięknie...

Dukan! (168cm)
I faza: 24.05 -30.05- 62,7kg - 60,3kg
II faza: 31.05 - .... 60,3kg -

POLEGŁAM

ale wracam

69...>64...>62.7....>61>60,3>58,7>58,1.....>55
Basketgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:48   #4966
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

a ja może ameryki nie odkryłam, ale połączenie serka wiejskiego light i odrobiny jakiejś ryby typu tuńczyk lub wędzony łosoś + koperek (suszony ; p) to po prostu ambrozja :P
podobną ambrozją jest owsianeczka na mleku 0,5 % (osobiscie polecam tescowe, bo jest tanie i nie jest tak rozowodnione jak bywa łaciate) z cynamonem
aż dziwnie sobie tak dogadzać na diecie; ) ))
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:53   #4967
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez bleha24 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę nikt nie daje lepszego wsparcia niż dziewczyny z tego forum. Mają nieziemską cierpliwość, czasem kilkadziesiąt razy dziennie odpowiadają na te same pytanie więc dajmy trochę na luz jak się zaczynają irytować przecież to nie jest złośliwie czynione Ja choć żadko się udzielam cały czas na bieżąco czytam forum i daje mi ono siłę do dalszej walki z wagą Tak więc dziewczyny DZIĘKUJEMY Wam bardzo za wsparcie, cierpliwość do nas świeżynek no i upragnionej wagi
dokladnie! Dziękuję DUKANKI
nie dosc, ze wspieracie to jeszcze dzieki forum wiem o wiele wiecej o dukaniu niz inni dukający, ktorzy nie uczestniczą w zadnym forum. Widzę miedzy nami doslownie przepasc i zauwazylam, ze bardzo wiele bardzo dobrego jedzonka tracą a ich wiedza jest o polowe mniejsza niz moja

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

BLEHA widzę, ze zaczelysmy dukac w tym samym dniu. Ile juz Ci spadlo? bo widze, ze po uderzeniowce mialas tyle mniej co ja po prawie miesiacu dukania to ile masz juz teraz? super efekty pewnie juz masz

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Tak długo opierałam się przed zrobieniem nuttelli, ale zbliżająca sie @ mnie przekonała i przepadłam , po tylu dniach bez słodyczy to było pyszne
ja dopoki nie posmakowalam to nie tesknilam za slodkim... pozniej jak zasmakowalam to przepadlam... przesadzalam wiec ... zalozylam sobie embargo na mleko w proszku i mam kare i znowu zapominam jak nutelka smakuje
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:56   #4968
Lajo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Wcinam się w ciąg pochwał dla dukanowych doradców :P
Tak poważnie, to ja też uważam, że dziewczyny są świetne, dobrze mi tu z Wami wszystkimi

A wpadłam napisać, że te inne ryby w sosie własnym robi King Oscar. Łososia akurat miałam z innej firmy, ale i tak był obrzydliwy, więc to nie am znaczenia.

Aaaa i jeszcze, znalazłam właśnie twaróg sernikowy który ma węgli 3,5 a tłuszczu 2,5. Byłam w szoku. Oczywiście kupiłam, ale miałam wrażenie, że to błąd w druku :P

Ogólnie zakupy jakieś takie udane, bo znalazłam też rolmopsy w occie, bez cukru
Lajo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:00   #4969
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Dziewczyny te które odpowiadają po sto razy na te same pytania to naprawdę dobre dusze ja nieraz skorzystałam z ich wskazówek do tej pory i jestem bardzo wdzięczna! Sama byłam takim "ekspertem" na wizażowym forum o aparatach orto - i tam też ciągle te same pytania, aż stworzyłyśmy FAQ ale i to nie pomogło. Przyznam, że moja cierpliwość miała swoje granice

Natomiast chciałam się Wam pochwalić moim nowym odkryciem - mieszanka sałat i odrobineczka marchewki (może z 10 takich wąsików na worek) w worku - pokrojone różne rodzaje i kolory. W auchanie są koło jednodniowych soków i kiszonej kapusty i kosztują 4,79 (w makro też są i kosztują ponad 5 zł). Ja sobie wzięłam jedną na spróbowanie taką torebkę i garść zużyłam na surówkę z dodatkiem papryki i ogórka polanych sosem vinaigrette z parafiną - boskie! Chrupkie i smaczne, wcinałam aż mi się uszy trzęsły - jednym słowem polecam! Wystarczy spokojnie na takie 3 surówki (zależy kto ile chce zjeść). I jeszcze pół warkocza z łososia zjadłam ...no nie mogłam się oprzeć...teraz popijam herbatkę z kilkoma kroplami cytryny

