Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 09:38   #4291
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja też nie ale wiem, że na pewno wysyłają do Polski, jeszcze niedawno była promocja, że za darmo (może jeszcze jest ) i się czeka ok 1-2tyg
kusząca promocja zaraz przejrzę kiecki

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
przesada moim zdaniem nie warta ceny

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też to widziałam

a ja dodałam coś do mojego albumu to z moimi zdjęciami a nie z włosowymi hihi obiecałam w klubie, że pokażę
cudowny domek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 09:45   #4292
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

a ja juz przegladam kreacje na komunie bo bede miala w maju i mam dylemat co tu zalozyc

mysia na pocieszenie ci powiem ze i tak sie niszcza bo przeciez ciagle cos nie kladziesz a to nie jest bez wplywu zadnego na wlosy wiec lepiej zrobic raz na dluzej niz ciagle cos na nie klasc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 09:57   #4293
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie nie mogę znaleźć tak na szybko mam tylko to
http://www.bardi.pl/kosmetyki,soraya-beauty-therapy-kuracja-matujaca-matujaco-nawilzajacy-krem-na-dzien-50ml,499,4,20.html

ale jeszcze poszukam







Zazwyczaj po tym wcześniejszym żelu co miałam do mycia (używałam kremowego żelu nivei) miałam taką trochę tłuściejszą buzię i tego matującego właśnie używałam żeby się nie świecić.

Mam jeszcze ten z serii pure którą Cascada zachwalała ale jeszcze nie miałam okazji użyć
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-na-dzien.html

lepszy pewnie?

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------



U mnie też zostawił u sąsiadów nawet nie zadzwonił ani kartki nie zostawił, żebym wiedziała

A czy chora? dostałam @ więc można tak powiedzieć
kurierzy z siódemki

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i już po, pierwsze 30 min!!! masakra zadyszka...hehe ale fajnie było, bede chodzić 2 razy w tyg.. jutro wam dokładniej opowiem bo lece spać
czekam na relację jak Ci się podobało ja wczoraj 3 godzinki na rolkach

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
O, pewnie już nikogo tu nie ma, ale w każdym razie: pokłóciłam się dziś z TŻ i w akcie desperacji zrobiłam włosy Eclair Clair - efekt? Żółtko i rudix.
Pojechałam w czapce do Tesco po Vikinga i jestem zachwycona No genialna jest ta farba!
Przynajmniej w świetle sztucznym wygląda to na baaaardzo przyjemny beż. W każdym razie nie ma żadnej zieleni, której bałam się po zmieszaniu Vikinga z żółtawym podkładem. Jutro oblukam co i jak w dziennym, ale jestem dobrej myśli.
pokażesz fotki? jestem ciekawa efektu

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej wstajemy
wstałam wstałam i od razu an dzień dobry 6 stronek do nadrobienia

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
śliczny kolorek i spódniczka, właśnie dziś przyszła do mnie bluzeczka z allegro w pudrowym różu
pokazuj

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszkamo Pokaż wiadomość
witam Was ponownie
oczywiscie pomocy sie nie doczekalam. jakos mnie to nie dziwi, ale ok

Zniechecilam sie skutecznie do tego forum, ale juz rozumiem ze to poprostu zamknete grono. Jednak napisze Wam co sie stalo po pofarbowaniu Satynowym blondem. Otoz na odroscie zrobilo sie ruuudo, a rozjasnione rozjasnily sie jeszcze bardziej, w dodatku z fioletowa poswiata. DZIEKI BOGU zrobilam pasemko na probe.

Dziekuje ze NIKT mi nie pomogl.

milego dnia
ag
satynowy blond? jaka firma to już nie napisane? nie napisałaś jakie masz włoski na doroście jaki poziom rozjaśnianych żadnej fotki ciężko odpowiedzieć na takie ogólnikowe pytania i nie ma co się bulwersować jakbyśmy wiedziały i pytanie byłoby zadane logicznie na pewno byśmy postarały się udzielić odpowiedzi

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja juz przegladam kreacje na komunie bo bede miala w maju i mam dylemat co tu zalozyc

mysia na pocieszenie ci powiem ze i tak sie niszcza bo przeciez ciagle cos nie kladziesz a to nie jest bez wplywu zadnego na wlosy wiec lepiej zrobic raz na dluzej niz ciagle cos na nie klasc
Cascada pokaż co upatrzysz ja też szukam bo tak samo komunia u mnie w maju tzn nie moja
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 10:07   #4294
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Snow
To miłego bablania i miłego dnia

