Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-27, 15:19   #3061
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
O, witam koleżankę z walczącego

Ostatni raz farbowalam niedawno, bo 13.08, odrost ma dopiero 3cm i jest dość widoczny. Naturalny mam ciemny blond, ale taki bardziej wpadający w szarość, a farbowałam na rudy
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 15:21   #3062
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość

Ostatni raz farbowalam niedawno, bo 13.08, odrost ma dopiero 3cm i jest dość widoczny. Naturalny mam ciemny blond, ale taki bardziej wpadający w szarość, a farbowałam na rudy
Czyżbym miała identyczny kolor naturalny?
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 15:26   #3063
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Czyżbym miała identyczny kolor naturalny?
bardzo możliwe
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 18:11   #3064
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Mogę dołączyć? Jestem coraz bardziej sfrustrowana moim odrostem i boję się, że bez wsparcia się złamię.
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 20:54   #3065
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez licorne Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć? Jestem coraz bardziej sfrustrowana moim odrostem i boję się, że bez wsparcia się złamię.
Witaj Licorne,

W takim razie ja chętnie pomogę - pomyśl sobie tylko, że będziesz miała piękne, zadbane włosy bez rozdwajających się końcówek, dzięki temu staną się dłuższe, bo nie będziesz musiała ich ciągle podcinać, a farbowańce lubią się niszczyć Będą nieobciążone żadną chemią, kolorek taki, jaki dała Matka Natura, czyli współgrający z karnacją i typem urody Ponadto jeśli Twoje włosy są cienkie, to naturalne włosy będą mieć więcej objętości, bo nie obciąży ich farba

Mam nadzieję, że trochę pomogłam

Edytowane przez imaginacja93
Czas edycji: 2012-10-27 o 20:56
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 01:21   #3066
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Witaj Licorne,

W takim razie ja chętnie pomogę - pomyśl sobie tylko, że będziesz miała piękne, zadbane włosy bez rozdwajających się końcówek, dzięki temu staną się dłuższe, bo nie będziesz musiała ich ciągle podcinać, a farbowańce lubią się niszczyć Będą nieobciążone żadną chemią, kolorek taki, jaki dała Matka Natura, czyli współgrający z karnacją i typem urody Ponadto jeśli Twoje włosy są cienkie, to naturalne włosy będą mieć więcej objętości, bo nie obciąży ich farba

Mam nadzieję, że trochę pomogłam
dziękuję za motywację, powtarzam to sobie, ale są podstawowe sprawy, które mnie denerwują w tym zapuszczaniu:
-to, że moje włosy z okazji jesieni chyba w ogóle przestały rosnąć i w ogóle nie widzę porostu mojego odrostu (nie czuję jak rymuję )
-farbowańce są megasuche, a odrost jest normalny = kiedy używam kosmetyków do włosów suchych, odrost przetłuszcza się z prędkością światła, kiedy używam kosmetyków do włosów normalnych na długości mam totalne siano

No i w sumie to tyle, kolory się jakoś bardzo nie różnią, da się przeżyć, ale jeśli ktoś ma jakiś pomysł zwłaszcza na drugi problem, bo z pierwszym mam plan poradzić sobie drożdżami, to proszę, by mi podsunął.

I jeszcze dodam, że mój odrost ma już (albo dopiero) 6 cm, naturalny kolor to ciemny blond, farbowańce jasnobrązowe wpadające w rudy, ale o dziwo odrost nie rzuca się bardzo w oczy. Ostatni raz farbowałam jakoś w czerwcu.
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 09:35   #3067
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez licorne Pokaż wiadomość
dziękuję za motywację, powtarzam to sobie, ale są podstawowe sprawy, które mnie denerwują w tym zapuszczaniu:
-to, że moje włosy z okazji jesieni chyba w ogóle przestały rosnąć i w ogóle nie widzę porostu mojego odrostu (nie czuję jak rymuję )
-farbowańce są megasuche, a odrost jest normalny = kiedy używam kosmetyków do włosów suchych, odrost przetłuszcza się z prędkością światła, kiedy używam kosmetyków do włosów normalnych na długości mam totalne siano

No i w sumie to tyle, kolory się jakoś bardzo nie różnią, da się przeżyć, ale jeśli ktoś ma jakiś pomysł zwłaszcza na drugi problem, bo z pierwszym mam plan poradzić sobie drożdżami, to proszę, by mi podsunął.

