Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 12:56   #3751
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No patrz.. U mnie 99 bo już wyprzedają i może dlatego tak poszło jak ciepłe bułeczki ale zamówione to już nie ma co się stresić


A piórka miałam dziś jechać oglądać, ale dostałam @ więc nigdzie się nie wybieram
one 99 kosztują na pewno Lady pewnie źle zerknęła

a co do piórek do spoczko kochana, leż sobie

a u mnie zaczął padać deszcz aleee oglądałam wczoraj prognozę pogody na tvn, długoterminową, kwiecień już od początku ma być podobno cieplutki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 12:57   #3752
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
najbardziej brakuje mi objętości bo moje to takie cienizny już wymysłiłam sobie następną metodę którą spróbuje
lukajcie http://www.youtube.com/watch?v=ned1y...eature=related
tez myslalam o tej metodzie (po obejrzeniu tego filmiku), i nawet z pol roku temu dowiadywalam sie na jej temat u mnie w miescie, i oto jakie dostalam odpowiedzi:
"Witam

Przy metodzie Tissage nie widać warkoczyka jeśli się zrobi kucyk. W zależności od zagęszczenia włosów klientki robi się dwa a nawet trzy warkoczyki. Możesz efekt mojej pracy zobaczyć na you tube jedna z modelek ma właśnie zrobione włoski ta metodą .Włosy sa upinane dość wysoko i nie widać nic zobacz sama. RobertM zespół TWINZ piosenka Diamonds."
"Cena jest w opisie metody tissage dotyczy włosów zajatyckich.Ta cena zalezna jest od ilosci zuzytej tasmy.Zazwyczaj robie dwa warkocze a doszywane włosy na tasmie sa podwójne.Boki zakładane sa metoda na tulejki badź zgrzewy kreatynowe.Warkoczyki byłyby widoczne po bokach stad zastosowanie innej metody.Włosami europejskimi metoda tissage 40cm całkowity koszt 550, 45 cm 650,50cm 700zł, pasmami azjatyckimi tak jak mówiłam w zakładce metoda tissage.
Dobieram kolor do włosów klientki tego dowiaduje sie na konsultacji."
moje pytania
"1) A można uniknąć tych zgrzewów bądź tulejek?
2) Myślałam raczej o zagęszczeniu włosów niż przedłużeniu. Moje włosy mierzą ok 47cm długości w najdłuższym miejscu, wiec chyba te 45cm wystarczą?
3) Chciałam też zapytać czy wlosy przedluzone nie będą się zbyt mocno odróżniać od moich naturalnych? Swoje mam troche zniszczone i podsuszone przez wcześniejsze rozjaśnianie.
4) Czy przedłużyć włosy włosami prostymi, podczas gdy moje się naturalnie kręcą? Czy zaleca się w tym wypadku wlosy kręcone do przedluzania?

odpowiedzi:
1/ Można uniknąć tych zgrzewów po bokach przy nich fryzura bywa pełniejsza i ładnie można je wycieniować do włosów klientki myslę o pazurkach

2/ W przypadku zageszczenia wystarczy pojedyńcza tasma tak jak wspomniałam mozna dołożyć jeszcze jedna aby efekt był satysfakcjonujacy

3/ Włosy przedłuzone zakrywaja naturalne nadaja im kolorytu, zdrowego blasku jedynie korona głowy 2 cm od ucha do czubka głowy jest to miejsce wolne od jakichkolwiek połaczeń.
Odpowiednio założone i delikatnie przyciecie nawet naszych włosów-efilacja dopiero daje obraz całości tak aby nikt nie widział ,ze mamy doczepione włosy.Najbardziej jest to widoczne jesli klientka ma podciete równo włosy a po przedłużeniu odcina sie ta linia prosta dlatego trzeba ja zniwelować.
4/ Polecam falowane daja one optycznie wieksza objetość.Włosy proste trzeba będzie lokować, zaplatać warkocze aby nie było widać róznicy między Twoimi kręconymi.