Blond Princesa
Jesli chodzi o szybkie wysychanie lakieru na paznokciach to rewelacyjnie sprawdza sie tz.kropelka z Inglota Dry&Shine. Na poczotku trzeba kupic z aplikatorem a potem można dokupować same uzupełniacze. Koszt 12 zł. (wystarcza na bardzo,bardzo długo)Prazurki pokryte 3warstwami -dwie z kolorem i bezbarwna schna ok godzinki. To i tak nie długo biorac pod uwage ze w miedzy czasie mozna sie zajać np m-apem. Takim sposobem mamy szybko wysuszone i nabłyszczone pazurki a ich trwałość jest o niebo lepsza. POLECAM!!!
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 10:15   #4295
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja juz przegladam kreacje na komunie bo bede miala w maju i mam dylemat co tu zalozyc

mysia na pocieszenie ci powiem ze i tak sie niszcza bo przeciez ciagle cos nie kladziesz a to nie jest bez wplywu zadnego na wlosy wiec lepiej zrobic raz na dluzej niz ciagle cos na nie klasc
miały odpoczynek, bo na jasny blond ostatni raz farbowałam we wrzesniu.. potem juz kładłam ciemneijsze blondy. I to tak co 2 miesiace. To tylko tak wyglada, ze bez przerwy, ale przerwy były i to spore.

teraz musze rozjasnic, zeby robic jasne blondy.. no niestety nie ma innego wyjscia, skoro mi sie średniego zachciało.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 10:19   #4296
agnieszkamo
Przyczajenie
 
Avatar agnieszkamo
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wstawilas jakies zdjecia?
Zdaje mi sie,że ktoś Ci odpisywał.
Zreszta forum jest duze, wszystko juz zostalo napisane i naprawde nie chce nam sie powtarzac sto razy tego samego
wiec najpierw poczytaj,a jak czegos juz naprawde nie wiesz to pytaj

Jak to mowia w 80 % pomoze wyszukiwarka i google,a w 20 wystarczy wodka

a tak serio nie przypominam sobie,zeby ktos robil ta farbka,moze dlatego nikt nie odpisal? Bo nikt nie wie?

no oczywiscie ze wstawlam foty

poprostu pomyslalam ze skoro macie doswiadczenie w samodzielnej koloryzacji to ktos bedzie mogl mi pomoc.. google nie na kazde pytanie zna odpowiedz niestety :P

pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kurierzy z siódemki

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



czekam na relację jak Ci się podobało ja wczoraj 3 godzinki na rolkach

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



pokażesz fotki? jestem ciekawa efektu

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------



wstałam wstałam i od razu an dzień dobry 6 stronek do nadrobienia

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------



pokazuj

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------



satynowy blond? jaka firma to już nie napisane? nie napisałaś jakie masz włoski na doroście jaki poziom rozjaśnianych żadnej fotki ciężko odpowiedzieć na takie ogólnikowe pytania i nie ma co się bulwersować jakbyśmy wiedziały i pytanie byłoby zadane logicznie na pewno byśmy postarały się udzielić odpowiedzi

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------



Cascada pokaż co upatrzysz ja też szukam bo tak samo komunia u mnie w maju tzn nie moja

no wlasnie wstawilam, wszystko opisalam.. podalam nawet numer posta...


ehhh niewazne
agnieszkamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 10:38   #4297
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

lady ogladam jakies sukienki jakby co bo co tu innego mozna zalozyc
spodni na kant nie cierpie jeansy nie pasuja spodniczek za kolana nie lubie ....
zostaja mi jakies fajne sukieneczkitakie w stylu eleganckim do tego jakis zakiecik torebka i butki ...
jeszcze pracuje nad kolorem w jakim to bedzie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 10:40   #4298
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

agnieszkamo, satynowy blond z n&e robiłas? on jest strasznie słaby, nawet na KWC trąbią, ze rudo wychodzi.. ja sie dlatego osobiscie do niego nie przekonałam.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 10:55   #4299
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady ogladam jakies sukienki jakby co bo co tu innego mozna zalozyc
spodni na kant nie cierpie jeansy nie pasuja spodniczek za kolana nie lubie ....
zostaja mi jakies fajne sukieneczkitakie w stylu eleganckim do tego jakis zakiecik torebka i butki ...
jeszcze pracuje nad kolorem w jakim to bedzie
Caskada ja też jakąś sukieneczkę najlepiej taką nie za krótką nie za długą do połowy udka bo troszkę nie wypada krótszą na taki zjazd rodzinny do tego dokładnie jakiś żakiecik bym chciała taki najlepiej 3/4 rękawek torebeczka i wysokie szpile
właśnie ja koloru też jeszcze nie ustaliłam ale może mieszanka nude z czernią
muszę poprzeglądać co mnie urzeknie

Princesska
jaka to była stronka z tymi sukieneczkami co wklejałaś kiedyś
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:03   #4300
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

agnieszkamo, ja się tutaj średnio znam, robię blondem dużo dużo krócej niż pozostałe dziewczyny, ale mi się wydaje, że Ty masz bardzo ciemny swój naturalny kolor. A zrobiłaś Castingiem, który ma niski oksydant i dlatego Ci wyszło rude. Zresztą na opakowaniu Castingu z tego co pamiętam są fotki z jakiego koloru jaki wychodzi i wynika moim zdaniem dość jasno, że to farba, którą można jedynie zmienić odcień blondu. A Ty masz ciemny odrost. Więc trzeba by podziałać na odrost farbą z mocniejszym oksydantem (9% lub 12%) a na resztę włosów z nikim oksy.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:07   #4301
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny, wrzucam zdjęcia:
przed farbowaniem
po Loreal Eclair Clair + Preference Viking

