wysylam swoje zdjecia dla samanty:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-13, 16:45   #1
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Wink

wysylam swoje zdjecia dla samanty:)


wczesniej prosilam o zdjecia dla zimy i w sumie racja lepiej jak umieszcze swoje fotki zmniejszylam je i sle moze macie jakies propozycje bo troche znudzilo mi sie juz tak samo malowac moze jakies propozycje kolorow.. chcialabym wygladac naturalnie a ladnie podobaja mi sie odcienie takiej miedzi sama nie wiem jesli mozna to prosze od razu o konkretne odcienie na konkretnych firmach bo nie wiadomo co kupowac potem
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 16:52   #2
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

ja widze cie w czekoladowym brazie lub czarnym)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:11   #3
polarna
Raczkowanie
 
Avatar polarna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 211
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

jaaaka Ty masz pieknom cere
/me sie rozkleja z zachwytu
ja tez tak cem
__________________
Nie trac czasu na bycie z kims, kto nie ma go, aby spedzic go razem z Toba
polarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 07:48   #4
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

wysylam jeszcze jakies moje foty moze ktos mi cos doradzi
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 07:57   #5
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Mnie się podoba tak jak jest, sama chciałabym mieć taką fryzurkę i chyba troszkę ją odgapię. A jak się nosi taka grzywkę? Czy cięzko się ją układa i czy nie przeszkadza? Jeśli chcesz coś zmienić to faktycznie ciepły brąz na włosach byłby idealny.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 08:31   #6
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

nie ejst ciezko one sa pocieniowane od gory mocno brzytwa bardzo fajnie sie nosi takie wlosy bo sa nierownomiernie obciete wystarczy umyc glowe wetrzec troche zelu czy gumy do wlosow i isc tak spac rano ma sie nielad na glowie fajny wystarczy tylko grzywke odgrodzic troche natapirowac gore bo mam cienkie wlosy i spryskac lakierem trwa to z 7 min
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 08:37   #7
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Plasiam ze ja tak troche z innej beczki, ale masz sliczny ten szary sweterek
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 09:13   #8
An
Raczkowanie
 
Avatar An
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 373
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Redio,
piekna fryzura ;-))) wklej jeszcze kilka fotek, zeby było lepiej widać, to fryzjerowi pokaże ;-)

pozdr.
Ania
An jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:01   #9
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

wysylam zdjecia moich wlosow nie wiem czy cos na tych fotach widac ale to chyba najlepsze zdjecia na ktorych cos widac wlosy takie polecam mozna robic z nimi co sie chce powiedz fryzjerowi zeby pocieniowal je od gory nieregularnie brzydtwa i zrobil przedzialek po boku na grzywke i zeby grzywka troche byla dluzsza niz reszta i gotowe
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:21   #10
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Nie powinnas niec zmieniac ,jezeli juz koniecznie to czesciej pozowac do zdjec! ,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:22   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Witaj
Dobrze, że wstawiłaś fotki bo opis nie zawsze jest miarodajny;-)
Masz bardzo ładne rysy i oryginalny typ urody;-) Fryzurka fajna- sama mam podobną więc potwierdzam że fajnie się nosi;-) Ja bym tylko zmieniła nieco kolorek włosów- na niektórych zdjęciach widze połysk bordo - moim zdaniem powinnaś ufarbowac włosy na brąz- jak najbardziej naturalny;-)
Z tego co widze na zdjęciach nie masz problemu z doborem odpowiednich odcieni garderoby;-) Trzymaj się barw chłodnych - tych pastelowych ale też mocnych i kontrastowych )typowo Zimowych);-)
Podsyłam kilka fotek i opis typu zimowego;-)
Uroda pani zimy jest kontrastowa (np. blada twarz - czarne włosy), w chłodnej, błękitnawej tonacji. Charakterystyczną jej cechą jest ciemna oprawa oczu i wyraźnie zarysowane usta. Dlatego też zdobią ją kontrasty w ubiorze, jak np. zestawienia intensywnych barw z kredową bielą.

