czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 13:40   #1
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Question

czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn


cześć dziewczynki
mam takie małe pyatnko do Was, wczoraj pierwszy raz kochałam się z moim chłopakiem, ale mam wątpliwości czy to na pewno był "ten pierwszy raz" ..
wchodził we mnie powoli,na początku była taka blokada , dosłownie tylko troszke na poczatku potem głębiej, i potem mój skarbek stwierdził że jest już we mnie cały.
Ale mam pewne wątpliwości bo :
1) nie leciała krew(wiem ze podobno nie u wszystkich dziewczyn leci) ale ja jestem bardzo wrażliwa na takie rzeczy i aż mnie to zdziwiło
2)jak drugi i trzeci raz próbował wejść we mnie żeby się upewnic czy już po wszystkim to znowu zaczęlo mnie okropnie boleć i znowu pojawiła się jakby taka fizyczna blokada

Czy tak było w Waszym przypadku,że na poczatku chłopak wszedł w Was a potem nie dało rady? stąd moje wątpliwości,byc moze była to już jakas blokada psychiczna
ale czy jak traciłyscie dziewictwo to poczułyście jak pęka błona dziewicza?czy to w ogóle czuć ???Bo ja właściwie już nie wim co czułam, przez ten okropny ból wszystko mi w głowie wirowało
Dzięki za pomoc.... !!!
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 14:04   #2
dominiQsia
Przyczajenie
 
Avatar dominiQsia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 10
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

hm... szczerze mówiąc mój pierwszy raz wyglądał bardzo podobnie do Twojego, nie było krwi, ale bólu też...
Ja się nie bałam tego co miało sie stać, byłam rozluźniona i bardzo tego pragnęłam heh i może właśnie dlatego nic mnie nie bolało albo po prostu nawet tego nie poczułam? Co do błony dziewiczej, nie wiem jak to jest, bo jak już pisałam, u mnie krewki nie było raczej jest sprawa indywidualna. A to, że już później 'nic z tego' ? Może byłaś zestresowana i dlatego wyszło jak wyszło?
nie masz czym się martwić, każdy NASTĘPNY raz będzie lepszy Główka do góry
dominiQsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 14:49   #3
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Baby girl nie ulega wątpliwości że pierwszy raz masz za sobą
dziewicą przestaje się być po pierwszy stosunku a nie kiedy błona zostanie przerwana, bo zdarza się że ona po pierwszym razie może pozostać w stanie jakim była.
za drugim razem się nie udało bo pewnie byłaś zestresowana i spięta. jak napisała dominiQusia z czasem będzie lepiej
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 14:52   #4
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Ja także nie krawawiłam podczas pierwszego razu.
Powiem szczerze że dla mnie był on bardzo bolesny. Nie tylko ten pierwszy ale następne także. Dopiero po kilkunastu razach przestało mnie boleć i zaczęłam odczuwać jakąś rozkosz. Początki były bolesne
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:44   #5
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Jesli o mnie chodzi to tez nie krwawilam. I nie czulam jak peka blona, bo tego chyba poprostu nie czuc.

Czytajac Twoj opis odnioslam wrazenie (byc moze bledne,ale jednak), ze zrobiliscie to aby miec juz za soba ten pierwszy raz. Tak jakby troche z obowiazku czy moze jakiejs presji albo ciekawosci... "jak drugi raz probowal we mnie wejsc aby upewnic sie ze juz po wszystkim".... Chyba nie o to chodzi aby bylo po wsztystkim...
Moze nie bylo miedzy Wami tego czegos, tej namietnosci, bliskosci itp. Moze nie byliscie jeszcze do konca gotowi? I stad te problemy z drugim razem. Jak pisaly wczesniej Wizazanki stres jest tu duzym problemem. I wbrew pozorom ten pierwszy raz nie jest taki latwy jak sie wydaje...
Ja jak wspominan swoj to smiac mi sie chce. Ale zapewniam Cie, ze cwiczenia czynia mistrza i kazdy nastepny moze byc i napewno bedzie lepszy. Tylko nie spodziewaj sie od razu cudow. Trzeba dlugo pracowac na to aby Wam obojgu bylo idealnie...
Takze udanych prob zycze. I mniej stresu. Pozdrawiam goraco...
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:58   #6
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Pierwszy raz niewątpliwie masz za sobą...
momentu w którym pęka błona nie czuć, po prostu jest opór, który w pewnym momencie mija. czy pękła nie wiadomo, mówisz, że nie leciała Ci krew, ale nie każdemu leci. ja np pamiętam, że przez parę pierwszych stosunków krwawiłam (nie było to zbyt fajne)
nie przejmuj się... pierwszy masz za sobą, teraz za każdym kolejnym razem już będzie tylko lepiej i lepiej
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 21:25   #7
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Tak to był pierwszy raz... Bo u mnie krew dopiero poleciała chyba za 15 razem, naprawdę bardzo późno... ale wtedy to było na pozycji kiedy była duża penetracja
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 15:13   #8
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Jesli o mnie chodzi to tez nie krwawilam. I nie czulam jak peka blona, bo tego chyba poprostu nie czuc.