Nadal dół rudawy, nie mam pomysłu co z tym zrobić? Jeszcze rozjaśniać? Czym zgasić? Viking tego nie chwycił.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg , j 140.jpg (67,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg , j 147.jpg (201,3 KB, 62 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 11:08   #4302
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

no lady jasne ze sukienka przed kolanko ma byc wiadomo cala rzesza rodziny bedzie
kolorek to cos nude blady rozw polaczeniu z jakims pewnie ...i szpileczki nude jasniutkie bo nie mam jeszcze takich
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:09   #4303
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
babki, ale mam pietra z tym rozjasnianiem, jak nigdy wczesniej. Przetłuszczam włoski, zeby jutro albo pojutrze zrobic, ale strach mam taki, że głowa mała. Boje się, ze się okrutnie zniszczą, choc jestem gotowa na podciecie nawet 5-6 cm. Boje sie, ze wyjdzie pomaranczowobiały czubek i nie bede wiedziała jaką farba to zgasic. Kurcze boje sie tak, ze az chwilami wole nic nie robic..

Ale robiłam juz kilka prób na pasemkach, a to na grzywce a to na boku i ąłdnie wychodziło. natomiast kłopot z tymi pasemkami jest inny.. one znikaja. Zaraz po zrobieniu są, ale na drugi, tzreci dzien znikają .. jakby sie wybarwiały z powrotem do wyjsciowego sredniego blondu? Ten produkt zawiera siarczany, moze on bardziej działa jak Elgon? I trzeba go zwyczajnie zagruntowac farba? Na opakowaniu nic o tym nie piszą, ale na stronie garniera, ze wpierw rozjansic E0 a potem nałozyc docelowy odcien farby. Tylko, ze na E0 z kolei pisza, ze to dekoloryzacja i przed połozeniem farby trzeba czekac 15 dni... no i co robic?
ja bym kladla eo i zaraz po wysuszeniu farbe.
wlosy dostana i tak i tak, tylko szybciej przejdziesz do regeneracji po

a powiem wam ze znow jestem zla
tylko mi sie tu nie smiac...
wczoraj jak szlam na miasto to przechodzilam obok naszego pieskiego wybiegu i stali znajomi psiarze ze zwierzakami...
i byla taka jedna kobita kolo 50tki z ktora czesto gadam jak lola sie z jej suczka bawi.
i wczoraj jak mnie zobaczyla taka odje*aną to mowi- jaka pani dzis piękna! zobacz miśka- jej suka- jaka pani dzis ladna! poglaskalam jej psa i poszlam na przystanek.
a dzis rano tz poszedl z lola kolo bloku na trawnik- odsikac ja- rano nie ma czasu na spacery, dopiero jak ja wstane to idziemy na dluzej...
i mowi mi ze ta baba podeszla pod sam nasz blok! i czekala na niego i gada do niego- to juz sie z psem dalej nie chce wychodzic?! tz ze spieszy sie do pracy i nie ma czasu, a ona- aha no dobrze... a pana narzeczona to wczoraj taka wystrojona byla ze oczy az patrzec bolaly! wie pan?
wrrr... je*ana donosicielka!
co za czlowiek zaklamany! niech no ją spotkam! i pewnie chodzi i wszystkim znajomym napieprza o mnie...
slow szkoda... najgorsze ze tz z rana sie wkurzyl na mnie o to...
co za ludzie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:13   #4304
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to super

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i brawo

o no to super, takie zdolności na pewno się przydadzą

ja kochane też lecę spać


Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
ej no to suuuper!

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
A w ogóle
Ma któraś z was alergię? JA nigdy nie miałam, ale od około pół roku cały czas kicham. Nawet i po 20 razy!! Do tego non stop swędzące gardło, uszy, nos, oczy i podniebienie. To chyba alergiczne ?
to typowa objawa alergiczna ja tak mam jak nie wezmę tabletki,oszaleć idzie!!! kup sobie bez recepty aleric weź na noc i jak rano nie będzie objawów to znaczy ze to alergia

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Kotka, może staniesz się moim motorkiem napędowym
też mam chęci na aero, ale jakoś nigdy tam nie umiem zajśc
napisz jak było
nie było tak źle jestem troche ciapkowata i niektóre ciwiczenia za chiny nie chiały mi wyjsc... ale jak sie poddawałam zaraz instruktor podlatywał do mnie i mi pokazywał co i jak jest bardzo fajny... laski ale mam zakwas kucnąc nie moge