W karnacji zimy znajdujemy całą gamę odcieni, od bardzo białej - porcelanowej, czasem z różowymi policzkami, poprzez beżową i oliwkową, do ciemnej śniadej (tą można pomylić z jesienią). W skórze oliwkowej trudniej jest wykryć niebieski odcień niż w pozostałych opisanych karnacjach. Dla rozwiania wątpliwości można wykonać test makijażu. Pomalować np. powieki kolorami opartymi na niebieskim lub różu, a następnie ciepłymi brązami. Od razu zobaczymy, co nam bardziej pasuje. Poza tym pani zima ma chłodnawy odcień warg.

Zimy muszą ostrożnie się opalać, ponieważ te o białej skórze łatwo ulegają oparzeniu. Przy ciemnej cerze szybko brązowieją, ale z kolei opalone bardzo mocno, wyglądają niekorzystnie - pigment przybiera szary, brudny kolor.

Oczy zimy są wyraziste. Tęczówka odcina się kontrastowo ciemną obwódką od niebieskawego białka. W kolorze jej oczu mamy wielką różnorodność, od niebieskich, fiołkowych, szaroniebieskich, turkusowych, poprzez zielone, do brązowych i czarnych. Tym ostatnim kolorem obdarowane są zimy o ciemnej skórze i kruczoczarnych włosach.

Naturalny, najczęściej ciemny kolor włosów zimy zharmonizowany jest z kolorytem skóry i oczu. Włosy w kolorze ciemnego brązu, czerni z niebieskim połyskiem. Jeżeli chcemy im nadać nute rudości można sięgnąć po kolor oberżyny.

Ze wszystkich opisanych dotąd typów kolorystycznych zima może najbardziej "poszaleć" z kolorami. Najpiękniejsze dla niej odcienie to wszystkie barwy nasycone, mocne a jednocześnie zimne. Na przykład rubinowa czerwień, malinowy, szkarłat, wiśnia, mocny róż, fiolet, ostry błękit, głęboki granat. Jasne kolory też doskonale podnoszą urodę zimy, muszą być jednak bardzo chłodne, wręcz lodowate. Zima jest jedynym typem kolorystycznym, który zdobi kredowa biel oraz czerń.

W makijażu zima nie potrzebuje wielu kolorów. Wystarczy mocno pomalować rzęsy głęboką czernią i intensywnie czerwoną pomadką usta. Barwy używane w makijażu, podobnie jak ubioru, powinny być chłodne, nasycone. Najodpowiedniejszymi kolorami pasteli do powiek są: fiolet, granat, zimna zieleń, niebieski, grafitowy oraz chłodny róż. Oczy mogą być obwiedzione czarną kreską, a na powiece dolnej, między rzęsami a gałką oczną, można narysować kreskę białą. Najlepsze pomadki i konturówki to intensywne czerwienie, róże i fiolety. Na okazje wieczorowe zima może eksperymentować z jasną szminką przy mocnym, "dramatycznym" makijażu oczu. Podkładu i różu zima używa oszczędnie.


pzdr
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif zima2.gif (16,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: gif lato-zima2.gif (16,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NM-07JN_ap.jpg (26,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 633bis.jpg (36,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delta g1.jpg (99,1 KB, 26 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 22:12   #12
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Podepnę się pod wątek bo jest o typie "Zimy" a ja mam ten typ urodu Chciałam zapytać czy pasuje do piwnych oczu złoty, brokatowy cień? czy może lepiej srebrny? bo zastanawiam się nad zakupem i nie wiem jakie kolory cieni pasują do piwnych oczu poza tymi wypisanymi przez Sam....
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 22:17   #13
załamana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Redia jestes sliczna kobietą

..... mam pytanie z innej beczki,jestem obcietas mniej wiecej tak jak ty,powiedz mi jak ukladasz soie te wloski???bo widze ze twoje sa teki fajne,a moje nie wiem jak doprowadzic do takiego wygldu jak twojezdradzisz mi???czego uzywasz do ich ukladania i jak to robisz???pozdrawiam,pa
załamana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 07:47   #14
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