Czytajac Twoj opis odnioslam wrazenie (byc moze bledne,ale jednak), ze zrobiliscie to aby miec juz za soba ten pierwszy raz. Tak jakby troche z obowiazku czy moze jakiejs presji albo ciekawosci... "jak drugi raz probowal we mnie wejsc aby upewnic sie ze juz po wszystkim".... Chyba nie o to chodzi aby bylo po wsztystkim...
Moze nie bylo miedzy Wami tego czegos, tej namietnosci, bliskosci itp. Moze nie byliscie jeszcze do konca gotowi? I stad te problemy z drugim razem. Jak pisaly wczesniej Wizazanki stres jest tu duzym problemem. I wbrew pozorom ten pierwszy raz nie jest taki latwy jak sie wydaje...
Ja jak wspominan swoj to smiac mi sie chce. Ale zapewniam Cie, ze cwiczenia czynia mistrza i kazdy nastepny moze byc i napewno bedzie lepszy. Tylko nie spodziewaj sie od razu cudow. Trzeba dlugo pracowac na to aby Wam obojgu bylo idealnie...
Takze udanych prob zycze. I mniej stresu. Pozdrawiam goraco...
Przychylam sie do wypowiedzi....
A od siebie dodam ze rowniez nie krwawilam i mnie w ogole nie bolalo za pierwszym razem.Z tym ze nastepnego dnia strasznie bolaly mnie uda-chodzic nie moglam normalnie...Ale to trwalo tylko jeden dzien.Moja kumpela miala tak samo z tymi udami.
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 21:55   #9
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

ja ani nie krwawiłam ani mnie nie bolalo za pierwszym razem. Czasem nawet żałuje że tak niezauważalnie to przeszłam
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 12:49   #10
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

ja również nie krwawiłam, bolało tylko troszke za pierwszym razem, ale za to kilka kolejnych razy to byl koszmar, bo bolało bardzo ale na poczatku, chyba musiałam sie rozluźnic bo poźniej nie bolało teraz sie juz tego nauczyłam i jest spoko szczerze mowiąc dla kobiet początki aktywności seksualnej nie sa chyba w wiekszości przypadków przyjemne. do tego sie chyba trzeba przywyczaić i najważniejsze zeby sie nie stresowac bo wtedy jest blokada i nic nie mozna zdziałać
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 22:00   #11
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Smile Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Dzięki wszystkim Wam za odpowiedzi
teraz podejdę do tego z większym dystansem i będę bardziej rozluźniona,przynajmniej postaram się ..żeby nie było tej blokady
Czas pokaże jak będzie ale bardzo chętnie zdam relacje hihi

buziaki dla Was
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 23:05   #12
Agrafka :)
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka :)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin :D
Wiadomości: 72
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
A od siebie dodam ze rowniez nie krwawilam i mnie w ogole nie bolalo za pierwszym razem.Z tym ze nastepnego dnia strasznie bolaly mnie uda-chodzic nie moglam normalnie...Ale to trwalo tylko jeden dzien.Moja kumpela miala tak samo z tymi udami.

Hahaha, te uda Chyba poprostu trzeba poćwiczyć Ale miałam to samo
__________________
Jeśli tańczyłem to aż do zatracenia. Dałeś mi wino, wypiłem je do dna, a butelkę rzuciłem w twarz światu.....Na główce od szpilki tańczą dla mnie anioły. Jakże więc, spodobałem się Wam? Do gustu przypadłem ?
Agrafka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 23:21   #13
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

a według mnie wszystko zależy od budowy i grubości błony. mnie bolała koszmarnie nie tylko pierwszy raz, ale także kilka następnych
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:32   #14
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
a według mnie wszystko zależy od budowy i grubości błony. mnie bolała koszmarnie nie tylko pierwszy raz, ale także kilka następnych
dziewczynki, bedzie wyklad dobra, bez zartow.. blona dziewicza ma performacje tzn. wystepuja na niej "dziurki". byc moze twoj facet gdy wchodzil w ciebie twafil na taka performacje...
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 21:17   #15
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
dziewczynki, bedzie wyklad dobra, bez zartow.. blona dziewicza ma performacje tzn. wystepuja na niej "dziurki". byc moze twoj facet gdy wchodzil w ciebie twafil na taka performacje...