Mogę polecić Ci teledysk RoberM na you tube piosenka Diamonds zespól Twinz zakładałam tam modelkom włoski właśnie ta metodą tissage.Popatrz upinaja wysokie fryzury i nie widać nic.
Ostatnie dodane w galerii lunahair zkładałam ta właśnie metodą"

hmm no mialam wlosy zniszczone i podsuszone

innym razem pytalam inna Pania, ktora rowniez zajmuje sie przedluzaniem i odradzila ta metode ze wzgledu na luzowanie się warkoczyka i w koncu zrezygnowalam

uprzedzam pisoenka TWINZ jest dosc "goła"
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-03-28 o 12:59
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:01   #3753
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny

z czystym sercem i bez bicia przyznaje się:
JESTEM UZALEŻNIONA OD TEGO WĄTKU

dziś cały dzien jestem poza domem i tylko myslalam "nie bede na wizazu, nie bede na wizazu" no i co? i jestem
nawet jak teraz siedze w bibliotece to jest to silniejsze ode mnie i musialam wejść
dobra jestes

a ja juz wrocilam z pieknego slonecznego spacerku teraz biore sie za obiad i w nastepnym tygodniu wybieram sie na swoje wyczekane zakupy wkoncu czyli butki i skorkaciagle siedze na stronkach z ciuchami i ogladam bo jak juz cos kupie to lubie jak pasuje do wszystkiego i ma byc chetnie noszone
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:01   #3754
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też o tym wcześniej myślałam, ale mam wrażenie, że to będzie bardziej widać niż pasemka z keratyną
trzeba spróbować
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:13   #3755
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny kiedys pytalyscie mnie o styl na techno- cizię...
ten teledysk wam wszystko wyjasni

http://www.youtube.com/watch?v=e0Kcyd2OHgI

Jakie ladne laski w teledysku
co myslicie?
zwlaszcza ta blondi z dlugimi wloskami
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:22   #3756
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

to ja wrzuce zdjecia swoich wlosow po 2 myciu jestem zadowolona


Bunny i Ty chcesz sciac wlosy? Nie rob tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_31062.jpg (30,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_31082.jpg (31,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_31021.jpg (48,1 KB, 39 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:24   #3757
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
innym razem pytalam inna Pania, ktora rowniez zajmuje sie przedluzaniem i odradzila ta metode ze wzgledu na luzowanie się warkoczyka i w koncu zrezygnowalam

uprzedzam pisoenka TWINZ jest dosc "goła"
No właśnie.. luzuje się - myślę, że to jest dobra metoda "na chwilę" ale nie na dłużej bo trzeba poprawiać - no i na zagęszczanie a nie na przedłużanie czyli dla mnie odpada

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
one 99 kosztują na pewno Lady pewnie źle zerknęła

a co do piórek do spoczko kochana, leż sobie

a u mnie zaczął padać deszcz aleee oglądałam wczoraj prognozę pogody na tvn, długoterminową, kwiecień już od początku ma być podobno cieplutki
a u mnie ta pogoda jakaś taka nijaka.. niby świeci słońce ale.. oby się w końcu zrobiło ciepło bo mam dość tych 4-5 stopni na dworzu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedys pytalyscie mnie o styl na techno- cizię...
ten teledysk wam wszystko wyjasni

http://www.youtube.com/watch?v=e0Kcyd2OHgI

Jakie ladne laski w teledysku
co myslicie?
zwlaszcza ta blondi z dlugimi wloskami
Ja wiem czy ładne? "Zrobione" bardziej przez co wyglądają nienaturalnie - i mnie się to nie podoba - o wieeele łandiejsze mamy tu laseczki na wątku (serio uważam) - tym bardziej, że one w tym teledysku wszystkie chyba mają robione włosy rozjaśniaczem bo takie te włosy cienkie niektóre tez pokruszone wręcz się wydają.. Nie urzekły mnie ale piosenka całkiem fajna
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 13:25   #3758
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jejku, co ja tu czytam.. czekoladka chce na średni blond a agatka na rudo Napisze krótko-nie róbcie tego!!!

u mnie sytuacja wygląda tak jak ponizej. Pierwsze zdjęcie w świetle naturalnym w pokoju w cieniu, a drugie gdy świeci słonko. Widac rudy czubek. Reszta połyskuje na popielato, choc nie uzywam nzadnych płukanke ani szamponow chłodzących.

