KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 13:42   #1
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24

KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :)


WITAM WAS MOJE DROGIE
prosze was o pomoc z dodatkami i z uczesaniem :conf used:

Mam pare typow Ale sama niewiem czy odpowiednie
Prosze pomozcie bede naprawde wdzieczna :
Co bedzie do mnie najbardziej pasowac jak fryzura i do mojej sukienki

Dolanczam moje zdjeciE pare drobiazgow ktore ja wybralam.
Najpier moja fotka , potem buciki , dodatki i kwiatki , fryzury---( mam dylemat co do fryzury i to wielki bo najpierw strasznie bylam na palona na rozpuszczone wloski i taki delikatny diadet pasujacy do bizuteri co dodalam ponizej , a potem znalazlam zdjecie tej dziewczyny z upietymi jasnymi wlosam ... i teraz sama niewiem co by do mnie bardziej by pasowalo dziewczyny co upiete z jakims kwiatkiem :conf used: czy rozpuszczone :conf used:
Moze wy macie jakis inny pomysl ... wloski mam teraz powiedzmy za lopatki dluzsze gdzies okolo 10 cm niz na tym zdjeciu w czerwonej sukience .
Prosze o opinie ...Pozdrawiam i caluje was serdecznie ANia : roza::l ove::lo ve:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0261c93e00.jpg (57,6 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1090682640.jpg (46,5 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20500.jpg (31,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 592 Collier Perle.jpg (31,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6961_1292337147_4d077ffb5ca41.jpg (40,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg button_fr2.jpg (11,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11d5c0a419.jpg (54,4 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ba867c9e1.jpg (42,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S-017.jpg (42,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (49,8 KB, 76 załadowań)

Edytowane przez aniulkamerry24
Czas edycji: 2011-02-22 o 21:13
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 14:40   #2
aleida
Rozeznanie
 
Avatar aleida
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 597
Dot.: KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :)

Troszkę taka chaotyczna ta Twoja wypowiedź i bardzo proszę postaraj się na przyszłość nie używać caps locka bo to sprawia ze cały tekst źle się czyta.
Jeśli chodzi o fryzurę to myślę że w spiętych włosach będzie Ci po prostu wygodniej. Weź pod uwagę że wesele to całonocna zabawa i nikt chyba nie spędza tego wieczoru tyle czasu na parkiecie co panna młoda. Włosy latają podczas piruetów z "wujkiem frankiem" i przyklejają się do spoconego ciała przez co fryzura nie wygląda już później tak efektownie.
Upięcie włosów u tej blondynki jest bardzo ładne ale podoba mi się tylko z boku, na kolejnym zdjęciu widać że ma włosy bardzo podniesione do góry i nie podoba mi się ten "czub". Może gdyby włosy nie byłyby tak uniesione wyglądałoby to lepiej. Patrząc na Twój typ urody i kształt twarzy sądzę że bardzo ładnie będzie Ci w spiętych włosach chociaż nie koniecznie w tej fryzurze z "czubem" . Najlepiej będzie gdy zrobisz sobie fryzurę próbną i sama stwierdzisz czy to do ciebie pasuje
Śliczne butki i biżuteria natomiast bukiecik mi się nie podoba. Jakoś nie przepadam za biało-czerwonym troszkę patriotycznym połączeniem kolorów, jest dla mnie zbyt pospolity i standardowy.
__________________
Wizaż wywołał u mnie zakupoholizm

nic nie jest ważne tak jak zdrowie, nic...
aleida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:40   #3
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :)

Witaj Wg mnie rozpuszczone włosy Ci nie pasują, lepiej będziesz wyglądać w upiętych, ale poszukaj innej fryzury niż ta co wkleiłaś. Tak jak koleżanka wyżej napisała- ten czub wygląda beznadziejnie. Bukiet też mi się nie podoba. Może jakby był w innych kolorach to kto wie
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 18:16   #4
1agaaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :)

Trochę jestem zdziwiona sukienka , buty itd wybrałas została fryzura czy nie lepiej by było gdybys z ulubiona fryzjerka umówiła sie na spotkanie mało tego ja uwaam że dobrze jest ci w rospuszczonych włosach , biel przy twojej karnacji - chyba tutaj uważała bym albo z opalenizna albo weszło bym w kremowy odcień bieli wtedy opalenizna nie bedzie a raczej będzie duuużo lepiej wyglądac .