o kurcze to chyba musiały być duże te performacje
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 21:30   #16
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez BaBy Girl Pokaż wiadomość
o kurcze to chyba musiały być duże te performacje
blona ma ta wlasciwosc, ze jest rozciagliwa. perforacje w zwiazku z tym tez
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 16:04   #17
teh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

ból mógł wynikać z tego, że nie byłaś odpowiednio podniecona i twoja pochwa nie została odpowiednio nawilżona, co ułatwia wejście, nie sprawia zatem bólu.
teh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 14:20   #18
marus210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Po pierwszym razie moim i mojej dziewczyny byłem bardzo zdziwiony. Co prawda ciężko było włożyć członka do pochwy, (ale to normalne chyba nawet po kilku razach) i byłem zdziwiony bo nie poczułem żebym coś przebił, u mojej dziewczyny nie zauważyłem żeby ją coś nawet zabolało i nie było nawet kropelki krwi. Dlatego dręczyło mnie pytanie czy moja dziewczyna była dziewicą do tego momentu. Dopiero po pewnym czasie przyznała się że po jakimś tygodniu po stosunku miała dziwną wydzielinę z pochwy i wydobyło się coś takiego jakby siateczka i gdy chciała sprawdzić co to jest to zauważyła że robi się z tego kulka taka sama jak skóra po zbyt długim opalaniu. I mam pytanie czy to co wydobyło się z pochwy to była może błona dziewicza? Proszę o odpowiedź.
marus210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:39   #19
I'llFindAWay
Raczkowanie
 
Avatar I'llFindAWay
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 274
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez marus210 Pokaż wiadomość
Po pierwszym razie moim i mojej dziewczyny byłem bardzo zdziwiony. Co prawda ciężko było włożyć członka do pochwy, (ale to normalne chyba nawet po kilku razach) i byłem zdziwiony bo nie poczułem żebym coś przebił, u mojej dziewczyny nie zauważyłem żeby ją coś nawet zabolało i nie było nawet kropelki krwi. Dlatego dręczyło mnie pytanie czy moja dziewczyna była dziewicą do tego momentu. Dopiero po pewnym czasie przyznała się że po jakimś tygodniu po stosunku miała dziwną wydzielinę z pochwy i wydobyło się coś takiego jakby siateczka i gdy chciała sprawdzić co to jest to zauważyła że robi się z tego kulka taka sama jak skóra po zbyt długim opalaniu. I mam pytanie czy to co wydobyło się z pochwy to była może błona dziewicza? Proszę o odpowiedź.
A ile masz lat ?
__________________

W ciągu życia człowiek zjada przeciętnie około 5 krów, 20 świń, 29 owiec, 760 kurczaków, 46 indyków, 18 kaczek,7 królików i około 1000 ryb.



"I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours "

I'llFindAWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 16:51   #20
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez I'llFindAWay Pokaż wiadomość
A ile masz lat ?
Ma 21
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:54   #21
I'llFindAWay
Raczkowanie
 
Avatar I'llFindAWay
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 274
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez olcia 810 Pokaż wiadomość
Ma 21
Łudziłam się, że może ma z 15 ... .

Nie trzeba płakać z bólu i krwawić żeby udowodnić że było się dziewicą. Widocznie ona przeszła przez to gładko i tyle. Ciesz się tym zamiast doszukiwać się ideologii.
__________________

W ciągu życia człowiek zjada przeciętnie około 5 krów, 20 świń, 29 owiec, 760 kurczaków, 46 indyków, 18 kaczek,7 królików i około 1000 ryb.



"I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours "

I'llFindAWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:02   #22
ttula
Raczkowanie
 
Avatar ttula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: czy to był "pierwszy raz" ??pytanie do doświadczonych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez BaBy Girl Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
mam takie małe pyatnko do Was, wczoraj pierwszy raz kochałam się z moim chłopakiem, ale mam wątpliwości czy to na pewno był "ten pierwszy raz" ..
wchodził we mnie powoli,na początku była taka blokada , dosłownie tylko troszke na poczatku potem głębiej, i potem mój skarbek stwierdził że jest już we mnie cały.
Ale mam pewne wątpliwości bo :
1) nie leciała krew(wiem ze podobno nie u wszystkich dziewczyn leci) ale ja jestem bardzo wrażliwa na takie rzeczy i aż mnie to zdziwiło
2)jak drugi i trzeci raz próbował wejść we mnie żeby się upewnic czy już po wszystkim to znowu zaczęlo mnie okropnie boleć i znowu pojawiła się jakby taka fizyczna blokada
A ja mam pytanie: co to za różnica czy pierwszy był czy nie? Dla Ciebie? No to dziwne podejście masz do przyjemności,jaką jest sex.. Może źle odebrałam Twoją wiadomość ale wydaje mi sie, że piszesz o sexie jako o złu koniecznym albo o sporcie 'kto pierwszy'... Jeśli tak, to znaczy, że musisz dorosnąć

A odpowiadając na pyt: każda kobieta przeżywa inaczej... jak już się dziewczyny wypowiadały... boli długo albo nie boli.. albo krwawisz albo nie.. zależy jak leży pozdrawiam
ttula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.