plan jest taki, zeby zrobic garniera rozjasniajacego, tego co pokazywałam na pasemku, tylko pewnie wyjdzie zbyt ciepło, no ale to najwyzej bede poprawiac, póki co chciałabym o ton jasniej. Ze średniego na jasny..
No pojaśniały ci już włoski Bedzie dobrze
Ja chce na poziom 8 zejść czyli w sumie to niby jasny blond :P Ale ja zawsze mowie że to średni ;P
No i ja sie nie boje. Zdaje sobie sprawe że może wyjść szaro, bardzo ciemno, ale ja juz przeprowadzałam kiedys taki manewr, tylko ze kładłam jeszcze ciemniejsza farbe bo 7 poziom. Wyszło jak brąz i sie zmyło I w tym kolorku co został czułam sie 100 razy lepiej niż w takim jasnym.
I wiem że jeśli bede żałować czegokolwiek to wlasnie tego że sie zagalopowałam z tym rozjasnianiem... bo mi sie ubzdurał jasniutki blondzik który sie ze mną zlewa.
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny
dziekuje kochana koszmar byl oj był.
Dzis tez sniłam o tz ale tym razem bez blondyn
Tal wiem kochana ze bysmy sie poznały bo wiemy juz o sobie tyle ale weź to zrozum jak śnisz.

Caskada
Tylko 7stron? Ach to nie dużo [COLOR="Silver"


---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

[/COLOR]Zapomniałam dodać ze siedze u dentysty i za chwilke znowu sie beda nanie pastwić i znecać
Oj bidulko
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ciężka decyzja przed Tobą
ale ja bym blondu na żaden inny nie zamieniła no bo to blond
chociaż czasami mnie denerwuje i też mam takie dni że chciałabym chociaż ze strachu wolę przy nim zostać bo pewnie coś spierdzieliłabym
Decyzja jest podjęta Kłade farbke 8 poziom. Albo po prostu "naturalny blond" tak jak farbowałam kiedys non stop i miałam fajny kolorek. Z tym, że tu sie obawiam zieleni wiec raczej zostane przy 8/1

I prosze was nie krytykujcie mojej decyzji, ja jestem bardzo podatna na opinie innych ludzi niestety i gotowa jestem jeszcze z 3 razy zmienić zdanie a w miedzyczasie sie popłakać Tak jak było z przechodzeniem na ten blond. Pierwotny plan był właśnie taki - średni blond i zostawiamy. A wyszło inaczej No kobieta zmienna jest
Ja sie nie boje tego przyciemniania, nie boje sie ze bedzie za ciemno, czy ze nie bedzie mi pasowało. Wiem ze taki kolor bedzie mi pasował, nie bedzie tez tak widac odrostów wiec bede mogła je ostro podregenerować bo niestety koncowki nadal sie łamią. A ja chce w koncu zapuscic włosy oo. Blond to blond, blond jest fajny, ale też blond nie jest dla każdego, a ja w takim jasnym blondzie sie czuje po prostu nijako. Chociaz blond sam w sobie jest sliczny. To nadal bedzie blond, tylko ciemniejszy

Nie krzyczcie, Bunny nie bij
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
O maaamo. Jakie długie. Nie podobaja mi sie To juz jest niezbyt ładne... Szacun za taką długosc ale ee
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Szczerze to dla mnie potwornosć! Tak dlugie wlosy mi sie kompletnie nie podobaja a wrecz uwazam ze sa brzydkie i odrazajace...
nie mowiac ze skracaja sylwetke i nikt w nich dobrze nie wyglada...
bardziej komicznie jak postac z kreskowki...
fu....
Amen.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:25   #3759
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ja wrzuce zdjecia swoich wlosow po 2 myciu jestem zadowolona


Bunny i Ty chcesz sciac wlosy? Nie rob tego
Przepiekny kolor
a czym ty teraz robilas?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:27   #3760
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ja wrzuce zdjecia swoich wlosow po 2 myciu jestem zadowolona


Bunny i Ty chcesz sciac wlosy? Nie rob tego
Jaki błysk, fiu fiu Pięknie

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
I prosze was nie krytykujcie mojej decyzji, ja jestem bardzo podatna na opinie innych ludzi niestety i gotowa jestem jeszcze z 3 razy zmienić zdanie a w miedzyczasie sie popłakać Tak jak było z przechodzeniem na ten blond. Pierwotny plan był właśnie taki - średni blond i zostawiamy. A wyszło inaczej No kobieta zmienna jest
Tylko jak już się zdecydujesz to myślę, że na te jasne powinnaś położyć 8 naturę, a potem dopiero na całość jakiś kolor by było równo

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Przepiekny kolor
a czym ty teraz robilas?
Kitkulkowa Londa zdaje się
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:28   #3761
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

A mnie takie zrobione laseczki sie podobaja- figura polowa sukcesu...
Świat bylby piekny jakby tylko takie ulicami chodzily...

