Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 15:05   #3151
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko wiec gdy nastepnym razem pojedziesz do tej fryzjerki to powiedz do niej jak do kolezanki- ciezko mi bylo sie do pani dostac, jechalam nie wiem tam 2 godziny powiedzmy, ale bylo warto! nawet nie wiesz jaka radosc jej sprawisz takimi slowami!
ja zawsze wolalam widziec lzy wzruszenia w oczach klientki i cieple ruchy ze jakby sie nie wstydzila to by mnie po rekach calowala- nieraz to sciskaly i gladzily mi rece niz dotsac napiwek i burkniecie- ze slicznie dziekuje albo jest ok.
wiem ze ludzie rzadko bywaja wylewni ale to niesamowicie mile.
na razie nie rezygnuje, jak bedzie to sie okaze


fryz dzieki! gdybym mogla cofnac czas na pewno nie poszlabym do liceum a do technikum fryzjerskiego- uwazam je za najlepsza szkole zawodowa i dajaca mozliwosci- bo oprocz tego masz mature i sie rozwijasz zawodowo.
dla mnie za pozno o wiele lat, ale przed toba jeszcze wszystko.
jesli skonczysz liceum to szukaj jakiegos stazu najlepiej. mozna 2 lata popracowac u kogos- najlepiej jakiegos fachowca z prawdziwego zdarzenia a pozniej podejsc do egzaminu na czeladnika- bez robienia szkoly fryzjerskiej czy kursu ktore tak naprawde niewiele daja.
ty masz juz spora wiedze i trzeba tylko by ktos cie uksztaltowal jak plastelinowego ludka reszty tajnikow zawodu sie douczysz w trakcie, jak bedzie trzeba doczytasz po nocy z podrecznika i bedziesz fachowcem bo masz pasje.
nas w szkole uczyli idealu podejscia do klienta- szkoda ze stycznosc z praktyka byla pozniej tak bolesna...i razaca.
ale masz racje najwazniejsze robic to co sie kocha mimo wszystko- chocby jako dorobek

czyli co , za rok mam sobie stażu szukać mam znajomości, ale w innych miastach, nie wiem czy mam myśleć nad wyprowadzką, warszawa/kraków. bo jestem z pod wrocławia.

dzięki że tak o mnie myślisz moja wiedza w większości pochodzi z forum na wizazu, oraz z tego, że od ...no ponad 3 lat robie koleżankom włosy (farbuje,ścinam, modeluje)

jeszcze sie okaże ze kiedyś wylądujemy razem w jednym z najlepszych salonów w polsce albo i nie w polsce, kto wie?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:10   #3152
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Blond_bunny, ja z chęcią poszłabym do takiej fryzjerki jak Ty! Jesteś wspaniałą fryzjerką, pracujesz z pasją i to pewnie właśnie dlatego. A w sumie niewiele jest takich fryzjerów ... szkoda, że mam tak daleko do Ciebie, bo chętnie poszłabym na farbowanie - nie bałabym się usiąść na fotelu tak jak w przypadku innych fryzjerów.
Niestety jestem z małej miejscowości i tutaj w małym miasteczku jak jest już jakiś dobry fryzjer (dobry znaczy okrzyknięty dobrym) to ceny ma z kosmosu a na dodatek w ubiegłym roku taki fryzjer pomalował mi włosy na kolor - zółty kurczak:/
Dlatego w tym roku zaryzykuje z farbami loreala excelence , tylko sama nie wiem czy farba mi pokryje kolor równomiernie, mam spore odrosty? (jak mogłabyś to zajrzyj na poprzednią stronę tam umieściłam swoje zdjęcie), dziewczyny już mi tutaj radziły, za co dziękuje, a teraz jeszcze czekam na Twoją opinie
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:17   #3153
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja juz wrocilam z rossa sesese
jak zwykle humor poprawiony- obkupilam lole, krolice truśke i sobie tusz do rzes ktory jest moim nowym kwc oprocz rozowego miss sporty- spectacular z wibo
skoro tak polecasz to może następnym razem się pokuszę na niego ze względu na gumową szczoteczkę
ogólnie lubię tusze w Wibo ten różowy ostatnio jest stałym bywalcem w mojej kosmetyczce

