Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-17, 13:51   #91
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
15 nic Ci nie da... na pewno ochrony. Przy preparatach z wit. C czy kwasach bardzo ważna jest dobra ochrona fotostabilnym filtrem. 15 SPF do takich nie należy

A filtr LRP Anthelios XL 50+ krem, nadaje się, żeby go kłaść pod oczy ? Kupiłam taki właśnie.

A-ha ! Jak nie wychodze z domu to nie trzeba smarować się filtrami czy trzeba ?
Dodam, że jak nie wychodzę z domu, to nie robię makijażu, ale jak gdzieś idę to robię makijaż, dla lepszego samopoczucia. Makijaż nie osłabi działania tego filtra ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 13:55   #92
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A filtr LRP Anthelios XL 50+ krem, nadaje się, żeby go kłaść pod oczy ? Kupiłam taki właśnie.

A-ha ! Jak nie wychodze z domu to nie trzeba smarować się filtrami czy trzeba ?

Sama musisz ocenic czy pasuje Ci w okolicy oczu,tymbardziej ze niektore filtry migruja az za bardzo w okolice oczu i wtedy nie jest to przyjemne.

Piszesz o wersji Creme Fondate,nie?jezeli tak to jest bardzo fajny,przynajmniej dla mnie w okresie zimowym.

Filtrowanie to Twoj wybor,dla mnie nie ma roznicy czy jestem w domu czy nie-filtr nakladam tak samo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 14:25   #93
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

w takim razie będę musiała przekonać się do filtrówwiem, marudzę, ale wsmarowywanie rano dużej jego ilości w ogóle mnie nie bawi..no ale wiem, że jeśli zechcę, a zechcę uzyć aktywnych składników na pobudzenie mojej skóry, jak wit C czy retinoidy, to muszę...

a jak długo utrzymuja się efekty mikroderm?jak często trzeba powtarzać.
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 15:04   #94
mimi.80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 16
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

a wiec zaczynam kuracje tokovitem
u mnie dobrze pod oczami spisywal sie filtr spf 40 Iwostin, a np Klorane spf 50 mnie podsuszyl.
mimi.80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 15:13   #95
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
w takim razie będę musiała przekonać się do filtrówwiem, marudzę, ale wsmarowywanie rano dużej jego ilości w ogóle mnie nie bawi..no ale wiem, że jeśli zechcę, a zechcę uzyć aktywnych składników na pobudzenie mojej skóry, jak wit C czy retinoidy, to muszę...

a jak długo utrzymuja się efekty mikroderm?jak często trzeba powtarzać.

Przede wszystkim nie wsmarowujesz duzej ilosci filtra / wg starej wersji bylo to mierzone w mililitrach ale pozniej zostalo zmienione,w kazdym razie by Ci nie mieszac u mnie np.wychodzi ok. 1,5ml jednak nie bawie sie w zadne odmierzanie,jednie potrzeba ok.20 minut by filtr zostal wchloniety aby mozna bylo zrobic makijaz ale to nie jest zaden problem.
Poprzegladaj watki,ktore tycza sie makijazu,zwatpienia filtrowego,koszmarkow i tych ulubionych jest tam ogrom wiedzy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 15:51   #96
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Sama musisz ocenic czy pasuje Ci w okolicy oczu,tymbardziej ze niektore filtry migruja az za bardzo w okolice oczu i wtedy nie jest to przyjemne.

Piszesz o wersji Creme Fondate,nie?jezeli tak to jest bardzo fajny,przynajmniej dla mnie w okresie zimowym.

Filtrowanie to Twoj wybor,dla mnie nie ma roznicy czy jestem w domu czy nie-filtr nakladam tak samo

Tak mam Creme Fondate i tak jak wyczytałam na wizazu (bo wybrałam go po długiej lekturze wizażowej)jest bardzo fajny, tzn. szybko się wchłania i makijaż nie waży się i nie ścieka z buzi Super !
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 16:07   #97
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

hmm,,,,1.5 ml,,,to bardzo mało..t yle co jedna próbeczka

brzmi to pocieszająco. wątek zobacze, a możesz polecić jakis filtr, który uwazasz za dobry, taki na który mozna normalnie nałozyć podkład i zadnej skrobii czy cos...brrrrrrrrrrrrrr.... czytałam o tym...
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 17:54   #98
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
hmm,,,,1.5 ml,,,to bardzo mało..t yle co jedna próbeczka

brzmi to pocieszająco. wątek zobacze, a możesz polecić jakis filtr, który uwazasz za dobry, taki na który mozna normalnie nałozyć podkład i zadnej skrobii czy cos...brrrrrrrrrrrrrr.... czytałam o tym...