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

czekam na relację jak Ci się podobało ja wczoraj 3 godzinki na rolkach [COLOR="Silver"]
serce waliło mi jak nigdy!!! w życiu sie tak nie zmęczyłam!!! ale jutro ide znowu... co najgorsze jak pisałam wyżej mam zakwasy!!!!!!!!! teraz sie bardziej boje że nie nadąże...
ale jak sie widziałam w lustrze... ale ze mnie ciamajda
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:16   #4305
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość









to typowa objawa alergiczna ja tak mam jak nie wezmę tabletki,oszaleć idzie!!! kup sobie bez recepty aleric weź na noc i jak rano nie będzie objawów to znaczy ze to alergia



nie było tak źle jestem troche ciapkowata i niektóre ciwiczenia za chiny nie chiały mi wyjsc... ale jak sie poddawałam zaraz instruktor podlatywał do mnie i mi pokazywał co i jak jest bardzo fajny... laski ale mam zakwas kucnąc nie moge



serce waliło mi jak nigdy!!! w życiu sie tak nie zmęczyłam!!! ale jutro ide znowu... co najgorsze jak pisałam wyżej mam zakwasy!!!!!!!!! teraz sie bardziej boje że nie nadąże...
ale jak sie widziałam w lustrze... ale ze mnie ciamajda
Ale widac ze dobrze sie bawilas
a instruktor to facet?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:23   #4306
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no lady jasne ze sukienka przed kolanko ma byc wiadomo cala rzesza rodziny bedzie
kolorek to cos nude blady rozw polaczeniu z jakims pewnie ...i szpileczki nude jasniutkie bo nie mam jeszcze takich
nude musi być koniecznie zakochałam się w nim

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym kladla eo i zaraz po wysuszeniu farbe.
wlosy dostana i tak i tak, tylko szybciej przejdziesz do regeneracji po

a powiem wam ze znow jestem zla
tylko mi sie tu nie smiac...
wczoraj jak szlam na miasto to przechodzilam obok naszego pieskiego wybiegu i stali znajomi psiarze ze zwierzakami...
i byla taka jedna kobita kolo 50tki z ktora czesto gadam jak lola sie z jej suczka bawi.
i wczoraj jak mnie zobaczyla taka odje*aną to mowi- jaka pani dzis piękna! zobacz miśka- jej suka- jaka pani dzis ladna! poglaskalam jej psa i poszlam na przystanek.
a dzis rano tz poszedl z lola kolo bloku na trawnik- odsikac ja- rano nie ma czasu na spacery, dopiero jak ja wstane to idziemy na dluzej...
i mowi mi ze ta baba podeszla pod sam nasz blok! i czekala na niego i gada do niego- to juz sie z psem dalej nie chce wychodzic?! tz ze spieszy sie do pracy i nie ma czasu, a ona- aha no dobrze... a pana narzeczona to wczoraj taka wystrojona byla ze oczy az patrzec bolaly! wie pan?
wrrr... je*ana donosicielka!
co za czlowiek zaklamany! niech no ją spotkam! i pewnie chodzi i wszystkim znajomym napieprza o mnie...
slow szkoda... najgorsze ze tz z rana sie wkurzyl na mnie o to...
co za ludzie...
głupi babsztyl

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość









to typowa objawa alergiczna ja tak mam jak nie wezmę tabletki,oszaleć idzie!!! kup sobie bez recepty aleric weź na noc i jak rano nie będzie objawów to znaczy ze to alergia



nie było tak źle jestem troche ciapkowata i niektóre ciwiczenia za chiny nie chiały mi wyjsc... ale jak sie poddawałam zaraz instruktor podlatywał do mnie i mi pokazywał co i jak jest bardzo fajny... laski ale mam zakwas kucnąc nie moge



serce waliło mi jak nigdy!!! w życiu sie tak nie zmęczyłam!!! ale jutro ide znowu... co najgorsze jak pisałam wyżej mam zakwasy!!!!!!!!! teraz sie bardziej boje że nie nadąże...
ale jak sie widziałam w lustrze... ale ze mnie ciamajda
mnie boli kość ogonowa nie mogę się schylać i łapka rozwalona tzn lekko skóra zdarta bo przejechałam po chropowatej ścianie ja od poniedziałku 3 razy w tygodniu też będę chodziła

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam zdjęcia:
przed farbowaniem
po Loreal Eclair Clair + Preference Viking

Nadal dół rudawy, nie mam pomysłu co z tym zrobić? Jeszcze rozjaśniać? Czym zgasić? Viking tego nie chwycił.
podoba mi się

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-30 o 11:24
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:37   #4307
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam zdjęcia:
przed farbowaniem
po Loreal Eclair Clair + Preference Viking

Nadal dół rudawy, nie mam pomysłu co z tym zrobić? Jeszcze rozjaśniać? Czym zgasić? Viking tego nie chwycił.
jakie grupe i geste wlosy
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym kladla eo i zaraz po wysuszeniu farbe.
wlosy dostana i tak i tak, tylko szybciej przejdziesz do regeneracji po