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
właśnie Tż mi powiedział że w tej nowej koszuli wyglądam jak farmer


za to za kosmita

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja bym obstawiała Vikinga bo przy tak jasnych włoskach na długości mógłby być za duży kontrast - chyba, że by położyć po całości
w sumie tak, ale z drugiej strony nie wiadomo, czy Viking dał by rade te rudziaki pokryć
no nic.. koleżanka niech sama zadecyduje

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
grzeczny nie mogę narzekać chociaż i tak łatwo nie jest, nie wiem co by było gdyby płakał
a Tobie jak idzie urabianie tż na psa?
nawet się nie obejrzysz a już niebawem będzie raczkował, a później uciekał Ci na spacerach dacie radę
najważniejsze, że jest grzeczny i daje się Wam wyspać

a co do psiaka? na razie temat zakopałam pod dywan, teraz i tak wyjeżdżamy za niedługo, więc jak już znów zacznę wiercenie to dopiero we wrześniu jakoś

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wpadłam zajrzeć i się pożegnać jutro rano wyjeżdżamy więc odezwe się dopiero w sobote późnym wieczorkiem albo w niedziele do zobaczenia laseczki ładnej pogody wam wszystkim życze
udanego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
troche polatałam po sklepach i własnie wróciłam z małych zakupków i mam godzinke na doprowadzenie się do stanu przedimprezowego
kupiłam w Zarze spodniczke zolta juz z nowej kolekcji, nie mogłam sie jej oprzec i bluzke pasujaca (tak mi sie wydaje przynajmniej) jeszcze z wyprzedazy
w Mohito wylukałam tez niezla spodniczke ale doradzcie mi czy ja warto brac
zaraz wkleje do albumu bo cyknełam cichaczem foto w przymierzalni
obie śliczne
super wyglądałaś

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja wykorzystalam deszczowy paskudny dzien na nowe pazuraski
jako ze poprzednie letnie- teczowe bardzo mi sie podobaly to zostawilam kolorowa kolorystyke ale zrobilam na skos no i dorobilam nieszczesnika...
fotki beda na blogasku jakby ktoras chciala spojrzec
mega kolorowe
ta Twoja długość mnie zachwyca - ja bym nawet tyłka w takich nie umiała podetrzeć

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziewczyny dołączam do mniejszości na tym forum czyli grona singielek
ale niusss...

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A ja kupilam podklad loreala w promocji za 17,50, ktory normalnie kosztuje podobno 74zl
promocja total

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ciapa ze mnie ! Pan był bardzo miły i widać było że chciał żebym zdała a ja głupia krowa robiłam zawracanie, iiii nie wiem czemu jak cofałam nie spojrzałam w bok po maluśku ruszyłam, zobaczyłam że jedzie samochód i zahamowałam, ale niestety pan zahamował równo ze mną i dupa. egzamin przerwany. a już jeździłam 30 minut i pan powiedział że byśmy wracali do ośrodka już
przykro mi, że tak się stało ale niestety, w takich sytuacjach stres bierze górę i to już loteria czy wygra z nami czy nie..
także główka do góry kochana

teraz mi się przypomniało:
kuzynka mojej koleżanki poszła kiedyś na egzamin z kopertą (miała list do wysłania), egzaminator to zauważył i wszystko robił, aby tylko zdała
jak już podjechali do ośrodka to dziewczyna ładnie podziękowała, zabrała ze sobą tą kopertę i powiedziała do widzenia
faceta mina ponoć była nie do opisania biedny.. myślał, że łapówę dostanie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:24   #3154
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
czyli co , za rok mam sobie stażu szukać mam znajomości, ale w innych miastach, nie wiem czy mam myśleć nad wyprowadzką, warszawa/kraków. bo jestem z pod wrocławia.