Wiesz,polecanie filtrow na nic sie nie zda poniewaz kazda cera inaczej przyjmuje preparat z filtrem nie mowiac juz o makijazu.

Osobiscie lubie filtry Avene-mleczko spf 40 "dzieciaczek" i spf 50,emulsje spf 50 oraz Klorane-mleczko spf 50 i spray spf 40,calkiem niezly jest Anthelios Creme Fondate XL 50+ oraz moj ulubiony SVR 50 poniewaz zastepuje jednoczesnie podklad.

Poradze Ci tyle,ze zanim kupisz pelnowymiarowe opakowanie postaraj sie o probki i testy bo nalezy takze pamietac,ze filtry ktore maja Parsol destabilizuje talk/mika zawarta w kosmetykach kolorowych wiec co za tym idzie jedynie filtry Avene,Klorane i polski Iwostin sa przyjazne dla kazdej kolorowki bo sa oparte na Tinosorbach.

To tak w skrocie poniewaz ww informacje przewijaja sie w wielu watkach a szczegolnie makijazowym i polecam lekture watkow redakcyjnych oraz ten,ktory jest poswiecony pielegnacji 30-tek
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:02   #99
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

wielkie dzięki za odpowiedź

w koncu cos wybiorę, ale skrobii na siebie kłaśc nie budietnigdy w zyciu
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:09   #100
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wiesz,polecanie filtrow na nic sie nie zda poniewaz kazda cera inaczej przyjmuje preparat z filtrem nie mowiac juz o makijazu.

Osobiscie lubie filtry Avene-mleczko spf 40 "dzieciaczek" i spf 50,emulsje spf 50 oraz Klorane-mleczko spf 50 i spray spf 40,calkiem niezly jest Anthelios Creme Fondate XL 50+ oraz moj ulubiony SVR 50 poniewaz zastepuje jednoczesnie podklad.

Poradze Ci tyle,ze zanim kupisz pelnowymiarowe opakowanie postaraj sie o probki i testy bo nalezy takze pamietac,ze filtry ktore maja Parsol destabilizuje talk/mika zawarta w kosmetykach kolorowych wiec co za tym idzie jedynie filtry Avene,Klorane i polski Iwostin sa przyjazne dla kazdej kolorowki bo sa oparte na Tinosorbach.

To tak w skrocie poniewaz ww informacje przewijaja sie w wielu watkach a szczegolnie makijazowym i polecam lekture watkow redakcyjnych oraz ten,ktory jest poswiecony pielegnacji 30-tek
Zmartwiłaś mnie, bo nie wymieniłaś Antheliosa jako tego, którego kosmetyki kolorowe nie destabilizują Czyli pod makijaż trzeba inny, żeby nie stracił swoich wartości ochronnych ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:32   #101
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zmartwiłaś mnie, bo nie wymieniłaś Antheliosa jako tego, którego kosmetyki kolorowe nie destabilizują Czyli pod makijaż trzeba inny, żeby nie stracił swoich wartości ochronnych ?
Wybacz ale jest to temat poruszany wielokrotnie i sadzilam,ze czytalas cokolwiek na temat filtrow by wiedziec,ze nie kazdy filtr jest oparty na tych samych skladnikach

Niezbednik w pigulce
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351

Cytat:
Napisane przez Rogatka32
wielkie dzięki za odpowiedź

w koncu cos wybiorę, ale skrobii na siebie kłaśc nie budietnigdy w zyciu
Nigdy nie bylam fanka skrobii jednak faktycznie niezle matuje,zdecydowanie wole puder jedwabny Hauschki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 19:42   #102
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wybacz ale jest to temat poruszany wielokrotnie i sadzilam,ze czytalas cokolwiek na temat filtrow by wiedziec,ze nie kazdy filtr jest oparty na tych samych skladnikach

Niezbednik w pigulce
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351



Nigdy nie bylam fanka skrobii jednak faktycznie niezle matuje,zdecydowanie wole puder jedwabny Hauschki