a powiem wam ze znow jestem zla
tylko mi sie tu nie smiac...
wczoraj jak szlam na miasto to przechodzilam obok naszego pieskiego wybiegu i stali znajomi psiarze ze zwierzakami...
i byla taka jedna kobita kolo 50tki z ktora czesto gadam jak lola sie z jej suczka bawi.
i wczoraj jak mnie zobaczyla taka odje*aną to mowi- jaka pani dzis piękna! zobacz miśka- jej suka- jaka pani dzis ladna! poglaskalam jej psa i poszlam na przystanek.
a dzis rano tz poszedl z lola kolo bloku na trawnik- odsikac ja- rano nie ma czasu na spacery, dopiero jak ja wstane to idziemy na dluzej...
i mowi mi ze ta baba podeszla pod sam nasz blok! i czekala na niego i gada do niego- to juz sie z psem dalej nie chce wychodzic?! tz ze spieszy sie do pracy i nie ma czasu, a ona- aha no dobrze... a pana narzeczona to wczoraj taka wystrojona byla ze oczy az patrzec bolaly! wie pan?
wrrr... je*ana donosicielka!
co za czlowiek zaklamany! niech no ją spotkam! i pewnie chodzi i wszystkim znajomym napieprza o mnie...
slow szkoda... najgorsze ze tz z rana sie wkurzyl na mnie o to...
co za ludzie...
bunny są takie wredne staruchy co swojego życia nie mają ja też mam taką w bloku to sie potrafiła czepić ze samochód mojego tż źle zaparkowany!!!! a twój badzo źle zrobił ze sie na ciebie za to pogniewał, ale mój pewnie tez by tak zrobił... musisz mu powiedzieć ze to stara glupia baba co życia własnego nie ma wiec sie w obce wtrąca

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ale widac ze dobrze sie bawilas
a instruktor to facet?
tak facet
nooo i fajny jest ale ciiii bo tż zazdrosny
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

mnie boli kość ogonowa nie mogę się schylać i łapka rozwalona tzn lekko skóra zdarta bo przejechałam po chropowatej ścianie ja od poniedziałku 3 razy w tygodniu też będę chodziła [COLOR=Silver]
hehe no to nie tylko ja obolała mnie bolą strasznie mięśnie ud i z tyłu kręgosłup

ale wiece co wam powiem, to jest ze nie ma granic dotyku, nie żeby mnie za cycki łapał czy coś,ale jak jest jakieś czwiczenie to normalnie podszedł za dupę złapał za udo zeby pokazać... jezu! no mówie wam ale sie wstydziłam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:40   #4308
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

bunny, ta babka to chyba nie chciała źle, moze to był swego rodzaju komplement, bo po co miałaby za wami łązic i donosić? Pochwaliła a poetm nei miała o czym gadac z chłopakeim, a ze go spotkała, to tak gadała. szkoda czasu i nerwów na takie bzdury. Jak ja spotkasz, to powiedz: dziękuje za komplementy, chłopak tez dziekuje. I olac.

A włosy myslisz, ze az tak dostaną?.. boze.. to nie wiem, chyba wole nie robic im krzywdy.
Jakbym sie zdecydowała, to po eo moge dac mieszanke 80 i 91 pol na pol z nutrissa? Na całosc dawac? Na pełny czas?
e0 rozumiem ze warstwami najpierw na dol, srodek gora? czy od razu tez po całosci?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:41   #4309
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kotka
O fajnie ze sie przemogłaś i poszłaś.
A zakwasy najlepiej zbić kolejnymi ćwiczeniami. Po nastepnych zajeciach powinny zniknać.

Bunny
Co za wredna baba Wrrrrr
Jak ja spodkasz to jej nawsadzaj aby wiecej takie sytuacje nie miały mijsca.Bedzie mieć naczuczke.

Lady
Oj kochana współczuje
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-03-30 o 11:47
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 11:44   #4310
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pochwal się zakupami
Pokaże Agatko, tylko zaopatrzę się w baterie
Ty też pokaż nam co pokupowałaś


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam blondasy.
A ja dziś w pracy od 7 ale wczoraj sie wyrwałam o godz.szybciej.

eNchaNted
A no jakoś tak wyszło.
No i witamy nie było Cie chwile ale fajnie ze juz jesteś

A teraz naskrobie coś dla miłośniczek Eyeliner. Otóż ja też uwielbiam kreseczki i moja przygode z nimi zaczynałam właśnie od pisaka eyeliner-a ale to sie nie sprawdziło bo nie można nim manewrować tak jak pedzelkiem. A kerki maluje dobrze oczyszczonym z krobelki pedzelkiem co by za dużo na nim nie było i aby przy pierwszym malowaniu nie zrobic jej za grubej. Potem ewentualnie sobie ja pogrubiam. Ale maluje kreske od prawie połowy oka do końca leciuteńko kładac pedzelek na lini rzes i lekko go opierajac o nie aby nie wyszły falbanki. Na końcu podkrecam aby uniknać smutnego oka. Domalowuje na poczatku oka tak aby zostalo około 0,7 cm od poczätku oka to nada nam naturalny wyglad. A nie obrysowanego od lnjki oka.
Raczej nie używam czarnego eyeliner-a bo nie lubie efektu wytrzeszczonych oczu. Mi osobiscie nie pasuja czarne krechy.I mój hit to eyelinery z Inglota. Maja tak bogata paletke kolorystyczna ze mozna dobrać własy dla siebie. Ja osobiście mam ciemy fiolet który po wyschnieciu jest ciemniejszy i świetnie sie komponuje z cieniami. Tym razem mam w planach dokupić jeszcze turkusik i granatowy.
NO I NA KONIEC SPRZEDAM WAM HICIORA
Kazdy kto lubi kreski kolorowe i nie tylko moze sobie zrobic eyeliner samemu w domku. Otóż zasówamy do Inglota i kupujemy kropelke do eyelinera. Każda z Was na bank posiada w domku cienie ktorych nie używa badz można wziaść te króre lubimy. Skrobiemy odrobin do jakiegoś małego pudełeczka odrobine cieni i dodajemy do tego zakupiona kropelke. Mieszamy do konsystecji jaka jest w eyelinerach i pedzelkiem do tego przeznaczonym malujemy kreseczki. Takim sposobem mamy palete kolorów jakie nam sie podobja i jakich w danym momecie potrzebujmy.
Nie wiem czy komuś sie to przyda ale napisałam. Juz dawno miałam to zrobić ale to taki wykład powstał i nie bardzo miałam ost możliwość w spokoju pisania. Na pozegnanie wielki dla Was.
No troszkę mnie nie było - uczelnia, problemy z netem itp
ale już jestem z Wami na szczęście