I jeszcze dodam, że mój odrost ma już (albo dopiero) 6 cm, naturalny kolor to ciemny blond, farbowańce jasnobrązowe wpadające w rudy, ale o dziwo odrost nie rzuca się bardzo w oczy. Ostatni raz farbowałam jakoś w czerwcu.
rada jest jedna - podcinać, podcinać! nie ma żadnego cudownego sposobu żeby farbowańce przestały wyróżniać się fakturą, suchością etc.

tak jak teraz patrzę na wszystkie nowe dziewczyny, a później na swoje naturalki to aż się dziwię, jak to szybko zleciało. fajnie mieć swoje włosy... tylko nie wiem, co mnie podkusiło z zapuszczaniem
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 10:38   #3068
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

licorne a gdybyś tak traktowała włosy kosmetykami do normalnych, a na same te suche partie nakładała po myciu jakąś odzywkę bez spłukiwania nawilżającą? tak żeby odrost pomijać tak mi wpadło do głowy

makeupnotwar dokładnie, też się dziwię, że tak to zleciało
i też jestem zdania ze super mieć swoje włosy - bez stresu że "znowu odrost trza farbować" :P

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-10-28 o 10:40
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 10:43   #3069
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
licorne a gdybyś tak traktowała włosy kosmetykami do normalnych, a na same te suche partie nakładała po myciu jakąś odzywkę bez spłukiwania nawilżającą? tak żeby odrost pomijać tak mi wpadło do głowy

makeupnotwar dokładnie, też się dziwię, że tak to zleciało
i też jestem zdania ze super mieć swoje włosy - bez stresu że "znowu odrost trza farbować" :P
dokładnie. ja teraz bardzo krytycznie przyglądam się farbowanym włosom u kobiet na ulicy, odrostom i od razu aż się głaszczę po moich naturalkach ze szczęścia
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:01   #3070
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dokładnie. ja teraz bardzo krytycznie przyglądam się farbowanym włosom u kobiet na ulicy, odrostom i od razu aż się głaszczę po moich naturalkach ze szczęścia
Też tak czasem mam, zwłaszcza jak widzę zniszczone farbowane włosy. Bo nie każde farbowane są ble

I też zauwazyłam, że już nie mam żadnych dylematów co do koloru, jak farbowałam to ciągle się zastanawiałam jaki kolor, czy ten sam co poprzednio, a może coś innego? jaśniejszy? może czerń? a może inna firme wypróbuję? A teraz - luz blues Jedynie ombre mi chodzi po głowie - ale to bym musiała do sprawdzonego fryzjera pójść, który wie jak to dobrze zrobić. Sama bym się bała eksperymentować, jeszcze nie wyjdzie i trza bedzie połowe włosów obciąć, a przecież zapuszczam
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:34   #3071
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dokładnie. ja teraz bardzo krytycznie przyglądam się farbowanym włosom u kobiet na ulicy, odrostom i od razu aż się głaszczę po moich naturalkach ze szczęścia

też chciałabym już nie martwić się swoimi odrostami xd
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 12:47   #3072
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dokładnie. ja teraz bardzo krytycznie przyglądam się farbowanym włosom u kobiet na ulicy, odrostom i od razu aż się głaszczę po moich naturalkach ze szczęścia
Na mój widok pewnie byś się pogłaskała.

Ten pomysł z odżywką bez spłukiwania jest niegłupi, dzisiaj jadę do Tesco to jakąś kupię.