dzięki że tak o mnie myślisz moja wiedza w większości pochodzi z forum na wizazu, oraz z tego, że od ...no ponad 3 lat robie koleżankom włosy (farbuje,ścinam, modeluje)

jeszcze sie okaże ze kiedyś wylądujemy razem w jednym z najlepszych salonów w polsce albo i nie w polsce, kto wie?
jesli masz znajomosci tym lepiej- wykorzystalabym je wszystkie
bo jak juz bedziesz w jakims salonie, to szybko zalapiesz panujace tam zwyczaje w tym nieprawidlowosci powiem ci tylko ze dlugo w jednym salonie nie wytrzymasz daje ci kilka miesiecy i bedziesz chcial wiac... bo bedzie cie wkurzac to co sie dzieje- brud w salonie, niesprawiedliwosc, chamstwo innych fryzjerow- a jest to branza gdzie ludzie sa wyjatkowo zawistni i daja sobie w kosc, podejscie szefostwa, wykorzystywanie cie za grosze lub i za darmo...
to normalne ale nie daj sie zwiesc- nasiakaj jak gabka wiedza i wyciagaj wnioski, wypracowuj swoj wlasny niepowtarzalny styl... i pamietaj ze nie mozna byc doskonalym we wszystkim- jeden jest lepszy w koloryzacji, inny w upięciach, jeszcze inny w strzyżeniu. nic na siłę.
mozesz pojechac tez do cechu- i tam cie pokieruja co mozesz zrobic dalej i jaka droga najlepsza- ja dzis uwazam ze technikum, potem staz/doszkolenie w rekach mistrza! i do wlasnej pracy.
nie wazne czy bedzie to wlasna dzialalnosc czy wynajecie miejsca. grunt to nie pracowac pod kims, bo to zabije twoja pasje i indywidualnosc, osobowosc.
pamietaj ze jednostek i wyjatkow nie lubi sie w spoleczenstwie- zawsze spotka cie przykrosc i nietolerancja. nie zrazaj sie.
masz o tyle latwiej niz ja- ze jestes mlodszy i mezczyzna
łatwo znajdziesz nauczyciela/ke.
jako zachete powiem ci ze gdyby moj tz chcial pracowac w zawodzie fryzjera- razem skonczylismy szkole, to ma juz na dzis propozycje w pierre za ok 3 tys zl. z tym ze on uparcie nie chce bo w siebie nie wierzy...

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Blond_bunny, ja z chęcią poszłabym do takiej fryzjerki jak Ty! Jesteś wspaniałą fryzjerką, pracujesz z pasją i to pewnie właśnie dlatego. A w sumie niewiele jest takich fryzjerów ... szkoda, że mam tak daleko do Ciebie, bo chętnie poszłabym na farbowanie - nie bałabym się usiąść na fotelu tak jak w przypadku innych fryzjerów.
Niestety jestem z małej miejscowości i tutaj w małym miasteczku jak jest już jakiś dobry fryzjer (dobry znaczy okrzyknięty dobrym) to ceny ma z kosmosu a na dodatek w ubiegłym roku taki fryzjer pomalował mi włosy na kolor - zółty kurczak:/
Dlatego w tym roku zaryzykuje z farbami loreala excelence , tylko sama nie wiem czy farba mi pokryje kolor równomiernie, mam spore odrosty? (jak mogłabyś to zajrzyj na poprzednią stronę tam umieściłam swoje zdjęcie), dziewczyny już mi tutaj radziły, za co dziękuje, a teraz jeszcze czekam na Twoją opinie
po tamtym zdjeciu zdaje mi sie ze on ci zrobila wlosy rozjasniaczem co?
ciezko taki jasny kolor bedzie ci wyrownac farba teraz.
najpierw trzeba by sie zajac odrostem ale masz taki duzy...
nie wiem naprawde.
czym ci wtedy robila to byla farba czy rozjasniacz?
dziekuje za wsparcie psychiczne!