Dziękujemy Ci kochana za notkę dot. eyelinera

U mnie dziewczyny jest taka piękna pogoda, że zwariowac z radości można - w słoneczku 22 stopnie
A Ty bidulko musisz w pracy siedziec..


Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam zdjęcia:
przed farbowaniem
po Loreal Eclair Clair + Preference Viking
Nadal dół rudawy, nie mam pomysłu co z tym zrobić? Jeszcze rozjaśniać? Czym zgasić? Viking tego nie chwycił.
Faktycznie, ładnie przygasiło ten Viking to jednak debeściak


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nie było tak źle jestem troche ciapkowata i niektóre ciwiczenia za chiny nie chiały mi wyjsc... ale jak sie poddawałam zaraz instruktor podlatywał do mnie i mi pokazywał co i jak jest bardzo fajny... laski ale mam zakwas kucnąc nie moge

serce waliło mi jak nigdy!!! w życiu sie tak nie zmęczyłam!!! ale jutro ide znowu... co najgorsze jak pisałam wyżej mam zakwasy!!!!!!!!! teraz sie bardziej boje że nie nadąże...
ale jak sie widziałam w lustrze... ale ze mnie ciamajda
Super, widac jak tryskasz radością a zakwasy miną
Chodzisz sama czy z jakąś znajomą?


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja powiem wam ze znow jestem zla
tylko mi sie tu nie smiac...
wczoraj jak szlam na miasto to przechodzilam obok naszego pieskiego wybiegu i stali znajomi psiarze ze zwierzakami...
i byla taka jedna kobita kolo 50tki z ktora czesto gadam jak lola sie z jej suczka bawi.
i wczoraj jak mnie zobaczyla taka odje*aną to mowi- jaka pani dzis piękna! zobacz miśka- jej suka- jaka pani dzis ladna! poglaskalam jej psa i poszlam na przystanek.
a dzis rano tz poszedl z lola kolo bloku na trawnik- odsikac ja- rano nie ma czasu na spacery, dopiero jak ja wstane to idziemy na dluzej...
i mowi mi ze ta baba podeszla pod sam nasz blok! i czekala na niego i gada do niego- to juz sie z psem dalej nie chce wychodzic?! tz ze spieszy sie do pracy i nie ma czasu, a ona- aha no dobrze... a pana narzeczona to wczoraj taka wystrojona byla ze oczy az patrzec bolaly! wie pan?
wrrr... je*ana donosicielka!
co za czlowiek zaklamany! niech no ją spotkam! i pewnie chodzi i wszystkim znajomym napieprza o mnie...
slow szkoda... najgorsze ze tz z rana sie wkurzyl na mnie o to...
co za ludzie...
Jak ja uwielbiam te wszystkie ciekawskie i wścibskie babeczki
U mnie też na osiedlu nie jedna taka się znajdzie..
wiecznie siedzą przed blokiem na ławkach, patrzą po ludziach, po samochodach, po oknach i debatują na tematy 'kto ostatnio kupił nową firankę' 'kto jak wychodzi ubrany', 'kto gdzie idzie', 'kto wrócił z zakupów i co kupił', 'kto jeździ brudnym autem' no tra ge dia!!

Nie zamartwiaj się kochana.. TŻ wróci z pracy i zapomni o tym incydencie


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nude musi być koniecznie zakochałam się w nim
Lady, kupiłaś już ten lakier nude?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:45   #4311
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym kladla eo i zaraz po wysuszeniu farbe.
wlosy dostana i tak i tak, tylko szybciej przejdziesz do regeneracji po