Dziewczyny, a jak długo zapuszczałyście naturalki i do jakiej długości? Wspomagałyście je czymś, żeby szybciej rosły? Miałyście jakieś chwile załamania? ;>
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 13:16   #3073
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Naturalne włosy mam brązowe, ostatnio farbowałam je na ciemny brąz wychodził prawie czarny. Pofarbowałam też na ciemny fiolet, żeby wrócić do naturalnego koloru rozjasniłam je jasnym blondem. Teraz wyglądaja prawie jak moje naturalne. Nie lubię jak widać odrosty
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 14:03   #3074
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nie ma się czym chwalić, ale może kogoś zmotywuję ? Nie farbuję od czerwca 2011 roku, od kwietnia/maja 2011 stosuję metodę CG. Jeszcze gdzieniegdzie na końcówkach widać starą farbę. Przeważnie po umyciu, włosy ugniatam, przez co robią się bardziej falowane, ale dzisiaj leniwa niedziela, więc sobie odpuściłam. Nie używam pianek, lakierów, nabłyszczaczy. W ciągu roku włosy prostowałam może z 10 razy. Olejowanie idzie mi bardzo kiepsko, mam produkty z ZSK, ale wracając z pracy przed 20:00, jedyne o czym myślę to kąpiel, kolacja i sen.
Jakość zdjęcia nie powala, nie chciało mi się wyciągać aparatu z szafy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nat.jpg (78,4 KB, 72 załadowań)
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 16:45   #3075
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja jak wcześniej pisałam zapuszczam naturalki od roku. Mam juz swoją grzywkę w kolorze ciemny blond i włoski tak do ucha swoje reszta jasne, więc związuję w kucyk i podcinam co jakiś czas... innego wjścia nie widzę , najlepiej pozbyć się tych przesuszonych farbowańców stopniowo ...swoje przy głowie mam gładkie ale nie chce ich zaniedbać...mam cienkie włosy i delikatne. od dziś zaczęłam pielęgnacje, do której wcześniej szczerze powiedziawszy nie przywiązywałam wagi z powodu innych zmartwień czy braku czasu... na początek kupiła kapsułki Vitapil, naftę kosmetyczną którą smaruje włosy na noc i odżywkę Wax. Chciałam kupić jeszcze jantar ale nie było w aptece.. Co mi jeszcze polecacie w pielęgnacji i zapuszczaniu włosów..?? Czy to wystarczy? oza tym nie susze ich i rzadko prostuję. Wydaje mi się ,że za dużo kosmetyków to też niedobrze..chciał nie chciał to chemia.... i myślę ze im mjniej tym lepiej... Co sądzicie? Jakie macie zdanie na temat kapsułek "Vitapil" ? Stosowała któraś ? Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady, jesteście dla mnie wielkim wsparciem w tej drodze przez mękę....
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 18:26   #3076
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Nie ma się czym chwalić, ale może kogoś zmotywuję ? Nie farbuję od czerwca 2011 roku, od kwietnia/maja 2011 stosuję metodę CG. Jeszcze gdzieniegdzie na końcówkach widać starą farbę. Przeważnie po umyciu, włosy ugniatam, przez co robią się bardziej falowane, ale dzisiaj leniwa niedziela, więc sobie odpuściłam. Nie używam pianek, lakierów, nabłyszczaczy. W ciągu roku włosy prostowałam może z 10 razy. Olejowanie idzie mi bardzo kiepsko, mam produkty z ZSK, ale wracając z pracy przed 20:00, jedyne o czym myślę to kąpiel, kolacja i sen.
Jakość zdjęcia nie powala, nie chciało mi się wyciągać aparatu z szafy.
a co to za metoda CG ? możesz napisać coś więcej ? ;D
aaaa i fajne włoski .
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 20:29   #3077
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
Też tak czasem mam, zwłaszcza jak widzę zniszczone farbowane włosy. Bo nie każde farbowane są ble

I też zauwazyłam, że już nie mam żadnych dylematów co do koloru, jak farbowałam to ciągle się zastanawiałam jaki kolor, czy ten sam co poprzednio, a może coś innego? jaśniejszy? może czerń? a może inna firme wypróbuję? A teraz - luz blues Jedynie ombre mi chodzi po głowie - ale to bym musiała do sprawdzonego fryzjera pójść, który wie jak to dobrze zrobić. Sama bym się bała eksperymentować, jeszcze nie wyjdzie i trza bedzie połowe włosów obciąć, a przecież zapuszczam
haha nie uwierzysz, ale też tak zawsze miałam. godzinami mogłam stać przed półką z farbami a teraz - luz blues, tylko je trochę układam, ale i tak niezbyt, bo pod czapką i tak strasznie oklapną

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Pokaż wiadomość
też chciałabym już nie martwić się swoimi odrostami xd
Cytat:
Napisane przez licorne Pokaż wiadomość
Na mój widok pewnie byś się pogłaskała.

Ten pomysł z odżywką bez spłukiwania jest niegłupi, dzisiaj jadę do Tesco to jakąś kupię.