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
a ja może ameryki nie odkryłam, ale połączenie serka wiejskiego light i odrobiny jakiejś ryby typu tuńczyk lub wędzony łosoś + koperek (suszony ; p) to po prostu ambrozja :P
podobną ambrozją jest owsianeczka na mleku 0,5 % (osobiscie polecam tescowe, bo jest tanie i nie jest tak rozowodnione jak bywa łaciate) z cynamonem
aż dziwnie sobie tak dogadzać na diecie; ) ))
Co do owsianki - osobiście jadłam dziś na śniadanko. A mleko polecam ZAMBROWSKIE - zdecydowanie lepsze niż łaciate i tescowe. Jest też tanie przy tym.
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 21:02   #4970
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Natomiast chciałam się Wam pochwalić moim nowym odkryciem - mieszanka sałat i odrobineczka marchewki (może z 10 takich wąsików na worek) w worku - pokrojone różne rodzaje i kolory. W auchanie są koło jednodniowych soków i kiszonej kapusty i kosztują 4,79 (w makro też są i kosztują ponad 5 zł). Ja sobie wzięłam jedną na spróbowanie taką torebkę i garść zużyłam na surówkę z dodatkiem papryki i ogórka polanych sosem vinaigrette z parafiną - boskie! Chrupkie i smaczne, wcinałam aż mi się uszy trzęsły - jednym słowem polecam! Wystarczy spokojnie na takie 3 surówki (zależy kto ile chce zjeść). I jeszcze pół warkocza z łososia zjadłam ...no nie mogłam się oprzeć...teraz popijam herbatkę z kilkoma kroplami cytryny
w biedronce takie sałaty są za niecałe 3,5zł, a teraz nawet w promocji za 2,47zł polecam; są chyba 3 rodzaje mieszanek; między innymi też taka z marchewką chociaz ostatnio jej nie widziałam .... ale dwa rodzaje są napewno


ps. dobrniemy dzisiaj do założenia 11-stego wątku
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2010-06-04 o 21:06
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:08   #4971
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
w biedronce takie sałaty są za niecałe 3,5zł, a teraz nawet w promocji za 2,47zł polecam; są chyba 3 rodzaje mieszanek; między innymi też taka z marchewką chociaz ostatnio jej nie widziałam .... ale dwa rodzaje są napewno


ps. dobrniemy dzisiaj do założenia 11-stego wątku
Jak dobrniecie dziś, to nowy założę jutro Bo dziś chyba nie doczekam, za godzinę idę spać
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:11   #4972
bleha24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 78
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

[/COLOR]BLEHA widzę, ze zaczelysmy dukac w tym samym dniu. Ile juz Ci spadlo? bo widze, ze po uderzeniowce mialas tyle mniej co ja po prawie miesiacu dukania to ile masz juz teraz? super efekty pewnie juz masz

Efekty może nie spektakularne, ale do dziś spadło równiutko 9 kg aczkolwiek mam więcej do zrzucenia więc domyślam się,że teraz będzie jeszcze lecieć szybko, a później zwolni choć wolałabym, żeby wolniej spadało, bo przy tym tepmie to jojo jak w banku praktycznie Ale ogólnie to się dobrałyśmy tego samego dnia zaczęłyśmy i praktycznie w tym samym momencie kończymy
__________________
Mam ciało Boga Szkoda, że Buddy
bleha24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:11   #4973
kasia_1011
Raczkowanie
 
Avatar kasia_1011
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
GG do kasia_1011
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Dziewczyny, gdzie jest przepisownia? a w niej nutelka?
Szukam jak ślepiec... znaleźć nie mogę...
__________________
Na Dukanie od 25.05.2010 ( -3,1kg)
II faza od 01.06.2010 (-6,4 kg)
III faza od 19.07 (-4,8 kg)

Tu dziergam a tu moje hobby nr 2
kasia_1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:14   #4974
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Albo nie będę czekała Zostało 29 postów, idę tworzyć kolejną część

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336667 przepisownia użyj opcji szukaj, to znajdzie się i nutelka
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:15   #4975
Lajo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez kasia_1011 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie jest przepisownia? a w niej nutelka?
Szukam jak ślepiec... znaleźć nie mogę...
Pierwsza strona wątku PRZEPISY

Całkiem niedawno pytałam o to samo pzdr
Lajo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:20   #4976
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

POWSTAŁA JUŻ 11 CZĘŚĆ WĄTKU! NASTĘPNE WYPOWIEDZI UMIESZCZAJCIE TU: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=19793407 W TYM WĄTKU JUŻ SIĘ NIE UDZIELAMY!! Prośba o zamknięcie wątku została wysłana
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć

Edytowane przez Ayu
Czas edycji: 2010-06-04 o 21:25
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 00:14   #4977
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
POWSTAŁA JUŻ 11 CZĘŚĆ WĄTKU! NASTĘPNE WYPOWIEDZI UMIESZCZAJCIE TU: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=19793407 W TYM WĄTKU JUŻ SIĘ NIE UDZIELAMY!! Prośba o zamknięcie wątku została wysłana
Oficjalnie zamykam
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.