Za niezbędnik Jutro zabieram się za dokładne czytanie Ale z tego co napisałaś wyżej, to skoro wszystkie filtry są oparte na tych samych składnikach, to żadnemu nie powinien zaszkodzić makijaż nałożony na niego. Może trochę na skróty pomyślałam, ale tak mi wychodzi z Twojej wypowiedzi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:51   #103
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Przysięgam, że zadaję ostatnie pytanie w temacie filtrów, bo faktycznie info jest na wizażu sporo..zaznaczam, że jestem laikiem...

czy po nałożeniu filtra i jego porządnym wchłonięciu mogę normalnie, jak zawsze nałozyć mój kochany podkład Recover i nic się nie stanie?nie będe musiała matowić, nie będę biała,,,itd..itd...???:eh em:
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:59   #104
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Za niezbędnik Jutro zabieram się za dokładne czytanie Ale z tego co napisałaś wyżej, to skoro wszystkie filtry są oparte na tych samych składnikach, to żadnemu nie powinien zaszkodzić makijaż nałożony na niego. Może trochę na skróty pomyślałam, ale tak mi wychodzi z Twojej wypowiedzi

Napisalam,ze nie kazdy filtr jest oparty na tych samych skladnikach a dokladnie chodzi o to,ze Avene opiera sie na Tinosorbach,LRP na filtrach rodzaju Mexoryl i Parsol 1978 itd. sa tez kremy z filtrem oparte na filtrach mineralnych.

Przejrzyj
http://www.bio-med.pl/promieniowanie_uv.html
http://www.wizaz.pl/menu_slonce.php
i caly zbior
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113148
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 20:04   #105
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
Przysięgam, że zadaję ostatnie pytanie w temacie filtrów, bo faktycznie info jest na wizażu sporo..zaznaczam, że jestem laikiem...

czy po nałożeniu filtra i jego porządnym wchłonięciu mogę normalnie, jak zawsze nałozyć mój kochany podkład Recover i nic się nie stanie?nie będe musiała matowić, nie będę biała,,,itd..itd...???:eh em:
Jezeli masz filtr oparty na Tinosorbach to mozesz ale pamietaj zer aplikacja podkladu nieco sie zmienia by nie zetrzec filtra bo wtedy oslabiasz ochrone

Matowienie nie polega na tym by stac sie biala


Prosze sie wczytac szczegolnie polecam posty Smoka idealnie wyjasnia co jes to i jak maziac sie pudrami przy filtrach
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=108036-Filtry UV a makijaz,watek rzeka ale jest to skarbinca wiedzy makijazowej na filtrach
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 20:11   #106
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

dzięki

czyli dla mnie wybór jest prosty, muszę wybrac coś z oferty Avene
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 20:26   #107
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
dzięki

czyli dla mnie wybór jest prosty, muszę wybrac coś z oferty Avene
Nie tylko jest jeszcze Klorane
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19487
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19486

oraz Iwostin Solecrin

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty

Pamietaj o jednym,ze istnieje tez ryzyko ze dany filtr moze Cie zapchac,trudno tutaj dokladnie okreslic co i jak,bo nie ma na to gotowej recepty jednak taka ewentualnosc tez istnieje.
Niektore osoby narzekaja na podraznienia lub uczulenia.

I nie zawsze makijaz dobrze wyglada poniewaz filtry potrafia bielic,wlazic w nasade brwi i wlosow,zbieraja sie w zalamaniach skory-najlepiej testowac,probowac i metoda prob i bledow szukac filtra idealnego dla siebie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 20:29   #108
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

"I nie zawsze makijaz dobrze wyglada poniewaz filtry potrafia bielic,wlazic w nasade brwi i wlosow,zbieraja sie w zalamaniach skory-najlepiej testowac,probowac i metoda prob i bledow szukac filtra idealnego dla siebie"

i właśnie to odrzuca mnie od filtrów na kilometr. ale wiem, coś za coś.....
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 20:37   #109
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
"I nie zawsze makijaz dobrze wyglada poniewaz filtry potrafia bielic,wlazic w nasade brwi i wlosow,zbieraja sie w zalamaniach skory-najlepiej testowac,probowac i metoda prob i bledow szukac filtra idealnego dla siebie"

i właśnie to odrzuca mnie od filtrów na kilometr. ale wiem, coś za coś.....