Wiem że jesteś w innej bajce ale gdyby ktos podarował Ci jako prezent dzień z projektantem wnetrz to czy bys go wykorzystała do oprawy lubu , wesela czy swojego nowego domu . Jak byś chciała i jak by miał wyglądac taki dzień bys była zadowolona gdybyś mogła mi odpisać była bym wdzięczna
1agaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:11   #5
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Dot.: KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :)

A sukieneczka czemu jestes zdziwiona jak moge zapytac
??ß Czy wybralam ja niedobrze???
Pisze tu na forum , bo potrzebuje pomocy....
Z takiego prezentu jak mowisz jasne ze bym byla zadowolona... Ale chyba wykorzystala bym to na urzadzenie mojego nowego domu :9 CHociaz mieszkanie uzadzalam sama i wyszlo niesamowicie....Z fryzjereczka jestem umowiiona ..zrobi mi dwa typy fryzury i wtedy sie na jakas zdecyduje zmienila bys cos w mojej stylizacji???? dziekuje z gory za porade
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:55   #6
1agaaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :)

Aneczka bez emocji ! Mnie baaardzo podobasz się w rozpuszczonych włosach idz do tej fryzjerki i rób zdjęcia w obu uczesaniach nie rób ich tego samego dnia i włóż suknie .Mało tego opowiadałas o swoim domu coś zrobiłas sama wyszło cudnie a wiesz dlaczego bo byłas przekonana teraz do tej cudnej kreacji dobież upięcie masz tak wystylizowana suknię że uważaj na upięcie ja bym szła w upięcia niesymetryczne i raczej w kierunku rozpuszczonych wlosów - zachowaj umiar by nie przedobrzyć mało tego na weselu jak myślę też zmienisz kreację do szaleństw do białego rana i pewnie to będzie koktajlowa sukienka a takie upięcie będzie pasowało do obu prezentacji twojej osoby Aga
1agaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 07:20   #7
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :)

Cytat:
Napisane przez 1agaaga Pokaż wiadomość
Aneczka bez emocji ! Mnie baaardzo podobasz się w rozpuszczonych włosach idz do tej fryzjerki i rób zdjęcia w obu uczesaniach nie rób ich tego samego dnia i włóż suknie .Mało tego opowiadałas o swoim domu coś zrobiłas sama wyszło cudnie a wiesz dlaczego bo byłas przekonana teraz do tej cudnej kreacji dobież upięcie masz tak wystylizowana suknię że uważaj na upięcie ja bym szła w upięcia niesymetryczne i raczej w kierunku rozpuszczonych wlosów - zachowaj umiar by nie przedobrzyć mało tego na weselu jak myślę też zmienisz kreację do szaleństw do białego rana i pewnie to będzie koktajlowa sukienka a takie upięcie będzie pasowało do obu prezentacji twojej osoby Aga
Aga, przepraszam, ale zlituj się kobieto. Używaj kropek i przecinków, bo ja wszystko co napiszesz muszę czytać trzy razy.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 10:21   #8
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :)

Cytat:
Napisane przez aniulkamerry24 Pokaż wiadomość
A sukieneczka czemu jestes zdziwiona jak moge zapytac
??ß Czy wybralam ja niedobrze???
Pisze tu na forum , bo potrzebuje pomocy....
Z takiego prezentu jak mowisz jasne ze bym byla zadowolona... Ale chyba wykorzystala bym to na urzadzenie mojego nowego domu :9 CHociaz mieszkanie uzadzalam sama i wyszlo niesamowicie....Z fryzjereczka jestem umowiiona ..zrobi mi dwa typy fryzury i wtedy sie na jakas zdecyduje zmienila bys cos w mojej stylizacji???? dziekuje z gory za porade
sukieneczka jest śliczna moim zdaniem, to był od zawsze mój ideal..niestety okazało się ze do mnie nie pasował i ostatecznie zdecydowałam się na zupełnie inna suknie...ale Tobie gratuluje wyboru....też mam sama problem z fryzura mam nadzieje ze fryzjerka pomoże
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:21   #9
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: KochanE potrzebna pomoc:*' Z gory dziekuje :)

Do Twojej twarzy i włosów radziłabym jakieś gładkie uczesanie, lub rozpuszczone włosy. masz prześliczne włosy i dość pociągłą buzię i moim zdaniem źle będziesz wyglądała z takim wysokim upięciem na irokeza jak na zdjęciach.

PS. Nie przesadzaj z solarką bo masz ciemną karnację a w białej sukni będzie to jeszcze bardziej uwydatnione.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.