a powiem wam ze znow jestem zla
tylko mi sie tu nie smiac...
wczoraj jak szlam na miasto to przechodzilam obok naszego pieskiego wybiegu i stali znajomi psiarze ze zwierzakami...
i byla taka jedna kobita kolo 50tki z ktora czesto gadam jak lola sie z jej suczka bawi.
i wczoraj jak mnie zobaczyla taka odje*aną to mowi- jaka pani dzis piękna! zobacz miśka- jej suka- jaka pani dzis ladna! poglaskalam jej psa i poszlam na przystanek.
a dzis rano tz poszedl z lola kolo bloku na trawnik- odsikac ja- rano nie ma czasu na spacery, dopiero jak ja wstane to idziemy na dluzej...
i mowi mi ze ta baba podeszla pod sam nasz blok! i czekala na niego i gada do niego- to juz sie z psem dalej nie chce wychodzic?! tz ze spieszy sie do pracy i nie ma czasu, a ona- aha no dobrze... a pana narzeczona to wczoraj taka wystrojona byla ze oczy az patrzec bolaly! wie pan?
wrrr... je*ana donosicielka!
co za czlowiek zaklamany! niech no ją spotkam! i pewnie chodzi i wszystkim znajomym napieprza o mnie...
slow szkoda... najgorsze ze tz z rana sie wkurzyl na mnie o to...
co za ludzie...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:51   #4312
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kotka
O fajnie ze sie przemogłaś i poszłaś.
A zakwasy najlepiej zbić kolejnymi ćwiczeniami. Po nastepnych zajeciach powinny zniknać.
mam nadzieje ze dam rade nogi podnisić

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Super, widac jak tryskasz radością a zakwasy miną
Chodzisz sama czy z jakąś znajomą?
chciałabym ze znajomą... ale nie mam tu żadnej takiej dobrej... najbliżej mioja przyjaciółka mieszka 40km odemnie... ale ona napewno by zemną poszła
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:55   #4313
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak to ja nie chcem Na sobie zrób fotke i się pochwal

Ja zagęszczać nie mam potrzeby, ale ta długość.. Widziałaś jakie mam króciutkie? już nie mogę ich znieść

Nawet jak są dobrze pocieniowane to takie ciężkie? w sumie widać po zdjęciu że lwia grzywa
no jak tak nie chcesz... to fotkę będę mogła dopiero pod wieczór wkleić

no widziałam, że dość krótkie, ale bez przesady, to nie "zapałka" szybko odrosną a po co je męczyć dodatkowo ciężarem doczepek...

hehe no lwia grzywa, mój mąż zawsze się ze mnie obśmieje, jeśli wysusze włosy głową w dół... nawet mi kupił maskotkę lwicę na tę okoliczność a ja bym chciała do pasaaaa....

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
O, pewnie już nikogo tu nie ma, ale w każdym razie: pokłóciłam się dziś z TŻ i w akcie desperacji zrobiłam włosy Eclair Clair - efekt? Żółtko i rudix.
Pojechałam w czapce do Tesco po Vikinga i jestem zachwycona No genialna jest ta farba!
Przynajmniej w świetle sztucznym wygląda to na baaaardzo przyjemny beż. W każdym razie nie ma żadnej zieleni, której bałam się po zmieszaniu Vikinga z żółtawym podkładem. Jutro oblukam co i jak w dziennym, ale jestem dobrej myśli.
oo widzę, że masz w sobie żyłke ryzykantki zaraz polukam, czy wkleiłaś efekt - jak nie to pokazuj!
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:56   #4314
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Pokaże Agatko, tylko zaopatrzę się w baterie
Ty też pokaż nam co pokupowałaś




No troszkę mnie nie było - uczelnia, problemy z netem itp
ale już jestem z Wami na szczęście

Dziękujemy Ci kochana za notkę dot. eyelinera

U mnie dziewczyny jest taka piękna pogoda, że zwariowac z radości można - w słoneczku 22 stopnie
A Ty bidulko musisz w pracy siedziec..




Faktycznie, ładnie przygasiło ten Viking to jednak debeściak




Super, widac jak tryskasz radością a zakwasy miną
Chodzisz sama czy z jakąś znajomą?




Jak ja uwielbiam te wszystkie ciekawskie i wścibskie babeczki
U mnie też na osiedlu nie jedna taka się znajdzie..
wiecznie siedzą przed blokiem na ławkach, patrzą po ludziach, po samochodach, po oknach i debatują na tematy 'kto ostatnio kupił nową firankę' 'kto jak wychodzi ubrany', 'kto gdzie idzie', 'kto wrócił z zakupów i co kupił', 'kto jeździ brudnym autem' no tra ge dia!!

Nie zamartwiaj się kochana.. TŻ wróci z pracy i zapomni o tym incydencie




Lady, kupiłaś już ten lakier nude?
no żeby to jeden już drugi mam

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kotka
O fajnie ze sie przemogłaś i poszłaś.
A zakwasy najlepiej zbić kolejnymi ćwiczeniami. Po nastepnych zajeciach powinny zniknać.

Bunny
Co za wredna baba Wrrrrr
Jak ja spodkasz to jej nawsadzaj aby wiecej takie sytuacje nie miały mijsca.Bedzie mieć naczuczke.

Lady
Oj kochana współczuje
dziękuję Adzi nie jest źle
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:57   #4315
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

eNchaNted
Ależ prosze bardzo
Ja jeszcze 4 godzinki i do domku a może na fitness sie wybiore. Kurde kupiłam karnet a juz tyle tam nie byłam.
U mnie też słoneczko. Wczoraj chasałam juz sobie na krótki rekaw.