Wierz mi,ze nie zawsze to jest takie straszne.

Mnie bardzo pobielal krem Avene SPF 50-makabra,nie moglam sobie z nim poradzic od czasu jak zmienili formule ze skladem
Krem Iwostinu Solecrin SPF 50 tez na poczatku pobiela ale pozniej ten efekt szybko znika u mnie,podobnie jak mleczko Klorane wiec to bardzo indywidualna kwestia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 21:32   #110
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
"I nie zawsze makijaz dobrze wyglada poniewaz filtry potrafia bielic,wlazic w nasade brwi i wlosow,zbieraja sie w zalamaniach skory-najlepiej testowac,probowac i metoda prob i bledow szukac filtra idealnego dla siebie"

i właśnie to odrzuca mnie od filtrów na kilometr. ale wiem, coś za coś.....
Właśnie to jest problem-trzeba znaleźć filtr odpowiedni dla siebie-metodą prób i błędów. Ja znalazłam- fluid LRP Anthelios XL-nie bieli zupełnie nic, wchłania się znakomicie, a juz na serum z wit C naprawdę bardzo dobrze i szybko, niezła dla mnie jest emulsja Avene 50+, natomiast zupełnie nie spasował mi słynny "dzieciaczek"-o zrobił ze mnie Albinosa
Filtry to bardzo indywidualna sprawa, i tak jak pisze Hexxana-warto najpierw zaopatrzyc się w próbki, bo nie są to tanie rzeczy
A moim zdaniem warto-one same pielęgnują i sprawiają,ze twarz jest zdrowsza, jędrniejsza i wygląda ładniej
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 22:02   #111
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Napisalam,ze nie kazdy filtr jest oparty na tych samych skladnikach a dokladnie chodzi o to,ze Avene opiera sie na Tinosorbach,LRP na filtrach rodzaju Mexoryl i Parsol 1978 itd. sa tez kremy z filtrem oparte na filtrach mineralnych.

Przejrzyj
http://www.bio-med.pl/promieniowanie_uv.html
http://www.wizaz.pl/menu_slonce.php
i caly zbior
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113148
Oj dzięki wielkie Ja coś dzisiaj ślepa już jestem i nie widzę chyba wszystkiego, stąd czytam coś innego niż jest napisane
Od jutra zaczynam studiowanie filtrów
Dzieki raz jeszcze, że mi pod nos wszystko na tacy podałaśTeraz tylko czytać, czytać i nie pytać w kółko a co to ? a co to ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 22:27   #112
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Myślę o mleczku Avene. Ale pójdę zawalczyć o próbki
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 22:58   #113
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oj dzięki wielkie Ja coś dzisiaj ślepa już jestem i nie widzę chyba wszystkiego, stąd czytam coś innego niż jest napisane
Od jutra zaczynam studiowanie filtrów
Dzieki raz jeszcze, że mi pod nos wszystko na tacy podałaśTeraz tylko czytać, czytać i nie pytać w kółko a co to ? a co to ?

Pytac pytac ale....lepiej poczytac,wypunktowac i miec pewnein zarys sytuacji
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 16:59   #114
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pytac pytac ale....lepiej poczytac,wypunktowac i miec pewnein zarys sytuacji
Taaak.... Jaaasne....
Hexxana, jesteś niepoprawną optymistką Niektóre wątki, w tym filtrowy już tak się rozrosły, że nie sposób je przeczytać!!! Próbowałam się zabrać za wątek o retinoidach i doszłam do jakiejś 10 strony, gdy dałam sobie spokój.
Z wypunktowanej przeze mnie listy specyfików wynika, że każdy z kremów ma taką samą liczbę zwolenników i przeciwników a moja wiedza nadal jest poszarpana i szczątkowa.

Szczerze pisząc, to chyba z retinoidami zrobię to samo, co z filtrem, czyli metodą prób i błędów spróbuję znaleźć coś dla siebie

Z filtrem udało się za drugim razem!!!
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 18:38   #115
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Taaak.... Jaaasne....
Hexxana, jesteś niepoprawną optymistką Niektóre wątki, w tym filtrowy już tak się rozrosły, że nie sposób je przeczytać!!! Próbowałam się zabrać za wątek o retinoidach i doszłam do jakiejś 10 strony, gdy dałam sobie spokój.
Z wypunktowanej przeze mnie listy specyfików wynika, że każdy z kremów ma taką samą liczbę zwolenników i przeciwników a moja wiedza nadal jest poszarpana i szczątkowa.