A w ogole widzialam ze w nowej gazetce rossa farby syoss w promo i jakis nowy kolor 10-6 lighter blond
jakby weszly syossy z woda 12% to ja pierwsza testuje
kocham syossy- zwlaszcza czarny i jasny blond- moja sis i mama teraz robia co miesiac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 13:32   #3762
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie.. luzuje się - myślę, że to jest dobra metoda "na chwilę" ale nie na dłużej bo trzeba poprawiać - no i na zagęszczanie a nie na przedłużanie czyli dla mnie odpada
ja pytalam o zageszczanie, ale przedluzyc tez mozna ta metoda, jak najbardziej, wtedy chyba doklada więcej warkoczykow ja juz nawet myslalam ze mame zatrudnie do tego, w sumie wystarczy tylko kupic wlosy na tasmie i znalezc kogos, kto zrobi dobierany warkoczyk wokol glowy (lub wiecej) i przyszyje ta tasme

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Przepiekny kolor
a czym ty teraz robilas?
Dziekuję Londą 12/9
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jaki błysk, fiu fiu Pięknie

Kitkulkowa Londa zdaje się
dziekuję
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:39   #3763
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ja wrzuce zdjecia swoich wlosow po 2 myciu jestem zadowolona
że tak powiem nieskromnie - pięknie jak u mnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:41   #3764
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
że tak powiem nieskromnie - pięknie jak u mnie
hihihi dziekuje u Ciebie podoba mi sie bardziej ale coz... nie jest mi to dane
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-03-28 o 13:42
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:43   #3765
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedys pytalyscie mnie o styl na techno- cizię...
ten teledysk wam wszystko wyjasni

http://www.youtube.com/watch?v=e0Kcyd2OHgI

Jakie ladne laski w teledysku
co myslicie?
zwlaszcza ta blondi z dlugimi wloskami
Znam to prawie na pamięć
Mi sie one właśnie kojarzą ciziowato - i niezbyt pozytywnie. Typowo stereotypowo niestety. Ale patrze na całokształt teledysku
KAżda laska jak jej nałożyc tyle tapety będzie ładna

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ja wrzuce zdjecia swoich wlosow po 2 myciu jestem zadowolona


Bunny i Ty chcesz sciac wlosy? Nie rob tego
Śliczny kolorek.
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jaki błysk, fiu fiu Pięknie

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------



Tylko jak już się zdecydujesz to myślę, że na te jasne powinnaś położyć 8 naturę, a potem dopiero na całość jakiś kolor by było równo



Kitkulkowa Londa zdaje się
No właśnie nie wiem jak to rozegrać... Boje sie troche że jak położe nature to mi zieleń trzasnie Chociaż jak kiedyś gasiłam żółtko i pomarańcze z białym odrostem w jednym to wyszedł mi po prostu mysi kolorek.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:45   #3766
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A mnie takie zrobione laseczki sie podobaja- figura polowa sukcesu...
Świat bylby piekny jakby tylko takie ulicami chodzily...

A w ogole widzialam ze w nowej gazetce rossa farby syoss w promo i jakis nowy kolor 10-6 lighter blond
jakby weszly syossy z woda 12% to ja pierwsza testuje
kocham syossy- zwlaszcza czarny i jasny blond- moja sis i mama teraz robia co miesiac
No nie wiem, tam na końcu teledysku jest zdj i tak mu się przyglądałam to tam nie ma ładnych dziewczyn, nawet pomimo tego jak są tak mocno umalowane to im to nie pomaga - wzięli je pewnie ze względu na figurę - bo jak mówisz to już pół sukcesu..
Nie raz idąc na ulicy można spotkać ładniejsze..