zdradze hehe nie robie tak na prawde nic nadzwyczajnego mam dwa sposoby ukladania zalezy na ktory mam czas jak nie mam czasu to myje na noc glowe rozczesuje szerokim grzebieniem i w mokre wlosy wcieram gume do głosów ( nie susze dlatego rano sa takie miekkie i lekkie) klade sie tak spac tylko przed snem je tak roztrzepuje ( glowa w dol i je tarmosze rekami zeby byly jak najabrdziej roztrzepane) i klade sie spac z mokrymi tak w nocy jak spisz przewracasz sie z boku na bok to juz o poduszkie sie gniota hehe rano wstaje i nie rozczesuje ich grzebieniem ani nic robie tylko przedzialek tapiruje gore wlosow zeby byly puszyste lekko tak aby zczestuje zeby gora nie wygladala jak miotla spryskuje lakierem a na dol wlosow biore zel do wlosow i lekko tak wcieram ukladam sobie jak maja lezec i to wszystko a jak mam wiecej czasu to po prostu susze wlosy na gruba szczotke wtedy sie unosza do gory tez tapiruje troche gore zeby mi nie latala a w dol wcieram zel do wlosow na koncowki zeby wygladaly postrzepione i pryskam lalkierem moge polecic lakier do wlsoow zel w sprayu bardzo mocno utrwala i sie trzyma taka fryzurka pozdrawiam wlasnie bede musiala isc do fryzjera podciac koncowki hehe
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 08:05   #15
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

oo mam takie male co prawda te zdjatka ale wysle moze to cos podpowie pierwsze zdjecie pokazuje jak byly na poczatku sciete adrugie jak sa mokre jak klade sie spac
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 08:11   #16
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

to wiecej wysle bo takie male nie sa )) bo mi sie dwa takie same wyslaly
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:45   #17
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Ja jestem zimą i absolutnie złoty mi nie pasuje. To kolor ciepły...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 12:22   #18
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Naila dzięki za sugestię
Redia chciałam zapytać jakim kolorem masz zrobione włoski na zdjęciu z pierwszej partii (na tym co jesteś z chłopakiem)Bardzo mi się podoba
Kurcze nie umiem załączą zdjęć może ktoś udzieli mi wskazówek jak to zrobić? Będę wdzięczna...
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:14   #19
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

ten kolor to czern fioletu z palett albo gleboka sliwka z garniera
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 21:49   #20
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Ale to jest farba czy szmpon koloryzujący? bo szczerze mówiąc wolałabym szampon a zupełnie nie orientuję się czy Garnier ma też szampony koloryzujące Wolałabym nie farbować tylko użyć raczej szamponu...
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 06:56   #21
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

to jest farba ale sadze ze szampony tez sa koloryzujace takie zreszta to jest niby farba a i tak zmywa sie po 2-3 tyg
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 21:19   #22
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

[Trochę OT]

Cytat:
Napisane przez moniola
Kurcze nie umiem załączą zdjęć może ktoś udzieli mi wskazówek jak to zrobić? Będę wdzięczna...
Klikasz obok listu, na który chcesz odpowiedzieć 'Odpow.' albo 'cytat', przechodzisz do edycji listu. Kliknij poniżej 'Zaawansowane opcje'. Pod okienkiem edycji masz Dodatkowe opcje. Poszukaj tam 'Załącz pliki' i kliknij 'Zarządzaj załącznikami' -> tutaj przez 'Przeglądaj' wskazujesz plik, który chcesz załączyć (ma ograniczenie do 120kb) i klikasz 'Załaduj', a potem 'Zamknij okienko'.
Po wysłaniu listu pojawią się miniaturki załączonych zdjęć.


Redia, mam podobnie ścięte włosy, ale przedziałek bardziej na środku. Spróbuję, tak jak Ty, bo bardzo mi się to podoba!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 10:56   #23
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: wysylam swoje zdjecia dla samanty:)

Cytat:
Napisane przez naila
[Trochę OT]



Klikasz obok listu, na który chcesz odpowiedzieć 'Odpow.' albo 'cytat', przechodzisz do edycji listu. Kliknij poniżej 'Zaawansowane opcje'. Pod okienkiem edycji masz Dodatkowe opcje. Poszukaj tam 'Załącz pliki' i kliknij 'Zarządzaj załącznikami' -> tutaj przez 'Przeglądaj' wskazujesz plik, który chcesz załączyć (ma ograniczenie do 120kb) i klikasz 'Załaduj', a potem 'Zamknij okienko'.
Po wysłaniu listu pojawią się miniaturki załączonych zdjęć.


Redia, mam podobnie ścięte włosy, ale przedziałek bardziej na środku. Spróbuję, tak jak Ty, bo bardzo mi się to podoba!
Dzięki Naila
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.