utrwalanie makijażu u kosmetyczki a sucha skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 18:00   #1
malina1q2w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Question

utrwalanie makijażu u kosmetyczki a sucha skóra


często miewam przesuszoną skórę na policzkach i na czole, a przetłuszczoną na nosie. czy jesli kosmetyczka utrwali mi makijaż to czy istnieje ryzyko, że po jakimś czasie pojawią mi się suche skórki na policzkach i na czole?
niedługo szykuje mi się większa impreza i chce wyglądać idealnie, ale nie chce ryzykować suchymi skórkami ;/
więc jak to jest?;>
i czy muszę się jakoś specjalnie przygotować przed takim makijażem (maseczka czy coś innego) ?
malina1q2w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:08   #2
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: utrwalanie makijażu u kosmetyczki a sucha skóra

Jeśli masz naprawdę bardzo suchą skórę, to jednorazowe użycie utrwalacza u kosmetyczki nic nie da. Musisz przygotować odpowiednio cerę przed imprezą, nałożenie jednej maseczki nie załatwi sprawy, proponuję systematyczne nawilżanie twarzy treściwym kremem na noc, ( ja też mam cerę mieszaną, używałam kiedyś tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...en-na-noc.html i byłam zadowolona. ) konieczne będzie także wykonanie peelingu najlepiej 1-2 razy w tygodniu, i nałożenie maseczki nawilżającej. Nie używaj kosmetyków mających w składzie alkohol, to nasili pojawienie się suchych skórek.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:10   #3
malina1q2w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Question Dot.: utrwalanie makijażu u kosmetyczki a sucha skóra

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Jeśli masz naprawdę bardzo suchą skórę, to jednorazowe użycie utrwalacza u kosmetyczki nic nie da. Musisz przygotować odpowiednio cerę przed imprezą, nałożenie jednej maseczki nie załatwi sprawy, proponuję systematyczne nawilżanie twarzy treściwym kremem na noc, ( ja też mam cerę mieszaną, używałam kiedyś tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...en-na-noc.html i byłam zadowolona. ) konieczne będzie także wykonanie peelingu najlepiej 1-2 razy w tygodniu, i nałożenie maseczki nawilżającej. Nie używaj kosmetyków mających w składzie alkohol, to nasili pojawienie się suchych skórek.
w takim razie co sądzisz o bazie pod makijaż w przypadku mojej suchej skóry? sprawdzi się?
malina1q2w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 12:43   #4
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: utrwalanie makijażu u kosmetyczki a sucha skóra

Cytat:
Napisane przez malina1q2w Pokaż wiadomość
w takim razie co sądzisz o bazie pod makijaż w przypadku mojej suchej skóry? sprawdzi się?

tak, dla mnie baza pod makijaż to konieczność, nie znoszę świecić się w strefie T, dlatego używam do cery mieszanej, jeśli nie świecisz się tak bardzo, to wybierz bazę dla cery suchej. Ale możesz najpierw nałożyć na twarz krem nawilżający, a później tę maseczkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cne-zycie.html , zamiast bazy, świtanie trzyma się na niej makijaż,, nie raz próbowałam i bardzo polecam, zwłaszcza, że przy okazji ładnie matuje
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 20:06   #5
malina1q2w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: utrwalanie makijażu u kosmetyczki a sucha skóra

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
tak, dla mnie baza pod makijaż to konieczność, nie znoszę świecić się w strefie T, dlatego używam do cery mieszanej, jeśli nie świecisz się tak bardzo, to wybierz bazę dla cery suchej. Ale możesz najpierw nałożyć na twarz krem nawilżający, a później tę maseczkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cne-zycie.html , zamiast bazy, świtanie trzyma się na niej makijaż,, nie raz próbowałam i bardzo polecam, zwłaszcza, że przy okazji ładnie matuje

hmm widzę sporo poytywnych opinii na temat tej maseczki..
napewno kupię i przetestuje mam nadzieje, że u mnie również się sprawdzi.
dzięki
malina1q2w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 15:02   #6
mikk_ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: utrwalanie makijażu u kosmetyczki a sucha skóra

jeśli masz bardzo suchą skórę to utrwalacz w sprayu nie zaszkodzi ale inne kosmetyki przed tak, tz dobrze wcześniej zrobić peeling,maskę, krem przed makijażem.
Kosmetyczka na pewno nałoży Ci bazę pod makijaż, dobrze odpowiedni podkład żeby nie wysuszać bardziej buzi ;-)
Mogłabyś się też wybrać na jakiś zabieg może peeling kawitacyjny i do tego mocno nawilżająca maska
mikk_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 18:05   #7
malina1q2w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: utrwalanie makijażu u kosmetyczki a sucha skóra

Cytat:
Napisane przez mikk_ona Pokaż wiadomość
jeśli masz bardzo suchą skórę to utrwalacz w sprayu nie zaszkodzi ale inne kosmetyki przed tak, tz dobrze wcześniej zrobić peeling,maskę, krem przed makijażem.
Kosmetyczka na pewno nałoży Ci bazę pod makijaż, dobrze odpowiedni podkład żeby nie wysuszać bardziej buzi ;-)
Mogłabyś się też wybrać na jakiś zabieg może peeling kawitacyjny i do tego mocno nawilżająca maska
byłam już u kosmetyczki, żeby się zapisać i można powiedzieć, że wszystko juz wiem
malina1q2w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 23:27   #8
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: utrwalanie makijażu u kosmetyczki a sucha skóra

;0 o to daj znać potem, jak poszło,i czy jesteś zadowolona
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.