Dziewczyny, a jak długo zapuszczałyście naturalki i do jakiej długości? Wspomagałyście je czymś, żeby szybciej rosły? Miałyście jakieś chwile załamania? ;>
ja jestem z tych radykalnych, co stwierdziły, że nie będą się pieścić i w dwóch cięciach (najpierw bob, później krótka, ładna fryzura) miałam swoje (zostały dosłownie resztki). jak je zobaczyłam od razu uznałam, że było warto mam teraz krótkie (ale celowo!), piękne, lśniące włosy które inne kobiety komplementują. a że krótkie nieco mi się znudziły, zapuszczam, i idzie mi dużo lepiej niż z farbowanymi. bardzo szybko rosną

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Pokaż wiadomość
a co to za metoda CG ? możesz napisać coś więcej ? ;D
aaaa i fajne włoski .
curly girl. czyli dla włosów falowanych i kręconych, poszukaj na wizażu, na podforum fryzjerskich. Twojakokaina i Kat są naszymi wątkowymi ekspertkami w tej dziedzinie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 03:05   #3078
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej dziewczyny kiedys juz probowalam wrocic do natury(ok 2 lata temu).. ale sie nie udalo, pol roku nie farbowalam.. zaczynam od nowa tym razem mam nadzieje, ze z powodzeniem..na razie zbyt maly odrost aby sie pochwalic, wiec foty wstawie az roznica miedzy farbowanymi a naturalkami bedzie wieksza
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 11:40   #3079
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość


curly girl. czyli dla włosów falowanych i kręconych, poszukaj na wizażu, na podforum fryzjerskich. Twojakokaina i Kat są naszymi wątkowymi ekspertkami w tej dziedzinie
Proszę, pada moje imię i się pojawiam Ekspertka? Mrr chyba mnie przeceniasz

Dziewczyny, tragedia. Pochorowałam się (najpierw byłam z TŻem tydzień w górach) -zapalenie krtani i gardła już prawie jestem zdrowa, ale jak mi włosy od antybiotyków lecą! tragedia i siedzę sobie w domku od piątku
Dawno tu nie zaglądałam, bo jakoś nie mam czasu ale czasem trzeba się Świat stał się piękniejszy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 17:20   #3080
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mówicie, że najlepiej jest obciąć farbowańce i wtedy zacząć zapuszczać ? hmm .. może i dobry sposób, ale nie wiem czy by mi krótkie pasowały .. jeeeej

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

a Wy dziewczyny, obcianałście na początku większość farbowańcó czy raczej hodowałyście naturalki razem z farbowanymi ? ;d
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 17:34   #3081
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Pokaż wiadomość
a Wy dziewczyny, obcianałście na początku większość farbowańcó czy raczej hodowałyście naturalki razem z farbowanymi ? ;d
Ja hoduję naturalki z farbowanymi. Planuję ściąć wszystkie farbowane, kiedy osiągnę długość ok. do brody swoich naturalnych włosów
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 17:42   #3082
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ja hoduję naturalki z farbowanymi. Planuję ściąć wszystkie farbowane, kiedy osiągnę długość ok. do brody swoich naturalnych włosów
właśnie też myślałam o takim rozwiązaniu. A możesz powiedzieć ile cm wynosi twój odrost ? A może masz jakieś zdjęcie ? ;DDD
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 17:54   #3083
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Pokaż wiadomość
właśnie też myślałam o takim rozwiązaniu. A możesz powiedzieć ile cm wynosi twój odrost ? A może masz jakieś zdjęcie ? ;DDD
Zdjęcia są na poprzedniej stronie
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 18:43   #3084
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dokładnie. ja teraz bardzo krytycznie przyglądam się farbowanym włosom u kobiet na ulicy, odrostom i od razu aż się głaszczę po moich naturalkach ze szczęścia
mam to samo, chociaż niektóre farbowane ładnie wyglądają, ale i tak mam myśl 'i tak kolor sztuczny'.
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