No ale jak to mówią - kwestia gustu - a o gustach się nie rozmawia

I nie kuś nową farbą - jak ja już pogodziłam się z losem, że muszę zostać przy poziomie 9

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja pytalam o zageszczanie, ale przedluzyc tez mozna ta metoda, jak najbardziej, wtedy chyba doklada więcej warkoczykow ja juz nawet myslalam ze mame zatrudnie do tego, w sumie wystarczy tylko kupic wlosy na tasmie i znalezc kogos, kto zrobi dobierany warkoczyk wokol glowy (lub wiecej) i przyszyje ta tasme
Może i racja Sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
że tak powiem nieskromnie - pięknie jak u mnie
Hihihi
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:47   #3767
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

haha i znowu jestem

wszyscy dookoła z nosami w stercie książek a ja na wizazu no ale trzeba sobie miłe przerwy robić bo bym zwariowała
dziś cisnę prawo spadkowe..no i blond włoski

buahhot-pieknie Ci wyszlo sliczny ten kolorek


te dziewczyny z teledysku hmm..typowe stereotypowe blondi
dużo solarium, dużo tapety, mało naturalnego piękna

ale wiecie co jest pocieszające-że faceci już doceniają prawdziwe kobiety a nie przesadnie wymalowane lale wiadomo, że się obejrza bo to faceci ale mało który traktuje taką poważnie nie raz się spotkałam z opinią, że 'tak, fajna d*** ale co z tego? taka na raz, bo o czym ja bedę z nią rozmawial? '

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-03-28 o 13:59
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:53   #3768
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Hmm na stronce syossa tez nic nie ma o nowych kolorkach Na niemieckiej tez nie ma żadnego

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Lasencje, melduje że bedzie na wosk w tubce z Beauty Formulas w SP promocja 2 za 1
I na Wellaton też 2 za 1 (przeznaczenie? )

I na biovax
I do Preference gratis szampon Elseve

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-28 o 13:54
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:56   #3769
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Może i racja Sama nie wiem
ja nie namawiam oczywiscie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
buahhot-pieknie Ci wyszlo sliczny ten kolorek
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmm na stronce syossa tez nic nie ma o nowych kolorkach Na niemieckiej tez nie ma żadnego
dziekuje.
Tak samo Londa, na stronie niemieckiej maja duzy wybor kolorow jesli chodzi o farby sklepowe, w naturze widzialam tylko jeden odcien w innym pudelku, tą:
londa.jpg

ale nie maja londy naturals http://www.londa-consumer.de/
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 14:05   #3770
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
te dziewczyny z teledysku hmm..typowe stereotypowe blondi
dużo solarium, dużo tapety, mało naturalnego piękna

ale wiecie co jest pocieszające-że faceci już doceniają prawdziwe kobiety a nie przesadnie wymalowane lale wiadomo, że się obejrza bo to faceci ale mało który traktuje taką poważnie nie raz się spotkałam z opinią, że 'tak, fajna d*** ale co z tego? taka na raz, bo o czym ja bedę z nią rozmawial? '
Dokładnie, "w sam raz na jeden raz" takie określenia padają..

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja nie namawiam oczywiscie

Raczej chodzi o to, że nie mogę się zdecydować..
Jednego dnia myślę - "ładną masz fryzurkę po co kombinujesz, w końcu same odrosną"
A innym razem "Całe życie w długich, a teraz takie krótkie bez wyrazu, nie no nie wytrzymam, muszę przedłużyć"

Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:06   #3771
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
haha i znowu jestem

wszyscy dookoła z nosami w stercie książek a ja na wizazu no ale trzeba sobie miłe przerwy robić bo bym zwariowała
dziś cisnę prawo spadkowe..no i blond włoski

buahhot-pieknie Ci wyszlo sliczny ten kolorek


te dziewczyny z teledysku hmm..typowe stereotypowe blondi
dużo solarium, dużo tapety, mało naturalnego piękna

ale wiecie co jest pocieszające-że faceci już doceniają prawdziwe kobiety a nie przesadnie wymalowane lale wiadomo, że się obejrza bo to faceci ale mało który traktuje taką poważnie nie raz się spotkałam z opinią, że 'tak, fajna d*** ale co z tego? taka na raz, bo o czym ja bedę z nią rozmawial? '
Bo miedzy fajna zrobioną laską, a przerobioną cizią jest różnica

Fakt że tam w tym teledysku widze 2-3 ładne te dziewczyny Ale mogłyby nie wywijać tymi jęzorami do kamery


Bunny powiedz mi czy lepiej żebym kładła 8/0 czy 8/1? Czy może pół na pół? Miedzy jasną górą a dołem mam jakiś ton różnicy. Te u góry mam mniej wiecej takie jak twoje po c12
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:11   #3772
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tez myslalam o tej metodzie (po obejrzeniu tego filmiku), i nawet z pol roku temu dowiadywalam sie na jej temat u mnie w miescie, i oto jakie dostalam odpowiedzi:
"Witam