Lady
To fajnie

Kotka
Dasz,dasz
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-03-30 o 12:00
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:04   #4316
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Katie, ja się z Tobą zgadzam
Ja też wolę jak TŻ powie mi, że jestem piękna np. rano jak ledwo co oczy otworzę
ale oczywiście to nie powód do tego, aby się zapuścic i przestac dbac o siebie

Ja też już swój limit wyczerpałam

Kupiłam sobie płaszczyk, na którego polowałam od piątku i jeszcze pare innych rzeczy
ale butów nadal nie upatrzyłam
hihi no pewnie dbać o siebie trzeba, bo wszelkie skrajności na dłuższą metę nam nie służą
ooo poka płaszczyk

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pokazuj
pokazałam linka do aukcji kilka stron temu a na sobie postaram się pod wieczór, jak będę miała możliwość
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:04   #4317
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
eNchaNted
Ależ prosze bardzo
Ja jeszcze 4 godzinki i do domku a może na fitness sie wybiore. Kurde kupiłam karnet a juz tyle tam nie byłam.
U mnie też słoneczko. Wczoraj chasałam juz sobie na krótki rekaw.

Lady
To fajnie

Kotka
Dasz,dasz
no to do dzieła!!! ja sie odważyłam to ty też śmigaj! a co sie robi na takim fitnessie? no co ty hasałaś w krótkim rękawie!!! ja też tak chce!!!

laski podacie mi inna stone niż iitv gdzie mozna seriale online oglądać??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-03-30 o 12:05
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:09   #4318
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26051048]agnieszkamo, ja się tutaj średnio znam, robię blondem dużo dużo krócej niż pozostałe dziewczyny, ale mi się wydaje, że Ty masz bardzo ciemny swój naturalny kolor. A zrobiłaś Castingiem, który ma niski oksydant i dlatego Ci wyszło rude. Zresztą na opakowaniu Castingu z tego co pamiętam są fotki z jakiego koloru jaki wychodzi i wynika moim zdaniem dość jasno, że to farba, którą można jedynie zmienić odcień blondu. A Ty masz ciemny odrost. Więc trzeba by podziałać na odrost farbą z mocniejszym oksydantem (9% lub 12%) a na resztę włosów z nikim oksy.[/QUOTE]

Agnieszkamo zgadzam się z Mgiełką widziałam Twoje posty, ale za mało mam wiedzy, żeby móc Ci pomóc nie przejmuj się tu jest tyle postów, że jak ktoś nie odpisał, to nie ma się co obrażać, tylko dobrze przeszukać forum, a potem pytać do skutku, jak ktoś wie, co zrobić, to na pewno powie, a jak nie wie, no to wtedy jest cisza...
wstaw fotki tego co wyszło po tym castingu, to może ktoś bardziej doświadczony Ci pomoże - na początek na pewno mocniejsza woda na odrost i delikatnie z resztą włosów bo zniszczone
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:15   #4319
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
hihi no pewnie dbać o siebie trzeba, bo wszelkie skrajności na dłuższą metę nam nie służą
ooo poka płaszczyk

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



pokazałam linka do aukcji kilka stron temu a na sobie postaram się pod wieczór, jak będę miała możliwość
nadrabiałam widocznie przegapiłam to poczekam aż pokażesz na sobie

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no to do dzieła!!! ja sie odważyłam to ty też śmigaj! a co sie robi na takim fitnessie? no co ty hasałaś w krótkim rękawie!!! ja też tak chce!!!

laski podacie mi inna stone niż iitv gdzie mozna seriale online oglądać??
ja Ci wysłałam parę stronek w PW nie podobają się?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:21   #4320
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, ta babka to chyba nie chciała źle, moze to był swego rodzaju komplement, bo po co miałaby za wami łązic i donosić? Pochwaliła a poetm nei miała o czym gadac z chłopakeim, a ze go spotkała, to tak gadała. szkoda czasu i nerwów na takie bzdury. Jak ja spotkasz, to powiedz: dziękuje za komplementy, chłopak tez dziekuje. I olac.

A włosy myslisz, ze az tak dostaną?.. boze.. to nie wiem, chyba wole nie robic im krzywdy.
Jakbym sie zdecydowała, to po eo moge dac mieszanke 80 i 91 pol na pol z nutrissa? Na całosc dawac? Na pełny czas?
e0 rozumiem ze warstwami najpierw na dol, srodek gora? czy od razu tez po całosci?
Ona na pewno nie chciala dobrze- nie gonilaby 500m zeby wystawac o 6 rano pod moim blokiem i czekac na tz- a wie ze on zawsze rano wychodzi

nie no wlosy bardzo dostac nie powinny, tym bardziej ze ty regularnie podcinasz, tylko napisalam ze lepiej raz sie przemoc i miec szybko z glowy
farbe po dajesz napelny czas- barwniki musza dobrze osiasc bo inaczej moze ci sie momentalnie zmywac.
eo od razu po calosci, ale ja bym naturalny odrost ominela.
n o i zaczynasz nakladac od karku- gora na koncu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.