curly girl. czyli dla włosów falowanych i kręconych, poszukaj na wizażu, na podforum fryzjerskich. Twojakokaina i Kat są naszymi wątkowymi ekspertkami w tej dziedzinie
ekspertka to raczej nie :d znam podstawowe zasady, ale nie jestem restrykcyjną CG
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tragedia. Pochorowałam się (najpierw byłam z TŻem tydzień w górach) -zapalenie krtani i gardła już prawie jestem zdrowa, ale jak mi włosy od antybiotyków lecą! tragedia i siedzę sobie w domku od piątku
Dawno tu nie zaglądałam, bo jakoś nie mam czasu ale czasem trzeba się Świat stał się piękniejszy
jej, mi też lecą. w zeszły poniedziałek miałam grypę żoładkową to organizm się mocno odwodnił
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 20:00   #3085
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kat, TwojaKokaina - no przywołałam was, bo ja jestem straight girl od kiedy mam swoje to nawet się nie wywijają, są proste jak druty!

nie chorujcie, dopiero sezon chorobowy się zaczyna!

u mnie stres, bo w środę kończy mi się umowa i niby chcą przedłużyć, ale coś im się długo zbiera... ech
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 20:58   #3086
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć, mogę się przyłączyć ?
Ostatni raz farbowałam włosy 2 tygodnie temu ( na bardzo jasny blond). (Niestety) bardzo niedawno, ale wreszcie postanowiłam podjąć decyzję o powrocie do mojego popielatego jasnego brązu.
Planuję poczekać trochę na większy odrost by fryzjerka mogła po raz ostatni zmienić kolor moich włosów na bliski naturalnemu, a następnie regularnie je podcinać.
Mam nadzieję, że wytrzymam !
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:04   #3087
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witajcie,

pewnie nie pamiętacie ale pisałam kilka stron temu tutaj. Byłam u fryzjera, ścięłam ok. 6 cm... nie jest najgorzej... Biorę Merz Spezial.. postaram się wrzucić jakieś zdjęcia moich kłaczków i odrostu, jaki już mam... wszyscy mówią mi że nie jest najgorzej ale oczywiście ja uważam inaczej przypominam, ostatnie malowanie - 30 czerwca...

zastanawiam się kiedy znowu iść i je podciąć... planuję jakoś w grudniu, ale nie wiem jak bym się czuła w jeszcze krótszych...
__________________
już nie ruda

Edytowane przez rudaaa90
Czas edycji: 2012-10-30 o 09:07
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 17:01   #3088
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
Witajcie,

pewnie nie pamiętacie ale pisałam kilka stron temu tutaj. Byłam u fryzjera, ścięłam ok. 6 cm... nie jest najgorzej... Biorę Merz Spezial.. postaram się wrzucić jakieś zdjęcia moich kłaczków i odrostu, jaki już mam... wszyscy mówią mi że nie jest najgorzej ale oczywiście ja uważam inaczej przypominam, ostatnie malowanie - 30 czerwca...

zastanawiam się kiedy znowu iść i je podciąć... planuję jakoś w grudniu, ale nie wiem jak bym się czuła w jeszcze krótszych...
a jaką długość masz włosów ? ;D
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 17:39   #3089
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

jej, mi też lecą. w zeszły poniedziałek miałam grypę żoładkową to organizm się mocno odwodnił
Aj też niedobrze... Ale już zdrowa?

Ja dziś byłam znowu u lekarza -wyleczyłam jedno zapalenia gardła i krtani, a na jego miejscu od razu rozwinęło się drugie, bo antybiotyk miał zbyt wąskie działanie i dostałam teraz górę leków i znowu antybiotyk i kolejny tydzień kiszę się w domu. A w czwartek WŚ i takie miałam plany
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Kat, TwojaKokaina - no przywołałam was, bo ja jestem straight girl od kiedy mam swoje to nawet się nie wywijają, są proste jak druty!

nie chorujcie, dopiero sezon chorobowy się zaczyna!

u mnie stres, bo w środę kończy mi się umowa i niby chcą przedłużyć, ale coś im się długo zbiera... ech
No ja bym bardzo chciała nie chorować ale coś się mnie czepiło w górach

szczęściara -moje fale dalej falowane

nie stresuj się na zapas!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 17:48   #3090
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Aj też niedobrze... Ale już zdrowa?
było tak, że moja mama miała grypę żoładkową, i mnie wzięło też. na szczęście 1 dzień tylko, potem już dobrze, ale do tego przyczynił się tez suplement diety, który dostałam do testowania... no i dziś już wszystko super, ale za to Tż ma grypę żoładkową...
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.