Przy metodzie Tissage nie widać warkoczyka jeśli się zrobi kucyk. W zależności od zagęszczenia włosów klientki robi się dwa a nawet trzy warkoczyki. Możesz efekt mojej pracy zobaczyć na you tube jedna z modelek ma właśnie zrobione włoski ta metodą .Włosy sa upinane dość wysoko i nie widać nic zobacz sama. RobertM zespół TWINZ piosenka Diamonds."
"Cena jest w opisie metody tissage dotyczy włosów zajatyckich.Ta cena zalezna jest od ilosci zuzytej tasmy.Zazwyczaj robie dwa warkocze a doszywane włosy na tasmie sa podwójne.Boki zakładane sa metoda na tulejki badź zgrzewy kreatynowe.Warkoczyki byłyby widoczne po bokach stad zastosowanie innej metody.Włosami europejskimi metoda tissage 40cm całkowity koszt 550, 45 cm 650,50cm 700zł, pasmami azjatyckimi tak jak mówiłam w zakładce metoda tissage.
Dobieram kolor do włosów klientki tego dowiaduje sie na konsultacji."
moje pytania
"1) A można uniknąć tych zgrzewów bądź tulejek?
2) Myślałam raczej o zagęszczeniu włosów niż przedłużeniu. Moje włosy mierzą ok 47cm długości w najdłuższym miejscu, wiec chyba te 45cm wystarczą?
3) Chciałam też zapytać czy wlosy przedluzone nie będą się zbyt mocno odróżniać od moich naturalnych? Swoje mam troche zniszczone i podsuszone przez wcześniejsze rozjaśnianie.
4) Czy przedłużyć włosy włosami prostymi, podczas gdy moje się naturalnie kręcą? Czy zaleca się w tym wypadku wlosy kręcone do przedluzania?

odpowiedzi:
1/ Można uniknąć tych zgrzewów po bokach przy nich fryzura bywa pełniejsza i ładnie można je wycieniować do włosów klientki myslę o pazurkach

2/ W przypadku zageszczenia wystarczy pojedyńcza tasma tak jak wspomniałam mozna dołożyć jeszcze jedna aby efekt był satysfakcjonujacy

3/ Włosy przedłuzone zakrywaja naturalne nadaja im kolorytu, zdrowego blasku jedynie korona głowy 2 cm od ucha do czubka głowy jest to miejsce wolne od jakichkolwiek połaczeń.
Odpowiednio założone i delikatnie przyciecie nawet naszych włosów-efilacja dopiero daje obraz całości tak aby nikt nie widział ,ze mamy doczepione włosy.Najbardziej jest to widoczne jesli klientka ma podciete równo włosy a po przedłużeniu odcina sie ta linia prosta dlatego trzeba ja zniwelować.
4/ Polecam falowane daja one optycznie wieksza objetość.Włosy proste trzeba będzie lokować, zaplatać warkocze aby nie było widać róznicy między Twoimi kręconymi.

Mogę polecić Ci teledysk RoberM na you tube piosenka Diamonds zespól Twinz zakładałam tam modelkom włoski właśnie ta metodą tissage.Popatrz upinaja wysokie fryzury i nie widać nic.
Ostatnie dodane w galerii lunahair zkładałam ta właśnie metodą"

hmm no mialam wlosy zniszczone i podsuszone

innym razem pytalam inna Pania, ktora rowniez zajmuje sie przedluzaniem i odradzila ta metode ze wzgledu na luzowanie się warkoczyka i w koncu zrezygnowalam

uprzedzam pisoenka TWINZ jest dosc "goła"
fajnie że tyle wiesz na ten temat,dziękuje a teledysk beznadzieja i piosenka też

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedys pytalyscie mnie o styl na techno- cizię...
ten teledysk wam wszystko wyjasni

http://www.youtube.com/watch?v=e0Kcyd2OHgI

Jakie ladne laski w teledysku
co myslicie?
zwlaszcza ta blondi z dlugimi wloskami
blodynki 2 fajne widziałam ciemnych nie znoszę

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ja wrzuce zdjecia swoich wlosow po 2 myciu jestem zadowolona


Bunny i Ty chcesz sciac wlosy? Nie rob tego
bardzo fajnie,ciekawe czy będzie sie spłukiwał...