Szczerze pisząc, to chyba z retinoidami zrobię to samo, co z filtrem, czyli metodą prób i błędów spróbuję znaleźć coś dla siebie

Z filtrem udało się za drugim razem!!!
To ja jestem lepsza Mi się udało za pierwszym razem trafić w filtr. Po lekturze na wizażu wytypowałam Anthelios XL 50+ Creme Foundate i jest dla mnie ok. Ładnie się wchłania, nie bieli, nie świecę się nawet po długim czasie. Makijaż robię jak zawsze i nic filtr nie przeszkadza, a wręcz powiedziałabym, że buzia wygląda zdrowiej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 19:54   #116
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Taaak.... Jaaasne....
Hexxana, jesteś niepoprawną optymistką Niektóre wątki, w tym filtrowy już tak się rozrosły, że nie sposób je przeczytać!!! Próbowałam się zabrać za wątek o retinoidach i doszłam do jakiejś 10 strony, gdy dałam sobie spokój.
Z wypunktowanej przeze mnie listy specyfików wynika, że każdy z kremów ma taką samą liczbę zwolenników i przeciwników a moja wiedza nadal jest poszarpana i szczątkowa.

Szczerze pisząc, to chyba z retinoidami zrobię to samo, co z filtrem, czyli metodą prób i błędów spróbuję znaleźć coś dla siebie

Z filtrem udało się za drugim razem!!!

moze i masz racje ale sama tak robie i wiem jak to jest czytac mega dlugi watek w ktorym jest wszystko i nic,jednak z drugiej strony nie ma innej metody by to werfikowac a nawet pobiezna lektura pomoga cos wyluskac.
Kiedy nie chce mi sie czytac bo bywa i tak! to przeszukuje watek.

Staram sie nie patrzec na zwolennikow i przeviwnikow tylko szukac opisu/reakcji itd.ktory mniej wiecej odpowiada temu,czego ja szukam.

To tak w skrocie,w wielu przypadkach sie udaje

Gratuluje tak szybkiego strzalu z wyborem filtra
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 20:42   #117
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
i tez byłabym wdzięczna gdyby ktoś polecił dobry nawilżacz, natłuszczacz.
Polecam Vichy Aqualia Thermal, on występuje w formule light i rich, ja używam lekkiej i jestem bardzo zadowolona, stosuję co drugi dzień (a raczej wieczór) na zmianę z retinem. Jeśli nie stosujesz retinoidów to polecam redermic la roche-posay, ale z retinem on się nie nadaje, mogą się "pokłócić".
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 12:42   #118
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

A ja polecam kwas HA. Na tej stronce ładnie opisali warianty używania: http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html
Do kupienia też na mazidłach.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 17:36   #119
dot79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Zwiotczala skora po odchudzaniu

Witam,

Od dziecka walcze z nadwaga. Przez ostatnie 3 lata udaje mi sie utrzymac stala wage, teraz nosze rozmiar 38, co przy moich grubych kosciach jest duzym wyczynem (musialam sie pochwalic ).

Niedawno zauwazylam ze skora na brzuchu stala sie zwiotczala. Tluszcz ktory wczesniej tam byl znikal i skora stala sie lekko obwisla Poradzcie co moznaz tym zrobic.

Rozgladalam sie kremami, ktore sprawia ze skora sie sciagnie i stanie sie bardziej napieta. Nie mam celulitu ma burzuch wiec krem celulitowy nie bedzie chyba dobry. Moze kremy ktore modeluja cialo? Czy taki sam krem mozna stosowac na piersi? Z nimi mam ten sam problem co z brzuchem.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy kremy na blizny dzialaja tez na bardzo stare blizny? Nie ludze sie ze blizna zejdzie calkiem ale moze stanie sie mniej widoczna. Przez prawie 8 lat uzywalam contratubex, ktory nic nie pomogl. Co prawda to bylo 17 lat temu. Czy moglibyscie poradzic jakis krem?

Z gory serdecznie dziekuje.
Pozdrawiam
dot79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:07   #120
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Łączę wątki ze względu na podobną tematyke.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.