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
skoro tak polecasz to może następnym razem się pokuszę na niego ze względu na gumową szczoteczkę
ogólnie lubię tusze w Wibo ten różowy ostatnio jest stałym bywalcem w mojej kosmetyczce





za to za kosmita


w sumie tak, ale z drugiej strony nie wiadomo, czy Viking dał by rade te rudziaki pokryć
no nic.. koleżanka niech sama zadecyduje


nawet się nie obejrzysz a już niebawem będzie raczkował, a później uciekał Ci na spacerach dacie radę
najważniejsze, że jest grzeczny i daje się Wam wyspać

a co do psiaka? na razie temat zakopałam pod dywan, teraz i tak wyjeżdżamy za niedługo, więc jak już znów zacznę wiercenie to dopiero we wrześniu jakoś


udanego wypoczynku


obie śliczne
super wyglądałaś


mega kolorowe
ta Twoja długość mnie zachwyca - ja bym nawet tyłka w takich nie umiała podetrzeć


ale niusss...


promocja total


przykro mi, że tak się stało ale niestety, w takich sytuacjach stres bierze górę i to już loteria czy wygra z nami czy nie..
także główka do góry kochana

teraz mi się przypomniało:
kuzynka mojej koleżanki poszła kiedyś na egzamin z kopertą (miała list do wysłania), egzaminator to zauważył i wszystko robił, aby tylko zdała
jak już podjechali do ośrodka to dziewczyna ładnie podziękowała, zabrała ze sobą tą kopertę i powiedziała do widzenia
faceta mina ponoć była nie do opisania biedny.. myślał, że łapówę dostanie
lapowkarze sa najgorsi ech...

mnie rozowy wibo nie zachwycil. dla mnie jest bardzo sredni i za wiele nie robi.

a pazurki... coz jak to ja... napackane, kolorowe ale takie lubie i juz
a pupke zawsze podcieralam normalnie i pazurki mi nie przeszkadzaja- bo przeciez nie robi sie tego palcami
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2011-07-31 o 15:26
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:35   #3155
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lapowkarze sa najgorsi ech...

mnie rozowy wibo nie zachwycil. dla mnie jest bardzo sredni i za wiele nie robi.

a pazurki... coz jak to ja... napackane, kolorowe ale takie lubie i juz
a pupke zawsze podcieralam normalnie i pazurki mi nie przeszkadzaja- bo przeciez nie robi sie tego palcami
mi akurat bardzo pasuje już 3 raz go kupiłam
ale następnym razem skuszę się na ten gumowy

nie wiem jak to odebrałaś, ale z tym tyłkiem pisałam żartobliwie
wiem, że trochę by minęło, zanim do takich wielgachnych bym się przyzwyczaiła i umiała wykonywać nawet te najprostsze czynności, także podziwiam Cię za to
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:36   #3156
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Blond_bunny Tak, robił mi rozjaśniaczem, a chciałam poprostu jakiś fajny kolor blond Po tym w ogóle nie mogłam przez długi długi czas doprowadzić swoich włosów do porządku, były tak strasznie zniszczone, że masakra! byłam przerażona, dopiero teraz gdy w ostatnim czasie wzięłam się za nie (wax, nafta, żółtko, masa odżywek też te z kerastase), może trochę się poprawiły, nie są jakoś super zdrowe, ale lepsze niż na początku
Teraz to już sama nie wiem, co z nimi zrobić...
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:37   #3157
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

czeko jakie koturny kupiłaś?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 15:38   #3158
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

dzień dobry
wróciłam

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Zaczynam czytać "dlaczego mężczyźni kochają zołzy" pewnie znacie, ja dopiero dzis zaglebiam sie w ksiazke
przeczytałam rok temu - nie podobała mi się
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ciapa ze mnie ! Pan był bardzo miły i widać było że chciał żebym zdała a ja głupia krowa robiłam zawracanie, iiii nie wiem czemu jak cofałam nie spojrzałam w bok po maluśku ruszyłam, zobaczyłam że jedzie samochód i zahamowałam, ale niestety pan zahamował równo ze mną i dupa. egzamin przerwany. a już jeździłam 30 minut i pan powiedział że byśmy wracali do ośrodka już
oooojojoj przykro mi
Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość

Paulinka2 - znam Twój ból, bo sama zdawałam 8 razy, a prawko mam od gdzieś 2 tygodni ogólnie to chyba nie ma większego stresu niż egzamin na prawo jazdy, nawet matury tak się nie bałam
o matko, 8 razy?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Co Wy mowicie z tym prawkiem
Ja mam od 4 lat, zdałam za pierwszym razem i wspominam bardzo miło, nie moglam sie doczekać egzaminu
hehe też mam od 4 lat
zdałam za drugim
miałam małego stresa przed pierwszym podejściem, bo nie wiedziałam co i jak i klapa, ale drugi raz szłam na totalnym lajcie i wiedziałam, że zdam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:47   #3159
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Bunny dzięki za wszystko jesteś wspaniała

w takim razie muszę już o czymś myśleć, bo ten ostatni rok liceum zleci bardzo szybko.
jak mówisz , nie można być dobrym we wszystkim, masz racje ja próbuje wielu rzeczy, lubie rysować, tańczyć, śpiewać, fotografować, no i najbardziej zajmować się włosami, ale najbardziej we fryzjerstwie pasjonuje mnie koloryzacja.

no tak masz racje raczej trudno by mi było wytrzymać w jednym salonie na stałe, biorąc pod uwagę właśnie to że jestem indywidualistą, zawsze robie inaczej niż większość, lubie się wyróżniać. no ale mam marzenia i nie zamierzam z nich rezygnować

docelowo marzy mi się własny salon, nie potrafiłbym być podporządkowany komuś, na pewno nie na stałe.
a Ty zamawiaj tz do pracy ;D
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 16:38   #3160
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bede musiala pomyslec, bo widze, ze jest alkohol denat w skladzie... ale w sumie do lekkiego prysniecia po jakiejs odzywce z silikonem... a kupowalas w salonie czy przez internet? bo na all widzialam za około 70zl.
Jesli sie zdecyduje to kupie, ale jeszcze nie teraz najpierw $$

Bunny ja też widzę w Tobie pasję, chęć rozwoju widać, że znasz się na tym co robisz
ja w salonie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość



a czemu mialabys sobie spalic wlosy? on ma 9%.
naloz na odrost albo dlugosci na 20 minut i wsio.
dziekuje agatko
wiem ze we mnie wierzycie, to mile...


znac sie to nie wszystko...gdy idziesz do pracy wiele osob interesuje nie to co wiesz a ile zrobisz w godzine...
dziekuje!

takze widzicie dziewczynki jakie ja mam dylematy
dla mnie pieniadze nie sa najwazniejsze- ale dla pracodawcy niestety tak.
A nie wyjdzie mi zielen szarość ani nic takiego?
Wierzymy wierzymy


A ja jutro idę na pobieranie krwi, jejku jak pomysle to tak się denerwuje nie wiem jak to będzie jak na sama mysl mi słabo

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-07-31 o 16:56
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 16:56   #3161
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
teraz mi się przypomniało:
kuzynka mojej koleżanki poszła kiedyś na egzamin z kopertą (miała list do wysłania), egzaminator to zauważył i wszystko robił, aby tylko zdała
jak już podjechali do ośrodka to dziewczyna ładnie podziękowała, zabrała ze sobą tą kopertę i powiedziała do widzenia
faceta mina ponoć była nie do opisania biedny.. myślał, że łapówę dostanie
to się koleś zdziwił mocno
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 16:59   #3162
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ja w salonie



A nie wyjdzie mi zielen szarość ani nic takiego?
Wierzymy wierzymy


A ja jutro idę na pobieranie krwi, jejku jak pomysle to tak się denerwuje nie wiem jak to będzie jak na sama mysl mi słabo
ale czemu miałaby Ci wyjsc zielen? Buahhot kładła na podobny kolorek jak Twoj, chyba

rób rób, jestem ciekawa strasznie

ojj nie denerwuj się, a słabo Ci na widok krwi ?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:06   #3163
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale czemu miałaby Ci wyjsc zielen? Buahhot kładła na podobny kolorek jak Twoj, chyba

rób rób, jestem ciekawa strasznie

ojj nie denerwuj się, a słabo Ci na widok krwi ?
taak, ja kładłam na londę 12/9 czyli perlowo-popielata, a stockholm chyba wlasnie jest o numerze 10,21
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:09   #3164
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