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Ja wiem czy ładne? "Zrobione" bardziej przez co wyglądają nienaturalnie - i mnie się to nie podoba - o wieeele łandiejsze mamy tu laseczki na wątku (serio uważam) - tym bardziej, że one w tym teledysku wszystkie chyba mają robione włosy rozjaśniaczem bo takie te włosy cienkie niektóre tez pokruszone wręcz się wydają.. Nie urzekły mnie ale piosenka całkiem fajna
zrobione racja
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:12   #3773
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dokładnie, "w sam raz na jeden raz" takie określenia padają..




Raczej chodzi o to, że nie mogę się zdecydować..
Jednego dnia myślę - "ładną masz fryzurkę po co kombinujesz, w końcu same odrosną"
A innym razem "Całe życie w długich, a teraz takie krótkie bez wyrazu, nie no nie wytrzymam, muszę przedłużyć"

Prawda, to tak jest z tym w sam raz na jeden raz Tylko przykre jest to że często przez to obrywa masa świetnych dziewczyn które w cale w sam raz na raz nie są, a przez głupi stereotyp po tyłku dostają Pech chce że to w wiekszosci o blondynkach sie tak mysli Jakby kolor włosów o czymś świadczył...

A z tymi zmianami to tak jest Tydzień temu moja znajoma to ryczała jak zażynany prosiak bo jej włosy obcieli Ale jak... matko, ja wsiadam w autobus bo ona dzwoni że tragedia, mam przyjechać. Ja wpadam - "co sie stało?!" - "moje włoooosyyyyy"
A wyglada naprawde super... Pozbyla sie zniszczonych włosów. Nie ma ich za krótkich. A marudziła jak cholera. A teraz stwierdziła ze w sumie to jej sie podoba
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:15   #3774
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kotka, sama bylam zainteresowana ta metoda, dlatego szukalam i znalazlam kobietke ktora tak przedluza/zageszcza wlosy- musialam sie jej wypytac
A londa wczesniej mi sie nie splukiwala, wiec licze na to ze teraz tez nie bedzie Wyplukala sie tylko ta perlowa poswiata
hmm tak w ogole to farbowalam tą w starym opakowaniu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:16   #3775
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Co do ciemnych to mi sie te podobają tutaj, chociaz to w sumie raczej takie dziewczynki bo ta w panterce np to tam chyba 17 lat dopiero miała
http://www.youtube.com/watch?v=sazSf...eature=related
Ale podobaja mi sie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:16   #3776
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Widziałyście to? Padłam.. I się dziwić, że tyle osób błędy robi..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blONd.jpg (29,3 KB, 45 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:18   #3777
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

poszlam tylko zjesc a wy juz tyle napisalycie za to was lubie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:18   #3778
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Prawda, to tak jest z tym w sam raz na jeden raz Tylko przykre jest to że często przez to obrywa masa świetnych dziewczyn które w cale w sam raz na raz nie są, a przez głupi stereotyp po tyłku dostają Pech chce że to w wiekszosci o blondynkach sie tak mysli Jakby kolor włosów o czymś świadczył...

A z tymi zmianami to tak jest Tydzień temu moja znajoma to ryczała jak zażynany prosiak bo jej włosy obcieli Ale jak... matko, ja wsiadam w autobus bo ona dzwoni że tragedia, mam przyjechać. Ja wpadam - "co sie stało?!" - "moje włoooosyyyyy"
A wyglada naprawde super... Pozbyla sie zniszczonych włosów. Nie ma ich za krótkich. A marudziła jak cholera. A teraz stwierdziła ze w sumie to jej sie podoba
najgorszy jest ten pierwszy szok ja jak kiedyś obciełam włosy do ramion to tez płakałam, że nie mogę ich odgarniać i takie tam bzdurki a potem już stwierdziłam, że jest fajnie

ok, lece do bufetu bo zgłodniałam

do pozniej
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:19   #3779
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Widziałyście to? Padłam.. I się dziwić, że tyle osób błędy robi..
podstawowy wyraz i taki byk
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:19   #3780
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Widziałyście to? Padłam.. I się dziwić, że tyle osób błędy robi..
dostałam za to bana bo zjechałam autorkę tej sondy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.