no własnie zatem i u Agatki powinno ładnie wyjsc

Dziewczyny, macie jakis sprawdzony lakier do włosów? zalezy mi zeby dobrze utrwalił loki(mam zamiar się pobawić lokówką) ale jednoczesnie nie zrobił strąków a przyznam, ze nie mam zadnego
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:12   #3165
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale czemu miałaby Ci wyjsc zielen? Buahhot kładła na podobny kolorek jak Twoj, chyba

rób rób, jestem ciekawa strasznie

ojj nie denerwuj się, a słabo Ci na widok krwi ?
Słabo jak mi pobierają, a przeciez studiuje medycynę
No wlasnie jakos ta zielen mnie przeraza.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no własnie zatem i u Agatki powinno ładnie wyjsc

Dziewczyny, macie jakis sprawdzony lakier do włosów? zalezy mi zeby dobrze utrwalił loki(mam zamiar się pobawić lokówką) ale jednoczesnie nie zrobił strąków a przyznam, ze nie mam zadnego
Ja lakierów nie uzywam więc nie pomoge.
Ale slyszalam ze Wella ma dobre.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:18   #3166
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Słabo jak mi pobierają, a przeciez studiuje medycynę
No wlasnie jakos ta zielen mnie przeraza.



Ja lakierów nie uzywam więc nie pomoge.
Ale slyszalam ze Wella ma dobre.
hehe no własnie studiujesz medycyne i krew powinna byc codziennoscią
ja bym się nie nadawała, bo jak bylismy na kryminalistyce w prosektorium na sekcji zwłok to mi słabo było

Ja tez nie uzywam, bo nienawidze dotykac takich sztywnych włosow ale sie szykuje niezla impreza i musze zrobic loki hollywoodzkie na nią
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:29   #3167
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hehe no własnie studiujesz medycyne i krew powinna byc codziennoscią
ja bym się nie nadawała, bo jak bylismy na kryminalistyce w prosektorium na sekcji zwłok to mi słabo było

Ja tez nie uzywam, bo nienawidze dotykac takich sztywnych włosow ale sie szykuje niezla impreza i musze zrobic loki hollywoodzkie na nią
Mi w prosektorium tez slabo.
A krwi jako krwi sie nie boję ale nie lubie miec pobieranej.

Spróbuj z Wellą
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:32   #3168
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi w prosektorium tez slabo.
A krwi jako krwi sie nie boję ale nie lubie miec pobieranej.

Spróbuj z Wellą
poczytam co o Welli pisza, ale chyba poszukam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ay.html&next=1
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:39   #3169
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
poczytam co o Welli pisza, ale chyba poszukam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ay.html&next=1
Matrix ma na pewno dobre
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 17:39   #3170
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Oj, ja uważam, że na lakiery naprawdę nie należy wydawać pieniędzy, bo wychodzi się na tym na gorsze zamiast na lepsze. Ja przyznam, że używam Elnetta, i mi służy, ale chyba na wizazu ma łatkę "przereklamowanego".
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:45   #3171
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Oj, ja uważam, że na lakiery naprawdę nie należy wydawać pieniędzy, bo wychodzi się na tym na gorsze zamiast na lepsze. Ja przyznam, że używam Elnetta, i mi służy, ale chyba na wizazu ma łatkę "przereklamowanego".
moim zdaniem warto zainwestować w dobry, skoro ma sie sprawdzac ja potrzebuje na specjalne okazje i chciałabym zeby fryzura mi przetrwała dłuzej niz kilka godzin
a Elnetta oglądałam w SP własnie i jeszcze Nivea diamentowy blask ma dobre opinie w miare:P
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:56   #3172
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

ja polecam infinium z loreala , to jest profesjonalny, jedyny który wg mnie nie skleja włosów, ładnie pachnie, utrwala i nie widac go na włosach.

hergon (chyba tak się pisze tą firmę) tez ma żel w sprayu, jak przesadzisz to masz sklejone włosy, ale generalnie mocno utrwala i tani jest nawet
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:01   #3173
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja polecam infinium z loreala , to jest profesjonalny, jedyny który wg mnie nie skleja włosów, ładnie pachnie, utrwala i nie widac go na włosach.

hergon (chyba tak się pisze tą firmę) tez ma żel w sprayu, jak przesadzisz to masz sklejone włosy, ale generalnie mocno utrwala i tani jest nawet
a ten infinium to który poziom polecasz? 2, 3 czy 4ty?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:02   #3174
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

hegron widzialam w auchan mowisz o tym prawda? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ng.html&next=1
a tego nie widzialam... rozjasniajacy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ng.html&next=1
sama nie uzywam lakierów wcale, mam jakiś w szafce- Wellaflex lsniacy kolor mocno utrwalający (ale ma 2 w czterostopniowej skali) ale tak rzadko uzywam ze nawet nie wiem jaki jest
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:36   #3175
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
mi akurat bardzo pasuje już 3 raz go kupiłam
ale następnym razem skuszę się na ten gumowy

nie wiem jak to odebrałaś, ale z tym tyłkiem pisałam żartobliwie
wiem, że trochę by minęło, zanim do takich wielgachnych bym się przyzwyczaiła i umiała wykonywać nawet te najprostsze czynności, także podziwiam Cię za to
spoko nie obrazilam sie o te pazurki ni nic- tak sie smialam z tego czlowiek szybko sie przyzwyczaja- najtrudniejsze bylo z poczatku to ze walilam wszedzie rekami i lamalam je na potege jak czeko ma czasem polamane.
z czasem ruchy zaczelam miec delikatniejsze i dzis nie ma dla mnie roznicy czy paznokcie sa, a wrecz nie wyobrazam sobie miec ich krotkich bo palce mi sie znieksztalcily i byloby to paskudne- no bo kto ma trojkatne palce

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Blond_bunny Tak, robił mi rozjaśniaczem, a chciałam poprostu jakiś fajny kolor blond Po tym w ogóle nie mogłam przez długi długi czas doprowadzić swoich włosów do porządku, były tak strasznie zniszczone, że masakra! byłam przerażona, dopiero teraz gdy w ostatnim czasie wzięłam się za nie (wax, nafta, żółtko, masa odżywek też te z kerastase), może trochę się poprawiły, nie są jakoś super zdrowe, ale lepsze niż na początku
Teraz to już sama nie wiem, co z nimi zrobić...
a jaki kolor chcesz uzyskac?
dokladnie jaki- pokaz mi na zdjeciach lub jakis linkach.
jaka farba bys chciala zrobic.
a wlosow po rozjasniaczu nie uratujesz- to i tak bedzie do sciecia pozniej bo one sa nawet na najlepsze maski niewrazliwe i wszelki efekt jest chwilowy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Bunny dzięki za wszystko jesteś wspaniała

w takim razie muszę już o czymś myśleć, bo ten ostatni rok liceum zleci bardzo szybko.
jak mówisz , nie można być dobrym we wszystkim, masz racje ja próbuje wielu rzeczy, lubie rysować, tańczyć, śpiewać, fotografować, no i najbardziej zajmować się włosami, ale najbardziej we fryzjerstwie pasjonuje mnie koloryzacja.

no tak masz racje raczej trudno by mi było wytrzymać w jednym salonie na stałe, biorąc pod uwagę właśnie to że jestem indywidualistą, zawsze robie inaczej niż większość, lubie się wyróżniać. no ale mam marzenia i nie zamierzam z nich rezygnować

docelowo marzy mi się własny salon, nie potrafiłbym być podporządkowany komuś, na pewno nie na stałe.
a Ty zamawiaj tz do pracy ;D
ja tez kocham koloryzacje cięcia dla mnie taka codziennosc bardziej... ciagle sie jeszcze ich ucze
a tz na razie nie da rady namowic- on z pasji jest mechanikiem
ale moze kiedys znudzi mu sie ciezka praca i zostanie fryzjerem z tlumem klientek? tylko wtedy chyba wezmiemy rozwod
masz czas- to planuj kariere i realizuj cele- powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ja w salonie



A nie wyjdzie mi zielen szarość ani nic takiego?
Wierzymy wierzymy


A ja jutro idę na pobieranie krwi, jejku jak pomysle to tak się denerwuje nie wiem jak to będzie jak na sama mysl mi słabo
czemu mialoby byc zielone? ostatnio tez robilas zimnym odcieniem nie?
bedzie ok!

ja tez nie lubie pobierania krwi ale co zrobic zawsze prosze czy moge siedziec przy oknie i patrze w druga strone az skoncza
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:27   #3176
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

blond bunny
to moze sprobuje tym Syosem ale dosłownie na kilkanaście minut
A ja też nigdy nie patrzę na pobieranie


Dziewczyny zobaczcie co stało się w Argentynie w Tancu z Gwiazdami masakra
Jak się prowadzący na końcu wkurzył, zobaczcie jakie jaja

http://www.youtube.com/watch?v=NogWO...mbedded#at=198

A w ogole blond bunny widziałam pazurki świetne są, marzą mi się takie, ale krótsze

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-07-31 o 19:51
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:51   #3177
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
teraz mi się przypomniało:
kuzynka mojej koleżanki poszła kiedyś na egzamin z kopertą (miała list do wysłania), egzaminator to zauważył i wszystko robił, aby tylko zdała
jak już podjechali do ośrodka to dziewczyna ładnie podziękowała, zabrała ze sobą tą kopertę i powiedziała do widzenia
faceta mina ponoć była nie do opisania biedny.. myślał, że łapówę dostanie
Słyszałam podobną opowieść tylko w kopercie była walentynka

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja jutro idę na pobieranie krwi, jejku jak pomysle to tak się denerwuje nie wiem jak to będzie jak na sama mysl mi słabo
Hehe mnie kiedyś nie przeszkadzało pobieranie krwi - wręcz z ciekawością się gapiłam
A teraz odwracam głowę
Ostatnio jak mi pobierali tak się zestresowałam że krwi mi pobrac nie mogli i w dwóch różnych miejscach pobierała

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja lakierów nie uzywam więc nie pomoge.
Ja też niestety nie pomogę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:52   #3178
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


Hehe mnie kiedyś nie przeszkadzało pobieranie krwi - wręcz z ciekawością się gapiłam
A teraz odwracam głowę
Ostatnio jak mi pobierali tak się zestresowałam że krwi mi pobrac nie mogli i w dwóch różnych miejscach pobierała

Może nie zemdleję
Nie no żartuję oczywiście jakoś dam radę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:02   #3179
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
to moze sprobuje tym Syosem ale dosłownie na kilkanaście minut
A ja też nigdy nie patrzę na pobieranie


Dziewczyny zobaczcie co stało się w Argentynie w Tancu z Gwiazdami masakra
Jak się prowadzący na końcu wkurzył, zobaczcie jakie jaja

http://www.youtube.com/watch?v=NogWO...mbedded#at=198

A w ogole blond bunny widziałam pazurki świetne są, marzą mi się takie, ale krótsze
spokojnie nakladaj na te kilkanascie minut- do 20 max.

link dobry

a pazurki dziekuja! ja sie zakochalam w tych teczowych jak mialam miesiac temu wersje french- do wszystkiego mi pasuja w co bym sie nie ubrala zawsze jakis kolor dobiore, do tego sa efektowne- a lubie takie.
czuje ze zagoszcza u mnie moze na stale w roznych wersjach kolorystycznych
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:04   #3180
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
spokojnie nakladaj na te kilkanascie minut- do 20 max.

link dobry

a pazurki dziekuja! ja sie zakochalam w tych teczowych jak mialam miesiac temu wersje french- do wszystkiego mi pasuja w co bym sie nie ubrala zawsze jakis kolor dobiore, do tego sa efektowne- a lubie takie.
czuje ze zagoszcza u mnie moze na stale w roznych wersjach kolorystycznych
A te pazurki to jest brokat kolorowy? Jakiś konkretny brokat?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.